Sezon
2010/2011 powoli dobiega końca. Przed nami ostatnie kolejki spotkań w wielu
ligach. Dużo się już wyjaśniło - nie wiadomo jeszcze jednak wiele przede
wszystkim jeżeli chodzi o kwestie spadków do niższych lig.
W niższych ligach wszystko zależy od tego jak sytuacja ułoży się z zespołami
mazowieckimi grającymi na wyższych szczeblach, tak że wariantów może być
naprawdę wiele.
Kwestią ostatecznego układu lig zajmiemy się więc po sezonie - nie będziemy
opierać się na przypuszczeniach.
Wiele zależy też od decyzji okręgowych związków, które będą miały bardzo dużo
pracy po sezonie.
Tu przypadek, który rozpatruje serwis Błękitnych Gąbin. Czy w nowych rozgrywkach
płocka Klasa B składać się będzie zaledwie z czterech zespołów - a taki
scenariusz jest możliwy. ... i tu nasuwa się pytanie czy jest sens
czterozespołowej ligi? Czy pomniejszyć LO i Klasę A, żeby w B zagrało chociaż
sześć drużyn? Czy poszerzyć szeregi tych grup i z Klasy B całkiem zrezygnować?
W ostatnich kolejkach będzie zatem sporo się działo, bo tak naprawdę nie wiadomo
które miejsce w ligowej tabeli zapewnić może utrzymanie.
Najważniejsze spotkania w warszawskiej okręgówce to niewątpliwie pojedynek o
miejsca barażowe między Orkanem Sochaczew i Olimpią Warszawa. Przed obiema
ekipami bardzo trudne ostatnie pojedynki.
11.06. 10:30 Olimpia Warszawa - KS
Raszyn 2:1 (1:1)
Marcin Zych 37', Damian Darek 78' – Jerzy Adamuszewski 8'
11.06. 11:00
Legia Bemowo - Orkan Sochaczew 5:0 (1:0)
Mateusz Borowski 2, Kamil Wójciak 2, Mariusz Lejdyn
W dalszej części newsa pozostałe wyniki bieżącej kolejki we wszystkich
ligach
II Liga Wschodnia - 34 kolejka - OSTATNIA
12.06. 17:00 Start Otwock -
Wisła Płock 1:5 (0:3)
Adam Warszawski 57' - Łukasz Nadolski 18', Marcin Nowacki 25', Kamil Biliński
40', 68', Łukasz Sekulski 66'
12.06. 17:00 Jeziorak Iława -
Znicz Pruszków 2:2 (2:1)
Wojciech Figurski 31', Piotr Skokowski 44' - Bartłomiej Makowski
19', Michał Kucharski 53'
12.06. 17:00 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór 1:2 (0:1)
Robert Łakomy 88' - Michał Jagodziński 39', Dariusz Zjawiński
85'
12.06. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Okocimski KS Brzesko 2:1 (1:0)
Michał Fidziukiewicz 31', 58' - Daniel Policht 89'
12.06. 17:00 Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
Ołeksandr Temeriwskyj 30', 57'
12.06. 17:00 Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 4:2 (1:1)
Grazvydas Mikulėnas 14', 74', 80', Krystian Słowicki 76' -
Konrad Maca 41', Damian Wolański 51'
12.06. 17:00 GLKS Nadarzyn - Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
Wiesław Kozubek 31'
12.06. 17:00 Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn 0:0
12.06. 17:00 Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
Marcin Morawski 37' - Krzysztof Kaczmarczyk 86'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 29 kolejka
11.06. 15:00 Pogoń Siedlce - Warta
Sieradz 2:2 (0:1)
Mohammed Eid 87', Jacek Kosmalski 90' - Kacper Jezierski 8',
Marcin Kobierski 84'
11.06. 17:00 Ursus Warszawa - Ceramika Opoczno 1:2 (1:1)
Ihor Paskiw 34' - Paweł Mogielski 45', Dawid Stańdo 90'
11.06. 17:00 Legionovia Legionowo - Broń Radom 2:0 (0:0)
Marcin Rawski 54', Łukasz Barankiewicz 74'
11.06. 17:00 Włókniarz Zelów - Pilica Przedbórz 3:1 (2:1)
Samuel Uche Obi 10', Piotr Gląba 15', Filip Sysio 86' -
Bartłomiej Grala 40' (rz.k)
11.06. 17:00 Mazur Karczew - KP Piaseczno 0:0
11.06. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski -
Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3
(0:1)
Paweł Świstak 11', Bartłomiej Gajewski 28', Olaf Okoński 90'
11.06. 17:00 Narew Ostrołęka - MKS Kutno 1:1 (1:1)
Tomasz Niedźwiecki 30' - Maciej Kowalczyk 45'
11.06. 17:00 Radomiak Radom - UKS SMS Łódź 2:1 (1:1)
Cezary Czpak 28', Piotr Skałbania 84' - Mateusz Stąporski 7'
IV Liga Mazowiecka południe - 29 kolejka
08.06. 18:00 Pogoń
Grodzisk - Mszczonowianka Mszczonów 0:2
11.06. 11:00 Okęcie Warszawa - UKS
Łady 3:0 (1:0)
11.06. 16:00 Skra Obory - Znicz II Pruszków 3:1 (3:0)
11.06. 16:00 Zwolenianka Zwoleń - Żyrardowianka Żyrardów 0:0
11.06. 16:00 KS Janików Kozienice - Mazowsze Grójec 1:0 (0:0)
11.06. 16:00 Orzeł Wierzbica - Naprzód Zielonki 1:1 (1:0)
11.06. 16:00 Sparta Jazgarzew - Naprzód Skórzec 6:1 (3:1)
11.06. 16:00 Pilica Białobrzegi - Polonia Iłża 0:0
IV Liga Mazowiecka Północ - 29 kolejka
11.06. 16:00 Mławianka Mława -
Korona Ostrołęka 2:2 (2:1)
11.06. 16:00 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 2:0 (0:0)
11.06. 16:00 Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 6:1 (1:0)
11.06. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Iskra Krasne 4:2 (2:0)
11.06. 16:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 5:0 (2:0)
11.06. 16:00 Kryształ Glinojeck - MKS Przasnysz 4:1 (2:1)
11.06. 16:00 Marcovia 2000 Marki - Bug Wyszków 2:1 (0:1)
11.06. 16:00 Victoria Sulejówek - Wkra Żuromin 5:1 (1:1)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 30 kolejka - OSTATNIA
12.06. 16:00 Józefovia Józefów -
Wicher Kobyłka 4:1 (1:0)
12.06. 16:00 Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór 9:1 (3:0)
12.06. 16:00 Wilga Garwolin - Żbik Nasielsk 2:2 (1:0)
12.06. 16:00 Promnik Łaskarzew - Legionovia II Legionowo 1:4 (1:2)
12.06. 16:00 Drukarz Warszawa - Dolcan II Ząbki 8:1 (3:0)
12.06. 16:00 Sokół Serock - Korona Góra Kalwaria 3:2 (1:1)
12.06. 16:00 Mazur Radzymin - Legion Warszawa 6:4 (2:1)
12.06. 16:00 GKP Targówek - PKS Radość 3:3
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 30 kolejka - OSTATNIA
08.06. 18:00 Milan
Milanówek - Naprzód II Zielonki 2:1
11.06. 10:30
Olimpia Warszawa - KS Raszyn 2:1 (1:1)
Marcin Zych 37', Damian Darek 78' – Jerzy Adamuszewski 8'
11.06. 11:00
Legia Bemowo - Orkan Sochaczew 5:0 (1:0)
Mateusz Borowski 2, Kamil Wójciak 2, Mariusz Lejdyn
11.06. 16:00 KS Łomianki -
Perła Złotokłos 2:0 (0:0)
12.06. 11:00 Ożarowianka Ożarów
- LKS Chlebnia 3:3 (2:1)
Mariusz Fiuk, Łukasz Jasiński, Marcin Zawadzki - Marcin
Fornalik 2, Rafał Boryń
12.06. 16:00
Błonianka Błonie -
Skra II Obory 4:2 (3:1)
12.06. 16:00 Naprzód Brwinów -
Piast Piastów 5:1 (2:1)
Liga Okręgowa Płock - 30 kolejka - ostatnia
11.06. 16:00 Świt Staroźreby
- Mazur Gostynin 1:0 (1:0)
Mateusz Ziarko
11.06. 16:00 Unia Iłów -
Kormoran Łąck 2:5 (1:3)
Tomasz Grzywacz 2, - Rafał Wilamowski 3, Sebastian Szymański, Tomasz
Uniszkiewicz
12.06. 13:00 Stoczniowiec
Płock - Wisła Duninów 3:3 (1:1)
Kamil Rzechółko 2, Jarosław Machowski - Rafał Rękawiecki 2,
Adam Szmit (rz.k.)
11.06. 16:00 Orzeł Goleszyn -
Błękitni Gąbin 0:4 (0:2)
Tomasz Niedzielak, Piotr Widzyński, Łukasz Frątczak, Dominik Dutkiewicz
11.06. 16:00 Skrwa Łukomie -
Amator Maszewo 4:2 (2:0)
Piotr Sadowski 2, Tomasz Szczepański, Jacek Beksa - Tomasz Włoczewski, Tomasz
Kędzierski
11.06. 16:00 Pogoń Słupia -
Skra Drobin 3:1 (0:0)
Jacek Sobczak, Dawid Piłat, Radosław Goc - Marcin
Kowalski
11.06. 16:00 Wicher Cieszewo -
Bzura Chodaków 1:3 (1:0)
Artur Witkowski - Radosław Stencel 2, Patryk Szewczyk
Zryw Bielsk - Delta Miszewko 3:0 v.o.
Klasa A Płock - 25 kolejka
11.06. 18:00 Start
Proboszczewice - Stegny Wyszogród 1:2 (1:1)
Sebastian Duchewicz - Maciej Bratkowski, Michał Przedwojewski
12.06. 13:00 Zorza Szczawin
- Unia Czermno 3:1 (2:1)
Marcin Dubielak, Mateusz Kowalewski, Cezary Obszyński - Krzysztof Świątek
12.06. 13:00 Wisła Sobowo -
Orkan Lelice 7:1 (2:0)
Wojciech Młotkowski 4, Patryk Sieczkowski, Piotr Różanowski, Andrzej Matlęga
- ?
12.06. 13:00 ULKS Ciółkowo -
Skra II Drobin 3:0 v.o.
Skra nie przyjechała na mecz.
12.06. 13:00 Huragan
Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto 0:1 (0:0)
Patryk Folgier 74'
12.06. 13:00 Czarni Rempin -
Lwówianka Lwówek 2:2 (1:1)
? - Piotr Ochman, Piotr Kaczmarczyk
Polonia Radzanowo - Limit Rybno 3:0 v.o.
Klasa B Płock - 18 kolejka - ostatnia
12.06. 16:00
Bobry Cierszewo - GOKSiR Młodzieszyn 3:0
v.o.
Młodzieszyn nie dojechał na mecz
12.06. 16:00 Luszynianka Luszyn
- Błyskawica Lucień 4:3
12.06. 16:00 Olimpia Gozdowo -
Relax Miszewo 1:4
12.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś -
Peklimar Umienino 11:1
12.06. 16:00 Sparta Mochowo -
Victoria Cekanowo 2:2