LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Zakończyły się zmagania o tytuł Mistrza Polski. Po raz trzeci z rzędu najlepszym zespołem w Polsce okazałą się Legia Warszawa. Gratulujemy. Płocczanom nie udało się niestety zagwarantować sobie występów w europejskich pucharach, choć do szczęścia zabrakło naprawdę tak niewiele.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 20 maja - 7 kolejka      - Tabela

20.05. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1 (1:1)
Ivan Runje 44', Cillian Sheridan 65' - José Kanté 35'

20.05. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 v.o.
na boisku 0:2
Domagoj Antolić 9', Michał Kucharczyk 69'

20.05. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
 
20.05. 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 19 maja - 7 kolejka      - Tabela

9.05. 18:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:0 (2:0)

19.05. 18:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:4 (1:2)
 
19.05. 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)

19.05. 18:00 Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1) 


Nice 1 liga - 18-20 maja - 32 kolejka      - Tabela

19.05. 20:00 Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)
Marquitos 20', 32'

18.05. 20:45 Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3 (0:2)

19.05. 15:00 GKS Katowice - GKS Tychy 1:2 (1:0)

19.05. 16:00 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 1:2 (0:1)

19.05. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)

19.05. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

19.05. 19:21 Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0:0
 
19.05. 20:00 Stal Mielec - Bytovia Bytów 2:2 (1:0)

20.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)            


2 liga - 19-20 maja - 32 kolejka      - Tabela

19.05. 17:00 Warta Poznań - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Przemysław Kita 46'

19.05. 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - Legionovia Legionowo 3:1 (1:0)
Kamil Szymura 38', Dominik Szczęch 67', 77' (rz.k.) - samobójczy 64'

19.05. 19:00 Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 3:3 (2:3)
Mateusz Stryjewski 7', Maciej Machalski 45' (rz.k.), Paweł Tarnowski 48' - Bartosz Marchewka 27', 32', Piotr Barwiński 45'

19.05. 14:00 GKS Bełchatów - Wisła Puławy 3:0 (0:0)

19.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 4:0 (1:0)
 
19.05. 18:00 ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4:2 (3:2)
 
20.05. 16:00 Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)

20.05. 16:00 Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork 3:1 (1:0)

20.05. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin 0:0 


3 liga Grupa 1 - 18-20 maja - 29 kolejka      - Tabela

18.05. 19:45 Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów 0:1 (0:0)

19.05. 12:00 Legia II Warszawa - Finishparkiet Drwęca NML 0:1

19.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 1:3 (1:1)
Kamil Zalewski 31' - Adrian Zawadka 41', 54', Konrad Szkopiński 90'

19.05. 17:00 Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 1:0 (1:0)

19.05. 17:00 MKS Ełk - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (1:0)

19.05. 17:00 Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów 1:1 (1:1)

19.05. 18:00 Świt Nowy Dwór - Polonia Warszawa 2:1 (1:0)
Mariusz Gabrych 40', Radosław Kamiński 90' - Tomasz Chałas 76'

19.05. 19:00 Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża 0:1 (0:1)
Daniel Lemański 33'

20.05. 19:10 Widzew Łódź - GKS Wikielec 3:0 (3:0)     


4 liga Grupa Południowa - 19-20 maja - 26 kolejka      - Tabela

19.05. 11:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Energia Kozienice 1:0

19.05. 16:00 Wilga Garwolin - LKS Promna 2:2

19.05. 16:00 Oskar Przysucha - Naprzód Skórzec 3:3

19.05. 17:00 Mazur Karczew - MKS Piaseczno 5:1

20.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Perła Złotokłos 4:0

20.05. 11:30 Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie 0:3
 
20.05. 16:00 Broń Radom - Mszczonowianka Mszczonów 1:2

20.05. 16:00 Drogowiec Jedlińsk - Pilica Białobrzegi 1:2  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 19-26 maja - 26 kolejka      - Tabela

19.05. 11:00 Huragan Wołomin - Bug Wyszków 6:1

19.05. 12:00 Drukarz Warszawa - MKS Ciechanów 1:1

19.05. 16:00 MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki 2:2

19.05. 16:00 Mazur Gostynin - Wisła II Płock 0:0

19.05. 17:00 Korona Ostrołęka - Mazowia Mińsk Maz. 1:2

26.05. 16:00 Mławianka Mława - KS Łomianki _ : _

Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce 0:3 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 19-20 maja - 25 kolejka        - Tabela

19.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa 7:0

19.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Wisła Maciejowice 3:0

19.05. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 0:2

19.05. 16:00 Dąb Wieliszew - Agape Białołęka 3:3

20.05. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Mazur II Karczew 4:3

20.05. 16:00 Victoria II Sulejówek - Bug II Wyszków 8:1

20.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - AP Marcovia Marki 1:5

20.05. 18:00 Unia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 6:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 18-20 maja - 25 kolejka      - Tabela

18.05. 19:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 2:1

18.05. 20:00 Naprzód Stare Babice - SEMP Ursynów 0:0

19.05. 11:00 KS Konstancin - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:2

19.05. 12:00 Józefovia Józefów - LKS Chlebnia 5:1

19.05. 14:30 KS Raszyn - Naprzód Brwinów 6:1

19.05. 17:00 AP Żyrardów - Błękitni Korytów 2:2

20.05. 11:00 Ursus II Warszawa - Piast Piastów 4:0

Grom Warszawa - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 19-20 maja - 22 kolejka      - Tabela

19.05. 11:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 3:1 (1:0)
Maciej Sobiesiak 21', 65', Mariusz Unierzyski 79' - Marcin Sprycha 77'
 
19.05. 11:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 2:2 (0:1)
Tomasz Sudomir 51', Robert Leński 90' - Kamil Łęcki 38', Adrian Żuchniewicz 73'

19.05. 17:00 Start Proboszczewice - Unia Iłów 2:4 (0:2)
Dorian Pilaszewski 68', 79' - Tomasz Grzywacz 17', 56', 57', Damian Wojciechowski 39'

20.05. 12:00 Delta Słupno - Skrwa Łukomie 3:4 (0:1)
Hubert Kwiatkowski 80', Przemysław Michalski 83', Daniel Mitura 90' +3 - Jacek Beksa 6', 62', Damian Majewski 73', Piotr Sadowski 76'

20.05. 14:00 Wicher Cieszewo - Kasztelan Sierpc 0:4 (0:1)
Bartłomiej Śmigrodzki 40', Michał Dzięgielewski 51', 68', Paweł Winnicki 62'

20.05. 18:00 Błyskawica Lucień - Skra Drobin 0:3 (0:3)
Jakub Gąsiorowski 23', Daniel Zjadewicz 34', Paweł Dziekański 40'

20.05. 18:00 Unia Czermno - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Kamil Sieciński 35'


Klasa A Płock - 19-20 maja - 18 kolejka      - Tabela 

19.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia 1:3 (1:1)
Bogusław Bauman 13' - Radosław Goc 24', Paweł Sadowski 58', Przemysław Mysielski 70'

19.05. 17:00 Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock 2:6 (1:5)
Jakub Szewczyk 32', Sebastian Składanowski 82' - Kacper Orłowski 4', 40', Krystian Skierkowski 16', 20', 60', Bartłomiej Mielczarski 29'

19.05. 18:00 Błękitni Gabin - Wisła Duninów 2:1 (0:0)
Filip Strzegowski 70', Bartosz Felbór 73' - Damian Król 56'

20.05. 11:00 Mazowia Słubice - Spójnia Mała Wieś 2:3 (2:1)
Adrian Olkiewicz 24', Radosław Balcerzak 37' - Tomasz Górecki 15', 57', 89'

20.05. 12:30 Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 3:0 v.o.
na boisku 2:2
Kamil Zieliński 52', Rafał Bratkowski 54' - Bartosz Sarnecki 2', samobójczy 17'

20.05. 16:00 GKS Góra - Kasztelan Białe Błoto 3:0 v.o.    


Klasa B Płock - 19-20 maja - 16 kolejka      - Tabela

19.05. 16:00 Orkan Sochaczew - Sparta Mochowo 7:2 (3:0)
Kamil Dłutek 5', Mariusz Mamcarz 9', Jakub Sobieraj 23', 55', Adrian Rzeźniczek 70', Ernest Świstak 79', samobójczy 59' - Marcin Kuciński 56', Damian Lipiński 66'

19.05. 18:00 Lwówianka Lwówek - Unia II Czermno 0:6 (0:1)
Kamil Grzelak 9', Bartłomiej Cichosz 46', 71', Piotr Musiakowski 75', Marcin Milczarek 64', Sebastian Zaleski 56'

20.05. 14:00 Czarni Rempin - Szopen Sanniki 1:8 (0:3)
Radosław Więckowski 90' +3 - Dominik Sapiński 11', 36', 82' , Dariusz Bujakowski 16', 53', Przemysław Mrowicki 74', samobójczy 76',  Michał Szluser 87'

20.05. 16:00 Relax Miszewo - Orkan Lelice 4:3 (2:1)
Jarosław Grabarczyk 23', 42', 70', samobójczy 63'- Łukasz Brudzyński 21', 77', 80'

20.05. 18:00 Zjednoczeni Bulkowo - Zorza Szczawin 0:0  


***


 
 
   

 

 

Admin dnia maj 21 2018 05:45:35 · 0 Komentarzy · 823 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Liga U-11 2018/19

 

Liga U-10 2018/19

 

Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
31.135.162.xxx @ news.php
54.196.42.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.