LEGIA WARSZAWA - SPARTAK MOSKWA, ELIMINACJE LE

Podczas wczorajszego losowania kolejnej fazy eliminacji do Ligi Europy wyłoniono pary, których zwycięzcy zakwalifikują się do rozgrywek grupowych. Przed warszawską Legią ostatni krok do osiągnięcia planu minimum, czyli awansu do Ligi Europy.
Los okazał się niezbyt łaskawy. Legionistów czeka trudna przeprawa, bowiem rywal bardzo niebezpieczny.
W dniach 18 i 15 sierpnia warszawska Legia zagra z rosyjskim Spartakiem Moskwa. Pierwszy mecz w Warszawie.
Spartak Moskwa to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów z Rosji. 21 razy zdobył mistrzostwo kraju, 14 razy wicemistrzostwo i 13 razy wywalczył krajowy puchar. Do sukcesów Rosjan należą: Półfinał Pucharu Europy Mistrzów Krajowych -1991, Półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów - 1993, Półfinał Pucharu UEFA - 1998.
Spartak okres świetności ma już za sobą, jednak rywalizacja będzie ciężka. W obecnym sezonie rywal Legii zajmuje po osiemnastu kolejkach - 7 pozycję w tabeli Ligi Rosyjskiej, z dorobkiem 28 punktów. W ubiegłym sezonie zespół Spartaka dobrnął do 1/4 Finału Ligi Europy, gdzie musiał uznać wyższość FC Porto (późniejszego zdobywcy pucharu), przegrywając dwukrotnie (1:5 i 2:5).
Pozostałe pary pucharowe oraz rywale polskich zespołów >>>

Bodzo dnia sierpnia 06 2011 05:47:05 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1370 Czytań · Drukuj

ASTRA RYBNO ZAGRA W PŁOCKIEJ KLASIE B

Od nowego sezonu piłkarskiego 2011/12 kolejnym zespołem, który przystąpi do rozgrywek płockiej Klasy B będzie Astra Rybno - Towarzystwo Sportowe, które powstało po upadku, dobrze znanego w lokalnym sporcie Limitu Rybno. Tak na nowo powstałej stronie internetowej klubu piszą o jego początkach:
"... Towarzystwo Sportowe "Astra" Rybno powstało 23 czerwca 2011 roku na gruzach rozwiązanego L.K.S. "Limit" Rybno. Zawsze w Rybnie istniała grupa utalentowanej młodzieży, której pasją jest piłka nożna. Część osób po rozwiązaniu Limitu odeszła i z powodzeniem występowała w innych lokalnych klubach piłkarskich. Po utworzeniu Towarzystwa Sportowego, chętnie wracali. Niestety warunki do uprawiania tej dyscypliny sportu są w Rybnie gorsze niż w sąsiednich gminach. Miejmy nadzieje, że ten problem zauważany jest przez władze gminy i wkrótce nastąpi zmiana. Trenerem drużyny seniorów jest Krzysztof Podczaski, który może pochwalić się znakomitymi osiągnięciami. Zespół od sezonu 2011/2012 przystąpi do rozgrywek klasy "B" Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku. Utworzenie drużyny juniorów planowane jest na wrzesień - październik 2011..."
_______________________
źródło: astrarybno.futbolowo.pl

Skład Płockiej Klasy B będzie najprawdopodobniej następujący:

Olimpia Gozdowo, Peklimar Umienino, Błyskawica Lucień, Iskra Kozłowo, Luszynianka Luszyn, Mazovia Słubice, Astra Rybno.

W przypadku nie uzyskania licencji przez kluby A Klasy, skład tej ligi może jeszcze ulec zmianie.

Bodzo dnia sierpnia 05 2011 08:15:47 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1445 Czytań · Drukuj

LEGIA WARSZAWA I POZOSTAŁE POLSKIE ZESPOŁY GRAJĄ DALEJ

Warszawska Legi zremisowała dziś z tureckim Gaziantepspor Kulubu 0:0. Pierwsze spotkanie wygrane na boisku rywala 1:0 dało Legionistom awans do kolejnej fazy eliminacji Ligi Europy. Gola na miarę awansu do IV rundy eliminacyjnej, która zostanie rozegrana w dniach 18-25 sierpnia tego roku, zdobył Miroslav Radović w 51 minucie spotkania rozegranego 28 lipca w Turcji.
Legia pozna swojego rywala w ostatniej fazie eliminacji do rozgrywek grupowych, już w w piątek. Tego dnia bowiem w Nyon'ie o godz. 13:30 odbędzie się losowanie kolejnej rundy elinacji.
Dzisiejsze spotkanie oglądało ponad 20 tysięcy widzów, a sędzią głównym zawodów był Darko Ceferin ze Słowenii.
Znakomicie spisały się również pozostałe polskie zespoły. W środę Wisła Kraków ograła bułgarski Litex Łowecz 3:1 i awansowała do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, a dziś wrocławski Śląsk po dwóch remisach 0:0 z Lokomotiv Sofia, zapewnił sobie awans po serii rzutów karnych - głównym bohaterem okazał się Marián Kelemen, bramkarz wrocławian - broniąc dwie jedenastki.

Więcej informacji: www.legia.com, www.legia.net
________________
foto: Jan Szurek www.legia.net

Bodzo dnia sierpnia 04 2011 20:38:49 · 0 Komentarzy · 1470 Czytań · Drukuj

KLASA A - KOMUNIKAT KOMISJI LICENCYJNEJ

Komisja ds. Licencji Klubowych MZPN, po rozpatrzeniu wniosków złożonych przez kluby Klasy A, odmówiła 15 Klubom przyznania licencji na sezony 2011/12 i 2012/13. Są to:
Bobry Cierszewo, Czarni Rempin, Sparta Mochowo, Victoria Cekanowo, Bór Regut, Burza Pilawa, Jedność Żabieniec, Korona Góra Kalwaria, Promyk Nowa Sucha, Rotavia Nieporęt, Rządza Załubice, Sokół Celestynów, Świt Nowy Dwór Maz., UKS Teresin, Wicher Kobyłka.
Klubom przysługuje odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych, które należy złożyć w terminie 14 dni od otrzymania uchwały Komisji I instancji. Do odwołania Klub musi dołączyć wszystkie (wskazane przez Komisję I instancji) dokumenty, których brak uniemożliwiał nadanie licencji w pierwszym terminie. Decyzje Związkowej Komisji Odwoławczej będą ostateczne.

Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej  Piotr Tenczyński
_______________
źródło: www.mzpn.pl

Bodzo dnia sierpnia 04 2011 19:35:04 · 0 Komentarzy · 1365 Czytań · Drukuj

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZAWIDZ

Deszczowy i zimny, ale udany... Takimi słowami w skrócie możemy opisać turniej zorganizowany przez zespół płockiej ligi okręgowej Pogoń Słupia przy współudziale animatora p. Arkadiusza Świeczkowskiego i honorowego patrona turnieju Wójta Gminy Zawidz - Wojciecha Gajewskiego. Organizacją imprezy z ramienia klubu Pogoń Słupia zajął się p. Marek Kolczyński, pomocą służył mu Zarząd Klubu.
Turniej odbył się 23.07.2011r. na Boisku Orlik w Zawidzu Kościelnym. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupę A wygrał zespół Zrywu Bielsk przed Pogonią Słupia II i zespołem z Drobina - Drobinexem. W grupie B najlepszy okazał się zespół Startu Proboszczewice przed Pogonią Słupia I i zespołem Boruty Kuczbork.

Po fazie grupowej największe wrażenie na obserwatorach zrobiły zespoły Zrywu Bielsk i Startu Proboszczewice, które pewnie wygrały swoje grupy i awansowały do półfinałów. W pierwszym półfinale zespół gospodarzy Pogoń Słupia I uległ zespołowi z Bielska 0:2 po bramce najlepszego zawodnika turnieju Damiana Pomorskiego i golu samobójczym, natomiast w drugim półfinale zespół Startu Proboszczewice okazał się lepszy od Pogoni Słupia II przegrywając aż 4:1, po trzech bramkach najlepszego strzelca turnieju Arkadiusza Majchrzaka i jednej bramce Damiana Hofmana, jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Dawid Piłat. Mecz o trzecie miejsce był więc wewnętrzną sprawą dwóch zespołów ze Słupi. Po bardzo wyrównanym spotkaniu doświadczony zespół Pogoni I okazał się minimalnie lepszy od znacznie odmłodzonego zespołu Pogoni Słupia II i mecz zakończył się wynikiem 3:2. ...

Bodzo dnia sierpnia 04 2011 11:17:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1572 Czytań · Drukuj

Waldemar Pawlak wręcza Puchar Lwówka

W rozegranym w minioną niedzielę w Lwówku, w ramach IV Pikniku Rodzinnego LZS, turnieju piłkarskim o Puchar Lwówka zwyciężyła drużyna Witonianki Witonia (pow. łęczycki), pokonując w finale w rzutach karnych Oldbojów Lwówianki. Zaciętą rywalizację obserwowali również - obok tłumnie zebranej publiczności - minister Julia Pitera oraz senator Eryk Smulewicz. Trofeum wręczył zwycięzcom na głównej scenie pikniku wicepremier Waldemar Pawlak.
Wcześniej po emocjonującym meczu piłkarska reprezentacja Senatu RP musiała uznać wyższość czarno-niebieskich - Lwówianka wygrała 9:3 (5:0).
Wieczorem, w czasie koncertu scenicznego dla kibiców, zlicytowano koszulki Wisły Kraków i Widzewa Łódź, podpisane przez piłkarzy tych utytułowanych drużyn dzień wcześniej, przed meczem Ekstraklasy. Koszulki przekazał, sędziujący w Lwówku, arbiter Adam Jarząbek. Szczęśliwymi nabywcami okazali się zawodnicy LUKS Lwówek - Damian Tarka (koszulka Wisły) i Rafał Jaśpiński (koszulka Widzewa). Obaj zdecydowali się pozostawić swoje nabytki Lwówiance w charakterze pamiątek klubowych, czym zasłużyli na gromkie oklaski publiczności. /// (foto: Weronika Krajewska)

Konradio dnia sierpnia 04 2011 05:15:00 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1507 Czytań · Drukuj

DRUGIE ZWYCIĘSTWO PŁOCKIEJ WISŁY
Wyniki, strzelcy 2011/12

Ekstraklasa - od tego sezonu T-Mobile Ekstraklasa zainaugurowała dziś rozgrywki nowego sezonu. W pierwszym spotkaniu poznański Lech rozbił w wyjazdowym meczu beniaminka - ŁKS Łódź aż 5:0. Mazowieckie zespoły Polonia i Legia grają pierwsze mecze przed własną publicznością. Legioniści podejmują Zagłębie Lubin, a Polonia, która zagrała z Lechią Gdańsk, wygrała ten mecz 1:0. Na niższych frontach również sporo emocji. Zespoły pierwszej i drugiej ligi rozgrywają już drugą kolejkę spotkań. Po udanym starcie Wisły Płock nadszedł czas na kolejną próbę, z której również "nafciarze" wyszli zwycięsko. Tym razem pewnie pokonali w wyjazdowym spotkaniu Sandecję Nowy Sącz, tracąc jedynego gola w ostatniej minucie.
29.07. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 1:3 (0:2)
Marcin Chmiest 90' - Ricardinho 41', Joao Paulo 45', Eivinas Zagurskas 64'
W pojedynku drugoligowym, Znicz Pruszków w wyjazdowym spotkaniu, ale przed własną publicznością - zremisował z Wigrami Suwałki, nie tracąc jeszcze w tych rozgrywkach gola.
29.07. 18:00 Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0:0
Pozostałe mecze mazowieckich drużyn:
30.07. 17:00 Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 1:2 (1:0)
Krzysztof Bodziony 11' (rz.k.) - Piotr Kosiorowski 72' (rz.k.), Maciej Tataj 85'
30.07. 16:00 Świt Nowy Dwór - Resovia Rzeszów 0:0

Wyniki aktualnej kolejki >>>

Bodzo dnia lipca 29 2011 20:07:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1594 Czytań · Drukuj

Treningi - OGŁOSZENIE
W poniedziałek 1 sierpnia treningi zaczynają grupy młodzieżowe. Pierwszy trening wspólny dla roczników 93 i 96 w poniedziałek i wtorek o godz 16.00 na orliku w Maszewie. Jeśli sa osoby chętne dołączyć do tych drużyn również serdecznie zapraszamy. Kontakt z trenerem Jackiem Gontarkiem gg.6065627 kom: 502-367-082
Anonim dnia lipca 28 2011 06:17:26 · 1 Komentarzy · 1334 Czytań · Drukuj

9 KLUBÓW BEZ LICENCJI NA OKRĘGÓWKĘ

Komisja ds. Licencji Klubowych MZPN, po rozpatrzeniu wniosków złożonych przez kluby Ligi Okręgowej, odmówiła 9 Klubom przyznania licencji na sezony 2011/12 i 2012/13. Są to:

- Drukarz Warszawa
- CWKS Legia Warszawa
- Legion Warszawa
- Orkan Sochaczew
- Piast Piastów
- Promnik Łaskarzew
- PKS Radość
- Sparta Jazgarzew
- Stoczniowiec Płock

Klubom przysługuje odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych, które należy złożyć w terminie 14 dni od otrzymania uchwały Komisji I instancji. Do odwołania Klub musi dołączyć wszystkie (wskazane przez Komisję I instancji) dokumenty, których brak uniemożliwiał nadanie licencji w pierwszym terminie. Decyzje Związkowej Komisji Odwoławczej będą ostateczne.
_______________________
źródło: www.mzpn.pl

Bodzo dnia lipca 26 2011 06:24:55 · 0 Komentarzy · 1228 Czytań · Drukuj

IV Piknik Rodzinny LZS w Lwówku

Już po raz czwarty, piłkarze i działacze Lwówianki Lwówek zapraszają piłkarskie środowisko okręgu płockiego na Piknik Rodzinny LZS, który odbędzie się 31 lipca br. w Lwówku. Impreza organizowana w całości przez Lwówiankę wrosła już na dobre w krajobraz letnich pikników i festynów w regionie płockim - co roku gromadzi większą publiczność; rośnie też ilość atrakcji. W najbliższą niedzielę, wśród głównych punktów dnia: mecz Lwówianka - Senat RP, koncert zespołu Akcent, pokazy ratownicze w wykonaniu strażaków z Gostynina. Poza tym tradycyjnie: Między powiatowy Turniej Piłkarski o Puchar Lwówka, konkursy sportowo-rekreacyjne, występy zespołów młodzieżowych, sklepik kibica, ogródek piwny, karuzele i wiele wiele więcej. Kilka atrakcji ma charakter niespodzianki - szczególnie zaskoczeni będą kibice Ekstraklasy...
 

Konradio dnia lipca 25 2011 21:23:21 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1452 Czytań · Drukuj

POGOŃ SIEDLCE WYGRYWA NA INAUGURACJĘ
Wyniki, strzelcy 2011/12

Rozpoczęły się rozgrywki nowego sezonu 2011/12, Jako pierwsi na biska wybiegli piłkarze I i II ligi, a wśród nich są oczywiście kluby mazowieckie. W pierwszej lidze Mazowsze reprezentują Dolcan Ząbki i Wisła Płock, w drugiej - Pogoń Siedlce, Znicz Pruszków oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Bardzo miło zaskoczyła swoich kibiców siedlecka Pogoń. Beniaminek II ligi pewnie pokonał przed własną publicznością OKS Olsztyn a spotkanie oglądało niemal dwa i pół tysiąca widzów.
Równie udany start zaliczył pierwszoligowiec Dolcan Ząbki, który w meczu inauguracyjnym wywalczył komplet punktów.
23 lipca, 17:00 Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków 2:0 (1:0)
Maciej Tataj 15', Piotr Charzewski 90'
24 lipca, 18:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Kamil Biliński 88'
23 lipca, 17:00 Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 3:0 (2:0)
Adam Czerkas 12', Marek Kaliszewski 18', Robert Kwiatkowski 56'
24 lipca, 17:00 Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (1:0)
Dawid Florian 28'
24 lipca, 18:00 Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (1:0)
Kamil Witkowski 42', Arkadiusz Jędrych 66', Grzegorz Wojdyga 70'
_________________________
foto: www.spin.siedlce.pl

Bodzo dnia lipca 24 2011 07:04:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1630 Czytań · Drukuj

Strona 89 z 145 << < 86 87 88 89 90 91 92 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.43.xxx @ news.php
47.128.36.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.122.xxx @ news.php
47.128.111.xxx @ news.php
47.128.111.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ news.php
100.26.176.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.