WISŁA KONTRA OKS - KOLEJNE MECZE O LIGOWE PUNKTY
Wyniki, strzelcy 2010/11

II liga wschodnia - 9 kolejka

17.09. 19:00 Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)

Kacper Tatara 20', 80' - Ilja Zítka 69'

18.09. 15:00 Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)

Adam Pomian 4' - Michał Łochowski 26'

18.09. 16:00 Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn 0:1 (0:0)

Artur Wolski 85'

18.09. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)

Kamil Gęśla 44', 56' (rz.k.)

18.09. 16:00 Jeziorak Iława - Motor Lublin 2:0 (2:0)

Piotr Piceluk 23', Łukasz Kuśnierz 41'

18.09. 16:30 Start Otwock - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)

Paweł Nowotka 24', Wojciech Wocial 82'

18.09. 18:00 Wisła Płock - OKS 1945 Olsztyn 5:2 (2:2)

Marcin Pacan 1', Piotr Karwan 27', Mariusz Solecki 47', 75', Daniel Koczon 90' - Łukasz Suchocki 19', Łukasz Tumicz 35'

18.09. 18:00 Świt Nowy Dwór - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)

Kamil Jackiewicz 33'

19.09. 15:00 Ruch Wysokie Maz. - Sokół Sokółka 0:1 (0:0)

Michał Kopeć 88'

 


III liga łódzko-mazowiecka - 7 kolejka

18.09. 16:00 Mazur Karczew - Concordia Piotrków Trybunalski 3:0 (2:0)

Hubert Kosim 15', 28', 82'

18.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Włókniarz Zelów 2:3 (1:2)

Dariusz Dziewulski 16', Rafał Komosa 82' - Szymon Piotrowski 19', Jarosław Bąk 40', Piotr Gląba 78'

18.09. 16:00 UKS SMS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 4:0

18.09. 16:00 KP Piaseczno - Pilica Przedbórz 1:1

18.09. 16:00 MKS Kutno - Broń Radom 1:1 (1:0)

Łukasz Trzeciak 26' - Łukasz Jamróz 53'

18.09. 16:30 Narew Ostrołęka - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)

Marcin Truszkowski 68'

18.09. 17:00 Warta Sieradz - Ceramika Opoczno 1:2 (1:2)

Dawid Przezak 7' - Michał Zieliński 31', Łukasz Berc 45'

19.09. 16:30 Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 1:1 (1:0)

Paweł Tarnowski 29 - samobójcza 46'

 


IV liga mazowiecka Południe - 7 kolejka

18.09. 13:00 Sparta Jazgarzew - Skra Obory 2:2 (1:2)

Kamil Domański 44', Łukasz Kania 77' – Mariusz Buczek 14', Piotr Krawczyk 25'

18.09. 15:00 Polonia Iłża - UKS Łady 0:2 (0:1)

Michał Pyrka 3', Maciej Pyrka 72'

18.09. 16:00 Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec 2:3 (1:1)

Marcin Nowocień 6' (rz.k.), Michał Ocipka 84' - Mariusz Kotański 43', Damian Wojtulewicz 50', Damian Karls 78'

18.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Zwolenianka Zwoleń 3:2 (0:0)

Michał Doliński 50', 54', Rafał Bielawski 63' – Kamil Marszałek 68' (rz.k.), Marek Oczkowski 78'

18.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - KS Janików Kozienice 1:2 (0:1)

Bartłomiej Nowak 67' - Edward Czaplarski 43' (rz.k.), Sebastian Ogonek 56'

18.09. 16:30 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 2:0 (0:0)

Tomasz Sieński 70', 81'

18.09. 17:00 Orzeł Wierzbica - Okęcie Warszawa 3:2 (1:0)

Paweł Czarnecki 25', Michał Kowalczyk 55', Sylwester Sokół 85' - Konrad Kowalski 48', 75'

19.09. 16:30 Naprzód Skórzec - Żyrardowianka Żyrardów 0:2 (0:1)

Marcin Dębowski 25', Paweł Jakóbiak 80'

 


IV liga mazowiecka Północ - 7 kolejka

18.09. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Mława 0:0

18.09. 14:00 Huragan Wołomin - Kryształ Glinojeck 5:1 (0:1)

Arkadiusz Stępień 2, Mateusz Jaczewski 2, samobójcza - Kamil Kudelski  

18.09. 15:00 Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc 4:2 (2:0)

Łukasz Szala 17', 33', Krystian Ryczkowski 88', Tomasz Zbrzeźniak 90' +3 - Tomasz Sudomir 73', Piotr Mysior 86'

18.09. 16:00 Wkra Żuromin - Korona Ostrołęka 4:2 (2:1)

Rafał Kruk, Adam Koprowski, Maciej Watkowski, Michał Gołębiewski - Piotr samobójcza, Daniel Wargulewski (rz.k.)

18.09. 16:00 MKS Ciechanów - Iskra Krasne 0:2 (0:1)

Vitalij Savchenko 33', Iurii Medvediev 58'

18.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1:4 (0:4)

Jakub Polniak 65' - Krzysztof Butryn 21', Dariusz Przebierała 24', Paweł Olszewski 43', Łukasz Wróblewski 45'

18.09. 16:30 Marcovia 2000 Marki - Tęcza 34 Płońsk 1:5 (0:2)

Mateusz Kostka 87' - Emil Kuciński 27', 89', Marcin Bogucki 37' (rz.k.), Krzysztof Dzięgielewski 47', 56'

18.09. 16:30 Victoria Sulejówek - Wisła II Płock 1:4 (1:2)

Łukasz Mądry 29' - Marcin Dettlaff 3', Adrian Bieńkowski 37', Fabian Hiszpański 60', Jakub Kustra 66'

 


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 7 kolejka

18.09. 13:00 Józefovia Józefów - GKP Targówek 2:1 (2:0)

Kazimierz Grotte, Artur Kowalczyk - Krzysztof Kocak

18.09. 15:00 Wicher Kobyłka - Żbik Nasielsk 1:3 (0:1)

Piotr Bujalski - Jarosław Unierzyski (rz.k.), Fabian Kotarski

18.09. 16:00 Korona Góra Kalwaria - Dolcan II Ząbki 3:2 (1:2)

Maciej Wesołowski, Jakub Deryło, Robert Jarosz - Tomasz Kułkiewicz, Maciej Lament (rz.k.)

19.09. 12:30 Świt II Nowy Dwór - PKS Radość 0:0

19.09. 13:00 Mazur II Karczew - Mazur Radzymin 3:3 (2:2)

Konrad Kardynalski 2, 1- (rz.k.), Mariusz Boniec - Piotr Augustyniak, Paweł Łupiński, Piotr Górecki

19.09. 16:00 Wilga Garwolin - Sokół Serock 3:1

19.09. 16:00 Promnik Łaskarzew - Drukarz Warszawa 2:3

19.09. 16:00 Legionovia II Legionowo - Legion Warszawa 1:5

 


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 7 kolejka

18.09. 11:00 Przyszłość Włochy - Orkan Sochaczew 0:2 (0:1)

Krzysztof Różycki 11', 74'

18.09. 11:00 KS Łomianki - Olimpia Warszawa 4:0 (3:0)

Jacek Jarosiński 3' Michał Piros 8', 27', Mateusz Sołtys 61'

18.09. 14:00 KS Raszyn - Piast Piastów 1:1 (1:0)

Krzysztof Szczęsny – Michał Patrowicz

18.09. 14:00 Milan Milanówek - Błonianka Błonie 2:1 (0:1)

Piotr Michaeli, Dariusz Koźbiał - Hubert Liszkiewicz  

18.09. 16:30 Ożarowianka Ożarów - CWKS Legia Warszawa 2:1 (1:0)

Rafał Kalbarczyk (rz.k.), Robert Banasiak - Jerzy Adamuszewski


19.09. 11:00 Naprzód II Zielonki - Perła Złotokłos 3:1 (1:0)

Marek Kamiński, Łukasz Szczepanik, Michał Mateńka - Kamil Sulęcki

19.09. 11:00 LKS Chlebnia - Skra II Obory 1:0 (1:0)

Marcin Fornalik

19.09. 11:00 KP II Piaseczno - Naprzód Brwinów 1:0 (0:0)

Emil Wrażeń 90'

 


Liga Okręgowa Płock - 7 kolejka

18.09. 09:00 Stoczniowiec Płock - Wicher Cieszewo 0:2 (0:1)

Jakub Jeziak, Mariusz Bońkowski

18.09. 15:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia 5:1 (2:1)

Arkadiusz Rutkowski 3, Dawid Turbaczewski, Kamil Kopyt - Radosław Goc

18.09. 15:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 1:2 (0:1)

Łukasz Betlejewski - Bartłomiej Sochalewski, Łukasz Linowski (rz.k.)

18.09. 15:00 Wisła Duninów - Delta Miszewko 1:1 (1:0)

Emil Pośpieszyński - Maciej Duchewicz

18.09. 15:00 Błękitni Gąbin - Zryw Bielsk 3:1 (2:1)

Michał Tomaszewski 2, Radosław Wiśniewski - Przemysław Pomorski

18.09. 15:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 2:2 (1:1)

Piotr Wilamowski, Piotr Dutkiewicz - Tomasz Winnicki, Dawid Hołoś


19.09. 15:00 Unia Iłów - Skrwa Łukomie 4:2 (2:2)

Tomasz Grzywacz, Arkadiusz Smagała, Sylwester Ciurzyński, Grzegorz Banasiak - Paweł Rajkowski, Mariusz Beksa

19.09. 15:00 Kormoran Łąck - Skra Drobin 3:3 (2:1)

Jacek Maślany, Marcin Szymański, Dawid Jakowski - Daniel Zjadewicz, Sławomir Gajewski x2

 


Klasa A Płock - 5 kolejka

19.09. 11:00 Skra II Drobin - Stegny Wyszogród 6:3 (3:1)

Paweł Wiśniewski 3, Sebastian Cieszewski, Sławomir Gajewski, Łukasz Rokicki - Michał Przedwojewski, Maciej Bratkowski, Daniel Popiołek

19.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Orkan Lelice 1:4 (1:1)  w Lelicach

Bartosz Szczepański - Janusz Jakacki 3, Jarosław Mioduski

19.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin 6:3 (3:0)

Dawid Brzeski, Michał Aronowski, Przemysław Cieszkowski, Tomasz Racki, Bartosz Sarnecki, Rafał Iwański - Paweł Machała, Artur Gołębiewski, Stefan Pijanowski

19.09. 11:00 Czarni Rempin - Wisła Sobowo 0:1

Marcin Tomczyk

19.09. 11:00 Start Proboszczewice - Limit Rybno 3:1 (2:1)

Jakub Woliński 2, Marcin Kilkolski  - samobójcza

19.09. 13:00 Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 1:3 (0:0)

Łukasz Tomczak 77' - Kamil Cieśla 63', Artur Gołębiowski 75', Błażej Woroniecki 78'

19.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Unia Czermno 1:3 (0:1)

Łukasz Wypysiński - Waldemar Zieliński 2, Maciej Piotrowski

 


Klasa B Płock - 3 kolejka

19.09. 15:30 Sparta Mochowo - Luszynianka Luszyn 3:3

Krzysztof Okonkowski 2, Dawid Zalewski - Adrian Milewski 2 Krystian Kujawowicz (rz.k.)

19.09. 16:00 Victoria Cekanowo - Spójnia Mała Wieś 1:2

Paweł Szer - Tomasz Górecki, Kamil Dylewski

19.09. 16:00 Olimpia Gozdowo - Bobry Cierszewo 1:2

Krystian Siemiątkowski - Jacek Dzięcioł 2

19.09. 16:00 Relax Miszewo - Błyskawica Lucień 8:2 (4:1)

Marcin Strzeszewski 2, Waldemar Łuczak, Paweł Różalski, Cieślik, Tomasz Płaszczyński, Piotr Gralewski, samobójcza - Mateusz Marciniak, ?

19.09. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Peklimar Umienino 3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia wrzesień 17 2010 23:04:55 · 1 Komentarzy · 1766 Czytań · Drukuj

Komentarze
spojniak dnia wrzesień 19 2010 19:29:27
dla Spójni: Górecki Tomasz i Dylewski Kamil

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ viewpage.php
46.229.168.xxx @ weblinks.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.