WIELKANOCNE ROZGRYWKI
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 25 kolejka

21.04. 16:00 Start Otwock - Sokół Sokółka 1:1 (0:1)
Wojciech Wocial 59' - Robert Speichler 39'

22.04. 15:30 Ruch Wysokie Maz. - Motor Lublin 0:1 (0:1)
Rafał Niżnik 44'

22.04. 19:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0:0
 
23.04. 11:00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 2:0 (0:0)
Wojciech Fabianowski 55', Andreja Prokić 58'

23.04. 13:00 Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn 1:0 (1:0)
Paweł Pyciak 9'

23.04. 14:00 Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
Mariusz Solecki 77'

23.04. 14:30 Wisła Płock - Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)
Kamil Biliński 7', 89', Damian Jaroń 43'

23.04. 15:00 Świt Nowy Dwór - Wigry Suwałki 3:1 (2:1)
Rafał Kosiec 6', Adam Czerkas 10' (rz.k.), 81' - Rafał Darda 55'

23.04. 16:00 Jeziorak Iława - GLKS Nadarzyn 1:1 (0:0)
Roman Kretow 80' - Przemysław Sztybrych 89'
 


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 21 kolejka

22.04. 15:00 UKS SMS Łódź - Broń Radom 0:1 (0:1)
Wojciech Kupiec

23.04. 14:00 Radomiak Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1)
Marcin Grunt 44' - Olaf Okoński 45'

23.04. 15:00 MKS Kutno - Ceramika Opoczno 0:0

23.04. 16:00 Mazur Karczew - Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)
Krzysztof Michalak 73'

23.04. 16:00 Pogoń Siedlce - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Ihor Paśkiw 55'

23.04. 16:00 Warta Sieradz - Pilica Przedbórz 6:0 (5:0)
Robert Kowalczyk 1', Mariusz Graczykowski 6' (rz.k.), Tomasz Swędrowski 19', Bartosz Kozieł 25', Łukasz Mitek 39', Paweł Sobczak 68'

23.04. 16:00 Narew Ostrołęka - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Ifeanyi Uwadizu 80', Łukasz Barankiewicz 90'

23.04. 17:00 KP Piaseczno - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0 (0:0)
Rusłan Majdan 90'


IV Liga Mazowiecka południe - 21 kolejka

22.04. 14:30 Polonia Iłża - Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (0:0)

22.04. 15:00 Orzeł Wierzbica - KS Janików Kozienice 0:0

22.04. 16:00 Sparta Jazgarzew - Zwolenianka Zwoleń 1:0 (0:0)

22.04. 17:00 Pogoń Grodzisk - Skra Obory 1:0 (0:0)
Jakub Popiński 68'

23.04. 11:00 Naprzód Zielonki - Okęcie Warszawa 2:1 (1:1)

23.04. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec 3:2 (1:1)
Kamil Dąbrowski 45', 65', Zbigniew Obłuski 77' - Damian Wojtulewicz 10, Michał Kikowski 88'

23.04. 12:00 Pilica Białobrzegi - UKS Łady 2:1 (2:1)

23.04. 13:00 Naprzód Skórzec - Znicz II Pruszków 2:3 (1:0)


IV Liga Mazowiecka Północ - 21 kolejka

22.04. 14:30 Bug Wyszków - Iskra Krasne 0:1 (0:0)
Michał Krzyżewski

22.04. 16:00 MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 3:0 (3:0)
Patryk Tosik, Rusłan Russ, Kamil Olszewski

22.04. 16:00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 2:2 (2:1)
Robert Żelazny 35' (rz.k.), Bartosz Nowacki 42' - Tomasz Sudomir 45', Michał Dzięgielewski 90' +2

22.04. 16:00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 1:0 (1:0)
Szymon Lewicki 

22.04. 16:30 Huragan Wołomin - Tęcza 34 Płońsk 1:0 (0:0)
Karol Bednarczyk 90'

22.04. 18:00 Victoria Sulejówek - MKS Mława 3:1 (1:0)
Rafał Betliński 7', Łukasz Wysocki 84', 90' - Bartosz Głowacki 88'

23.04. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Wisła II Płock 1:0 (1:0)
Bartosz Grodzki

23.04. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - Korona Ostrołęka 1:0 (1:0)
Amobi Mmaduewesi


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 21 kolejka

22.04. 16:00 Wicher Kobyłka - Sokół Serock 4:1 (1:0)

22.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Dolcan II Ząbki 2:0 (1:0)

22.04. 16:00 Mazur II Karczew - Drukarz Warszawa 0:2 (0:0)
Piotr Cygan 81', Michał Lementowicz 90'

22.04. 16:00 Józefovia Józefów - Mazur Radzymin 0:0

22.04. 17:30 Świt II Nowy Dwór - Żbik Nasielsk 0:9 (0:4)
Artur Choroba 5', Rafał Załoga 9', 18', 75', Maxwell Elota 40', 87', Jarosław Unierzyski 47', 85' (rz.k.), Fabian Kotarski 56'

23.04. 13:00 Legionovia II Legionowo - PKS Radość 2:1 (0:0)

23.04. 14:30 Korona Góra Kalwaria - Legion Warszawa 1:3 (1:1)

23.04. 15:00 Wilga Garwolin - GKP Targówek 1:3 (0:2)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 21 kolejka

22.04. 16:00 KS Łomianki - Błonianka Błonie 3:0 (1:0)
Piotr Cygan 83, Michał Lementowicz 90' +1

22.04. 17:00 Milan Milanówek - Legia Bemowo 0:3 (0:1)
Kamil Wójciak 2, Piotr Borowik
 
23.04. 10:00 KS Raszyn - Orkan Sochaczew 4:1 (1:1)
Adam Czubak 15', Krzysztof Szczęsny 62', Adam Kempa 71', Maciej Galczewski 80' - Adam Rybicki 43'

23.04. 10:00 Ożarowianka Ożarów - Naprzód Brwinów 1:1 (0:0)

23.04. 10:00 LKS Chlebnia - Perła Złotokłos 0:5 (0:4)

23.04. 11:00 Przyszłość Włochy - Skra II Obory 8:0 (4:0)

23.04. 14:00 Naprzód II Zielonki - Olimpia Warszawa 0:0


Liga Okręgowa Płock - 20 kolejka

22.04. 14:30 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 6:0 (1:0)
Damian Kotkiewicz 2, Kamil Rzechółko, Kamil Bobyk, Wojciech Gapiński, Jarosław Machowski

23.04. 11:00 Kormoran Łąck - Bzura Chodaków 3:1 (1:1)
Tomasz Uniszkiewicz  2, Dawid Jakowski - Łukasz Pacholski

23.04. 11:00 Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie 4:2 (1:1)
Kamil Kopyt 2, Maciej Sobiesiak, Łukasz Lewandowski - Tomasz Szczepański, Mariusz Beksa

23.04. 11:00 Błękitni Gąbin - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Radosław Balcerzak, Michał Kłosiński

23.04. 11:00 Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo 4:0 (2:0)
Damian Pomorski 2, Artur Woźniak (rz.k.), Damian Gagat

23.04. 13:30 Unia Iłów - Amator Maszewo 2:0 (0:0)
Tomasz Grzywacz (rz.k.), Grzegorz Banasiak

23.04. 15:00 Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 5:3 (1:2)
Grzegorz Krzewicki  2, Robert Bielecki, Piotr Pawłowski, Marek Bolimowski - Bartosz Mielczarski, Michał Lemanowicz, Jarosław Ciarkowski

Mazur Gostynin - Delta Miszewko 3:0 v.o.


Klasa A Płock - 18 kolejka

23.04. 15:00 Polonia Radzanowo - Huragan Bodzanów 0:1 (0:0)
Konrad Lipski 68'

23.04. 15:00 Orkan Lelice - Kasztelan Białe Błoto 1:2 (1:0)
Radosław Buraczyński - Norbert Wysiński, Piotr Wiśniewski

23.04. 15:00 Zorza Szczawin - ULKS Ciółkowo 0:1 (0:0)
Michał Aronowski

23.04. 15:00 Stegny Wyszogród - Skra II Drobin 0:2 (0:1)
Andrzej Gajewski, Gabriel Zmysłowski

23.04. 15:00 Wisła Sobowo - Czarni Rempin 2:1 (0:1)
Mateusz Węderlich, Wojciech Młotkowski - Marcin Gołebiewski

23.04. 15:30 Unia Czermno - Lwówianka Lwówek 1:3 (1:3)
Damian Sztendor - Piotr Perka, Piotr Ochman, Krzysztof Burdyka

Limit Rybno - Start Proboszczewice 0:3 v.o.


 

 

Bodzo dnia kwiecień 22 2011 15:08:06 · 0 Komentarzy · 1214 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ viewpage.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.