HITY W PŁOCKIEJ OKRĘGÓWCE
Wyniki, strzelcy - 2019/20

Dwa hity w Płockiej Lidze Okręgowej. W piątej kolejce spotkań staną przeciwko sobie Mazur Gostynin i Kasztelan Sierpc oraz Stoczniowiec Płock i Błękitni Gąbin. Każda z tych drużyn przed sezonem stawiana była jako jeden z faworytów do awansu do czwartej ligi, a takich faworytów w tej grupie jest jeszcze kilku. Zapowiada się więc emocjonująca rywalizacja o miano najlepszego zespołu i interesująca walka o awans.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 14 września - 8  kolejka      - Tabela

13.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 5:0 (3:0)
Saša Živec 14', Alan Czerwiński 29', Damjan Bohar 44', Bartosz Slisz 90' +1, Dawid Pakulski 90' +2

13.09. 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

14.09. 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:0 (1:0)

14.09. 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:1 (2:1)

14.09. 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1:1 (0:1)

15.09. 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)

15.09. 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0:0

16.09. 18:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2:0 (1:0)


1 liga - 14 września - 9 kolejka      - Tabela

13.09. 19:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów 3:0 (2:0)

13.09. 19:45 Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1:0 (0:0)

14.09. 16:00 Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
Mateusz Cichocki 28', Mateusz Michalski 62' - Tomasz Nawotka 64'

14.09. 18:00 GKS Tychy - Wigry Suwałki 2:1

14.09. 18:00 Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

14.09. 19:00 GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)

14.09. 19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1:1 (0:0)

13.09. 19:45 Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:1)

15.09. 12:45 Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:2)


2 liga - 14 września - 9  kolejka      - Tabela

14.09. 15:00 Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 2:0 (1:0)

14.09. 15:00 Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:1)

14.09. 18:00 Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)

14.09. 15:00 Elana Toruń - Lech II Poznań 2:4 (1:2)

14.09. 18:00 GKS Katowice - Legionovia Legionowo 3:1 (0:0)
Arkadiusz Jędrych 46', Arkadiusz Woźniak 88', Michał Gałecki 90' - Patryk Koziara 56' (rz.k.)

14.09. 19:00 Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
Mariusz Szuszkiewicz 7' - Bartosz Brodziński 36' (rz.k.)

14.09. 19:10 Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 1:1 (0:0)

15.09. 13:05 Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 1:2 (1:1)
Maciej Machalski 12' - Paweł Wojciechowski 38' (rz.k.), Dominik Lewandowski 76'

15.09. 17:00 Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1:4 (1:1)


3 liga - 14 września - 8  kolejka      - Tabela

13.09. 19:00 Polonia Warszawa - Pogoń Grodzisk 2:1 (1:0)
Kacper Wasilewski 7', Krystian Pieczara 90' - Michał Strzałkowski 54'

14.09. 14:00 Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 2:1 (1:0)

14.09. 16:00 Znicz Biała Piska - Broń Radom 3:2 (1:1)
Patryk Gądek 13', nieznany 58', Marcin Fiedorowicz 64' - Kamil Czarnecki 8', Kacper Jedynak 49'

14.09. 16:00 RKS Radomsko - Ruch Wysokie Maz. 0:2

14.09. 16:00 Legia II Warszawa - KS Wasilków 4:0 (3:0)
Maciej Rosołek 14', 31', Mateusz Praszelik 43', Patryk Konik 90'

14.09. 16:00 Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 1:1 (1:1)
Sebastian Szerszeń 27' - Kacper Łowicki 34'

14.09. 16:00 Huragan Morąg - Lechia Tomaszów 0:0

14.09. 16:30 Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Adam Duda 20' (rz.k.)

14.09. 18:00 Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów 1:1 (1:0)


4 liga Południowa - 14 września - 6  kolejka      - Tabela

14.09. 11:00 Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 4:4

14.09. 11:00 Wilga Garwolin - KS Raszyn 2:1

14.09. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 1:0

14.09. 16:00 Mazur Karczew - Żyrardowianka Żyrardów 1:2

14.09. 16:00 Proch Pionki - Victoria Sulejówek 0:2
 
14.09. 16:30 MKS Piaseczno - KS Warka 6:1

15.09. 11:00 Radomiak II Radom - Unia Warszawa 4:0

15.09. 12:00 Józefovia Józefów - Znicz II Pruszków 2:1


4 liga Północna - 14 września - 6  kolejka      - Tabela

14.09. 11:00 Mazovia Mińsk Maz. - Wisła II Płock 3:0

14.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Wkra Żuromin 3:0

14.09. 11:00 KS Łomianki - Makowianka Maków Maz. 2:2

14.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Korona Ostrołęka 1:1

14.09. 16:00 Podlasie Sokołów Podl. - Ząbkovia Ząbki 2:4

14.09. 16:30 Ożarowianka Ożarów - MKS Przasnysz 0:4

15.09. 16:00 Pogoń II Siedlce - Huragan Wołomin 2:2

15.09. 16:30 Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby 2:1


lO Warszawa gr.1 - 14 września - 6  kolejka      - Tabela

14.09. 10:00 Agape Białołęka - Sokół Serock 1:1

14.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Wicher Kobyłka 3:2

14.09. 13:00 AP Marcovia Marki - Bug Wyszków 3:0

14.09. 13:00 Wisła Dziecinów - Victoria II Sulejówek 3:6

14.09. 17:30 Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo 3:2

15.09. 16:00 Mazur II Karczew - Mazur Radzymin 2:1

15.09. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Wisła Jabłonna 7:0

15.09. 18:00 Polonia II Warszawa - Świt II Nowy Dwór 0:1


LO Warszawa gr.2 - 14 września - 6  kolejka      - Tabela

14.09. 11:00 Przyszłość Włochy - LKS Chlebnia 0:2

14.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Ryś Laski 0:2

14.09. 11:00 Laura Chylice - Piast Piastów 3:2

14.09. 16:30 Perła Złotokłos - Ursus II Warszawa 1:1

14.09. 19:30 SEMP Ursynów - Błonianka II Błonie 8:0

15.09. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Milan Milanówek 3:3

15.09. 13:00 Grom Warszawa - KS Teresin 0:3

15.09. 14:30 GLKS Nadarzyn - Sparta Jazgarzew 1:2


LO Płock - 14 września - 5  kolejka      - Tabela

13.09. 17:30 Amator Maszewo - Unia Czermno 2:3 (1:2)
Radosław Wiśniewski 20', Piotr Mysior 70' -  Krystian Tarka 34', Damian Sztendor 36', 76'

14.09. 11:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 6:3 (2:2)
Dawid Ziemczyk 17', Grzegorz Krzewicki 39', Mateusz Biegański 65', 90' +4, Mateusz Nowak 70', Łukasz Suliński 72' - Tomasz Grzywacz 28', 41', 79'

14.09. 11:00 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 0:4 (0:4)
Bartosz Wiśniewski 21', Dawid Klepczyński 34', Vasyl Ravlyk 41', Kamil Nowicki 43'

14.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 0:4 (0:3)
Kamil Wojciechowski 12', Mateusz Struzik 16', Dawid Stypuła 33', Adrian Tomczyk 74'

14.09. 16:30 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 2:0 (0:0)
Patryk Gałamaga 66', Radosław Żuchiński 88'

14.09. 16:30 Zryw Bielsk - Delta Słupno 1:4 (0:3)
Damian Pomorski 52' - Wiktor Zawadka 11', Krystian Majchrzak 15', 42',  Maciej Sobiesiak 72'

16.11. 11:00 Skra Drobin - Pogoń Słupia _ : _



Klasa A Płock - 14 września - 4 kolejka      - Tabela

14.09. 14:00 GKS Góra - ULKS Ciółkowo 5:3 (2:1)
Mateusz Jankowski 1', 85', 86', Marek Wronka 45' +1, 82'- Kamil Tokarski 42', Michał Aronowski 63', 74'

14.09. 14:00 Stegny Wyszogród - Szopen Sanniki 5:0 (2:0)
Sebastian Szymerski 18', 44', Damian Pietrzak 59', Radosław Wiśniewski 60', Tobiasz Macion 62'

14.09. 16:00 Zorza Szczawin - Spójnia Mała Wieś 0:0

14.09. 16:30 Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 2:4 (1:1)
Michał Jędrzejczak 32', Kacper Zieliński 46' - Rafał Krupiński 20', Bartek Zawadzki 50', 74', Maciej Stefański 55' 

14.09. 17:00 Orkan Sochaczew - Wicher Cieszewo 3:0 (2:0)
Patryk Malinowski 28', 44', Cezary Czarnecki 85'

09.11. 13:00 Mazowia Słubice - Start Proboszczewice _ : _   


Klasa B Płock - 14 września - 3 ko lejka      - Tabela

14.09. 17:30 Amator II Maszewo - GKS Jedność 3:5 (1:2)
Bartłomiej Ziółkowski 4', Łukasz Mielczarek 80', 90' +3  - Michał Wiśniewski 11', Michał Ludwicki 20', Kamil Smoliński 53',, 69', Kamil Rajkowski 67' 

15.09. 13:00 Unia II Czermno - Wisła Sobowo 0:4 (0:2)
Patryk Żuchowski 32', 64', Paweł Zandrowicz 44', Marcin Tomczyk 54' 

15.09. 14:43 Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 3:3 (1:2)
Bogusław Bauman 28', Marcin Dziergowski 55', Gabriel Łątka 69' - Krzysztof Stoparczyk 13', Piotr Nowak 16', Sebastian Szczurowski 48' (rz.k.)

15.09. 15:00 Zryw II Bielsk - Lwówianka Lwówek 0:4 (0:2)
Łukasz Ziółkowski 34', 47', Tobiasz Żakieta 56', Adam Baranowski 77'

15.09. 16:00 Zjednoczeni Bulkowo - Wisła Duninów 1:2 (1:1)
Adam Mazurkiewicz 30' - Rafał Rękawiecki 20', Konrad Ogrodziński 80'


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia wrzesień 14 2019 18:32:44 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.231.228.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.