2013/14 Puchar Polski MZPN

Puchar Polski mazowiecki ZPN 2013/14

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 



PUCHAR POLSKI MZPN

I Runda 28 sierpnia 2013, godz. 17.00

1. LEGIONOVIA LEGIONOWO (J) - KS TS LEGIONOWO 1:0 (0:0)

2. LEGIA OLD BOYS - FC LESZNOWOLA 3:0 (2:0)

3. SRT HALINÓW - VICTORIA ZERZEŃ 0:8 (0:5)

4. ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW (J) - PROMYK NOWA SUCHA 2:0 (1:0)

5. KS RZAKTA - VICTORIA II SULEJÓWEK 2:4

6. OKĘCIE II WARSZAWA - SŁOIKI WARSZAWA 3:0 v.o.

7. AMUR WILGA - WISŁA MACIEJOWICE 0:3

8. SEMP URSYNÓW - GERIATRIC WARSZAWA 9:4

9. VARSOVIA WARSZAWA (J) - GKP  II TARGÓWEK 2:3 (2:1)

10. UNIA WARSZAWA (J) - WRZOS MIĘDZYBORÓW 8:0 (3:0)

11. TAJFUN BROCHÓW - KS PARTYZANT LESZNO 3:0 v.o.

12. SOKÓŁ OSIR II SEROCK - ŚWIT II NOWY DWÓR MAZ. 3:3 rz.k. 4:5

13. AGAPE BIAŁOŁĘKA - WISŁA JABŁONNA - 4 wrześnie, 17:00

14. VULCAN II WÓLKA MLĄDZKA - SOKÓŁ CELESTYNÓW 3:7

15. WISŁA MACIEJOWICE (J) - JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 1:13

16. POLONIA WARSZAWA (J) - ETV TELEWIZJA 29:0 (13:0)

17. IFQ NEW STYLE WARSZAWA - PROMNIK ŁASKARZEW 0:3 v.o.

18. WISŁA ZAKROCZYM - KS WESOŁA 9:0

19. BEDNARSKA WARSZAWA - RZĄDZA ZAŁUBICE 3:0 v.o.

20. KS GLINIANKA - ADVIT WIĄZOWNA 0:0 rz.k. 5:4

21. KORONA WARSZAWA - GKS KORONA JADÓW 9:2 (2:1)

22. MARCOVIA II 2000 MARKI - HURAGAN II WOŁOMIN 0:3 v.o.

23. MILAN II MILANÓWEK - TUR JAKTORÓW 4:3

24. WICHER II KOBYŁKA - NWM WARSZAWA 15:1

25. LKS OSUCHÓW - MSZCZONOWIANKA II MSZCZONÓW 2:2 rz.k. 5:4

26. ZABOROWIANKA ZABORÓW - AMT NOWA WIEŚ 3:3 rz.k. 6:5

27. POGOŃ II GRODZISK MAZ. - WALKA KOSÓW 3:0 v.o.

28. UKS OŁTARZEW - NAPRZÓD BRWINÓW 5:2


II Runda - 11 września 2013, 16.30

Legionovia Legionowo (jun.) - Dąb Wieliszew 0:1

Legia Oldboje Warszawa - Kosa Konstancin 8:4 (3:0)

Żyrardowianka Żyrardów (jun.) - KS Teresin 9:2

Victoria II Sulejówek - AON Rembertów 4:0

Okęcie II Warszawa - Olimpia Warszawa 2:3

Wisła Maciejowice - Perła Złotokłos 3:0
v.o.

SEMP Ursynów - Przyszłość Włochy 2:5

GKP II Targówek - Świt Warszawa 3:1

Unia Warszawa - Sarmata Warszawa 2:0

Tajfun Brochów - LKS Chlebnia 3:0
v.o.

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Bóbr Tłuszcz 4:4
rz.k. 4:3

Agape Białołęka - Sokół Serock 2:4

Sokół Celestynów - Korona Góra Kalwaria 6:1

Józefovia II Józefów - Laura Chylice 3:0
v.o.

MKS Polonia Warszawa (jun.) - Wicher Kobyłka 5:1

Promnik Łaskarzew - KS Konstancin 0:1

Wisła Zakroczym - Vulcan Wólka Mlądzka 4:3

KS Glinianka - Mazur II Karczew 3:0
v.o.

Korona Warszawa - WKS Rząśnik 4:8

Huragan II Wołomin - Mazur Radzymin

Milan II Milanówek - Błonianka Błonie 1:3

Wicher II Kobyłka - Marcovia 2000 Marki 6:5

Mszczonowianka II Mszczonów - Jedność Żabieniec 3:0
v.o.

Zaborowianka Zaborów - Ryś Laski 4:1

Pogoń II Grodzisk - GLKS Nadarzyn 4:2

UKS Ołtarzew - Milan Milanówek 4:2

Ursus II Warszawa - Grom Lipowo 2:8

Hutnik Warszawa - Legionovia II Legionowo 3:1

Piast Piastów - KS Raszyn  0:0
rz.k. 3:4

Victoria Zerzeń - Legion Warszawa 1:3

Bednarska Warszawa - Dolcan II Ząbki 0:8


III Runda - 18 września 2013, godz. 16.30

17 września 2013

MKS Polonia Warszawa (jun.) - Grom Lipowo 7:1

Huragan II Wołomin - Sokół Serock 1:4

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - WKS Rząśnik 4:2

18 września 2013

Wicher II Kobyłka - Olimpia Warszawa 1:0

UKS Ołtarzew - Zaborowianka Zaborów 1:1
rz.k. 2:4

Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa 2:4

Mszczonowianka II Mszczonów - Błonianka Błonie 0:8

Wisła Maciejowice - KS Konstancin 1:2

Sokół Celestynów - Dolcan II Ząbki 3:4

KS Glinianka - Józefovia II Józefów 0:2

Wisła Zakroczym - Dąb Wieliszew 2:5

19 września 2013

GKP II Targówek - Legion Warszawa 4:2

23-25 września 2013

Legia Warszawa Oldboje - Przyszłość Włochy 4:2

Żyrardowianka II Żyrardów - Tajfun Brochów 5:0

Unia Warszawa - KS Raszyn 2:1


IV runda - 1-2 października

1 października

MKS Polonia Warszawa (jun.) - UKS Łady 5:1 (1:1)

MKS Polonia Warszawa - Józefovia Józefów 1:3 (0:2)

KS Konstancin - Sparta Jazgarzew 1:2 (0:0)

Żyrardowianka II Żyrardów - Błonianka Błonie 5:1 (2:1)

Hutnik Warszawa - Znicz II Pruszków 2:0 (1:0)

2 października

Legia Warszawa Oldboje - PKS Radość 2:1 (0:1)

Unia Warszawa - Okęcie Warszawa 2:3 (0:1)

Pogoń II Grodzisk - Mszczonowianka Mszczonów 0:4 (0:2)

Józefovia II Józefów - Wilga Garwolin 0:4 (0:1)

GKP II Targówek - Drukarz Warszawa 0:2 (0:1)

Świt II Nowy Dwór - KS Łomianki 3:2

Wicher II Kobyłka - Victoria Sulejówek 0:4 (0:4)

Zaborowianka Zaborów - Ożarowianka Ożarów 0:7 (0:3)

Dąb Wieliszew - Dolcan II Ząbki 1:0

Sokół Serock - Bug Wyszków 3:0


V runda - 9-16 października

9 października

MKS Polonia Warszawa (jUN.) - Okęcie Warszawa 5:0 (3:0)

Żyrardowianka II Żyrardów - Mszczonowianka Mszczonów 1:1
rz.k. 2:4

Świt II Nowy Dwór - Drukarz Warszawa 2:1 (1:1)

Zaborowianka Zaborów - Sparta Jazgarzew 0:10 (0:3)
- v.o.
na boisku 1:10 - mecz przerwany w 86 ze względu na agresywne zachowanie gospodarzy

Sokół Serock - Victoria Sulejówek 1:7 (0:2)

10 października

Dąb Wieliszew - Hutnik Warszawa 2:4 (2:1)

16 października

Legia Warszawa oldboje - Józefovia Józefów 0:2 (0:1)


VI runda - 23 października, godz. 15:00

Świt II Nowy Dwór - Victoria Sulejówek 1:2 (0:1)
Łukasz Krysztofiak 60' - Wojciech Wocial 40', Daniel Matwiejczyk 56'

MKS Polonia Warszawa (jun.) - Wilga Garwolin 5:1 (2:0)
Marcin Kluska 32', Konrad Wojtkielewicz 45', Igor Jaszczak 63', Konrad Cichowski 64', 87' - Hubert Świder 49' (rz.k.)

Hutnik Warszawa - Sparta Jazgarzew 0:1 (0:1)
Kamil Gałązka 25'

Mszczonowianka Mszczonów - Józefovia Józefów
0:4 (0:1)
Artur Wujek, Maciej Napieraj, Adam Krupiński, Daniel Dylewski


Półfinał - 13 listopada 2013

Polonia Warszawa (jun.) - Victoria Sulejówek 2:6 (1:3)
Gerard Boruń 2', Igor Jaszczak 65' - Wojciech Wocial 4', 41', 44', 62', Jan Dźwigała 51', Marcin Kuśmierczyk 58'

23 listopada, 13:00

Sparta Jazgarzew - Józefovia Józefów 8:1 (2:0)
Emil Wrażeń 9', 27', 46', Bartosz Orłowski 23', 25', Maciej Wójcik 56', Zbigniew Obłuski 62', Kamil Domański 73' - Piotr Cudny 82'
 


Finał

Victoria Sulejówek oraz Sparta Jazgarzew, jako zwycięzcy półfinałów awansowały do wojewódzkich rozgrywek Pucharu Polski MZPN.

2014


I Runda 15-16 kwietnia 2014

15 kwietnia

Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin 4:2 (2:0)
Marcin Bykowski 5', Dawid Sala 30', Kamil Matulka 57', Bartłomiej Czarnecki 65' - 75' (rz.k.), 85'

Ursus Warszawa - Mazur Karczew 1:0 (0:0)
Mariusz Zaradny 72'

16 kwietnia

Pogoń II Siedlce - Broń Radom 5:4 (3:1, 0:2) p.d.
Bartosz Kaszubowski 16', Damian Guzek 18', Kamil Dmowski 43', Tomasz Grochowski 98', Jakub Więzik 117' - Michał Bojek 22', Bartosz Kozicki 50', 101', Mateusz Sokołowski 60'

Konopianka Konopki - Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Sylwester Szymański 77', Szymon Babiarz 87'

Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 3:0 (1:0)
Emil Wrażeń 33', 75', Paweł Tyburski 85'

Radomiak II Radom - Victoria Sulejówek 2:4 (2:2)
Roman Skowroński 15', Włodzimierz Puton 16' - Bartłomiej Szulim 7', Sebastian Pękala 13', Rasaq Adebola Bamgboye 87', Rafał Betliński 90'
 
GKP Targówek - Pogoń Grodzisk 4:2 (1:0, 1:2) p.d.
Dawid Sawicki 9', Kamil Kucharski 75', 119', Kamil Wójciak 95' - Damian Rakoczy 23', Tomasz Kołodziejski 25'

Wisła II Płock - Start Otwock  3:0 v.o.
 - Start wycofał się z rozgrywek


Ćwierćfinały 30 kwietnia 2014

Sparta Jazgarzew - Legia II Warszawa 1:0 (0:0)
Emil Wrażeń 75'

Wisła II Płock - Pilica Białobrzegi 1:2 (1:0)
Dawid Jabłoński 35' - Michał Kucharczyk 69', Bartłomiej Czarnecki 71'

Pogoń II Siedlce - Ursus Warszawa 3:3 (2:2, 1:1) rz.k. 5:6
Piotr Krawczyk 39' (rz.k.), Sylwester Buga 56', Bartosz Kaszubowski 91' - Marcin Tomczykowski 15', Artur Anusik 81', 117'

Victoria Sulejówek - GKP Targówek 2:0 (1:0)
Dominik Ochman 25',  Jan Dźwigała 63'

Półfinały 21 maja 2014

17:00
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 1:3 (0:3)
Michał Kucharczyk 75' - Marcin Tomczykowski 8', Rafał Zaborowski 25', Kamil Rytel 40'

19:00
Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew 0:3 (0:1)
Kamil Gałązka 2', Emil Wrażeń 60', Marcin Sokół 79'

Finał 4 czerwca 2014

Sparta Jazgarzew - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Marcin Sokół 64'
 

   
Dodane przez Admin dnia lipca 31 2013 06:51:32 · 0 Komentarzy · 1794 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
66.249.64.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.16.xxx @ news.php
47.128.36.xxx @ news.php
47.128.16.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.