KOŃCÓWKA SEZONU
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 34 kolejka - OSTATNIA

12.06. 17:00 Start Otwock - Wisła Płock 1:5 (0:3)
Adam Warszawski 57' - Łukasz Nadolski 18', Marcin Nowacki 25', Kamil Biliński 40', 68', Łukasz Sekulski 66'

12.06. 17:00 Jeziorak Iława - Znicz Pruszków 2:2 (2:1)
Wojciech Figurski 31', Piotr Skokowski 44' - Bartłomiej Makowski 19', Michał Kucharski 53'

12.06. 17:00 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór 1:2 (0:1)
Robert Łakomy 88' - Michał Jagodziński 39', Dariusz Zjawiński 85'

12.06. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Okocimski KS Brzesko 2:1 (1:0)
Michał Fidziukiewicz 31', 58' - Daniel Policht 89'

12.06. 17:00 Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
Ołeksandr Temeriwskyj 30', 57'

12.06. 17:00 Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 4:2 (1:1)
Grazvydas Mikulėnas 14', 74', 80', Krystian Słowicki 76' - Konrad Maca 41', Damian Wolański 51'

12.06. 17:00 GLKS Nadarzyn - Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
Wiesław Kozubek 31'

12.06. 17:00 Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn 0:0

12.06. 17:00 Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
Marcin Morawski 37' - Krzysztof Kaczmarczyk 86'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 29 kolejka

11.06. 15:00 Pogoń Siedlce - Warta Sieradz 2:2 (0:1)
Mohammed Eid 87', Jacek Kosmalski 90' - Kacper Jezierski 8', Marcin Kobierski 84'

11.06. 17:00 Ursus Warszawa - Ceramika Opoczno 1:2 (1:1)
Ihor Paskiw 34' - Paweł Mogielski 45', Dawid Stańdo 90'

11.06. 17:00 Legionovia Legionowo - Broń Radom 2:0 (0:0)
Marcin Rawski 54', Łukasz Barankiewicz 74'

11.06. 17:00 Włókniarz Zelów - Pilica Przedbórz 3:1 (2:1)
Samuel Uche Obi 10', Piotr Gląba 15', Filip Sysio 86' - Bartłomiej Grala 40' (rz.k)

11.06. 17:00 Mazur Karczew - KP Piaseczno 0:0

11.06. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski -
Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:1)
Paweł Świstak 11', Bartłomiej Gajewski 28', Olaf Okoński 90'

11.06. 17:00 Narew Ostrołęka - MKS Kutno 1:1 (1:1)
Tomasz Niedźwiecki 30' - Maciej Kowalczyk 45'

11.06. 17:00 Radomiak Radom - UKS SMS Łódź 2:1 (1:1)
Cezary Czpak 28', Piotr Skałbania 84' - Mateusz Stąporski 7'


IV Liga Mazowiecka południe - 29 kolejka

08.06. 18:00 Pogoń Grodzisk - Mszczonowianka Mszczonów 0:2

11.06. 11:00 Okęcie Warszawa - UKS Łady 3:0 (1:0)

11.06. 16:00 Skra Obory - Znicz II Pruszków 3:1 (3:0)

11.06. 16:00 Zwolenianka Zwoleń - Żyrardowianka Żyrardów 0:0

11.06. 16:00 KS Janików Kozienice - Mazowsze Grójec 1:0 (0:0)

11.06. 16:00 Orzeł Wierzbica - Naprzód Zielonki 1:1 (1:0)

11.06. 16:00 Sparta Jazgarzew - Naprzód Skórzec 6:1 (3:1)

11.06. 16:00 Pilica Białobrzegi - Polonia Iłża 0:0


IV Liga Mazowiecka Północ - 29 kolejka

11.06. 16:00 Mławianka Mława - Korona Ostrołęka 2:2 (2:1)

11.06. 16:00 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 2:0 (0:0)

11.06. 16:00 Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 6:1 (1:0)

11.06. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Iskra Krasne 4:2 (2:0)

11.06. 16:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 5:0 (2:0)

11.06. 16:00 Kryształ Glinojeck - MKS Przasnysz 4:1 (2:1)

11.06. 16:00 Marcovia 2000 Marki - Bug Wyszków 2:1 (0:1)

11.06. 16:00 Victoria Sulejówek - Wkra Żuromin 5:1 (1:1)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 30 kolejka - OSTATNIA

12.06. 16:00 Józefovia Józefów - Wicher Kobyłka 4:1 (1:0)

12.06. 16:00 Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór 9:1 (3:0)
 

12.06. 16:00 Wilga Garwolin - Żbik Nasielsk 2:2 (1:0)
 
12.06. 16:00 Promnik Łaskarzew - Legionovia II Legionowo 1:4 (1:2)

12.06. 16:00 Drukarz Warszawa - Dolcan II Ząbki 8:1 (3:0)

12.06. 16:00 Sokół Serock - Korona Góra Kalwaria 3:2 (1:1)
 
12.06. 16:00 Mazur Radzymin - Legion Warszawa 6:4 (2:1)
 
12.06. 16:00 GKP Targówek - PKS Radość 3:3


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 30 kolejka - OSTATNIA

08.06. 18:00 Milan Milanówek - Naprzód II Zielonki 2:1

11.06. 10:30 Olimpia Warszawa - KS Raszyn 2:1 (1:1)
Marcin Zych 37', Damian Darek 78' – Jerzy Adamuszewski 8'

11.06. 11:00 Legia Bemowo - Orkan Sochaczew 5:0 (1:0)
Mateusz Borowski 2, Kamil Wójciak 2, Mariusz Lejdyn

11.06. 16:00 KS Łomianki - Perła Złotokłos 2:0 (0:0)

12.06. 11:00 Ożarowianka Ożarów - LKS Chlebnia 3:3 (2:1)
Mariusz Fiuk, Łukasz Jasiński, Marcin Zawadzki - Marcin Fornalik 2, Rafał Boryń

12.06. 16:00 Błonianka Błonie - Skra II Obory 4:2 (3:1)

12.06. 16:00 Naprzód Brwinów - Piast Piastów 5:1 (2:1)
 


Liga Okręgowa Płock - 30 kolejka - ostatnia

11.06. 16:00 Świt Staroźreby - Mazur Gostynin 1:0 (1:0)
Mateusz Ziarko

11.06. 16:00 Unia Iłów - Kormoran Łąck 2:5 (1:3)
Tomasz Grzywacz 2, - Rafał Wilamowski 3, Sebastian Szymański, Tomasz Uniszkiewicz

12.06. 13:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 3:3 (1:1)
Kamil Rzechółko 2, Jarosław Machowski - Rafał Rękawiecki 2, Adam Szmit (rz.k.)

11.06. 16:00 Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin 0:4 (0:2)
Tomasz Niedzielak, Piotr Widzyński, Łukasz Frątczak, Dominik Dutkiewicz

11.06. 16:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 4:2 (2:0)
Piotr Sadowski 2, Tomasz Szczepański, Jacek Beksa - Tomasz Włoczewski, Tomasz Kędzierski

11.06. 16:00 Pogoń Słupia - Skra Drobin 3:1 (0:0)
Jacek Sobczak, Dawid Piłat, Radosław Goc - Marcin Kowalski

11.06. 16:00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków 1:3 (1:0)
Artur Witkowski - Radosław Stencel 2, Patryk Szewczyk

Zryw Bielsk - Delta Miszewko 3:0 v.o.


Klasa A Płock - 25 kolejka

11.06. 18:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 1:2 (1:1)
Sebastian Duchewicz - Maciej Bratkowski, Michał Przedwojewski

12.06. 13:00 Zorza Szczawin - Unia Czermno 3:1 (2:1)
Marcin Dubielak, Mateusz Kowalewski, Cezary Obszyński - Krzysztof Świątek

12.06. 13:00 Wisła Sobowo - Orkan Lelice 7:1 (2:0)
Wojciech Młotkowski 4, Patryk Sieczkowski, Piotr Różanowski, Andrzej Matlęga - ?

12.06. 13:00 ULKS Ciółkowo - Skra II Drobin 3:0 v.o.
Skra nie przyjechała na mecz.

12.06. 13:00 Huragan Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto 0:1 (0:0)
Patryk Folgier 74'
 
12.06. 13:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 2:2 (1:1)
? - Piotr Ochman, Piotr Kaczmarczyk

Polonia Radzanowo - Limit Rybno 3:0 v.o.


Klasa B Płock - 18 kolejka - ostatnia

12.06. 16:00 Bobry Cierszewo - GOKSiR Młodzieszyn 3:0 v.o.
Młodzieszyn nie dojechał na mecz

12.06. 16:00 Luszynianka Luszyn - Błyskawica Lucień 4:3

12.06. 16:00 Olimpia Gozdowo - Relax Miszewo 1:4

12.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Peklimar Umienino 11:1

12.06. 16:00 Sparta Mochowo - Victoria Cekanowo 2:2


 

Bodzo dnia czerwiec 11 2011 15:01:09 · 0 Komentarzy · 1409 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.