II liga wschodnia - 9 kolejka
17.09. 19:00 Znicz Pruszków -
Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)
Kacper Tatara 20', 80' - Ilja Zítka 69'
18.09. 15:00 Wigry Suwałki -
Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)
Adam Pomian 4' - Michał Łochowski 26'
18.09. 16:00 Stal Rzeszów - GLKS
Nadarzyn 0:1 (0:0)
Artur Wolski 85'
18.09. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
0:2 (0:1)
Kamil Gęśla 44', 56' (rz.k.)
18.09. 16:00 Jeziorak Iława -
Motor Lublin 2:0 (2:0)
Piotr Piceluk 23', Łukasz Kuśnierz 41'
18.09. 16:30 Start Otwock - Puszcza Niepołomice
2:0 (1:0)
Paweł Nowotka 24', Wojciech Wocial 82'
18.09. 18:00 Wisła Płock - OKS
1945 Olsztyn 5:2 (2:2)
Marcin Pacan 1', Piotr Karwan 27', Mariusz Solecki 47', 75', Daniel Koczon
90' - Łukasz Suchocki 19', Łukasz Tumicz 35'
18.09. 18:00 Świt Nowy Dwór -
Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Kamil Jackiewicz 33'
19.09. 15:00 Ruch Wysokie Maz. - Sokół Sokółka
0:1 (0:0)
Michał Kopeć 88'
III liga łódzko-mazowiecka - 7 kolejka
18.09. 16:00 Mazur Karczew -
Concordia Piotrków Trybunalski 3:0 (2:0)
Hubert Kosim 15', 28', 82'
18.09. 16:00 Pogoń Siedlce -
Włókniarz Zelów 2:3 (1:2)
Dariusz Dziewulski 16', Rafał Komosa 82' - Szymon Piotrowski 19', Jarosław
Bąk 40', Piotr Gląba 78'
18.09. 16:00 UKS SMS Łódź - Sokół
Aleksandrów Łódzki 4:0
18.09. 16:00 KP Piaseczno - Pilica
Przedbórz 1:1
18.09. 16:00 MKS Kutno - Broń
Radom 1:1 (1:0)
Łukasz Trzeciak 26' - Łukasz Jamróz 53'
18.09. 16:30 Narew Ostrołęka - Ursus Warszawa
1:0 (0:0)
Marcin Truszkowski 68'
18.09. 17:00 Warta Sieradz -
Ceramika Opoczno 1:2 (1:2)
Dawid Przezak 7' - Michał Zieliński 31', Łukasz Berc 45'
19.09. 16:30 Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
1:1 (1:0)
Paweł Tarnowski 29 - samobójcza 46'
IV liga mazowiecka Południe - 7 kolejka
18.09. 13:00 Sparta Jazgarzew - Skra
Obory 2:2 (1:2)
Kamil Domański 44', Łukasz Kania 77' – Mariusz Buczek 14', Piotr Krawczyk
25'
18.09. 15:00 Polonia Iłża - UKS
Łady 0:2 (0:1)
Michał Pyrka 3', Maciej Pyrka 72'
18.09. 16:00 Naprzód Zielonki -
Mazowsze Grójec 2:3 (1:1)
Marcin Nowocień 6' (rz.k.), Michał Ocipka 84' - Mariusz Kotański 43',
Damian Wojtulewicz 50', Damian Karls 78'
18.09. 16:00 Pilica Białobrzegi -
Zwolenianka Zwoleń 3:2 (0:0)
Michał Doliński 50', 54', Rafał Bielawski 63' – Kamil Marszałek 68'
(rz.k.), Marek Oczkowski 78'
18.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - KS
Janików Kozienice 1:2 (0:1)
Bartłomiej Nowak 67' - Edward Czaplarski 43' (rz.k.), Sebastian Ogonek 56'
18.09. 16:30 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków
2:0 (0:0)
Tomasz Sieński 70', 81'
18.09. 17:00 Orzeł Wierzbica -
Okęcie Warszawa 3:2 (1:0)
Paweł Czarnecki 25', Michał Kowalczyk 55', Sylwester Sokół 85' - Konrad
Kowalski 48', 75'
19.09. 16:30 Naprzód Skórzec -
Żyrardowianka Żyrardów 0:2 (0:1)
Marcin Dębowski 25', Paweł Jakóbiak 80'
IV liga mazowiecka Północ - 7 kolejka
18.09. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS
Mława 0:0
18.09. 14:00 Huragan Wołomin -
Kryształ Glinojeck 5:1 (0:1)
Arkadiusz Stępień 2, Mateusz Jaczewski 2, samobójcza - Kamil Kudelski
18.09. 15:00 Bug Wyszków -
Kasztelan Sierpc 4:2 (2:0)
Łukasz Szala 17', 33', Krystian Ryczkowski 88', Tomasz Zbrzeźniak 90' +3 -
Tomasz Sudomir 73', Piotr Mysior 86'
18.09. 16:00 Wkra Żuromin - Korona
Ostrołęka 4:2 (2:1)
Rafał Kruk, Adam Koprowski, Maciej Watkowski, Michał Gołębiewski - Piotr
samobójcza, Daniel Wargulewski (rz.k.)
18.09. 16:00 MKS Ciechanów - Iskra
Krasne 0:2 (0:1)
Vitalij Savchenko 33', Iurii Medvediev 58'
18.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz
1:4 (0:4)
Jakub Polniak 65' - Krzysztof Butryn 21', Dariusz Przebierała 24', Paweł
Olszewski 43', Łukasz Wróblewski 45'
18.09. 16:30 Marcovia 2000 Marki -
Tęcza 34 Płońsk 1:5 (0:2)
Mateusz Kostka 87' - Emil Kuciński 27', 89', Marcin Bogucki 37' (rz.k.),
Krzysztof Dzięgielewski 47', 56'
18.09. 16:30 Victoria Sulejówek - Wisła II Płock
1:4 (1:2)
Łukasz Mądry 29' - Marcin Dettlaff 3', Adrian Bieńkowski 37', Fabian
Hiszpański 60', Jakub Kustra 66'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 7 kolejka
18.09. 13:00 Józefovia Józefów -
GKP Targówek 2:1 (2:0)
Kazimierz Grotte, Artur Kowalczyk - Krzysztof Kocak
18.09. 15:00 Wicher Kobyłka - Żbik Nasielsk
1:3 (0:1)
Piotr Bujalski - Jarosław Unierzyski (rz.k.), Fabian Kotarski
18.09. 16:00 Korona Góra Kalwaria
- Dolcan II Ząbki 3:2 (1:2)
Maciej Wesołowski, Jakub Deryło, Robert Jarosz - Tomasz Kułkiewicz, Maciej
Lament (rz.k.)
19.09. 12:30 Świt II Nowy Dwór -
PKS Radość 0:0
19.09. 13:00 Mazur II Karczew -
Mazur Radzymin 3:3 (2:2)
Konrad Kardynalski 2, 1- (rz.k.), Mariusz Boniec - Piotr Augustyniak,
Paweł Łupiński, Piotr Górecki
19.09. 16:00 Wilga Garwolin -
Sokół Serock 3:1
19.09. 16:00 Promnik Łaskarzew -
Drukarz Warszawa 2:3
19.09. 16:00 Legionovia II Legionowo - Legion Warszawa
1:5
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 7 kolejka
18.09. 11:00 Przyszłość Włochy -
Orkan Sochaczew 0:2 (0:1)
Krzysztof Różycki 11', 74'
18.09. 11:00 KS Łomianki - Olimpia
Warszawa 4:0 (3:0)
Jacek Jarosiński 3' Michał Piros 8', 27', Mateusz Sołtys 61'
18.09. 14:00 KS Raszyn - Piast
Piastów 1:1 (1:0)
Krzysztof Szczęsny – Michał Patrowicz
18.09. 14:00 Milan Milanówek -
Błonianka Błonie 2:1 (0:1)
Piotr Michaeli, Dariusz Koźbiał - Hubert Liszkiewicz
18.09. 16:30 Ożarowianka Ożarów - CWKS Legia Warszawa
2:1 (1:0)
Rafał Kalbarczyk (rz.k.), Robert Banasiak - Jerzy Adamuszewski
19.09. 11:00 Naprzód II Zielonki - Perła Złotokłos 3:1 (1:0)
Marek Kamiński, Łukasz Szczepanik, Michał Mateńka - Kamil Sulęcki
19.09. 11:00 LKS Chlebnia - Skra
II Obory 1:0 (1:0)
Marcin Fornalik
19.09. 11:00 KP II Piaseczno - Naprzód Brwinów
1:0 (0:0)
Emil Wrażeń 90'
Liga Okręgowa Płock - 7 kolejka
18.09. 09:00 Stoczniowiec Płock -
Wicher Cieszewo 0:2 (0:1)
Jakub Jeziak, Mariusz Bońkowski
18.09. 15:00 Świt Staroźreby -
Pogoń Słupia 5:1 (2:1)
Arkadiusz Rutkowski 3, Dawid Turbaczewski, Kamil Kopyt - Radosław Goc
18.09. 15:00 Orzeł Goleszyn -
Amator Maszewo 1:2 (0:1)
Łukasz Betlejewski - Bartłomiej Sochalewski, Łukasz Linowski (rz.k.)
18.09. 15:00 Wisła Duninów - Delta Miszewko
1:1 (1:0)
Emil Pośpieszyński - Maciej Duchewicz
18.09. 15:00 Błękitni Gąbin - Zryw
Bielsk 3:1 (2:1)
Michał Tomaszewski 2, Radosław Wiśniewski - Przemysław Pomorski
18.09. 15:00 Mazur Gostynin -
Bzura Chodaków 2:2 (1:1)
Piotr Wilamowski, Piotr Dutkiewicz - Tomasz Winnicki, Dawid Hołoś
19.09. 15:00 Unia Iłów - Skrwa Łukomie 4:2 (2:2)
Tomasz Grzywacz, Arkadiusz Smagała, Sylwester Ciurzyński, Grzegorz
Banasiak - Paweł Rajkowski, Mariusz Beksa
19.09. 15:00 Kormoran Łąck - Skra
Drobin 3:3 (2:1)
Jacek Maślany, Marcin Szymański, Dawid Jakowski - Daniel Zjadewicz,
Sławomir Gajewski x2
Klasa A Płock - 5 kolejka
19.09. 11:00 Skra II Drobin -
Stegny Wyszogród 6:3 (3:1)
Paweł Wiśniewski 3, Sebastian Cieszewski,
Sławomir Gajewski, Łukasz Rokicki - Michał Przedwojewski, Maciej Bratkowski,
Daniel Popiołek
19.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Orkan Lelice
1:4 (1:1)
w Lelicach
Bartosz Szczepański - Janusz Jakacki 3, Jarosław Mioduski
19.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza
Szczawin 6:3 (3:0)
Dawid Brzeski, Michał Aronowski, Przemysław Cieszkowski, Tomasz Racki,
Bartosz Sarnecki, Rafał Iwański - Paweł Machała, Artur Gołębiewski, Stefan
Pijanowski
19.09. 11:00 Czarni Rempin - Wisła
Sobowo 0:1
Marcin Tomczyk
19.09. 11:00 Start Proboszczewice
- Limit Rybno 3:1 (2:1)
Jakub Woliński 2, Marcin Kilkolski - samobójcza
19.09. 13:00 Huragan Bodzanów -
Polonia Radzanowo 1:3 (0:0)
Łukasz Tomczak 77' - Kamil Cieśla 63', Artur
Gołębiowski 75', Błażej Woroniecki 78'
19.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Unia Czermno
1:3 (0:1)
Łukasz Wypysiński - Waldemar Zieliński 2, Maciej Piotrowski
Klasa B Płock - 3 kolejka
19.09. 15:30 Sparta Mochowo -
Luszynianka Luszyn 3:3
Krzysztof Okonkowski 2, Dawid Zalewski -
Adrian Milewski 2 Krystian Kujawowicz (rz.k.)
19.09. 16:00 Victoria Cekanowo -
Spójnia Mała Wieś 1:2
Paweł Szer - Tomasz Górecki, Kamil Dylewski
19.09. 16:00 Olimpia Gozdowo -
Bobry Cierszewo 1:2
Krystian Siemiątkowski - Jacek Dzięcioł 2
19.09. 16:00 Relax Miszewo -
Błyskawica Lucień 8:2 (4:1)
Marcin Strzeszewski 2, Waldemar Łuczak,
Paweł Różalski, Cieślik, Tomasz Płaszczyński, Piotr Gralewski, samobójcza -
Mateusz Marciniak, ?
19.09. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn -
Peklimar Umienino 3:3
|