EMOCJE NA FINISZU ROZGRYWEK
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Zakończyły się zmagania o tytuł Mistrza Polski. Po raz trzeci z rzędu najlepszym zespołem w Polsce okazałą się Legia Warszawa. Gratulujemy. Płocczanom nie udało się niestety zagwarantować sobie występów w europejskich pucharach, choć do szczęścia zabrakło naprawdę tak niewiele.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Nice 1 liga - 27 maja - 33 kolejka      - Tabela

27.05. 12:45 Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 0:0

27.05. 12:45 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1:1 (1:0)
 
27.05. 12:45 GKS Tychy - Odra Opole 3:0 (1:0)

27.05. 12:45 Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2:1 (2:1)

27.05. 12:45 Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1:0 (0:0)

27.05. 12:45 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 5:1 (2:0)

27.05. 12:45 Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 3:3 (0:2)

27.05. 12:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)

27.05. 12:45 Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1)             


2 liga - 26 maja - 33 kolejka      - Tabela

26.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Karol Podliński 35', Marcin Smoliński 74'

26.05. 17:00 Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:2 (2:2)
Leândro 20' (rz.k.), 36' (rz.k.) - Niklas Zulciak 8', 34'

26.05. 17:00 ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (0:1)

26.05. 17:00 MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 (1:0)
 
26.05. 17:00 Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 3:3 (1:1)

26.05. 17:00 Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1:1 (1:1)

26.05. 17:00 Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
 
26.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)

26.05. 17:00 Rozwój Katowice - ŁKS Łódź 0:2 (0:1) 


3 liga Grupa 1 - 26-27 maja - 31 kolejka      - Tabela

26.05. 12:00 Legia II Warszawa - GKS Wikielec 1:2 (1:1)
Mikołaj Kwietniewski 43' - Remigiusz Sobociński 17', Cezary Nowiński 62'

26.05. 13:00 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów 1:3 (1:1)
Paweł Wolski 12' - Bartosz Mroczek 13', Aleksander Ślęzak 66', Kamil Żylski 77'

26.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski 5:4 (4:2)

26.05. 17:00 Huragan Morąg - Finishparkiet Drwęca NML 0:1 (0:0)

26.05. 17:00 MKS Ełk - Pelikan Łowicz 0:0

26.05. 17:00 Świt Nowy Dwór - Lechia Tomaszów 0:1 (0:0)
Wiktor Żytek 49'

26.05. 17:00 Warta Sieradz - ŁKS 1926 Łomża 0:2 (0:0)

26.05. 18:00 Widzew Łódź - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Kacper Falon 14', Marek Zuziak 65'

27.05. 18:00 Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Wojciech Wocial 84' (rz.k.) - Marcin Paczkowski 68'      


4 liga Grupa Południowa - 26-27 maja - 27 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 1:2
 
26.05. 11:00 MKS Piaseczno - Oskar Przysucha 2:2
 
26.05. 11:00 Naprzód Skórzec - Sparta Jazgarzew 4:5

26.05. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Drogowiec Jedlińsk 0:1

26.05. 17:00 Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2

26.05. 17:00 Perła Złotokłos - LKS Promna 0:1

27.05. 11:00 Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin 4:0   

06.06. 17:30 Energia Kozienice - Broń Radom _ : _

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 19-26 maja - 27 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 Bug Wyszków - Drukarz Warszawa 1:5

26.05. 15:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 1:1

26.05. 17:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 2:1

26.05. 17:00 Dolcan Ząbki - Korona Ostrołęka 1:1

26.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Mazur Gostynin 5:0

27.05. 13:00 Mazowia Mińsk Maz. - Pogoń II Siedlce 2:0

Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.

26.05. 16:00 Mławianka Mława - KS Łomianki 0:3
zaległy mecz 26 kolejki

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 26-27 maja - 27 kolejka        - Tabela

26.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Mazur II Karczew 2:1
 
26.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Bug II Wyszków 3:0
 
26.05. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Wisła Maciejowice _ : _
 
26.05. 16:00 Sokół Serock - Agape Białołęka 2:2

26.05. 17:00 Dąb Wieliszew - AP Marcovia Marki 1:0

27.05. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Escola Varsovia Warszawa 3:0

27.05. 14:00 Victoria II Sulejówek - Unia Warszawa 2:3

27.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - Błyskawica Warszawa 2:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 26-27 maja - 27 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 KS Raszyn - LKS Chlebnia 1:0

26.05. 11:00 Grom Warszawa - Piast Piastów 3:0

26.05. 12:00 Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy 2:3

26.05. 14:30 KS Teresin - Błękitni Korytów 3:1

26.05. 17:00 AP Żyrardów - Naprzód Stare Babice 1:1

27.05. 11:00 Ursus II Warszawa - SEMP Ursynów 0:4

27.05. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Naprzód Brwinów 2:2

KS Konstancin - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 26 maja - 26 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 5:1 (2:1)
Michał Dzięgielewski 32', 36', Bartłomiej Śmigrodzki 77', Łukasz Betlejewski 80', Mateusz Biegański 89' - Przemysław Kowalkowski 20'
 
26.05. 12:00 Delta Słupno - Amator Maszewo 1:2 (1:2)
Przemysław Michalski 44' - Tomasz Golatowski 22', Krystian Majchrzak 35'
Sędziował Szymon Marciniak.


26.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 2:3 (1:2)
Patryk Karczewski 5', Mariusz Beksa 90' +3 - Damian Konwerski 3', Maciej Sobiesiak 44', Mariusz Unierzyski 63'  

26.05. 17:00 Orzeł Goleszyn - Błyskawica Lucień 1:1 (1:1)
Damian Zarębski 23' - Piotr Krysztofiak 24'

26.05. 17:00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 1:5 (0:1)
Maciej Więckowski 75' - Filip Orłowski 22', Jarosław Sulkowski 50', Michał Wochowski 72', 8Adrian Żuchniewicz 80', 85'

26.05. 17:00 Unia Iłów - Unia Czermno 2:1 (1:1)
Tomasz Trafalski 4', Krystian Wiśniewski 89' - Hubert Kłys 11'

26.05. 18:30 Skra Drobin - Wicher Cieszewo 3:2 (1:1)
Michał Lemanowicz 44', Jakub Gąsiorowski 68', Jakub Wilczyński 72' - Krzysztof Grotkiewicz 28', Michał Gozdan 89'


Klasa A Płock - 25-27 maja - 19 kolejka      - Tabela 

25.05. 19:30 Spójnia Mała Wieś - Stoczniowiec Płock 0:10 (0:5)
Dariusz Sutkowski 5', Paweł Nowak 13', Przemysław Kowalczyk 18', 43', 69', Łukasz Kostun 20', Barłomiej Mielczarski 60', 75', Dawid Lakowski 78', Damian Grabowski 85'
 
26.05. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - Polonia Radzanowo 5:3

26.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo 1:0 (0:0)
Kamil Grzęda 90' +3

26.05. 17:30 Pogoń Słupia - GKS Góra 6:1 (2:1)
Bartłomiej Granat 13', 42', 47', 77', Paweł Sadowski 72', 79' - Mateusz Jankowski 12'

26.05. 18:00 Wisła Duninów - Mazowia Słubice 3:2 (0:1)
Rafał Rękawiecki 61', 80', 90' -  Kamil Śniecikowski 43', Adrian Olkiewicz 79'  

27.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Błękitni Gabin 1:2 (1:0)
Michał Aronowski 8' - Tomasz Ziarkowski 70', 80'   


Klasa B Płock - 26-27 maja - 17 kolejka      - Tabela

26.05. 16:00 Sparta Mochowo - Szopen Sanniki 3:2 (2:1)
Damian Lipiński 17', Maciej Gołębiewski 39', Damian Lipiński 65' - Witold Stradza 12', Mateusz Gorzelewski 50'  

26.05. 18:00 Unia II Czermno - Zorza Szczawin 0:2 (0:1)
Michał Maciak 35', Adam Sarzała 55'

27.05. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek 3:2 (2:2)
Daniel Bartnikowski 36', 45' +1, Mateusz Karolkowski 53' - Krystian Dzierzba 37', 44'

27.05. 16:00 Relax Miszewo - Czarni Rempin 13:1

27.05. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Orkan Sochaczew 3:3 (2:3)
Krzysztof Jakubiak 2', 8', Paweł Małkiewicz 84' - Jakub Sobieraj 15', Mariusz Mamcarz 22', Ernest Świstak 40'


***


 
 
   

 

 

Admin dnia maj 26 2018 20:41:31 · 0 Komentarzy · 667 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Płocka Liga U-11 2018/19

 

Płocka Liga U-10 2018/19

 

Płocka Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
109.196.154.xxx @ viewpage.php
217.99.248.xxx @ viewpage.php
46.76.2.xxx @ viewpage.php
54.198.15.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.