1 Runda - 15-16 sierpnia 2018, 17:00
Wymakracz Długosiodło - Narew 1962 Ostrołęka 2:1
Iskra Zaręby Kościelne - Korona II Ostrołęka 1:2
Orz Goworowo - Orzeł Sypniewo 1:7
Gladiator Słoszewo - Jutrzenka Unieck 1:5
FC 2013 Różan - Pełta Karniewo 0:5
Gryf Kownaty Żędowe - Tamka Dzierzgowo 2:3
GKS Andrzejewo - KS Wąsewo 1:1 rz.k. 4:3
Wkra Radzanów - Konopianka Konopki 2:2 rz.k. 3:4
GKS Gumino - WKS Mystkówiec Stary 1:2
Olimp Ciechanów - Opia Opinogóra 3:1
Świt Baranowo - Bartnik Myszyniec 0:1
Wkra II Żuromin - Błękitni Raciąż 1:1 rz.k. 3:4
II runda - 22 sierpnia
Wymakracz Długosiodło - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:2
Korona II Ostrołęka - KS CK Troszyn 0:3
Orzeł Sypniewo - Korona Szydłowo 3:0 v.o.
Jutrzenka Unieck - Tęcza Ojrzeń 3:3 rz.k. 2:4
Pełta Karniewo - Nadnarwianka Pułtusk 3:0 v.o.
Tamka Dzierzgowo - Kryształ Glinojeck 3:0 v.o.
GKS Andrzejewo - Orzyc Chorzele 3:1
Konopianka Konopki - PAF Płońsk 1:3
WKS Mystkówiec Stary - Żbik Nasielsk 0:3 v.o.
Olimp Ciechanów - Makowianka Maków Mazowiecki 3:0 v.o.
Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 1:1 rz.k. 2:4
Błękitni Raciąż - Wkra Bieżuń 3:0 v.o.
Iskra Krasne - Sona Nowe Miasto 1:1 rz.k. 4:5
GKS Strzegowo - Wkra Sochocin 0:3 v.o.
III runda - 5 września 2018
Wkra Sochocin - Żbik Nasielsk 1:1 rz.k. 0:3
Tamka Dzierzgowo - Sona Nowe Miasto 4:8
GKS Andrzejewo - KS CK Troszyn 3:0 v.o.
Orzeł Sypniewo - Mazowsze Jednorożec 3:0 v.o.
Olimp Ciechanów - Tęcza Ojrzeń 5:3
Pełta Karniewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 rz.k. 3:4
Błękitni Raciąż - PAF Płońsk 1:1 rz.k. 4:2
IV runda - 26 września 2018
GKS Andrzejewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3
Orzeł Sypniewo - Sona Nowe Miasto 1:2
Olimp Ciechanów - Żbik Nasielsk 3:0 v.o.
Błękitni Raciąż - Wkra Żuromin 4:4 rz.k. 1:3
V runda - 3 października 2018
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Ostrołęka 0:2
Sona Nowe Miasto - MKS Ciechanów 1:6
Olimp Ciechanów - MKS Przasnysz 0:5
Wkra Żuromin - Mławianka Mława 1:2
1/2 Finału - 3 października 2018
Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 4:3
MKS Przasnysz - Mławianka Mława 2:0
|