|
T-MOBILE Ekstraklasa -
29-31 sierpnia - 7 kolejka
- Tabela
31.08. 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
2:1 (2:1)
Anton Sloboda 8', Maciej Korzym 38' - Orlando Sa 25'
29.08. 18:00 Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (0:0)
29.08. 20:30 Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
30.08. 15:30 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 4:2 (0:1)
30.08. 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
30.08. 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:3 (0:2)
31.08. 15:30 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 3:3 (0:1)
31.08. 18:00 Lech Poznań - Cracovia Kraków 1:1 (0:1)
1 liga -
30-31 sierpnia - 6 kolejka
- Tabela
30.08. 14:45 Wisła Płock - GKS Katowice 0:2
(0:1)
Grzegorz Goncerz 45', 78'
30.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin 1:2
(0:0)
Michał Grudniewski 55' - Aleksander Kwiek 66', Michal Papadopulos 85'
31.08. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Dolcan Ząbki
1:1 (1:1)
Rafał Siemaszko 25' - Grzegorz Piesio 44'
30.08. 16:00 Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1:4 (1:2)
30.08. 20:00 Miedź Legnica - Arka Gdynia 4:4 (1:2)
31.08. 12:15 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Tychy 2:1 (1:1)
31.08. 12:30 Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 0:0
31.08. 17:00 Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
31.08. 19:47 Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
2 liga -
30-31 sierpnia - 6 kolejka
- Tabela
31.08. 17:00 Znicz Pruszków -
Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
Maciej Górski 74'
30.08. 15:00 Błękitni Stargard Sz. - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
30.08. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Górnik Wałbrzych 3:1 (2:0)
30.08. 17:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
30.08. 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
31.08. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Stal Mielec 3:2 (1:1)
31.08. 17:00 Limanovia Limanowa - Kotwica Kołobrzeg 1:5 (1:2)
31.08. 17:00 Rozwój Katowice - MKS Kluczbork 3:0 (2:0)
31.08. 17:00 Nadwiślan Góra - Wisła Puławy 3:1 (1:1)
3 liga -
29-31 sierpnia - 5 kolejka
- Tabela
29.08. 17:00 Start Otwock - ŁKS Łódź 0:0
30.08. 16:00 Omega Kleszczów - Legia II Warszawa
2:0 (1:0)
Dominik Cukiernik 42', 84'
30.08. 16:00 Sokół Aleksandrów - Pogoń II Siedlce
3:0 (1:0)
Samuel Uche Obi 42', 50', Damian Pawlak 73'
30.08. 16:00 Lechia Tomaszów - Świt Nowy Dwór
0:0
30.08. 17:00 Pilica Białobrzegi -
Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Przemysław Bosak 90' +1
30.08. 17:00 WKS Wieluń - GKP Targówek 2:2 (0:1)
Dawid Przezak 78', 85' - samobójczy 18', Michał Kropiewnicki 50'
30.08. 17:00 Warta Sieradz - Pogoń Grodzisk 3:2
(1:0)
Przemysław Sosnowski 45', Kamil Woźniak 49', Marcin Kobierski 64' - Marek
Lendzion 77', Jakub Gnoiński 84'
31.08. 16:00 Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
1:0 (0:0)
Marcin Stańczyk 46' (rz.k.)
31.08. 17:00 Radomiak Radom - Broń Radom
4:0 (0:0)
Maciej Świdzikowski 52', Leandro 60', Szymon Stanisławski 86', 90'
4 liga
Południowa -
30 sierpnia - 5 kolejka
- Tabela
30.08. 11:00 Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa 1:3 (0:3)
Krzysztof Czarnota 90' +2 - Adrian Antosz 9', Mariusz Szymaniak 38', 45'
30.08. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - Ożarowianka Ożarów 0:2 (0:0)
Bartosz Kwiatkowski 49', Patryk Wasilewski 68'
30.08. 14:00 Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 5:1 (0:1)
Kamil Gałązka 65', 69', Piotr Francuz 75', 90' +2, samobójczy 80' - Mateusz
Muszyński 43'
30.08. 15:00 KS Raszyn - Zwolenianka Zwoleń 3:0 (3:0)
Bartłomiej Derbin 5', 24', Krzysztof Szczęsny 7'
30.08. 15:00 Szydłowianka Szydłowiec - Wilga Garwolin 3:1 (3:1)
Maksym Kobylarczyk 16', Paweł Kobylarczyk 25', 29' - Kamil Zawadka 38'
(rz.k.)
30.08. 17:00 Oskar Przysucha - Energia Kozienice 2:1 (1:1)
Piotr Skałbania 1', Michał Gil 49' - Daniel Ciupiński 21'
30.08. 17:00 KS Konstancin - Orzeł Wierzbica 4:0 (1:0)
Tomasz Doliński 30', Piotr Bogacki 66', Hubert Skrzypek 80', Adrian
Oklej 90'
30.08. 17:00 Mazur Karczew - Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (0:1)
Jakub Pasik 50', Karol Skóra 71' - 34'
30.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec 0:2 (0:1)
Kamil Kucharski 6', Mateusz Stolarek 48'
4 liga północna -
30-31 sierpnia - 5 kolejka
- Tabela
30.08. 14:00 Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 4:4 (2:1)
Piotr Strzeżysz 5' (rz.k.), Cezary Stachowicz 31', 76', Damian Drężewski
68' - Rafał Komosa 23', Mateusz Pełtak 48', Arkadiusz Ciach 59', Dominik
Dzwonkowski 90'+4
30.08. 15:00 Bug Wyszków - KS Łomianki 1:2 (1:2)
Damian Gałązka 22' - Mateusz Sołtys 6', Bartosz Dźwigulski 40'
30.08. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 1:1 (0:0)
Edgar Dżawakian 47' - Michał Kielak 90' +3
30.08. 16:00 Błękitni Gąbin - Wkra Żuromin 7:3 (3:0)
Jakub Kustra 16', 21', 85', Paweł Winnicki 37' (rz.k.), Tomasz Grudzień
55', 88', Bartłomiej Dębicki 60' - Jarosław Sawicki 62', Bartłomiej Nowacki 81',
Tomasz Kamiński 90'
30.08. 17:00 MKS Przasnysz - Korona Szydłowo 4:0 (2:0)
Paweł Olszewski 20', 55', Jarosław Chełchowski 45', Artur Sakowski 70'
30.08. 17:00 Mazovia Mińsk Maz. - Bzura Chodaków 0:0
30.08. 17:00 MKS Ciechanów - Huragan Wołomin 3:3 (1:1)
Bartosz Karczewski 20', samobójczy 48', Damian Matusiak 70' - Rafał Barzyc
35', Piotr Bazler 75', Przemysław Górski 90' +2
31.08. 16:00 Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 0:1 (0:0)
Kamil Majkowski 77'
31.08. 17:00 Skra Drobin - Wisła II Płock 1:7 (1:3)
Marcin Gajewski 30' - Dawid Kieplin 8', Kamil Nowicki 24', 49', Dawid
Jabłoński 32', Krystian Pomorski 60', Kamil Kowalczyk 67', Michał Sadowski 79'
liga Okręgowa warszawa gr.1 -
30-31 sierpnia - 4 kolejka
- Tabela
30.08. 11:00 Dolcan II Ząbki - PKS Radość 4:3 (0:0)
Tomasz Prejs, Fabian Bujalski, Bartłomiej Sosnówka, Mateusz Długołęcki - Michał Wąsowski (rz.k.), Arkadiusz Milewski (rz.k.)), Wojciech
Dąbrowski
30.08. 11:00 Legion Warszawa - Mewa Krubin 3:1
Zbigniew Dzięcioł (2), Łukasz Ryczkowski - Łukasz Śliwiński
30.08. 12:00 Drukarz Warszawa - Józefovia Józefów 2:0 (0:0)
Piotr Wołowicz, Adam Krajewski
30.08. 16:00 Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór 2:1 (1:0)
Krystian Bralski 23', Tomasz Teofilak 90' -
30.08. 19:00 Grom Lipowo - Sokół Serock 3:1 (1:1)
Mateusz Kosowski, Paweł Borkowski (2) - Sebastian Ściechowicz
31.08. 12:00 Legionovia II Legionowo - ŁKS Łochów 3:1 (1:0)
Rafał Maciejewski 42' (rz.k.), 70', Patryk Kostrzanowski 66' - Piotr Oniszk
75'
31.08. 17:00 Victoria II Sulejówek - Bór Regut 5:2 (3:1)
Łukasz Leśnik 11', Łukasz Jaroszkiewicz 30', Hubert Łukasiewicz 44',
Adrian Wieczorek 65', Adrian Skolimowski 67' - Ernest Trzeciak 40', Tomasz
Grzesiński 90'
31.08. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Vulcan Wólka Mlądzka 8:3 (3:1)
Adam Matejak 34', 38', 47', 64', 84', Damian Rakowski 41', Sebastian
Kozłowski 67' - samobójczy 15', Marcin Raszka 62', 79'
liga Okręgowa warszawa gr.2 -
30-31 sierpnia - 4 kolejka
- Tabela
30.08. 11:00 UKS Łady - Ryś Laski 7:0 (4:0)
Aleksander Stolarz 6', 11', Konrad Jabłoński 16', Michał Kowalczyk 18',
Bartłomiej Bobowski 76', 79', Kamil Sadowski 87'
30.08. 11:00 Przyszłość Włochy - FC Lesznowola 5:2 (1:0)
Przemysław Bałajzy 39', Artur Bałajzy 48', 80', Piotr Stępniewski 63',
Piotr Bałajzy 76' - 49', 86'
30.08. 14:30 Milan Milanówek - LKS Chlebnia 0:2 (0:0)
Kamil Świtalski 49', Łukasz Kakietek 71'
30.08. 17:00 UMKS Piaseczno - Naprzód Brwinów 2:0 (0:0)
31.08. 14:00 Zaborowianka Zaborów - Błonianka Błonie 1:5 (1:2)
Mariusz Berliński 39' - Tomasz Sieński 21', 65', Daniel Zdzieszyński 43',
82', Kamil Maka 75'
31.08. 14:00 Sarmata Warszawa - Korona Góra Kalwaria 0:3 (0:2)
Mariusz Basaj 27', 34', 65'
31.08. 17:00 Laura Chylice - Perła Złotokłos 1:2 (0:1)
Łukasz Kopczyński 56' - Mariusz Lisiecki 24' (rz.k.), 66' (rz.k.)
31.08. 17:30 Kosa Konstancin - KS Teresin 8:4 (3:0)
Hubert Gołąbek (6), Filip Wojniusz, Przemysław Piekarz - Bartłomiej Kostrzewa 65', 82', 84', Piotr Jabłoński 85'
liga Okręgowa Płock -
30-31 sierpnia - 3 kolejka
- Tabela
30.08. 16:00 ULKS Ciółkowo - Mazur Gostynin 1:2 (0:2)
Tomasz Racki 58' - Konrad Stańczak 15', Dominik Dutkiewicz 26'
30.08. 16:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 1:1 (0:0)
Patryk Janiszewski - Mateusz Biegański
31.08. 15:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 2:1 (1:0)
Piotr Sadowski, Jacek Beksa - Tomasz Grzywacz
31.08. 15:00 Stoczniowiec Płock - Błyskawica Lucień 1:4 (0:2)
Łukasz Kostun - Piotr Krysztofiak (3), Krzysztof Kamiński
31.08. 16:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 3:3 (2:0)
Rafał Rękawiecki (2), Kamil Samoraj - Arkadiusz Świeczkowski (2), Przemysław
Mysielski
31.08. 16:00 Unia Czermno - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:1)
Mateusz Kłys - Arkadiusz Jastrzębski 44'
31.08. 17:00 Zorza Szczawin - Amator Maszewo 3:6 (0:3)
Grzegorz Kopaczewski (2), Paweł Machała - Filip Zych (2), Krystian Majchrzak
(2), Piotr Mysior, Michał Muszyński
KLASA A Płock -
30-31 sierpnia - 1 kolejka
- Tabela
30.08. 16:00 Start Proboszczewice - Kormoran Łąck 2:5 (1:2)
Sebastian Duchewicz, Mateusz Fortuna - Tomasz Uniszkiewicz, Jakub Wodzyński
(2), Jędrzej Ignaczak, Adam Siemiński
31.08. 10:30 Stegny Wyszogród - Kasztelan Białe Błoto 1:2 (1:1)
Michał Popiołek - Arkadiusz Baranowski, Bartosz Kuciński
31.08. 11:00 Delta Miszewko - Wisła Sobowo 2:2 (2:0)
Łukasz Marciniak 24', Damian Grabowski 38' - Radosław Małkowski, Kamil
Jaszczak
31.08. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Lwówianka Lwówek 4:2 (1:1)
Paweł Domański 30', Dariusz Fabianowicz 54', Tomasz Górecki 56', 61' -
Mateusz Gorzelewski 41' (rz.k.), Bartłomiej Krasiński 87'
31.08. 13:00 Sparta Mochowo - Pogoń Słupia 3:3 (1:1)
Maciej Gołębiewski (3) - Gabriel Florkowski, Dawid Piłat, Piotr Nowocin
(rz.k.)
31.08. 13:30 Wicher Cieszewo - Huragan Bodzanów 3:4 (2:1)
Mateusz Łaciński 7', Konrad Marcinkowski 14' (rz.k.), Bogdan Grotkiewicz
87' - Norbert Skrzyński 8', Konrad Lipski 61', 67' (rz.k.), Hubert Kozioł 75'
KLASA B Płock -
30-31 sierpnia - 1 kolejka
- Tabela
30.08. 15:30 Orkan Sochaczew - Mazowia Słubice 1:1 (1:0)
Adam Sałat - Mariusz Ambroziak (rz.k.)
30.08. 18:00 Olimpia Gozdowo - GKS Góra 0:4 (0:2)
Bartosz Olszewski 2', 53', Michał Woliński 8', Adam Dobrowolski 87'
31.08. 11:00 Orkan Lelice - FK Rybno 5:3 (2:3)
Sebastian Zarębski (2), Maciej Bieniek, Adam Wróblewski, Radosław Kulik -
Rafał Haba (2), Kamil Jeznach
31.08. 15:00 SKS 70 Płock - Błękitni II Gąbin 0:6 (0:5)
Adam Sikora 10', 24', 37', Maciej Jankowski 31', 49', Wojciech Ziarkowski 33'
31.08. 15:00 Relax Miszewo - Czarni Rempin 3:1 (2:1)
Jarosław Grabarczyk, Paweł Zych, Krystian Sufranek - Hubert Wiśniewski
***
|