TURNIEJ HALOWY O PUCHAR PREZESA POZPN - ZAPISY

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej zaprasza kluby do udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa POZPN Płock 2012.
Turniej odbędzie się w dniach 28-29 stycznia 2012 roku w Hali Sportowej Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku przy Al. Kilińskiego 12.
Termin zgłoszeń drużyn wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 300 złotych mija z dniem 16 stycznia 2012 roku.
Losowanie grup odbędzie się 20 stycznia 2012 w siedzibie POZPN w Płocku przy ul. Stary Rynek 13.
Organizator zapewnia:
- puchary dla wszystkich uczestniczących drużyn,
- nagrody rzeczowe dla drużyn, które zagrają w fazie pucharowej, najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca,
- opiekę medyczną, techniczną i sędziowską,
- napoje oraz posiłki regeneracyjne.

28 - 29 STYCZNIA 2012 - TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POZPN - PŁOCK 2012

Admin dnia grudnia 21 2011 10:17:46 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1562 Czytań · Drukuj

KONFERENCJA - SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY W EUROPIE

Płocki Okręgowy Zwiżek Piłki Nożnej zaprasza na Konferencję - "Szkolenie dzieci i młodzieży w Europie", która odbędzie się w dniu 13 stycznia 2012 roku, o godzinie 14:00 w Hali Zespołu Szkół nr 1 w Płocku przy ul. Piaska 5.
W programie konferencji:
- otwarcie przez Prezesa POZPN Dariusza Kluge,
- FCBESCOLA VARSOVIA - nabór i selekcja, założenia programowe na rok 2012, dyrektor zarządzający Witold M. Miller,
- szkolenie dzieci i młodzieży w FC Barcelona na podstawie obserwacji - Michał Maliszewski trener Polonii Warszawa,
- najnowsze kierunki w szkoleniu dzieci i młodzieży w Europie - Tomasz Zabielski koordynator programu UEFA Grasroots w Polsce,
- szkolenie dzieci i młodzieży w FC Porto i Slovan Liberec na podstawie obserwacji - Zbigniew Pawłowski
- przygotowanie fizyczne dzieci i młodzieży pod kątem gier zespołowych - dr Jan Harasymowicz,
- trening bramkarski.
Zamknięcie konferencji planowane jest na godzinę 20:40

Admin dnia grudnia 21 2011 10:17:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1304 Czytań · Drukuj

POLONIA WARSZAWA I CZARNI REMPIN TRIUMFUJĄ

Dwudniowy Turniej Mikołajkowy w Orlen Arenie w Płocku, gościł zespoły rocznika U-11. W sobotę rozegrane zostały mecze Turnieju Ogólnopolskiego, natomiast w niedzielę spotkania orlików z okręgu płockiego.
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zespoły podzielone zostały na dwie grupy. Zajęte miejsca w poszczególnych grupach decydowały o finałowych spotkaniach. Zwycięzcy grup zagrali w półfinałach, a pozostałe zgodnie z zajętymi pozycjami o miejsca 5-12.
Zwycięstwo w sobotniej rywalizacji odniosła Polonia Warszawa, natomiast w niedzielę najlepsi okazali się młodzi chłopcy z Rempina.
W rozwinięciu wyniki sobotnio-niedzielnych rywalizacji...
________________________
foto: www.orlenarena.plock.eu

Admin dnia grudnia 13 2011 20:52:19 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1604 Czytań · Drukuj

ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW WYGRYWA W BABOSZEWIE

W niedzielę 11 grudnia Hala Sportowa w Baboszewie gościła uczestników IV Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Firmy ART – DAN.
Zwycięstwo w kolejnej, cyklicznej baboszewskiej imprezie odnieśli przyjezdni z odległego Bełchatowa.
Jak przedstawiały się wyniki grupowe oraz te o najwyższą stawkę przeczytać możecie w rozwinięciu tego newsa...

Admin dnia grudnia 13 2011 06:42:10 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1525 Czytań · Drukuj

MAZUR ZDOBYWA PUCHAR PREZESA SKRY DROBIN

W dniu 10 grudnia w Hali Sportowej w Drobinie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Skry Drobin. W rozgrywkach uczestniczyło sześć zespołów, które systemem gry "każdy z każdym" wyłoniły zwycięzcę tych rywalizacji. Najlepszym zespołem, zgodnie z klasyfikacją w oficjalnych rozgrywkach ligi okręgowej, okazał się Mazur Gostynin. Zawiodły ekipy z Duninowa i Goleszyna, zajmując dwie ostatnie pozycje. Prawdopodobnie w zespole Orła nastąpi zmiana szkoleniowca. Cezary Raczkowski - dotychczasowy trener, zrezygnował z pełnionej funkcji.
W rozwinięciu wyniki i ostateczna klasyfikacja.
________________________
źródło: orzelgoleszyn.futbolowo.pl/

Admin dnia grudnia 12 2011 06:40:33 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1592 Czytań · Drukuj

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY ORLEN LIGI U-11

11 GRUDNIA 2011 - Z okazji 35-lecia POZPN i 90-lecia Piłkarstwa na Mazowszu w Orlen Arenie przy Plac Celebry Papieskiej 1 w Płocku odbędzie się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla uczestników Orlen Ligi U-11. W rozgrywkach Turnieju weźmie udział 12 zespołów.
Drugiego dnia turnieju wystąpią zespoły, które w rozgrywkach jesiennych Orlen Ligi U-11 zajęły miejsca poza pierwszą ósemką. Mecze turnieju odbędą się w dniu 11 grudnia. Pierwszy mecz już o godzinie 8:00.
W rozwinięciu newsa, regulamin zawodów oraz harmonogram rozgrywek. Zapraszamy.

Admin dnia grudnia 06 2011 09:30:43 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1549 Czytań · Drukuj

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY U-11

10 GRUDNIA 2011 - Z okazji 35-lecia POZPN i 90-lecia Piłkarstwa na Mazowszu w Orlen Arenie przy Plac Celebry Papieskiej 1 w Płocku odbędzie się OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla uczestników Orlen Ligi U-11. W rozgrywkach Turnieju weźmie udział 12 zespołów. Drużyny składają się maksymalnie z 12 zawodników, na boisku grają zespoły sześcioosobowe, w tym bramkarz (5+1). Zespoły biorące udział w rozgrywkach muszą posiadać imienną listę zawodników podpisaną przez przedstawiciela Klubu, ważne legitymacje szkolne lub dokument ze zdjęciem. Zawodnicy zgłoszonej drużyny winni posiadać aktualne karty zdrowia zawodnika lub zbiorową listę podpisaną przez lekarza i przedstawiciela Klubu. Organizatorzy do udziału w turnieju zaprosili osiem najlepszych zespołów jesiennych rozgrywek Orlen Ligi oraz Polonię Warszawa, ŁKS Łódź, Kosę Konstancin i Zawiszę Bydgoszcz. Mecze turnieju odbędą się w dniu 10 grudnia. Pierwszy mecz już o godzinie 8:00.
W rozwinięciu newsa, regulamin zawodów oraz harmonogram rozgrywek. Zapraszamy.

Admin dnia grudnia 06 2011 09:19:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1403 Czytań · Drukuj

Wyróżnienie dla wolontariuszy Lwówianki

Młodzieżowa grupa wolontariuszy działająca przy LUKS Lwówek została wyróżniona w prestiżowym konkursie Mazowieckie Barwy Wolontariatu. W minioną sobotę tj. 26 listopada, na uroczystej gali rozdania Nagród Marszałka Województwa Mazowieckiego, wyróżnienie sympatykom czarno-niebieskich wręczył osobiście marszałek Adam Struzik. Tym samym wolontariusze występujący pod nazwą "Przyjaciele Lwówianki" znaleźli się w gronie najbardziej aktywnych, pomysłowych i pełnych zapału społeczników z terenu województwa mazowieckiego. Ponadto są jedyną grupą uhonorowaną w ten sposób za działalność na polu wolontariatu sportowego. Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim innowacyjność działań służących promocji kultury fizycznej i integracji lokalnej społeczności oraz umiejętność budowania partnerstwa wokół społecznie pożytecznych inicjatyw. Najlepszym wyrazem aktywności ""Przyjaciół Lwówianki" jest przygotowywana przez nich akcja Sportowe Lato LZS oraz udział w organizacji sztandarowej imprezy klubu z Lwówka - Pikników Rodzinnych LZS. Okazuje się, że wolontariat (nieodpłatna praca na rzecz innych), poza wiedzą, doświadczeniem i zabawą, może nieść również blask uznania. Mam nadzieję, że zapału lwówskiej młodzieży nie zabraknie w przyszłości, a młodzi kibice i piłkarze z innych miejscowości wezmą ze swych rówieśników przykład - dla dobra swych klubów.

więcej info: http://www.mazovia.pl/aktualnosci/art,3105,xii-edycja-nagrody-marszalka-wojewodztwa-mazowieckiego-rozstrzygnieta.html

Konradio dnia grudnia 03 2011 21:23:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1381 Czytań · Drukuj

OSTATNI WEEKEND NA MAZOWSZU
Wyniki, strzelcy 2011/12

Ostatni weekend w tym roku na piłkarskich boiskach. Aura, jak chyba nigdy była naprawdę sprzyjająca. Wcześniej wydawało się, że nie uda dokończyć się bieżących rozgrywek, a tu, wbrew spekulacjom rozegrane zostały w wieli klasach rozgrywkowych dodatkowe dwie wiosenne kolejki awansem.
Sporą niespodziankę, w złym tego słowa znaczeniu, sprawił swoim kibicom Hutnik Warszawa. Występujący w III lidze Hutnicy ulegli innemu beniaminkowi - Orłowi Wierzbica 1:2. Tym samy goście wysunęli się na czwartą pozycję w tabeli, a Hutnik spadł na dziewiąta.
W kolejnych derbach płockiego okręgu, ponownie soją wyższość w pojedynkach wyjazdowych pokazali piłkarze Błękitnych Gąbin. Tym razem w bratobójczym pojedynku pokonali w Maszewie Amatora 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Paweł Knapik w 87 minucie spotkania.
Mecz kolejki płockiej okręgówki zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy, które pozwoliło piłkarzom Mazura Gostynin pozostać do wiosny na fotelu lidera.


19.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Orzeł Wierzbica 1:2 (1:1)
Szymon Lewicki 25' - Łukasz Jamróz 19', 65'
19.11. 11:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Paweł Knapik 87'
19.11. 11:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 1:0 (0:0)
Grzegorz Kopaczewski

Pozostałe wyniki >>> 

Admin dnia listopada 20 2011 17:47:18 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1917 Czytań · Drukuj

ZIMOWY ODPOCZYNEK W KLASACH A I B

W czasie kiedy piłkarze Ligi Okręgowej jeszcze trenują i walczą na ligowych boiskach o każdy punkt, zawodnicy płockich klas A i B rozpoczęli już zimowy odpoczynek. Ostatnia kolejka w tych grupach rozegrana została 11 listopada w B Klasie i 13 listopada w A Klasie.. Oczywiście jak to często w końcówkach bywa, nie obyło się bez niespodzianek. Najmilsze zaskoczenie sprawili swoim kibicom piłkarze Kasztelana Białe błoto, którzy nie pozwolili wywieźć z Dziembakowa kompletu punktów Polonii Radzanowo - pretendentowi do tytułu Mistrzowskiego. Sensacyjnie zakończył się również mecz w Gozdowie, gdzie wicelider z Kozłowa nie wykorzystał okazji wywalczenia tytułu Mistrzów Jesieni, przegrywając w wyjazdowym spotkaniu aż 1:7.
Pierwsza runda pokazała, że w walce o awans do Ligi Okręgowej liczyć się będą chyba tylko 3 zespoły: niezawodna jesienią Unia Czermno, która tylko raz schodziła z boiska pokonana, depcząca jej po piętach Polonia Radzanowo - jedyny pogromca lidera z Czermna i czający się za ich plecami Start Proboszczewice. Pozostałe zespoły grają w kratkę i zaliczają poważne wpadki, chociażby klęska Czarnych Rempin w konfrontacji z niespełnioną w tej rundzie Spójnią Mała Wieś. Tabelę A klasy zamykają Victoria i Sparta, choć ekipa z Cekanowa potrafiła wspiąć się na szczyty w bardzo trudnym spotkaniu z Relaxem Miszewo.
Największym zaskoczeniem jest chyba wynik osiągnięty przez piłkarzy z Wyszogrodu. Po dwóch bardzo ważnych zwycięstwach ze Spartą 8:1 i Polonią 3:2, wydawało się, że to właśnie oni wieść będą prym w a-klasowych rozgrywkach.
_______ foto ze strony startproboszczewice.futbolowo.pl

Admin dnia listopada 17 2011 21:47:05 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1789 Czytań · Drukuj

OD PIĄTKU DO NIEDZIELI
Wyniki, strzelcy 2011/12

Przed nami przedostatnie spotkanie w tym roku z rozgrywkami ligowymi, które odbędą się podczas długiego listopadowego weekendu. Zaczynamy w ten sposób rewanżową rundę rozgrywek, czyli pierwsze spotkania, które powinny odbyć się wiosną przyszłego roku. Przyspieszenie rozgrywek spowodowane zostało wymogami związanymi z organizacją w 2012 roku Mistrzostw Europy w piłce nożnej w Polsce.
Płocka Wisła ma szansę odskoczyć od strefy spadkowej, pod warunkiem, że poradzi sobie z Sandecją Nowy Sącz. Wyjazdowe spotkanie drugiej kolejki wygrali właśnie płocczanie 3:1.
W czwartej lidze czekają nas kolejne derby płockiego okręgu. W sobotę - 12 listopada Błękitni Gąbin zagrają z rezerwami Wisły Płock.
Okręgówka natomiast zachęca meczem kolejki pomiędzy Orłem Goleszyn i Wisłą Duninów. Orły szykują się zapewne na srogi rewanż za sierpniową wpadkę w Duninowie.

12.11. 15:00 Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 6:1 (3:1)
Joao Paulo 18', 67', Kamil Biliński 26', 55', Matar Gueye 33', 47' - Lukas Janic 3'
12.11. 13:00 Błękitni Gąbin - Wisła II Płock 3:1 (0:0)
Radosław Wiśniewski 47', Dominik Dutkiewicz 66', Paweł Knapik 80' - Jakub Kustra 87'
11.11. 11:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów 3:2 (2:0)
Patryk Janiszewski, Mateusz Biegański, Grzegorz Krzewicki - Damian Tyska 2

Pozostałe wyniki >>> 

Admin dnia listopada 10 2011 10:21:28 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 2212 Czytań · Drukuj

Strona 83 z 145 << < 80 81 82 83 84 85 86 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
213.180.203.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ photogallery.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.32.xxx @ news.php
47.128.38.xxx @ news.php
47.128.32.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.