PIŁKARSKA JESIEŃ
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Przedostatni weekend września rozpoczął kalendarzową piłkarską jesień. Wiele ciekawych pojedynków na najwyższych jak i na niższych szczeblach. W Ekstraklasie dwa wyjazdowe pojedynki naszych zespołów. Płocka Wisła zagra w poniedziałek 25 września z Cracovią, a Legia w niedzielę w Białymstoku.
Rozpędzony na początku Radomiak, zaczął powoli gubić punkty. Tym razem zremisował w Stalowej Woli 2:2. Zapraszamy gorąco na pozostałe spotkania podczas bieżących kolejek.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 22-25 września - 10 kolejka      - Tabela

24.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Fedor Černych 87'
 
25.09. 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Płock 1:3 (0:0)
Javi Hernández 70' - Nico Varela 49', Giorgi Merebaszwili 80', Dominik Furman 89'

22.09. 18:00 Piast Gliwice - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

22.09. 20:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0 (2:0)

23.09. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)

23.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:2 (0:0)

23.09. 20:30 Korona Kielce - Wisła Kraków 2:1 (1:1)

24.09. 15:30 Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)      


Nice 1 liga - 22-24 września - 10 kolejka      - Tabela

24.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1:3 (0:0)
Jarosław Ratajczak 84' - Artur Balicki 57', Bartosz Nowak 88', Michał Walski 90'

22.09. 20:45 GKS Katowice - Chrobry Głogów 2:2 (2:0)

23.09. 12:45 Odra Opole - Stal Mielec 1:0 (0:0)

23.09. 16:00 Górnik Łęczna - GKS Tychy 1:0 (0:0)

23.09. 16:00 Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 3:1 (1:0)

23.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 3:1 (0:1)

23.09. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 0:0

23.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)

23.09. 19:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)       


2 liga - 22-24 września - 10 kolejka      - Tabela

22.09. 19:00 Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
Adrian Laskowski 8' (rz.k.), Krystian Sanocki 73', Adrian Cierpka 75'

23.09. 15:00 Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (1:2)
Adrian Dziubiński 5', 53' - Maciej Świdzikowski 14', Leândro 31' (rz.k.)

24.09. 16:00 Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Junpei Shimmura 72' - Mateusz Żebrowski 68'

23.09. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)

23.09. 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Puławy 1:1 (1:1)

23.09. 16:00 ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)

23.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:2)

23.09. 17:00 GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)

23.09. 19:00 MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)  


3 liga Grupa 1 - 22-24 września - 9 kolejka      - Tabela

22.09. 19:10 Widzew Łódź - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Radosław Sylwestrzak 5' - Mateusz Muszyński 68'

23.09. 18:00 Świt Nowy Dwór - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (0:0)
Krystian Pałczyński 46', samobójczy 50', Sebastin Cuch 59', Karol Drwęcki 88'

23.09. 19:00 Victoria Sulejówek - GKS Wikielec 1:1 (1:0)
Wojciech Wocial 44' - Cezary Nowiński 73'

24.09. 11:00 Lechia Tomaszów - Polonia Warszawa 0:0

24.09. 12:00 Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 4:1 (0:1)
Mateusz Majewski 64', 79', Tsubasa Nishi 74', Michał Góral 90' (rz.k.) - Michał Domański 19'

23.09. 13:00 MKS Ełk - Huragan Morąg 0:1 (0:0)

23.09. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów 0:4 (0:1)

23.09. 16:00 Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca NML 2:3

23.09. 18:00 Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:1 (0:1)   


4 liga Grupa Południowa - 22-23 września - 8 kolejka      - Tabela

22.09. 18:00 Broń Radom - Naprzód Skórzec 2:1

23.09. 12:30 Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 1:2

23.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 1:1

23.09. 13:00 Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Piaseczno 2:3

23.09. 16:00 LKS Jedlińsk - Perła Złotokłos 2:0

23.09. 16:00 Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew 0:2

23.09. 16:00 Mazur Karczew - LKS Promna 1:1

23.09. 16:00 Wilga Garwolin - Energia Kozienice 1:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 23 września - 8 kolejka      - Tabela

23.09. 11:00 MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 0:1

23.09. 11:00 Huragan Wołomin - Mazowia Mińsk Maz. 3:3

23.09. 11:00 KS Łomianki - Wisła II Płock 0:0

23.09. 15:00 Mławianka Mława - Bug Wyszków 5:0

23.09. 15:00 Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:1

23.09. 15:00 Błękitni Raciąż - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:1

23.09. 16:30 Mazur Gostynin - Dolcan Ząbki 3:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 23-24 września - 8 kolejka          - Tabela

23.09. 10:00 Agape Białołęka - Bóbr Tłuszcz 4:1

23.09. 14:00 Dąb Wieliszew - Promnik Łaskarzew 5:1

23.09. 15:00 AP Marcovia Marki - Hutnik Warszawa 0:1

23.09. 15:00 Wisła Maciejowice - Świt II Nowy Dwór 3:1

23.09. 16:00 Sokół Serock - Olimpia Warszawa 1:2

24.09. 15:00 Błyskawica Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:3

24.09. 16:00 Bug II Wyszków - Escola Varsovia Warszawa 2:4

24.09. 16:00 Mazur II Karczew - Unia Warszawa 0:3

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 23-24 września - 8 kolejka      - Tabela

23.09. 11:00 Piast Piastów - Naprzód Stare Babice 3:1

23.09. 14:00 Naprzód Brwinów - KS Konstancin 0:2

23.09. 14:30 KS Raszyn - Józefovia Józefów 3:0

23.09. 16:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Grom Warszawa 1:1

23.09. 16:00 AP Żyrardów - Przyszłość Włochy 0:0

24.09. 19:00 Sparta II Jazgarzew - Ursus II Warszawa 2:4

24.09. 16:00 Błękitni Korytów - SEMP Ursynów 0:1

LKS Chlebnia - KS Teresin _ : _
przełożony

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 20-24 września - 6 kolejka      - Tabela

20.09. 16:30 Delta Słupno - Kasztelan Sierpc 0:3 (0:1)
Damian Kotkiewicz 23', Michał Dzięgielewski 66', 68'

23.09. 11:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów 1:1 (1:1)
Damian Kołeczek 22' - Krystian Wiśniewski 40'

23.09. 15:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 3:1 (1:1)
Radosław Marszałek 9', Tomasz Sudomir 66', Michał Bachanek 90' +3 - samobójczy 35'

23.09. 16:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 1:5 (0:2)
Mateusz Dopieralski 90' +2 - Krystian Markowski11', Mateusz Łogosz 17', Przemysław Mysielski 66', Filip Orłowski 73', Damian Pomorski 88'

23.09. 16:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno 2:2 (0:0)
Sebastian Duchewicz 78', Arkadiusz Majchrzak 88' - Damian Sztendor 76', Kamil Sieciński 85'  

24.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 4:3 (2:1)
Patryk Karczewski 2', 56', Radosław Kowalski 9', Maciej Niemczewski 90' +2 - Hubert Krzysztofiak 45' +1, Marcin Kowalski 74', Paweł Dziekański 83'

24.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Stegny Wyszogród 0:3 (0:0)
Michał Szymański 55', Wojciech Bluszcz 66', samobójczy 77'


Klasa A Płock - 23-24 września - 5 kolejka      - Tabela

23.09. 15:00 ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów 3:2 (2:1)
Tomasz Racki 5', 76' (rz.k.), Adrian Kowalczyk 43' - Krzysztof Zuchora 39', Hubert Kozioł 55'  

23.09. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Polonia Radzanowo 2:0 (0:0)
Hubert Górecki 78', Tomasz Górecki 85'

23.09. 16:00 Wisła Duninów - GKS Góra 2:1 (2:1)
Kamil Woźniak 6', Rafał Rękawiecki 11' - Jakub Krzemiński 24'

23.09. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Pogoń Słupia 0:1 (0:0)
Bartłomiej Granat 89'

24.09. 14:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gabin 5:0 (3:0)
Przemysław Kowalczyk 10', Dominik Milewski 29', 54', Dominik Marcinkowski 36', Grzegorz Barciński 89'

24.09. 14:00 Mazowia Słubice - Wisła Sobowo 0:4 (0:1)
Sebastian Składanowski 11', 65', 78', Patryk Skrzynecki 67'


Klasa B Płock - 23-24 września - 5 kolejka      - Tabela

23.09. 16:00 Szopen Sanniki - Zorza Szczawin 1:6 (0:1)
Michał Szluser 83' - Adam Sarzała 33', 57', 80', Kamil Śniecikowski 67', Mateusz Matusiak 79', 81'

23.09. 16:00 Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek 4:1 (2:1)
Maciej Modliński 19', Michał Jastrzębski 45' +1, Michał Wiśniewski 73', Damian Lipiński 75' - Damian Pęczyński 37'

23.09. 16:30 Orkan Sochaczew - Czarni Rempin 5:4 (1:2)
Cezary Czarnecki 15', 60', 70', 80', 90' - Hubert Wiśniewski 20', 25', Albert Sołdański 52', Kamil Kozanecki 73'

24.09. 15:00 Unia II Czermno - Orkan Lelice 11:0 (6:0)
Sebastian Zaleski 22', 35', 38', 54', Piotr Kłos 25', 61', 66', Jakub Dymek 27', Patryk Milczarek 39', Bartłomiej Cichosz 50', 70'

24.09. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo 3:1 (0:1)
Krzysztof Jakubiak 59', 65', 75' - Paweł Sikorski 27'


***


 
 
   

 

Admin dnia wrzesień 23 2017 19:37:12 · 0 Komentarzy · 330 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 14-15.10

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 16/17
•  Grupa Spadkowa 16/17
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Jesień '17


I Liga U-17 Jesień '17
 

II Liga U-17 Jesień '17
 

I Liga U-15 Jesień '17


II Liga U-15 Jesień '17
 

I Liga U-14 Jesień '17


II Liga U-14 Jesień '17
 

I Liga U-13 Jesień '17

II Liga U-13 Jesień '17


I Liga U-12 Jesień '17

II Liga U-12 Jesień '17

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

kopacz
24/09/2017 21:49
lucień - stegny 0-3 a nie 3-0

Admin
17/09/2017 20:29
W najbliższych dniach wprowadzimy aktualne statystyki strzelców. Przepraszamy za opóźnienie.

ja11
17/09/2017 07:43
Kiedy będa zaktualizowane listy strzelców wszystkich lig

kopacz
17/06/2017 23:14
STEGNY nie dojechały do Sierpca

kowal1990gost
31/05/2017 13:51
Mazur - Amator u12 6:0

Lukas1234
14/05/2017 18:29
Zjednoczeni- Zorza 1:5 (0:3) dla Zorzy strzelali 2x A. Matusiak 2x A.Sarzała i M. Kowalewski

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.166.150.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.