STARTUJE IV LIGA I LIGA OKRĘGOWA
Wyniki, strzelcy 2012/13

I liga - 2 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 0:0

15.08. 16:45 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)

15.08. 17:00 ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 0:2 (0:1)

15.08. 17:00 Bogdanka Łęczna - Okocimski KS Brzesko 1:2 (1:1)

15.08. 17:00 Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 2:1 (2:0)

15.08. 18:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2:0 (1:0)

15.08. 19:00 GKS Katowice - Warta Poznań 1:1 (0:0)

15.08. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy 0:0

29.08. 17:00 Cracovia Kraków - Arka Gdynia _ : _


II liga wschodnia - 2 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 0:0

15.08. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Radomiak Radom 1:4 (0:1)
Łukasz Sosnowski 69' - Marcin Figiel 22', 54', Samuelson Odunka 63', Leandro 90'

15.08. 17:00 Wisła Płock - Znicz Pruszków 0:0

15.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2 (0:0)

15.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 1:4 (0:3)

15.08. 17:00 Motor Lublin - Pelikan Łowicz 2:2 (2:2)

15.08. 17:00 Resovia Rzeszów - Unia Tarnów 4:1 (1:1)

15.08. 17:30 Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)

15.08. 18:00 Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)


III liga  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 11:00 Zawisza Rzgów - Warta Sieradz 0:0

15.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)

15.08. 15:00 Legionovia Legionowo - Broń Radom 2:1 (1:0)

15.08. 16:00 Pogoń Grodzisk - Włókniarz Zelów 2:1 (1:1)

15.08. 17:00 Omega Kleszczów - Start Otwock 1:1 (1:1)

15.08. 17:00 WKS Wieluń - Mazur Karczew 1:2 (1:2)

15.08. 17:00 GKP Targówek - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:0)

15.08. 17:30 MKS Kutno - Orzeł Wierzbica 3:1 (2:1)


IV liga południowa  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 11:00 Znicz II Pruszków - Polonia Iłża 4:3 (2:2)
Igor Mińkowski, Maciej Machalski, Dawid Jankiewicz, Bartosz Niksiński – George Njofri Teboh 3

15.08. 17:00 Okęcie Warszawa - UKS Łady przełożony na 22 sierpnia

15.08. 17:00 Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 0:3 (0:1)
Grzegorz Seremak, Eugeniusz Kołodziejczyk, Wojciech Nowocień

15.08. 17:00 Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 0:0

15.08. 17:00 Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Marek Gołębiewski

15.08. 17:30 Józefovia Józefów - Wulkan Windoor Zakrzew 2:1 (1:1)
Michał Hyliński, Karol Guz - Tomasz Turczyk

15.08. 17:30 Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec 1:1 (0:1)
Łukasz Korgul -  Paweł Grodzki

15.08. 19:30 Pogoń II Siedlce - Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:1)
Arkadiusz Rusinowski, Łukasz Gołka


IV liga północna  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 12:00 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 1:0 (1:0)
Arkadiusz Stępień 38'

15.08. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 0:3 (0:1)
Piotr Melchinkiewicz 42', 55', Grzegorz Rudyk 87'

15.08. 17:00 Bzura Chodaków - Wkra Żuromin 3:5 (1:2)
Adrian Dąbrowski, Kamil Celeda, Radosław Stencel - Bartłomiej Nowacki 2, Adam Koprowski, Tomasz Izwantowski, Rafał Kruk

15.08. 17:00 Błękitni Raciąż - Bug Wyszków 2:1 (0:1) 0:3
v.o.
zbyt mała liczba młodzieżowców w zespole Błękitnych
Jarosław Żebrowski, Marcin Kowalski - Mateusz Maciak

15.08. 17:00 MKS Przasnysz - KS Łomianki 3:0 (0:0)
Paweł Olszewski, Łukasz Wróblewski, Bartosz Karczewski 

15.08. 17:00 Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 2:1 (1:0)
Jakub Zalewski, Tomasz Niedźwiecki - Arkadiusz Ciach

15.08. 17:00 Mazur Gostynin - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0)
Piotr Wilamowski 68'
 
15.08. 17:30 Czarni Węgrów - Błękitni Gąbin 1:2 (1:0)
Rafał Komosa 36' - Mateusz Gorzelewski 78', Bartłomiej Dębicki 80'


Liga Okręgowa Płock  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 10:00 Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 1:3 (1:2)
Tomasz Braniecki - Bartłomiej Mielczarski, Marcin Gajewski, Piotr Umiński

15.08. 17:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 1:1 (0:0)
Marcin Tomczyk 87' (rz.k.) - Paweł Żal 79'

15.08. 17:00 Unia Iłów - Kormoran Łąck 2:4 (2:2)
Mariusz Kaczmarek, Bartłomiej Stępniak - Tomasz Uniszkiewicz 2, Adam Brzozowski, Eryk Józwiak

15.08. 17:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 1:3 (1:2)
Cezary Szymański - Ireneusz Kobuszewski 2, Damian Pomorski 

15.08. 17:00 Polonia Radzanowo - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)
Artur Gołębiowski 2 - Mariusz Beksa

15.08. 17:00 Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo 3:1 (1:0)
Łukasz Linowski 2, Piotr Mysior - Hubert Rutecki

15.08. 17:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia 2:2
Maciej Sobiesiak 2 - Damian Bartnikowski, Daniel Bartnikowski

15.08. 17:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 0:0


 

Admin dnia sierpnia 15 2012 07:35:40 · 0 Komentarzy · 2142 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.50.xxx @ news.php
47.128.49.xxx @ news.php
47.128.51.xxx @ news.php
47.128.18.xxx @ news.php
47.128.121.xxx @ news.php
44.221.73.xxx @ news.php
202.63.194.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.