Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 Jesień 2011

Liga Okręgowa Warszawa Grupa II

Termin 1 - 20-21 sierpnia

LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Legia Bemowo (Warszawa)
Orkan Sochaczew - Olimpia Warszawa
KS Raszyn - Laura Chylice
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Milan Milanówek
Ryś Laski - Piast Piastów
Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie - Błękitni Korytów

Termin 2 - 27-28 sierpnia

Naprzód Brwinów - Błękitni Korytów
Sparta Jazgarzew - Błonianka Błonie
Piast Piastów - Perła Złotokłos
Milan Milanówek - Ryś Laski
Laura Chylice - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Olimpia Warszawa - KS Raszyn
Legia Bemowo (Warszawa) - Orkan Sochaczew
LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Termin 3 - 3-4 września

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Naprzód Brwinów
Orkan Sochaczew - LKS Chlebnia
KS Raszyn - Legia Bemowo (Warszawa)
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Olimpia Warszawa
Ryś Laski - Laura Chylice
Perła Złotokłos - Milan Milanówek
Błonianka Błonie - Piast Piastów
Błękitni Korytów - Sparta Jazgarzew

Termin 4 - 7 września

Naprzód Brwinów - Sparta Jazgarzew
Piast Piastów - Błękitni Korytów
Milan Milanówek - Błonianka Błonie
Laura Chylice - Perła Złotokłos
Olimpia Warszawa - Ryś Laski
Legia Bemowo (Warszawa) - Przyszłość Włochy (Warszawa)
LKS Chlebnia - KS Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Orkan Sochaczew

Termin 5 - 10-11 września

Orkan Sochaczew - Naprzód Brwinów
KS Raszyn - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Przyszłość Włochy (Warszawa) - LKS Chlebnia
Ryś Laski - Legia Bemowo (Warszawa)
Perła Złotokłos - Olimpia Warszawa
Błonianka Błonie - Laura Chylice
Błękitni Korytów - Milan Milanówek
Sparta Jazgarzew - Piast Piastów

Termin 6 - 17-18 września

Naprzód Brwinów - Piast Piastów
Milan Milanówek - Sparta Jazgarzew
Laura Chylice - Błękitni Korytów
Olimpia Warszawa - Błonianka Błonie
Legia Bemowo (Warszawa) - Perła Złotokłos
LKS Chlebnia - Ryś Laski
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Orkan Sochaczew - KS Raszyn

Termin 7 - 24-25 września

KS Raszyn - Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Orkan Sochaczew
Ryś Laski - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Perła Złotokłos - LKS Chlebnia
Błonianka Błonie - Legia Bemowo (Warszawa)
Błękitni Korytów - Olimpia Warszawa
Sparta Jazgarzew - Laura Chylice
Piast Piastów - Milan Milanówek

Termin 8 - 28 września

Naprzód Brwinów - Milan Milanówek
Laura Chylice - Piast Piastów
Olimpia Warszawa - Sparta Jazgarzew
Legia Bemowo (Warszawa) - Błękitni Korytów
LKS Chlebnia - Błonianka Błonie
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Perła Złotokłos
Orkan Sochaczew - Ryś Laski
KS Raszyn - Przyszłość Włochy (Warszawa)

Termin 9 - 1-2 października

Przyszłość Włochy (Warszawa) - Naprzód Brwinów
Ryś Laski - KS Raszyn
Perła Złotokłos - Orkan Sochaczew
Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Błękitni Korytów - LKS Chlebnia
Sparta Jazgarzew - Legia Bemowo (Warszawa)
Piast Piastów - Olimpia Warszawa
Milan Milanówek - Laura Chylice

Termin 10 - 8-9 października

Naprzód Brwinów - Laura Chylice
Olimpia Warszawa - Milan Milanówek
Legia Bemowo (Warszawa) - Piast Piastów
LKS Chlebnia - Sparta Jazgarzew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Błękitni Korytów
Orkan Sochaczew - Błonianka Błonie
KS Raszyn - Perła Złotokłos
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Ryś Laski

Termin 11 - 15-16 października

Ryś Laski - Naprzód Brwinów
Perła Złotokłos - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Błonianka Błonie - KS Raszyn
Błękitni Korytów - Orkan Sochaczew
Sparta Jazgarzew - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Piast Piastów - LKS Chlebnia
Milan Milanówek - Legia Bemowo (Warszawa)
Laura Chylice - Olimpia Warszawa

Termin 12 - 19 października

Naprzód Brwinów - Olimpia Warszawa
Legia Bemowo (Warszawa) - Laura Chylice
LKS Chlebnia - Milan Milanówek
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Piast Piastów
Orkan Sochaczew - Sparta Jazgarzew
KS Raszyn - Błękitni Korytów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Błonianka Błonie
Ryś Laski - Perła Złotokłos

Termin 13 - 22-23 października

Perła Złotokłos - Naprzód Brwinów
Błonianka Błonie - Ryś Laski
Błękitni Korytów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Sparta Jazgarzew - KS Raszyn
Piast Piastów - Orkan Sochaczew
Milan Milanówek - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Laura Chylice - LKS Chlebnia
Olimpia Warszawa - Legia Bemowo (Warszawa)

Termin 14 - 29-30 października

Naprzód Brwinów - Legia Bemowo (Warszawa)
LKS Chlebnia - Olimpia Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Laura Chylice
Orkan Sochaczew - Milan Milanówek
KS Raszyn - Piast Piastów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Sparta Jazgarzew
Ryś Laski - Błękitni Korytów
Perła Złotokłos - Błonianka Błonie

Termin 15 - 5-6 listopada

Błonianka Błonie - Naprzód Brwinów
Błękitni Korytów - Perła Złotokłos
Sparta Jazgarzew - Ryś Laski
Piast Piastów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Milan Milanówek - KS Raszyn
Laura Chylice - Orkan Sochaczew
Olimpia Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Legia Bemowo (Warszawa) - LKS Chlebnia

Termin 16 - 12-13 listopada

Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia
Legia Bemowo (Warszawa) - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Olimpia Warszawa - Orkan Sochaczew
Laura Chylice - KS Raszyn
Milan Milanówek - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Piast Piastów - Ryś Laski
Sparta Jazgarzew - Perła Złotokłos
Błękitni Korytów - Błonianka Błonie

Termin 17 - 19-20 listopada

Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów
Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos - Piast Piastów
Ryś Laski - Milan Milanówek
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Laura Chylice
KS Raszyn - Olimpia Warszawa
Orkan Sochaczew - Legia Bemowo (Warszawa)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - LKS Chlebnia

Dodane przez Bodzo dnia lipiec 22 2011 12:51:21 · 0 Komentarzy · 673 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
114.119.153.xxx @ news_cats.php
114.119.152.xxx @ File
114.119.153.xxx @ news.php
34.229.63.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.