2010/11 - Liga Okręgowa Juniorów Płock
Kasztelan Sierpc jako Mistrz POZPN Juniorów
Młodszych w nowym sezonie występował będzie w MLJ. Wszystkie zespoły, które
według pierwszego terminarza miały grać z Kasztelanem, mają termin wolny.
1. Kolejka - 15.08.2010 do 15.08.2010
15.08. 17:00 Zryw Bielsk - Bzura Chodaków _ : _
15.08. 17:00 Świt Staroźreby - Wisła Duninów _ : _
15.08. 17:00 Unia Iłów - Mazur Gostynin _ : _
15.08. 17:00 Pogoń Słupia - Zorza Szczawin _ : _
15.08. 17:30 Lwówianka Lwówek - Skrwa Łukomie _ : _
Pauza: Skra Drobin Mazowsze Płock, Kormoran Łąck
2. Kolejka - 21.08.2010 do 22.08.2010
21.08. 17:00 Skra Drobin - Zryw Bielsk _ : _
21.08. 17:00 Wisła Duninów - Unia Iłów _ : _
22.08. 17:00 Kormoran Łąck - Lwówianka Lwówek _ : _
22.08. 17:00 Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia _ : _
22.08. 17:00 Bzura Chodaków - Mazowsze Płock _ : _
Pauza: Zorza Szczawin Świt Staroźreby, Mazur Gostynin
3. Kolejka - 28.08.2010 do 29.08.2010
28.08. 17:00 Mazowsze Płock - Skra Drobin _ : _
28.08. 17:00 Świt Staroźreby - Bzura Chodaków _ : _
28.08. 17:00 Kormoran Łąck - Mazur Gostynin _ : _
28.08. 17:00 Zryw Bielsk - Zorza Szczawin _ : _
28.08. 17:30 Lwówianka Lwówek - Pogoń Słupia _ : _
Pauza: Skrwa Łukomie Unia Iłów, Wisła Duninów
4. Kolejka - 01.09.2010 do 01.09.2010
01.09. 16:00 Bzura Chodaków - Unia Iłów _ : _
01.09. 16:00 Wisła Duninów - Kormoran Łąck _ : _
01.09. 16:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby _ : _
01.09. 16:00 Mazur Gostynin - Lwówianka Lwówek _ : _
01.09. 16:00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk _ : _
01.09. 16:00 Zorza Szczawin - Mazowsze Płock _ : _
Pauza: Pogoń Słupia
5. Kolejka - 04.09.2010 do 05.09.2010
04.09. 17:00 Mazowsze Płock - Skrwa Łukomie _ : _
04.09. 17:00 Świt Staroźreby - Zorza Szczawin _ : _
04.09. 17:00 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia _ : _
04.09. 17:00 Mazur Gostynin - Wisła Duninów _ : _
05.09. 17:00 Unia Iłów - Skra Drobin _ : _
Pauza: Lwówianka Lwówek Kormoran Łąck, Bzura Chodaków
6. Kolejka - 11.09.2010 do 12.09.2010
11.09. 17:00 Wisła Duninów - Lwówianka Lwówek _ : _
12.09. 15:00 Zorza Szczawin - Unia Iłów _ : _
12.09. 17:00 Bzura Chodaków - Kormoran Łąck _ : _
12.09. 17:00 Pogoń Słupia - Mazowsze Płock _ : _
12.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby _ : _
Pauza: Zryw Bielsk Mazur Gostynin, Skra Drobin
7. Kolejka - 18.09.2010 do 19.09.2010
18.09. 17:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia _ : _
18.09. 17:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków _ : _
18.09. 17:30 Lwówianka Lwówek - Zryw Bielsk _ : _
19.09. 17:00 Kormoran Łąck - Skra Drobin _ : _
19.09. 17:00 Unia Iłów - Skrwa Łukomie _ : _
Pauza: Mazowsze Płock Wisła Duninów, Zorza Szczawin
8. Kolejka - 25.09.2010 do 26.09.2010
25.09. 15:00 Zryw Bielsk - Mazowsze Płock _ : _
25.09. 15:00 Skra Drobin - Mazur Gostynin _ : _
26.09. 15:00 Zorza Szczawin - Kormoran Łąck _ : _
26.09. 15:00 Bzura Chodaków - Wisła Duninów _ : _
26.09. 15:00 Pogoń Słupia - Unia Iłów _ : _
Pauza: Lwówianka Lwówek Świt Staroźreby, Skrwa Łukomie
9. Kolejka - 02.10.2010 do 03.10.2010
02.10. 11:00 Lwówianka Lwówek - Mazowsze Płock _ : _
02.10. 15:00 Wisła Duninów - Skra Drobin _ : _
02.10. 15:00 Mazur Gostynin - Zorza Szczawin _ : _
02.10. 15:00 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk _ : _
03.10. 15:00 Kormoran Łąck - Skrwa Łukomie _ : _
Pauza: Bzura Chodaków Unia Iłów, Pogoń Słupia
10. Kolejka - 09.10.2010 do 10.10.2010
09.10. 14:00 Zryw Bielsk - Unia Iłów _ : _
09.10. 14:00 Mazowsze Płock - Świt Staroźreby _ : _
10.10. 14:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin _ : _
10.10. 14:00 Bzura Chodaków - Lwówianka Lwówek _ : _
10.10. 14:00 Pogoń Słupia - Kormoran Łąck _ : _
10.10. 15:00 Zorza Szczawin - Wisła Duninów _ : _
Pauza: Skra Drobin
11. Kolejka - 16.10.2010 do 17.10.2010
16.10. 14:00 Wisła Duninów - Skrwa Łukomie _ : _
16.10. 14:00 Mazur Gostynin - Pogoń Słupia _ : _
16.10. 14:30 Lwówianka Lwówek - Świt Staroźreby _ : _
17.10. 14:00 Unia Iłów - Mazowsze Płock _ : _
17.10. 14:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin _ : _
Pauza: Zorza Szczawin Kormoran Łąck, Zryw Bielsk
12. Kolejka - 23.10.2010 do 24.10.2010
23.10. 13:00 Zryw Bielsk - Kormoran Łąck _ : _
23.10. 13:00 Skra Drobin - Lwówianka Lwówek _ : _
23.10. 13:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów _ : _
24.10. 11:00 Zorza Szczawin - Bzura Chodaków _ : _
24.10. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów _ : _
Pauza: Skrwa Łukomie Mazur Gostynin, Mazowsze Płock
13. Kolejka - 30.10.2010 do 31.10.2010
30.10. 13:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk _ : _
30.10. 11:00 Zorza Szczawin - Skra Drobin _ : _ (zmiana
gospodarza i godziny)
30.10. 13:30 Lwówianka Lwówek - Unia Iłów _ : _
31.10. 13:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie _ : _
31.10. 13:00 Kormoran Łąck - Mazowsze Płock _ : _
Pauza: Pogoń Słupia Wisła Duninów, Świt Staroźreby
14. Kolejka - 06.11.2010 do 07.11.2010
06.11. 13:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów _ : _
06.11. 13:00 Mazowsze Płock - Mazur Gostynin _ : _
06.11. 13:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek _ : _
06.11. 13:00 Świt Staroźreby - Kormoran Łąck _ : _
07.11. 13:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin _ : _
07.11. 13:00 Pogoń Słupia - Bzura Chodaków _ : _
Pauza: Unia Iłów
15. Kolejka - 11.11.2010 do 11.11.2010
11.11. 13:00 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby _ : _
11.11. 13:00 Kormoran Łąck - Unia Iłów _ : _
11.11. 13:00 Wisła Duninów - Mazowsze Płock _ : _
11.11. 13:00 Zorza Szczawin - Skrwa Łukomie _ : _
11.11. 13:00 Skra Drobin - Pogoń Słupia _ : _
Pauza: Zryw Bielsk Bzura Chodaków, Lwówianka Lwówek
|