DRUGA WIOSENNA KOLEJKA EKSTRAKLASY
Wyniki, strzelcy - 2015/16

W polskiej Ekstraklasie zaczyna robić się coraz bardziej ciekawie. Wszystko głównie ze względu na większy ścisk w czołówce i nadzieje, że rywalizacja o najwyższe cele będzie jeszcze bardziej emocjonująca. O mistrzowski tytuł biją się prawdopodobnie 4 zespoły, z których, analizując tabelę największe szanse mają Piast Gliwice i Legia Warszawa. Pogoń legionistów za liderem ma się powoli ku końcowi, jeśli oczywiście nie zwolnią tempa, a Piast zachowa zauważalną zniżkę formy. Przed nami dwa istotne mecze dla układu w czołówce ligowej tabeli. Ciężkie zadanie przed Piastem. Musi bowiem zatrzymać rozpędzoną Pogoń, która nie przegrała od 6 kolejek. Niełatwe zadanie również przed Legią, na której drodze staje Zagłębie Lubin, w tym sezonie grające nieprzewidywalnie. Przed kibicami Legii gorący piątek i trzymanie kciuków za Pogoń, a następnie niedzielne emocje związane z pojedynkiem Legii w Lubinie.

21.02. 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2 (0:2)
Krzysztof Piątek 50' - Aleksandar Prijovic 2', Michał Kucharczyk 38'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia lutego 19 2016 13:56:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1252 Czytań · Drukuj

INFORMACJA POZPN
Nowa strona 1

W związku z zaplanowanym na dzień 22 kwietnia Walnym Zebraniem Sprawozdawczo – Wyborczym Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, wszystkie kluby zrzeszone w POZPN zobligowane są do wypełnienia formularza (zamieszczonego w załączniku), do wypełnionego formularza należy dołączyć uchwałę zarządu klubu i przesłania go (listem poleconym lub dostarczenia osobiście do biura POZPN) w obligatoryjnym terminie – najpóźniej do dnia 10 marca 2016 r.

Liczba delegatów poszczególnych klubów według poniższego schematu: – klubowi posiadającemu pierwszy zespół w I i II lidze – 3 mandaty – klubowi posiadającemu pierwszy zespół w IV i III lidze – 2 mandaty – klubowi posiadającemu pierwszy zespół w lidze okręgowej, niższych i młodzieżowych – 1 mandat.

Formularz – delegaci -> pobierz

/źródło: POZPN

Admin dnia lutego 18 2016 10:44:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1187 Czytań · Drukuj

WIOSNA 2016 - UKŁAD LIG MŁODZIEŻOWYCH POZPN
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej poinformował o aktualnym zestawieniu lig młodzieżowych i zgłoszonych do każdej kategorii wiekowej drużynach. Przypominamy, że termin zgłaszania minął 10 lutego b.r.
Na stronie internetowej POZPN pojawiła się jednak informacja...
"... Prosimy kluby o ostateczne przeanalizowanie składów poszczególnych lig. Jeżeli pojawił się błąd w decyzji – ostateczny termin zmiany przynależności to 18 lutego 2016 r.
Po tym terminie Wydział Gier i Ewidencji przystąpi do przygotowania terminarzy, po czym każda zmiana będzie skutkowała pobraniem opłaty regulaminowej w wysokości 300,00 PLN. ..."
Układ lig młodzieżowych w rozwinięciu tej wiadomości >>>

Admin dnia lutego 15 2016 19:33:18 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1442 Czytań · Drukuj

ZACZYNAMY WIOSENNE ROZGRYWKI
Wyniki, strzelcy - 2015/16

Zaczynamy. Po zimowej przerwie w rozgrywkach, jako pierwsza, tradycyjnie, staruje Ekstraklasa. Zimowe okno transferowe przyniosło sporo nieoczekiwanych rozstrzygnięć - ciekawe jak przełoży się to na wyniki uzyskiwane wiosną.
Jedno jest pewne - tłok w tabeli ligowej jest ogromny i wiele wiosną zdarzyć się jeszcze może. Mazowieccy kibice z pewnością śledzić będą pościg warszawskiej Legii za Piastem Gliwice - czy sztuka ta uda się legionistom? Nie przespali okresu transferowego, a wzmocnienia pozwalają myśleć, że w tym roku możemy spodziewać się naprawdę dobrych wyników. Na sam początek tegorocznych pojedynków czeka nas walentynkowa rywalizacja z ósmą w tabeli Jagiellonią Białystok. Mecz odbędzie się w niedzielę 14 lutego o godz. 18:00 w Warszawie.

14.02. 18:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 4:0 (2:0)
Nemanja Nikolic 7', 58', Michał Kucharczyk 16', Tomasz Jodłowiec 84'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia lutego 12 2016 10:50:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1333 Czytań · Drukuj

POZPN INFORMUJE
Nowa strona 1

POZPN informuje wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach Ligi Okręgowej, Klasy „A” i Klasy „B” Seniorów, że w dniu 28 stycznia zostały utworzone w systemie extranet terminarze rudny wiosennej sezonu 2015/2016. Jednocześnie przypomina o regulaminowym podaniu przez gospodarzy spotkań dokładnych terminów rozgrywania meczów. Na kluby, które na dwa tygodnie przed wznowieniem rozgrywek nie ustalą dokładnych terminów, WGiE POZPN będzie zmuszony nałożyć przewidziane opłaty regulaminowe.

/ źródło: POZPN

Admin dnia stycznia 31 2016 16:36:25 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1299 Czytań · Drukuj

RAMOWY TERMINARZ WIOSNY 2016 - POZPN
Wydział Gier i Ewidencji Płockie

Wydział Gier i Ewidencji Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej opublikował wstępny ramowy terminarz rundy wiosennej sezonu 2015/2016. Terminarze lig młodzieżowych mogą ulec jeszcze zmianom ze względu na możliwość zgłaszania lub wycofywania przez kluby swoich drużyn z poszczególnych grup młodzieżowych. Możliwość wszelkich zmian kończy się w dniu 10 lutego 2016 roku. Jak informuje POZPN po tym terminie drużyny klubów, które nie poinformują Wydziału Gier i Ewidencji POZPN o jakiejkolwiek zmianie, zostaną przydzielone do kategorii wiekowych na podstawie przebiegu rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2015/2016.
Kluby które wycofają drużyny młodzieżowe po opublikowaniu terminarza zostaną nałożone opłaty regulaminowe (paragraf 25 pkt. 21 a MZPN).

Ramowy terminarz w rozwinięciu newsa...

Admin dnia stycznia 09 2016 14:47:31 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1661 Czytań · Drukuj

VI EDYCJA PŁOCK CUP
Wielkimi krokami zbliża się szós

Wielkimi krokami zbliża się szósta już edycja halowego turnieju piłkarskiego Płock Cup. W dniach 9-10 stycznia b.r. areną rywalizacji 16 zespołów z całej Polski będzie Hala Zespołu Szkół Technicznych w Płocku.
W obecnej edycji nasz okręg  będą reprezentować:
Peter-Gum - obrońca tytułu sprzed roku, RDS Stal - zespół złożony w zawodników występujących w poprzednich latach w Wiśle Płock, m.in. Mateusz Lewandowski (aktualnie Pogoń Szczecin), Łukasz Synowicz, Adrian Bieńkowski, ECCO Energia, m.in. Paweł Bojaruniec, Młode Orły - zespół złożony w zawodników występujących w poprzednich latach w Wiśle Płock, m.in. Dawid Jabłoński, Krystian Pomorski, Grzegorz Wawrzyński, oraz Lunga&BurgeRoom z Włodzimierzem Skosogorienko na czele.
Spośród pozostałych ekip warto wspomnieć o Fast Service Sochaczew, Agresywnych Mafiozów Warszawa, Baumat Toruń, Ramis Białystok i przede wszystkim Canal +.
Splendoru zbliżającemu się właśnie turniejowi doda postać najlepszego polskiego arbitra Szymona Marciniaka, który będzie sędzią głównym tych zawodów.
ZG Spikerzy to z kolei ekipa prowadząca, która pod koniec ubiegłego roku zajmowała się imprezą Christmas Cup 2015 w piłce ręcznej we Wrocławiu!
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla kibiców. Zobaczymy na przykład pokazy freestyle oraz będziemy mogli skorzystać z porad dietetycznych.
Więcej szczegółów znajdziecie na www.plockcup.pl oraz www.facebook.com/plockcup.

Admin dnia stycznia 03 2016 14:14:57 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1326 Czytań · Drukuj

MAZUR GOSTYNIN TRIUMFUJE
Nowa strona 1

W dniu 19 grudnia b.r. na Stadionie Wisły Płock rozegrany został Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN w piłce nożnej halowej. Areną rozgrywek był kompleks boisk "pod balonem".
16 zespołów podzielonych na cztery grupy toczyło zmagania w eliminacjach i rozgrywkach finałowych. W efekcie rywalizacji wyłoniono cztery najlepsze ekipy. Zwycięstwo w turnieju przypadło Mazurowi Gostynin, drugie miejsce dla Amatora Maszewo. Na niższym podium stanęli jeszcze piłkarze Skry Drobin a 4 miejsce zajął Stoczniowiec Płock.
W rozwinięciu wiadomości wyniki turnieju.

Admin dnia grudnia 22 2015 11:34:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1243 Czytań · Drukuj

OSTATNIA KOLEJKA W TYM ROKU
Wyniki, strzelcy - 2015/16

W niesamowitym ścisku zimować będą piłkarze Ekstraklasy. Takiego tłoku w ligowej tabeli nie było już dawno. Od niemal całego peletonu odskoczył zdecydowanie Piast Gliwice, a za nim z pięcioma punktami straty warszawska Legia, cztery punkty za nią Cracovia i Pogoń Szczecin a na piątej pozycji Ruch Chorzów, który zgromadził o pięć oczek mniej niż te dwie ekipy.
Od szóstego miejsca w dół zaczyna się tak naprawdę "strefa spadkowa". Goniący czołówkę poznański Lech ma zaledwie siedem punktów przewagi nad ostatnim w tabeli Podbeskidziem.

20.12. 15:30 Korona Kielce - Legia Warszawa 1:3 (1:1)
Łukasz Sierpina 42' - Guilherme 45', Michał Kucharczyk 55', Nemanja Nikolic 59'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudnia 22 2015 10:59:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1272 Czytań · Drukuj

STRATA WCIĄŻ TAKA SAMA
Wyniki, strzelcy - 2015/16

Przedostatni raz w tym roku byliśmy świadkami piłkarskich zmagań w Ekstraklasie. Kibice warszawskiej Legii z niecierpliwością wyczekiwali szlagieru w wykonaniu wicelidera i lidera ligowej tabeli. Ci najbardziej niecierpliwi najmocniej się rozczarowali. Legia zawiodła, zagrała słabo, mało ofensywnie - jakby bez wiary na dogonienie liderującego Piasta.
Mecz był bezbarwny i dawało się odczuć przewagę lidera nad żądną zwycięstwa Legią. Mimo objęcia prowadzenia po samobójczym trafieniu nie udało się warszawianom dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka Szymona Marciniaka - mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów.
Czyżby szansa na odrobienie strat do zaledwie dwóch punktów odebrała legionistom motywację?
Fakt jest taki, że niezależnie od rozstrzygnięć w ostatniej tegorocznej kolejce Piast Gliwice pozostanie najlepszą drużyną bieżących rozgrywek, a na dzień dzisiejszy strata warszawskiej Legii nadal wynosi 5 punktów.

13.12. 18:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
samobójczy 62' - Gerard Badia 79'  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudnia 14 2015 14:21:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1376 Czytań · Drukuj

KLUBOWY TURNIEJ SENIORÓW O PUCHAR PREZESA POZPN
Nowa strona 1

W dniu 8 grudnia 2015 roku w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano podział grup uczestników Klubowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN.
Turniej rozegrany zostanie w dniu 19 grudnia 2015 roku (sobota) na stadionie Wisły Płock na kompleksie sztucznych boisk "Pod Balonem".
W rozwinięciu wiadomości podział na grupy, harmonogram meczów oraz regulamin turnieju.
/ źródło: POZPN
 

Admin dnia grudnia 10 2015 09:32:05 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1470 Czytań · Drukuj

Strona 30 z 145 << < 27 28 29 30 31 32 33 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
34.79.151.xxx @ profile.php
44.222.218.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.