IV Liga Łódzka 2011/12 Jesień

Termin 1 - 13-14 sierpnia

LKS Kwiatkowice - Włókniarz Konstantynów
Włókniarz Moszczenica - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Pabianice - Włókniarz Zgierz
Sorento Zadębie Skierniewice - Pilica Przedbórz
KS Paradyż - Concordia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz - Warta Działoszyn
WKS Wieluń - Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS Łódź - Zjednoczeni Stryków
Zawisza Pajęczno - Woy Bukowiec Opoczyński

Termin 2 - 20-21 sierpnia

Włókniarz Konstantynów - Woy Bukowiec Opoczyński
Zjednoczeni Stryków - Zawisza Pajęczno
Pogoń Zduńska Wola - UKS SMS Łódź
Warta Działoszyn - WKS Wieluń
Concordia Piotrków Trybunalski - Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz - KS Paradyż
Włókniarz Zgierz - Sorento Zadębie Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Pabianice
LKS Kwiatkowice - Włókniarz Moszczenica

Termin 3 - 24 sierpnia

Włókniarz Moszczenica - Włókniarz Konstantynów
Włókniarz Pabianice - LKS Kwiatkowice
Sorento Zadębie Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Paradyż - Włókniarz Zgierz
Boruta Zgierz - Pilica Przedbórz
WKS Wieluń - Concordia Piotrków Trybunalski
UKS SMS Łódź - Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno - Pogoń Zduńska Wola
Woy Bukowiec Opoczyński - Zjednoczeni Stryków

Termin 4 - 27-28 sierpnia

Włókniarz Konstantynów - Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola - Woy Bukowiec Opoczyński
Warta Działoszyn - Zawisza Pajęczno
Concordia Piotrków Trybunalski - UKS SMS Łódź
Pilica Przedbórz - WKS Wieluń
Włókniarz Zgierz - Boruta Zgierz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż
LKS Kwiatkowice - Sorento Zadębie Skierniewice
Włókniarz Moszczenica - Włókniarz Pabianice

Termin 5 - 3-4 września

Włókniarz Pabianice - Włókniarz Konstantynów
Sorento Zadębie Skierniewice - Włókniarz Moszczenica
KS Paradyż - LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń - Włókniarz Zgierz
UKS SMS Łódź - Pilica Przedbórz
Zawisza Pajęczno - Concordia Piotrków Trybunalski
Woy Bukowiec Opoczyński - Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków - Pogoń Zduńska Wola

Termin 6 - 7 września

Włókniarz Konstantynów - Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn - Zjednoczeni Stryków
Concordia Piotrków Trybunalski - Woy Bukowiec Opoczyński
Pilica Przedbórz - Zawisza Pajęczno
Włókniarz Zgierz - UKS SMS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - WKS Wieluń
LKS Kwiatkowice - Boruta Zgierz
Włókniarz Moszczenica - KS Paradyż
Włókniarz Pabianice - Sorento Zadębie Skierniewice

Termin 7 - 10-11 września

Sorento Zadębie Skierniewice - Włókniarz Konstantynów
KS Paradyż - Włókniarz Pabianice
Boruta Zgierz - Włókniarz Moszczenica
WKS Wieluń - LKS Kwiatkowice
UKS SMS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Zawisza Pajęczno - Włókniarz Zgierz
Woy Bukowiec Opoczyński - Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków - Concordia Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola - Warta Działoszyn

Termin 8 - 17-18 września

Włókniarz Konstantynów - Warta Działoszyn
Concordia Piotrków Trybunalski - Pogoń Zduńska Wola
Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zgierz - Woy Bukowiec Opoczyński
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Zawisza Pajęczno
LKS Kwiatkowice - UKS SMS Łódź
Włókniarz Moszczenica - WKS Wieluń
Włókniarz Pabianice - Boruta Zgierz
Sorento Zadębie Skierniewice - KS Paradyż

Termin 9 - 24-25 września

KS Paradyż - Włókniarz Konstantynów
Boruta Zgierz - Sorento Zadębie Skierniewice
WKS Wieluń - Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź - Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice
Woy Bukowiec Opoczyński - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zgierz
Pogoń Zduńska Wola - Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn - Concordia Piotrków Trybunalski

Termin 10 - 28 września

Włókniarz Konstantynów - Concordia Piotrków Trybunalski
Pilica Przedbórz - Warta Działoszyn
Włókniarz Zgierz - Pogoń Zduńska Wola
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice - Woy Bukowiec Opoczyński
Włókniarz Moszczenica - Zawisza Pajęczno
Włókniarz Pabianice - UKS SMS Łódź
Sorento Zadębie Skierniewice - WKS Wieluń
KS Paradyż - Boruta Zgierz

Termin 11 - 1-2 października

Boruta Zgierz - Włókniarz Konstantynów
WKS Wieluń - KS Paradyż
UKS SMS Łódź - Sorento Zadębie Skierniewice
Zawisza Pajęczno - Włókniarz Pabianice
Woy Bukowiec Opoczyński - Włókniarz Moszczenica
Zjednoczeni Stryków - LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn - Włókniarz Zgierz
Concordia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz

Termin 12 - 8-9 października

Włókniarz Konstantynów - Pilica Przedbórz
Włókniarz Zgierz - Concordia Piotrków Trybunalski
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Moszczenica - Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Pabianice - Woy Bukowiec Opoczyński
Sorento Zadębie Skierniewice - Zawisza Pajęczno
KS Paradyż - UKS SMS Łódź
Boruta Zgierz - WKS Wieluń

Termin 13 - 15-16 października

WKS Wieluń - Włókniarz Konstantynów
UKS SMS Łódź - Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno - KS Paradyż
Woy Bukowiec Opoczyński - Sorento Zadębie Skierniewice
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Pabianice
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Moszczenica
Warta Działoszyn - LKS Kwiatkowice
Concordia Piotrków Trybunalski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Przedbórz - Włókniarz Zgierz

Termin 14 - 22-23 października

Włókniarz Konstantynów - Włókniarz Zgierz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice - Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica - Warta Działoszyn
Włókniarz Pabianice - Pogoń Zduńska Wola
Sorento Zadębie Skierniewice - Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż - Woy Bukowiec Opoczyński
Boruta Zgierz - Zawisza Pajęczno
WKS Wieluń - UKS SMS Łódź

Termin 15 - 29-30 października

UKS SMS Łódź - Włókniarz Konstantynów
Zawisza Pajęczno - WKS Wieluń
Woy Bukowiec Opoczyński - Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków - KS Paradyż
Pogoń Zduńska Wola - Sorento Zadębie Skierniewice
Warta Działoszyn - Włókniarz Pabianice
Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz - LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zgierz - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Termin 16 - 5-6 listopada

Włókniarz Konstantynów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Kwiatkowice - Włókniarz Zgierz
Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedbórz
Włókniarz Pabianice - Concordia Piotrków Trybunalski
Sorento Zadębie Skierniewice - Warta Działoszyn
KS Paradyż - Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków
WKS Wieluń - Woy Bukowiec Opoczyński
UKS SMS Łódź - Zawisza Pajęczno

Termin 17 - 12-13 listopada

Zawisza Pajęczno - Włókniarz Konstantynów
Woy Bukowiec Opoczyński - UKS SMS Łódź
Zjednoczeni Stryków - WKS Wieluń
Pogoń Zduńska Wola - Boruta Zgierz
Warta Działoszyn - KS Paradyż
Concordia Piotrków Trybunalski - Sorento Zadębie Skierniewice
Pilica Przedbórz - Włókniarz Pabianice
Włókniarz Zgierz - Włókniarz Moszczenica
Lechia Tomaszów Mazowiecki - LKS Kwiatkowice

Dodane przez Bodzo dnia lipiec 21 2011 22:46:20 · 0 Komentarzy · 713 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
157.90.181.xxx @ search.php
66.249.66.xxx @ readarticle.php
114.119.152.xxx @ print.php
114.119.152.xxx @ readarticle.php
65.109.26.xxx @ photogallery.php
34.229.63.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.