IV Liga Mazowiecka Grupa Południowa

2013/14 - IV Liga Południowa

1. Kolejka - 10.08.2013 do 11.08.2013
  Drukarz Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Znicz II Pruszków  _ : _
  UKS Łady - Wilga Garwolin  _ : _
  PKS Radość - Józefovia Józefów  _ : _
  Sokół Przytyk - Victoria Sulejówek  _ : _
  Oskar Przysucha - Energia Kozienice  _ : _
2. Kolejka - 14.08.2013 do 14.08.2013
  Victoria Sulejówek - Oskar Przysucha  _ : _
  Okęcie Warszawa - UKS Łady  _ : _
  Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Energia Kozienice - PKS Radość  _ : _
  Wilga Garwolin - Sokół Przytyk  _ : _
  Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Józefovia Józefów - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - Pogoń II Siedlce  _ : _
  Orzeł Wierzbica - Drukarz Warszawa  _ : _
3. Kolejka - 17.08.2013 do 18.08.2013
  Pogoń II Siedlce - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków  _ : _
  UKS Łady - Mazowsze Grójec  _ : _
  Drukarz Warszawa - Józefovia Józefów  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Sokół Przytyk - Okęcie Warszawa  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Energia Kozienice  _ : _
  Oskar Przysucha - Wilga Garwolin  _ : _
  PKS Radość - Victoria Sulejówek  _ : _
4. Kolejka - 24.08.2013 do 25.08.2013
  Okęcie Warszawa - Oskar Przysucha  _ : _
  Wilga Garwolin - PKS Radość  _ : _
  Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków  _ : _
  Victoria Sulejówek - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  UKS Łady - Sokół Przytyk  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Energia Kozienice - Drukarz Warszawa  _ : _
  Orzeł Wierzbica - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Józefovia Józefów - Pogoń II Siedlce  _ : _
5. Kolejka - 31.08.2013 do 01.09.2013
  Sparta Jazgarzew - Józefovia Józefów  _ : _
  Znicz II Pruszków - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Energia Kozienice  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Oskar Przysucha - UKS Łady  _ : _
  Drukarz Warszawa - Victoria Sulejówek  _ : _
  PKS Radość - Okęcie Warszawa  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Wilga Garwolin  _ : _
6. Kolejka - 04.09.2013 do 04.09.2013
  UKS Łady - PKS Radość  _ : _
  Wilga Garwolin - Drukarz Warszawa  _ : _
  Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Okęcie Warszawa - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  Sokół Przytyk - Oskar Przysucha  _ : _
  Orzeł Wierzbica - Znicz II Pruszków  _ : _
  Victoria Sulejówek - Pogoń II Siedlce  _ : _
  Józefovia Józefów - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Energia Kozienice - Sparta Jazgarzew  _ : _
7. Kolejka - 07.09.2013 do 08.09.2013
  Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Victoria Sulejówek  _ : _
  Znicz II Pruszków - Józefovia Józefów  _ : _
  PKS Radość - Sokół Przytyk  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Wilga Garwolin  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - UKS Łady  _ : _
  Drukarz Warszawa - Okęcie Warszawa  _ : _
8. Kolejka - 14.09.2013 do 15.09.2013
  UKS Łady - Drukarz Warszawa  _ : _
  Oskar Przysucha - PKS Radość  _ : _
  Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Okęcie Warszawa - Pogoń II Siedlce  _ : _
  Sokół Przytyk - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  Józefovia Józefów - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Energia Kozienice - Znicz II Pruszków  _ : _
  Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
9. Kolejka - 18.09.2013 do 18.09.2013
  Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek  _ : _
  Orzeł Wierzbica - Józefovia Józefów  _ : _
  PKS Radość - Mazowsze Grójec  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Oskar Przysucha  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa  _ : _
  Drukarz Warszawa - Sokół Przytyk  _ : _
  Pogoń II Siedlce - UKS Łady  _ : _
10. Kolejka - 21.09.2013 do 22.09.2013
  Sokół Przytyk - Pogoń II Siedlce  _ : _
  PKS Radość - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów  _ : _
  UKS Łady - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Oskar Przysucha - Drukarz Warszawa  _ : _
  Energia Kozienice - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Victoria Sulejówek - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Wilga Garwolin - Znicz II Pruszków  _ : _
11. Kolejka - 28.09.2013 do 29.09.2013
  Szydłowianka Szydłowiec - Wilga Garwolin  _ : _
  Józefovia Józefów - Energia Kozienice  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Mazowsze Grójec  _ : _
  Znicz II Pruszków - Okęcie Warszawa  _ : _
  Orzeł Wierzbica - Victoria Sulejówek  _ : _
  Drukarz Warszawa - PKS Radość  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Oskar Przysucha  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Sokół Przytyk  _ : _
12. Kolejka - 05.10.2013 do 06.10.2013
  Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Drukarz Warszawa  _ : _
  Mazowsze Grójec - Energia Kozienice  _ : _
  Sokół Przytyk - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  PKS Radość - Pogoń II Siedlce  _ : _
  Victoria Sulejówek - Józefovia Józefów  _ : _
  UKS Łady - Znicz II Pruszków  _ : _
  Wilga Garwolin - Orzeł Wierzbica  _ : _
  Okęcie Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
13. Kolejka - 12.10.2013 do 13.10.2013
  Orzeł Wierzbica - Okęcie Warszawa  _ : _
  Energia Kozienice - Victoria Sulejówek  _ : _
  Drukarz Warszawa - Mazowsze Grójec  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - UKS Łady  _ : _
  Józefovia Józefów - Wilga Garwolin  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  Znicz II Pruszków - Sokół Przytyk  _ : _
  Sparta Jazgarzew - PKS Radość  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha  _ : _
14. Kolejka - 19.10.2013 do 20.10.2013
  PKS Radość - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce  _ : _
  Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek  _ : _
  Oskar Przysucha - Znicz II Pruszków  _ : _
  Ożarowianka Ożarów - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Wilga Garwolin - Energia Kozienice  _ : _
  Sokół Przytyk - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Okęcie Warszawa - Józefovia Józefów  _ : _
  UKS Łady - Orzeł Wierzbica  _ : _
15. Kolejka - 26.10.2013 do 27.10.2013
  Józefovia Józefów - UKS Łady  _ : _
  Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec  _ : _
  Orzeł Wierzbica - Sokół Przytyk  _ : _
  Energia Kozienice - Okęcie Warszawa  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Drukarz Warszawa  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - Oskar Przysucha  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - Ożarowianka Ożarów  _ : _
  Znicz II Pruszków - PKS Radość  _ : _
16. Kolejka - 02.11.2013 do 03.11.2013
  Ożarowianka Ożarów - Znicz II Pruszków  _ : _
  Pogoń II Siedlce - Sparta Jazgarzew  _ : _
  Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin  _ : _
  PKS Radość - Szydłowianka Szydłowiec  _ : _
  Drukarz Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów  _ : _
  Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek  _ : _
  Oskar Przysucha - Orzeł Wierzbica  _ : _
  UKS Łady - Energia Kozienice  _ : _
  Sokół Przytyk - Józefovia Józefów  _ : _
17. Kolejka - 09.11.2013 do 10.11.2013
  Energia Kozienice - Sokół Przytyk  _ : _
  Wilga Garwolin - Okęcie Warszawa  _ : _
  Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec  _ : _
  Józefovia Józefów - Oskar Przysucha  _ : _
  Victoria Sulejówek - UKS Łady  _ : _
  Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń II Siedlce  _ : _
  Orzeł Wierzbica - PKS Radość  _ : _
  Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa  _ : _
  Szydłowianka Szydłowiec - Ożarowianka Ożarów  _ : _
Dodane przez Admin dnia lipiec 13 2013 09:50:19 714 Czytań · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
94.23.61.xxx @ profile.php
114.119.150.xxx @ news.php
18.204.2.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.