DOKONANO PODZIAŁU MAZOWIECKICH LIG

MAZOWIECKIE LIGI SENIORÓW

III LIGA

1. OKS Start Otwock
2. Broń 1926 Radom
3. Mazur Karczew
4. Legionovia Legionowo
5. KP Piaseczno
6. Radomiak1910 Radom S.A.
7. Narew Ostrołęka
8. Ursus Warszawa
9. MKS Kutno
10. Sokół Aleksandrów Łódzki
11. Włókniarz Zelów
12. Ceramika Opoczno
13. Hutnik Warszawa
14. Orzeł Wierzbica
15. Omega Kleszczów
16. Zawisza Rzgów

IV LIGA GRUPA I

1. Bug Wyszków
2. Nadnarwianka Pułtusk
3. Huragan Wołomin
4. MKS Przasnysz
5. Kasztelan Sierpc
6. Marcovia 2000 Marki
7. KS Łomianki
8. Wisła II Płock S.A.
9. Mławianka Mława
10. Wkra Żuromin
11. Tęcz 34 Płońsk
12. Korona Szydłowo
13. Ostrovia Ostrów Maz.
14. Błękitni Gąbin
15. Amator Maszewo
16. GKP Targówek
17. MKS Ciechanów

IV LIGA GRUPA II

1. Mazowsze Grójec
2. Pogoń Grodzisk Maz.
3. Mszczonowianka Mszczonów
4. Polonia Iłża
5. Żyrardowianka Żyrardów
6. UKS Łady
7. Skra Konstancin
8. Pilica Białobrzegi
9. Energia Kozienice-Janików
10. Znicz II Pruszków
11. Naprzód Zielonki
12. GLKS Nadarzyn
13. Victoria Sulejówek
14. Wulkan-Windor Zakrzew
15. KS Warka
16. Podlasie Sokołów Podlaski
17. Okęcie Warszawa

LIGA OKRĘGOWA GRUPA I

1. PKS Radość
2. Wilga Garwolin
3. Józefovia Józefów
4. Dolcan Sport II S.S.A.
5. Legion Warszawa
6. Legionovia II Legionowo
7. Mazur Radzymin
8. Mazur II Karczew
9. Promnik Łaskarzew
10. Sokół OSIR Serock
11. Drukarz Warszawa
12. Start II Otwock
13. Victoria Zerzeń
14. Bóbr Tłuszcz
15. KS Wesoła
16. Gwardia Warszawa

LIGA OKRĘGOWA GRUPA II

1. Sparta-BISK Jazgarzew
2. Olimpia Warszawa
3. Orkan Sochaczew
4. Ożarowianka Ożarów Maz.
5. Milan Milanówek
6. KS Raszyn
7. Przyszłość Włochy
8. CWKS Legia Warszawa
9. Perła Złotokłos
10. LKS Chlebnia
11. Piast Piastów
12. Naprzód Brwinów
13. Błonianka Błonie
14. Laura Chylice
15. Ryś laski
16. Błękitni Korytów

KLASA A SENIORÓW GR. I

1. Legion II Warszawa
2. WKS Rząśnik
3. Wkra Pomiechówek
4. KS Łomianki II
5. Dąb Wieliszew
6. Rządza Załubice
7. Wisła Jabłonna
8. Rotavia Nieporęt
9. Mewa Krubin
10. Korona Jadów
11. Wicher Kobyłka
12. Świt II Nowy Dwór Maz.
13. GKS Dąbrówka
14. Bug II Wyszków

KLASA A SENIORÓW GR. II

1. Sokół Celestynów
2. KS Falenica
3. Advit Wiązowna
4. Burza Pilawa
5. Bór Regut
6. Grom Lipowo
7. Józefovia II Józefów
8. AON Rembertów
9. Watra Mrozy
10. Wisła Maciejowice
11. Fenix Siennica
12. PKS Radość II
13. Vulcan Wólka Mlądzka
14. KS Puznówka 1996

KLASA A SENIORÓW GR. III

1. Kosa Konstancin
2. KS Ursus II W-wa
3. UKS Siekierki
4. GLKS Nadarzyn II
5. Jedność Żabieniec
6. Walka Kosów
7. KS Raszyn II
8. Sparta-BISK II Jazgarzew
9. Okęcie II W-wa
10. Orzeł Baniocha
11. Korona Góra Kalwaria
12. Skra II Konstancin
13. Tur Jaktorów
14. UKS Łady II

KLASA A SENIORÓW GR. IV

1. Promyk Nowa Sucha
2. Pogoń II Grodzisk Maz.
3. Świt Warszawa
4. KS Teresin
5. Partyzant Leszno
6. UKS Borzęcin
7. Mszczonowianka II
8. Relax Radziwiłłów
9. Piast Feliksów
10. Naprzód II Zielonki
11. Anprel Nowa Wieś
12. Ambra Ołtarzew
13. Passovia Pass
14. Hutnik II W-wa

KLASA B SENIORÓW GR. I

1. Wicher II Kobyłka
2. Huragan II Wołomin
3. Wisła Zakroczym
4. UKS Kamionek
5. Korona Warszawa
6. Mazur II Radzymin
7. UKS Błyskawica W-wa
8. KS Bednarska
9. Marcovia 2000 II Marki
10. UKS Lotnisko Modlin
11. Drukarz II W-wa
12. KS Wesoła II

KLASA B SENIORÓW GR. II

1. Vulcan II Wólka Mlądzka
2. UKS Amur Wilga
3. Victoria II Zerzeń
4. LUKS Rzakta
5. Sobienie-Jeziory
6. Przelew Glinianka
7. Snajper Sośninka
8. Orzeł Parysów
9. Wisła Dziecinów
10. Rokola Otwock Wielki
11. Victoria II Sulejówek
12. KS Glinianka

KLASA B SENIORÓW GR. III

1. Perła II Złotokłos
2. Mirków 1926 Konstancin
3. Jedność II Żabieniec
4. Amigos Warszawa
5. Płomień Kotorydz
6. Laura II Chylice
7. Orzeł Suchostruga
8. GC United Gassy
9. Grom Prace Małe
10. LKS Chlebnia II
11. Milan II Milanówek
12. Naprzód II Brwinów

KLASA B SENIORÓW GR. IV

1. Salos Żyrardów
2. Pogoń Wiskitki
3. Legion-Rapatuj Pruszków
4. Guzovia Guzów
5. Piast II Piastów
6. Wrzos Międzyborów
7. Tur II Jaktorów
8. Przyszłość II Włochy
9. Błonianka II
10. Sarmata W-wa
11. Świt II W-wa
12. LKS Osuchów

KLASA B SENIORÓW GR. V

1. Ożarowianka II
2. Ryś II Laski
3. Zaborowianka
4. GOKSIR Młodzieszyn
5. Orzeł Kampinos
6. Tajfun Brochów
7. FC Płochocin
8. Promyk II Nowa Sucha
9. Sokół Budki Piaseckie
10. KS Teresin
11. Orion-Puls Cegłów
12. Marymont W-wa

MAZOWIECKIE LIGI MŁODZIEŻOWE

MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH U-19 (1993R.)

Agrykola Warszawa
Junior Ursynów
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń 1926 Radom
Dolcan Sport S.S.A. Ząbki
KS Piaseczno
Victoria Głosków
Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew
Tęcza 34 Płońsk
MKS Przasnysz
Imielnica Płock
Makowianka
TKKF Centrum Radom
Bóbr Tłuszcz
UKS Żak Szreńsk

I MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH U-18 (1994R.)

Dolcan Sport Ząbki S.S.A.
MKS Polonia Warszawa
Agrykola Warszawa
GKP Targówek
Junior Ursynów
Broń 1926 Radom
Sz.P. Beniaminek Radom
MSPN Radomiak 1910 Radom
KS Ursus Warszawa
Wisła Płock S.A.
KS Piaseczno
RKS Okęcie Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
BKS Hutnik Warszawa

II MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH U-18 (1994R.)

Wilga Garwolin
Nadnarwianka Pułtusk
Orzeł Goleszyn
CWKS Legia Warszawa
Mławianka Mława
Huragan Wołomin
Błyskawica Warszawa
Champion Pionki
Bug Wyszków
Pogoń Grodzisk Maz.
Czarni Rempin
Energetyk-Junior Kozienice
Tęcza Ojrzeń
Wilga Miastków

I MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-17 (1995R.)

Mazur Karczew
MKS Polonia Warszawa
KP Legia Warszawa S.S.A.
Wisła Płock S.S.
KS Piaseczno
SEMP Ursynów
Unia Warszawa
Junior Radom
Agrykola Warszawa
Broń 1926 Radom
MOSIR Mińsk Maz.
MTS Marcovia 2000 Marki
KS Ursus
MKS Ciechanów

II MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-17 (1995R.)

Znicz Pruszków
Podlasie OSIR Sokołów Podlaski
Mazowsze Miętne
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wulkan - Windoor Zakrzew
MSPN Radomiak 1910 Radom
Piast Piastów
KS Wesoła
MKS Dolcan Ząbki
Naprzód Zielonki
Bzura Chodaków
Zwolenianka Zwoleń
Korona HID Ostrołęka
Agape Białołęka

MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-16 (1996R.) GRUPA I

MKS Polonia Warszawa
Olimpia Warszawa
Mazowsze Płock
Unia Warszawa
BKS Hutnik Warszawa
Zwar Warszawa
Bug Wyszków
Korona HID Ostrołęka
UKS Varsovia Warszawa
Wisła Płock S.A.
Delta Warszawa
Huragan Wołomin
Amator Maszewo
Kryształ Glinojeck

MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-16 (1996R.) GRUPA II

Legion Radom
KP Legia Warszawa S.S.A.
KS Piaseczno
Agrykola Warszawa
Start Otwock
MSPN Radomiak 1910 Radom
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Maz.
MKP Pogoń Siedlce
Gwardia Warszawa
KS Raszyn
Przyszłość Włochy
Broń 1926 Radom
Promyk Sobolew

MAZOWIECKA LIGA TRAMPKARZY U-15 (1997R.) GRUPA I

MKS Polonia Warszawa
Stegny Wyszogród
Tęcza 34 Płońsk
Drukarz Warszawa
Nadnarwianka Pułtusk
GKP Targówek
UKS Białe Orły Warszawa
MKP Pogoń Siedlce
Orły Zielonka
Mewa Mińsk Maz.
Ostrovia Ostrów Maz.
Wisła Płock

MAZOWIECKA LIGA TRAMPKARZY U-15 (1997R.) GRUPA II

KP Legia Warszawa S.S.A.
KS Piaseczno
Legion Radom
Agrykola Warszawa
Proch Pionki
MSPN Radomiak 1910 Radom
KS Ursus Warszawa
Mazowsze Miętne
Sportowa Akademia Warszawa
Znicz Pruszków
Orlik-14 Radom
Podlasie OSIR Sokołów Podlaski

MAZOWIECKA LIGA TRAMPKARZY U-14 (1998R.) GRUPA I

MKS Polonia Warszawa
Delta Warszawa
Start Otwock
Bug Wyszków
Legionovia
Wilga Garwolin
Wisła Płock S.A.
Pegaz Drobin
Orzeł Sypniewo
MKS Przasnysz
MKP Pogoń Siedlce
Narew Ostrołęka

MAZOWIECKA LIGA TRAMPKARZY U-14 (1998R.) GRUPA II

KP Legia Warszawa S.S.A.
Drukarz Warszawa
KS Piaseczno
Kosa Konstancin
Unia Boryszew
Żyrardowianka
Sarmata Warszawa
Agrykola Warszawa
Pogoń Grodzisk Maz.
Młodzik-18 Radom
Orlik-14 Radom
MSPN Radomiak 1910 Radom

WARSZAWSKIE LIGI MŁODZIEŻOWE

Liga Juniorów Starszych – U 19 (1993r)

Wisła Dziecinów
Victoria Sulejówek
Mszczonowianka
Skra Konstancin
Walka Kosów
Marcovia 2000 Marki
Promnik Łaskarzew
KP Legia S.S.A. Warszawa
MKS Polonia Warszawa

Liga Juniorów Starszych – U 18 (1994r)

Korona Góra Kalwaria
Żyrardowianka OSiR
KS Ożarowianka
Świt Warszawa
Orkan Sochaczew
Legion Warszawa
Wisła Maciejowice
UKS Borzęcin
Passovia Pass

Liga Juniorów Młodszych – U 17 (1995r) gr. I

Dąb Wieliszew
Sokół Celestynów
Mazur Radzymin
MLKS Józefovia
WKS Rząśnik
UKS Varsovia Warszawa
Okęcie Warszawa
Drukarz Warszawa
Unia II Warszawa

Liga Juniorów Młodszych – U 17 (1995r) gr. II

SEMP II Warszawa
Perła Złotokłos
Orkan Sochaczew
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Piast Feliksów
Mszczonowianka
Promyk Nowa Sucha
UKS KS Teresin
GOKSiR Młodzieszyn

Liga Juniorów Młodszych – U 16 (1996r) gr. I

GKP Targówek Warszawa
Wicher Kobyłka
Legion Warszawa
SP Polonez Warszawa
Rządza Załubice
Marcovia 2000 Marki
Wkra Pomiechówek
Sokół OSiR Serock
Legionovia
Drukarz Warszawa

Liga Juniorów Młodszych – U 16 (1996r) gr. II

Promnik Łaskarzew
GAP Wiązowna
Skra Konstancin
Wilga Garwolin
Burza Pilawa
Sparta Jazgarzew
UKS Amur Wilga
Orzeł Baniocha
Victoria Głosków
Victoria Sulejówek

Liga Juniorów Młodszych – U 16 (1996r) gr. III

Znicz Pruszków
Żyrardowianka OSiR
Walka Kosów
FC Płochocin
KS Błonianka
Milan Milanówek
Ambra Ołtarzew
Ursus Warszawa
Unia Boryszew
Delta II Warszawa

Liga Trampkarzy – U 15 (1997r) gr. I

Dolcan Sport SSA
AON Rembertów
Victoria Kobyłka
Legion Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.
KS Łomianki
UKS Varsovia Warszawa
UKS Orzeł Warszawa
KS Drukarz II Warszawa
BKS Hutnik Warszawa

Liga Trampkarzy – U 15 (1997r) gr. II

Mazur Karczew
Cezar Konstancin
Delta Warszawa
SEMP Warszawa
MLKS Józefovia
KS Wesoła
Laura Chylice
Orzeł Parysów
Victoria Zerzeń
Orły II Zielonka

Liga Trampkarzy – U 15 (1997r) gr. III

Mszczonowianka
Piast Piastów
Tur Jaktorów
Naprzód Zielonki
CWKS Legia Warszawa
GLKS Nadarzyn
Olimpia Warszawa
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
MUKS Unia Warszawa
WKS Gwardia Warszawa

Liga Trampkarzy – U 14 (1998r) gr. I

Junak Warszawa
Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew
UKS Białe Orły Warszawa
Huragan Wołomin
PKS Radość Warszawa
Wicher Kobyłka
Rotavia Nieporęt
Sokół OSiR Serock
Marcovia 2000 Marki
Mazur Radzymin
Świt Nowy Dwór Maz.
Zwar Warszawa

Liga Trampkarzy – U 14 (1998r) gr. II

Vulcan Wólka Mlądzka
UKS Amur Wilga
Korona Góra Kalwaria
Victoria Sulejówek
Promnik Łaskarzew
Mazowsze Miętne
KS Wesoła
Wisła Maciejowice
Watra Mrozy
PKS Life Siennica
Skra Konstancin
Sparta Jazgarzew
Jedność Żabieniec

Liga Trampkarzy – U 14 (1998r) gr. III

MUKS Praga Warszawa
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
Agrykola II Warszawa
Gwardia Warszawa
SEMP Ursynów
GKP Targówek
Polonez Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
Ajax Warszawa
Odnowa Warszawa
AP Gol Warszawa
Legion Warszawa

Liga Trampkarzy – U 14 (1998r) gr. IV

UKS KS Teresin
KS Ożarowianka
Znicz Pruszków
Piast Feliksów
Relax Radzwiłłów
Przyszłość Włochy
KS Raszyn
Świt Warszawa
GOKSiR Młodzieszyn
KS Ursus Warszawa
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
Perła Złotokłos
Orzeł Kampinos

WARSZAWSKA LIGA MŁODZIKÓW U-13 (1999R.)

KS Piaseczno
MKS Znicz Pruszków
Żyrardowianka OSiR Żyrardów
Drukarz Warszawa
SMP Bródno
MKS Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
KP Legia Warszawa S.S.A.
KS Ursus
MKS Dolcan Ząbki
Mazur Radzymin
Agape Białołęka

Liga Młodzików – U 13 (1999r) gr. I

Huragan Wołomin
UKS Białe Orły Warszawa
Korona Jadów
Victoria Kobyłka
Mewa Krubin
Orły Zielonka
Legionovia
Wisła Jabłonna
Legion Warszawa
Młode Orły Nowy Dwór Maz.
UKS Błyskawica Warszawa

Liga Młodzików – U 13 (1999r) gr. II

KS Falenica Warszawa
Zwar Warszawa
MLKS Józefovia
GAP Wiązowna
Burza Pilawa
Victoria Zerzeń
Mazur Karczew
PKS Radość Warszawa
AON Rembertów
Drukarz II Warszawa
Orzeł Warszawa

Liga Młodzików – U 13 (1999r) gr. III

Laura Chylice
Cezar Konstancin
SEMP II Warszawa
UKS Łady
Delta Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
UKS Rakovia Warszawa
RKS Okęcie Warszawa
Agrykola Warszawa
MKS Polonia II Warszawa
MUKS AP Gol Warszawa

Liga Młodzików – U 13 (1999r) gr. IV

LKS Chlebnia
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
Tur Jaktorów
Piast Piastów
Pogoń Grodzisk Maz.
GLKS Nadarzyn
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
UWKS Legia Warszawa
KS Warszawska AP

Liga Młodzików – U 13 (1999r) gr. V

Ambra Ołtarzew
FC Płochocin
KS Ożarowianka
Orkan Sochaczew
Promyk Nowa Sucha
Naprzód Zielonki
Znicz II Pruszków
Ryś Laski
UKS Borzęcin
KS Łomianki
UKS Nowa Wieś

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. I

Legionovia
MKS Dolcan Ząbki
Wicher Kobyłka
Marcovia 2000 Marki
Ząbkovia
Bug Wyszków
GKS Dąbrówka
Sokół OSiR Serock
Wisła Zakroczym
Drukarz I Warszawa

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. II

UKS SMP Bródno
Agape Białołęka
Białe Orły Warszawa
Orzeł Warszawa
Błyskawica Warszawa
GKP Targówek Warszawa
Legion Warszawa
Polonez Warszawa
APJD Łomianki
Świt Nowy Dwór Maz.

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. III

Promnik Łaskarzew
AON Rembertów
Wilga Garwolin
Kosa I Konstancin
Victoria I Sulejówek
Start Otwock
Mazowsze Miętne
Korona Góra Kalwaria
Skra Konstancin
KS Wesoła I

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. IV

MKS Polonia Warszawa
KS Wesoła II
Victoria II Sulejówek
Agrykola Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
Drukarz II Warszawa
UWKS Legia Warszawa
Unia Warszawa
Zwar Warszawa

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. V

KP Legia Warszawa
UKS 141 Warszawa
KS Delta I Warszawa
SEMP I Warszawa
Gwardia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
AP Gol Warszawa
Świt Warszawa
Ursus Warszawa

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. VI

Delta II Warszawa
SF Wilanów
KS Ursynów
KS Raszyn
UKS Łady
FT Warszawa
Kosa II Konstancin
Junior Ursynów
SEMP II Warszaw

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. VII

Znicz I Pruszków
Pogoń Grodzisk Maz.
Sparta – BISK Jazgarzew
Jedność Żabieniec
KS Piaseczno
Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów
Victoria Głosków
Mazowsze Grójec

Liga Młodzików – U 12 (2000r) gr. VIII

Znicz II Pruszków
Żyrardowianka OSiR
Relax Radziwiłłów
Ambra Ołtarzew
Ożarowianka
Błonianka
Partyzant Leszno
UKS KS Teresin
LKS Osuchów
Mszczonowianka

Orliki –U 11 (2001r) gr. I

Legionovia
MKS Dolcan Ząbki
Victoria Kobyłka
APJD Łomianki
Marcovia 2000 Marki
Mazur Radzymin
Bug Wyszków
KS Łomianki
Huragan Wołomin
Mewa Krubin

Orliki –U 11 (2001r) gr. II

UKS SMP Bródno
Agape Białołęka
Białe Orły Warszawa
Orzeł Warszawa
Błyskawica Warszawa
Junak Warszawa
Polonez Warszawa
Młody Orły Nowy Dwór Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.

Orliki –U 11 (2001r) gr. III

Mazur Karczew
AON Rembertów
GAP Wiązowna
Radość Warszawa
Victoria Sulejówek
Józefovia Józefów
Zwar I Warszawa
KS Wesoła Warszawa
UKS Orły Zielonka
Life Siennica

Orliki –U 11 (2001r) gr. IV

KP Legia Warszawa
UKS 141 Warszawa
Dragon Bielany
MKS Hutnik Warszawa
MUKS Praga Warszawa
Zwar II Warszawa
Varsovia Warszawa
Legion Warszawa
Drukarz I Warszawa
Victoria Tarchomin

Orliki –U 11 (2001r) gr. V

MKS Polonia Warszawa
Ursus I Warszawa
Sarmata Warszawa
Olimpia Warszawa
Naprzód Zielonki
WAPN Warszawa
UWKS Legia Warszawa
Unia Warszawa
SEMP I Warszawa

Orliki –U 11 (2001r) gr. VI

Delta Warszawa
SF Wilanów
Okęcie Warszawa
SEMP II Warszawa
UKS Łady
Ursus II Warszawa
Agrykola Warszawa
Drukarz II Warszawa
Gwardia Warszawa

Orliki –U 11 (2001r) gr. VII

Znicz I Pruszków
Pogoń Grodzisk Maz.
Mazovia Grodzisk Maz.
LKS Chlebnia
UKS Iwiczna
Milan Milanówek
KS Piaseczno
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Piast Piastów

Orliki –U 11 (2001r) gr. VII

Znicz II Pruszków
Żyrardowianka OSiR
FC Komorów
Ambra Ołtarzew
Ożarowianka
UKS Borzęcin
Orkan Sochaczew
FC Płochocin
GLKS Nadarzyn
GOKSiR Młodzieszyn

Orliki – U 10 (2002r) gr. I

Legion Warszawa
Agape I Białołęka
Victoria Tarchomin
GKP Targówek
Świt Nowy Dwór Maz.
Marcovia 2000 Marki
Legionovia
APJD Łomianki
Dolcan Sport Ząbki
Wisła Jabłonna

Orliki – U 10 (2002r) gr. II

Start Otwock
Mazowsze Miętne
Wilga Garwolin
Victoria Głosków
Victoria Sulejówek
Victoria Zerzeń
UKS Żagle Warszawa
KS Wesoła
Zwar Warszawa
Drukarz I Warszawa

Orliki – U 10 (2002r) gr. III

MKS Polonia Warszawa
SF Wilanów
Dragon Bielany
MKS Hutnik Warszawa
WAPN Warszawa
UWKS Legia Warszawa
Delta Warszawa
Kosa I Konstancin
Agape II Białołęka
Drukarz II Warszawa

Orliki – U 10 (2002r) gr. IV

KP Legia Warszawa
SF Wilanów II
Gwardia Warszawa
Rakovia Warszawa
SEMP Warszawa
FT Warszawa
KS Ursynów
Ursus Warszawa
Kosa II Konstancin
Znicz I Pruszków

Orliki – U 10 (2002r) gr. V

Błonianka
Błękitni Korytów
Znicz II Pruszków
UKS Nowa Wieś
Orzeł Suchostruga
Żyrardowianka OSiR
UKS Łady
Przyszłość Włochy
KS Raszyn
Unia Warszawa


źródło: MZPN

Bodzo dnia lipca 17 2011 12:22:10 · 3 Komentarzy · 2200 Czytań · Drukuj

Komentarze
pepe99 dnia lipca 18 2011 17:46:18
a w lidze II MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH U-18 (1994R.) to będzie grał taki klub jak CZARNI REMPIN????????????
pepe99 dnia lipca 18 2011 17:46:47
PROSZĘ O ODP
Bodzo dnia lipca 18 2011 20:34:01
Tak. Wygrali swoją grupę wiekową w rozgrywkach POZPN i zapewne wystartują w II MLJS. Szczegółów nie znam.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
164.90.200.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ photogallery.php
47.128.28.xxx @ news.php
47.128.28.xxx @ news.php
47.128.114.xxx @ news.php
47.128.96.xxx @ news.php
47.128.125.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.