WISŁA PŁOCK ZAGRA Z B KLASĄ - LOSOWANIE PP

W losowaniu przeprowadzonym 26 lipca 2012 r. w siedzibie PZPN, wyłoniono pary  1/32 oraz 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2012/2013. W 1/32 finału - w pierwszej rundzie (1 sierpnia) - biorą udział zwycięzcy rundy wstępnej oraz 18 zespołów występujących w I lidze w sezonie 2011/2012. Zespoły rozgrywają jeden mecz, a zwycięzcy tych pojedynków awansują do rundy drugiej, której termin wyznaczono na dzień 11 sierpnia 2012. W tej fazie pucharu do rozgrywek dołączą zespoły, które w sezonie 2011/12 występowały w T-Mobile Ekstraklasie.

Miedź Legnica - Dolcan Ząbki
Łysica II Bodzentyn - Wisła Płock
Legia ME Warszawa - KS Polkowice

W rozwinięciu pełen zestaw par I i II rundy >>>

Admin dnia lipca 26 2012 15:38:33 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1401 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI PZPN - RUNDA WSTĘPNA

Kibiców piłki nożnej czekają emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski PZPN. Przed nami spotkania Rundy Wstępnej, które rozegrane zostaną w środę 25 lipca. Na tym etapie rozgrywek wystąpią trzy mazowieckie zespoły: Pogoń Siedlce, Legia II Warszawa oraz Świt Nowy Dwór. Tylko Młoda Legia zagra przed własną publicznością, pozostałe dwa zespoły wystąpią w pojedynkach wyjazdowych. Los uśmiechnął się tym razem to Stomilu Olsztyn i Sokoła Aleksandrów Łódzki, które awansowały do kolejnej rundy bez gry - Wolny Los.
Łysica II Bodzentyn - Pogoń Siedlce 5:1 (4:0)
Łukasz Szymoniak 23', Piotr Gardynik 30', Mirosław Kalista 34', 36', 85' - Wiktor Lach 70'
Legia II Warszawa - Bogdanka II Łęczna 2:1 (0:0)
Patryk Mikita 57', Mateusz Romachów 88' - Marcin Kalkowski 58'
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór 1:0 (0:0)
Marek Śnieżawski 65'
W rozwinięciu pozostałe wyniki PP >>>

Admin dnia lipca 25 2012 08:45:27 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1339 Czytań · Drukuj

TERMINARZE IV LIGI ORAZ WARSZAWSKIEJ LO

Do rozgrywek POZPN, których terminarze opublikowane zostały już na początku tygodnia dołączamy kolejne.
Tym razem będzie można się zapoznać z rozgrywkami prowadzonymi przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. MZPN podał do ogólnej wiadomości rozkład gier w obu grupach Mazowieckiej IV Ligi - Grupa Południe i Grupa Północ, oraz dwóch grup warszawskiej okręgówki.

Oczywiście MZPN zastrzega sobie możliwość zmiany terminarzy jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek w zależności od przeprowadzanych procedur licencyjnych.

Wszystkie terminarze - KLIKNIJ TU

Admin dnia lipca 20 2012 18:51:26 · 0 Komentarzy · 1267 Czytań · Drukuj

ZMIANY TERMINARZY PLJM U-17 ORAZ PLT U-16

Terminarze dla PLJM U-17 oraz PLT U-16 uległy zmianie. Stało się tak za sprawą wycofania Amatora Maszewo z rozgrywek juniorów młodszych oraz przeniesienia Pegaza Drobin z rocznika 1996 do rocznika 1997.
Płocka Liga Juniorów Młodszych liczyć więc będzie 10, zamiast 12 zespołów, w Płockiej Lidze Trampkarzy wystąpi natomiast 9 zamiast o drużyn.
Oprócz zmian zestawów par w obu grupach nastąpiła również zmiana terminów.

Dostęp do wszystkich zaktualizowanych terminarzy pod tym linkiem >>>

Admin dnia lipca 19 2012 09:58:14 · 0 Komentarzy · 1203 Czytań · Drukuj

RUNDA PRZEDWSTĘPNA PUCHARU POLSKI PZPN

W środę 18 lipca rozegrana została runda przedwstępna Pucharu Polski PZPN. W drodze losowania wyłoniono 25 par, których zwycięzcy awansowali do rundy wstępnej zaplanowanej na 25 lipca. Oprócz zwycięzców do kolejnego etapu awansował również Pelikan Łowicz, któremu przypadł wolny los.
Mazowsze miało w tych rozgrywkach 4 reprezentantów. Trzech z nich wygrało swoje spotkania. Z dalszych rozgrywek odpadł tylko Znicz Pruszków.

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)
Konrad Nowak 82' - Michał Steć 7', 11', 72'
Legia II Warszawa - Motor Lublin 2:1 (0:0)
Patryk Mikita 49', Łukasz Turzyniecki 84' - Karol Kostrubała 86'
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Kacper Daros 37'
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór 0:3 (0:1)
Łukasz Sosnowski 39' (rz.k.), 81' (rz.k.), Piotr Bajera 54'

Admin dnia lipca 19 2012 06:25:38 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1290 Czytań · Drukuj

KLUBOWE PROBLEMY

Przed zbliżającym się sezonem rozgrywkowym wiele klubów boryka się z różnymi problemami. Najczęściej, jak się okazuje, są to kłopoty finansowe, które zmuszają do najbardziej nieoczekiwanych rozwiązań.
Przykładem takiej sytuacji mogą być chociażby Błękitni Korytów. Pamiętamy jeszcze czerwcowe boje piłkarzy z Korytowa z KS Wesoła, w barażowych meczach o utrzymanie w warszawskiej okręgówce. Zwycięstwo w barażach nie otworzyło jednak drogi do gry w piłkę nożną. Zarząd Błękitnych podjął bowiem nieoczekiwanie decyzję o wycofaniu zespołu z rozgrywek.
Nieciekawie zrobiło się w gminie Babice. Tu radni zadecydowali, że w nowym sezonie utrzymają tylko jeden klub. Czy będzie to UKS Borzęcin czy Naprzód Zielonki, okaże się na początku sierpnia.
Źle dzieje się również u przedstawiciela płockiej LO. Poważne kłopoty w Unii Iłów, to może nie tyle braki finansowe, co kłopoty kadrowe, zarówno z zawodnikami, jak i kadrą zarządzającą. Zarząd Iłowskiej Unii podał się do dymisji. Klub na chwilę obecną funkcjonuje bez trenera i władz. Jak potoczą się losy Unii, okaże się wkrótce.
Ratowanie Orkanu Sochaczew, też nie należy do łatwych zadań...

Admin dnia lipca 17 2012 16:07:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1620 Czytań · Drukuj

POLONIA WARSZAWA ZNIKA Z MAPY MAZOWIECKIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Tuż po godzinie 22:00 w poniedziałek 16 lipca, Przegląd Sportowy poinformował o rozwiązaniu sytuacji Polonii Warszawa. Na tą informację czekali wszyscy, głównie Ci całym sercem związani z warszawską Polonią. Od dawna nawoływali oni o pomoc w utrzymaniu jednego z najstarszych klubów w historii polskiej piłki nożnej. W liście otwartym Jerzego Piekarzewskiego mogliśmy przeczytać nawet takie słowa: "... Polonii grozi likwidacja i jeśli nie ujmiemy się za Nią, stanie się rzecz niewiarygodna – klub, który oparł się niemieckiemu okupantowi i sowieckiej nienawiści, zostanie zniszczony przez samych Polaków!...".
Stało się jednak nie tak jak sobie wielu życzyło. Polonii już nie ma! Józef Wojciechowski sprzedał 100% udziałów - nowym właścicielem i natychmiastowo wybranym prezesem byłego zespołu z Konwiktorskiej został Ireneusz Król - a nowo powstały klub przybrał nazwę KP Katowice, co oznacza, że pierwszoligowy GKS Katowice pod nową nazwą KP Katowice zajmie miejsce warszawskiej Polonii w T-Mobile Ekstraklasie.
Zachowanie praw do nazwy, herbu i barw Polonii przez Wojciechowskiego daje jeszcze kibicom "Czarnych Koszul" nadzieję na reaktywację Polonii, która przy uzyskaniu zgody od PZPN mogła by wystartować w rozgrywkach IV ligi.

Admin dnia lipca 17 2012 07:52:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1260 Czytań · Drukuj

M-GOL PARTNEREM KONKURSU
Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu Drużyna Neosport.pl. Zabawa polega na oddawaniu głosów na swój ulubiony klub przez jego sympatyków. W poprzednich edycjach konkursu Drużyna Neosport.pl udział wzięło około 2000 klubów oraz blisko 17000 fanów.
Konkurs jest całkowicie bezpłatny i jest kolejną edycją zorganizowaną dla kibiców drużyn występujących na co dzień od 3 ligi aż po C-klasę. Ligę Neosport.pl dla drużyn z 3,4 ligi oraz okręgówki, a także dla zespołów A, B, C-klasy oraz rozgrywek futsalowych, beachsoccerowych jak również zakładowych itp. podzielono na 2 kategorie tak by podnieść poziom rywalizacji pomiędzy poszczególnymi zespołami.
Do wygrania są dwa komplety 14 strojów piłkarskich (koszulki + spodenki + getry) marki Nike dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Ale to nie wszystko! Dla drużyn, które zajmą 2 i 3 miejsce w każdej kategorii przygotowano odpowiednio 5 oraz 3 piłki. Pozostałe zespoły z miejsc 4-10 zostaną nagrodzone piłką ufundowaną przez organizatora konkursu firmę Neosport.pl. Dodatkowo dla osób, które wezmą udział w głosowaniu przygotowano bony towarowe o wartości 30 zł do wykorzystania na zakup obuwia w sklepie internetowym www.neosport.pl !
Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora Neosport.pl oraz pod adresem http://druzyna.neosport.pl/o-konkursie.htm
Zespół Neosport.pl
Admin dnia lipca 17 2012 07:30:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1380 Czytań · Drukuj

TERMINARZE POZPN - JESIEŃ 2012

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej Przygotował już wstępne terminarze rozgrywek płockich lig. Na początek można zapoznać się z układem gier w Płockiej Lidze Okręgowej oraz Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów. Ostateczny terminarz zostanie zatwierdzony dopiero po ustaleniu godzin i terminów (sobota, niedziela) - a to należy już do gospodarzy spotkań mistrzowskich.
Po zapoznaniu się z proponowanymi terminami, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić ostateczne terminy oraz przesłać na piśmie (listem poleconym) w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej organowi prowadzącymi rozgrywki (POZPN) oraz zainteresowanemu klubowi.
W przypadku nie przesłania powiadomienia w odpowiednim terminie, na gospodarza zawodów nałożona zostanie kara finansowa w wysokości 100 zł.

Terminarze w rozwinięciu wiadomości  >>> Nowe: Klasa A, Klasa A Juniorów, Klasa B, PLT U-16, PLTM U-14

Admin dnia lipca 11 2012 18:29:02 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3690 Czytań · Drukuj

Komunikat w sprawie licencji trenerskich

Zgodnie z uchwałą nr VII/190 z dnia 6 maja 2009 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów III ligi oraz niższych klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, młodzieżowych i dziecięcych przedłuża się okres składania wniosków o przyznanie lub przedłużenie licencji trenerskich w trybie zwyczajnym do dnia 6 sierpnia 2012 roku. Trenerzy winni składać wnioski licencyjne do trenerów koordynatorów w swoich Okręgowych Związkach Piłki Nożnej.

Więcej >>>
 

Admin dnia lipca 11 2012 15:30:31 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1325 Czytań · Drukuj

.NET-EKSPRESS

Powoli ruszają przygotowania do nowego sezonu. Wiele zespołów rozpoczęło już treningi, inne borykają się z problemami finansowymi. Finanse, jak się okazuje są w wielu przypadkach barierą nie do przejścia. Dla przykładu - MZPN, który w poprzednim sezonie prowadził 5 grup warszawskiej B Klasy, tym razem będzie musiał ograniczyć się do czterech - do rozgrywek zgłosiło się bowiem 20 zespołów! mniej niż w rozgrywkach ubiegłych.
Ważą się losy Polonii Warszawa. Przyjmowane jest kilka wariantów odsprzedaży Polonii przez Józefa Wojciechowskiego. Możliwości jest kilka - połączenie z KS Łomianki i gra w IV Lidze, a nawet wykupienie zadłużonego trzecioligowca z Piaseczna i gra w lidze trzeciej.
Przeczytać o tym można na stronach Futbol-Mazowsze >>>
Sytuacja KP Piaseczno może mieć znaczący wpływ na sytuację w III lidze. Pogoń Grodzisk, która w ubiegłym sezonie wywalczyła awans miała zainaugurować rozgrywki właśnie z zespołem z Piaseczna. Wiele wskazuje na to, że jednak pierwszym rywalem beniaminka z Grodziska może być Włókniarz Zelów, który teoretycznie został zdegradowany do IV Ligi.
Sporo informacji na temat III ligi w serwisie Pogoni Grodzisk >>>

Admin dnia lipca 10 2012 06:19:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1490 Czytań · Drukuj

Strona 76 z 145 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
66.249.70.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.19.xxx @ news.php
47.128.54.xxx @ news.php
47.128.40.xxx @ news.php
47.128.124.xxx @ news.php
47.128.127.xxx @ news.php
47.128.109.xxx @ news.php
47.128.123.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ photogallery.php
100.26.176.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.