Dość
nieoczekiwane wyniki zanotowano w sobotnie popołudnie na boiskach płockiej ligi
okręgowej. Sensacyjnie zakończyły się pojedynki czołowych zespołów tej ligi.
Zdecydowany lider Błękitni Gąbin nie sprostali wałczącemu o jak najwyższą
pozycję Świtowi Staroźreby.
21.05. 16:00 Świt Staroźreby -
Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski - Łukasz Kiełbasa
Druga sensacja to pewne zwycięstwo broniącej się przed spadkiem Pogoni
Słupia z pretendentem do pozycji barażowej - Mazurem Gostynin. Sobotnie wyniki
ustaliły już chyba ostatecznie końcową klasyfikację na czołowych pozycjach.
21.05 16:00 Pogoń Słupia -
Mazur Gostynin 3:1 (2:0)
Jacek Sobczak 2, Dawid Piłat - Paweł Żydowo
Najbliższy awansu do III Ligi Orzeł Wierzbica tym razem nie był w stanie
przywieźć kolejnego kompletu punktów, a na drodze do sukcesu stanęli tym razem
piłkarze z Iłży.
21.05. 14:00 Polonia Iłża - Orzeł
Wierzbica 0:0
W grupie północnej bardzo ważny mecz przed Hutnikami z Warszawy.
Ewentualne zwycięstwo z Iskrą przypieczętuje już prawdopodobnie awans.
22.05. 15:00 Iskra Krasne - Hutnik Warszawa 0:3 (0:2)
Jakub Gnoiński 35', Piotr Leśniewicz 43', Szymon Lewicki 60'
W dalszej części newsa pozostałe wyniki bieżącej kolejki
II Liga Wschodnia - 30 kolejka
20.05. 17:00 Wigry Suwałki - Ruch
Wysokie Maz. 0:1 (0:1)
Łukasz Jegliński 17'
21.05. 16:00 GLKS Nadarzyn - Świt Nowy Dwór 1:3 (0:2)
Piotr Charzewski 90' - Adam Gmitrzuk 4', Dariusz Zjawiński 45', Piotr
Maślanka 88'
21.05. 16:00 Start Otwock - Jeziorak Iława 0:1 (0:0)
Christian Klein 53'
21.05. 17:00 Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów 4:2 (2:2)
Konrad Kowalczyk 13', Sebastian Przybyszewski 20', Rafał Rosiak 52',
Damian Kosiorek 66' - samobójcza 1', Wojciech Reiman 28'
21.05. 17:00 Sokół Sokółka - Okocimski KS Brzesko 3:1 (2:0)
Grzegorz Jóźwiak 25' (rz.k.), Robert Speichler 39', Robert Wesołowski
65' - Paweł Smółka 67'
21.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 1:2 (0:1)
Wiesław Kozubek 71' - Mateusz Kołodziejski 3', Andrzej Matwijów 85'
21.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn 2:0 (0:0)
Marek Kusiak 72', Rafał Turczyn 77' "
21.05. 17:00 Motor Lublin - Wisła Płock 0:3 (0:1)
Kamil Biliński 13', 57', Marcin Nowacki 60'
22.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków 0:3 (0:1)
Adrian Kasztelan 21', 49', Kacper Tatara 90'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 25 kolejka
18.05. 17:00 Narew Ostrołęka -
Pilica Przedbórz 1:1 (0:0)
Tomasz Niedźwiecki 75' - Pawieł Jermakow 84'
18.05. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Radomiak Radom 2:2 (1:1)
Krzysztof Kukieła 10', Łukasz Raczyński 57' - Daniel Barzyński 5',
Cezary Czpak 90'
18.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Ceramika Opoczno 0:0
18.05. 17:00 Warta Sieradz - MKS Kutno 2:2 (0:1)
Marcin Kobierski 51', Mariusz Graczykowski 84' (rz.k.) - Rafał Kubiak
10', Gracjan Sobczak 77'
18.05. 17:00 Mazur Karczew - Broń Radom 4:1 (4:0)
Bartosz Jaroń 17', 32', Kamil Tlaga 18', Piotr Stańczuk 22' - Adrian
Ziętek 48'
18.05. 17:00 KP Piaseczno - UKS SMS Łódź 0:3 (0:2)
Mateusz Stąporski 3', Mariusz Rybicki 28', 73'
18.05. 17:30 Legionovia Legionowo - Włókniarz Zelów 2:3 (1:1)
Ifeanyi Uwadizu 10', Sebastian Janusiński 76' - Szymon Piotrowski
32', Piotr Gląba 75', Samuel Uche Obi 78'
18.05. 17:30 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0
26 kolejka
21.05. 16:00 UKS SMS Łódź - Mazur
Karczew 1:2 (1:0)
Mateusz Cholewiak 5' - Jacek Dąbrowski 79', 90'
21.05. 16:00 Włókniarz Zelów - Ursus Warszawa 3:1 (2:1)
Norbert Dregier 17', 20', Samuel Uche Obi 58' - Ihor Kozełko 10'
21.05. 17:00 MKS Kutno - KP Piaseczno 1:0 (1:0)
Gracjan Sobczak 35'
21.05. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz 3:1 (1:1)
Arkadiusz Świętosławski 36', Paweł Adamiec 63', Olaf Okoński 86' -
Marcin Kobierski 16'
21.05. 17:00 Ceramika Opoczno - Narew Ostrołęka 1:0 (0:0)
Radosław Strzelecki 76'
21.05. 17:00 Pilica Przedbórz - Radomiak Radom 0:3 (0:0)
Cezary Czpak 56' (rz.k.), Daniel Barzyński 72', Kacper Wnuk 90'
21.05. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Krzysztof Kukieła 2', Daniel Szymczyk 43' - Ifeanyi Uwadizu 34'
24.05. 17:00 Broń Radom - Pogoń Siedlce _:_
IV Liga Mazowiecka południe - 25 kolejka
18.05. 16:00 Orzeł Wierzbica -
Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (2:0)
Andrij Procyk 2, Andrij Malyk, Sebastian Stąpór (rz.k.)
18.05. 16:00 Zwolenianka Zwoleń - KS Janików Kozienice 1:2 (1:2)
18.05. 16:00 Skra Obory - UKS Łady 0:4 (0:3)
Piotr Włodarski 4', Mariusz Ostrowski 8', 21', 48'
18.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - Okęcie Warszawa 3:1 (0:1)
Jarosław Karolewski 2, Jacek Kacprzak – Piotr Biechoński
18.05. 17:00 Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec 3:0 (1:0)
18.05. 17:30 Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Skórzec 4:0 (1:0)
18.05. 17:30 Naprzód Zielonki - Polonia Iłża 1:1 (0:1)
18.05. 17:30 Pogoń Grodzisk - Znicz II Pruszków 3:1 (1:1)
Jakub Kołaczek 43', Jakub Popiński 70' (rz.k.), Łukasz Kakietek 87' –
Dawid Jankiewicz 23'
26 kolejka
11.05. 17:30 KS Janików Kozienice
- Skra Obory 2:2
21.05. 10:00 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 4:3 (2:1)
21.05. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń Grodzisk 1:4 (0:1)
Piotr Siwirski 64' - Paweł Romanowski 35', 56', Jakub Popiński 90',
Michał Bal 90' +2
21.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (1:0)
Aleksander Eibl 23', Kamil Świtalski 74' - Karol Zięba 49'
21.05. 14:00 Polonia Iłża - Orzeł Wierzbica 0:0
21.05. 15:00 UKS Łady - Mszczonowianka Mszczonów 0:4 (0:0)
21.05. 16:00 Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 1:1 (1:1)
Rafał Kochański - Jarosław Karolewski
22.05. 16:00 Naprzód Skórzec - Naprzód Zielonki 2:3 (1:2)
Piotr Krawczyk, Mariusz Olszewski - Artur Witkowski, samobójcza,
Łukasz Choderski
IV Liga Mazowiecka Północ - 25 kolejka
18.05. 16:00 Mławianka Mława -
Tęcza 34 Płońsk 3:1 (1:1)
18.05. 16:00 Marcovia 2000 Marki - Kasztelan Sierpc 2:1 (2:1)
Marek Milewski 31', Łukasz Fijołek 35' – Babatunde Alimi 5'
18.05. 16:00 Wisła II Płock - MKS Przasnysz 6:1 (2:0)
Adrian Bieńkowski 25', 32', Krzysztof Garczewski 59', Łukasz Sekulski
60', Jakub Zabłocki 76', 76' – Łukasz Wróblewski 87'
18.05. 17:00 Hutnik Warszawa - Kryształ Glinojeck 6:1 (3:1)
Jakub Gnoiński 11', Konrad Jabłoński 30', Szymon Kiwała 36', 62',
Bartłomiej Walewski 84', Kamil Szczepański 90' +2 – Mariusz Kopecki 1'
18.05. 17:00 Bug Wyszków - Wkra Żuromin 5:0 (2:0)
18.05. 17:00 MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 1:2 (0:1)
18.05. 17:00 Huragan Wołomin - Korona Ostrołęka 2:3 (0:2)
18.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Iskra Krasne 4:1 (3:1)
Michał Aleksandrowicz 7', Cezary Kostrzewa 26', 34', 57' – Paweł
Kowalkowski 44'
26 kolejka
21.05. 16:00 Korona Ostrołęka -
Marcovia 2000 Marki 1:3 (0:0)
21.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
Jan Endzelm 8'
21.05. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Wisła II Płock 1:3 (1:1)
21.05. 16:00 Kryształ Glinojeck - Mławianka Mława 1:0 (1:0)
21.05. 17:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 2:0 (0:0)
Dominik Stopczyński 2
21.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Huragan Wołomin 1:1 (0:1)
21.05. 17:00 MKS Przasnysz - Bug Wyszków 2:4 (2:3)
Paweł Olszewski, Piotr Piasecki - Michał Herman 2, Adrian Rowicki,
Łukasz Kowalczyk
22.05. 15:00 Iskra Krasne - Hutnik Warszawa 0:3 (0:2)
Jakub Gnoiński 35', Piotr Leśniewicz 43', Szymon Lewicki 60'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 26 kolejka
21.05. 10:00 Sokół Serock - Mazur
II Karczew 4:0 (1:0)
21.05. 11:00 Drukarz Warszawa - Wicher Kobyłka 3:2 (2:1)
21.05. 15:00 Józefovia Józefów - Promnik Łaskarzew 0:2 (0:1)
Michael Nwokocha, Przemysław Poświata
21.05. 16:00 GKP Targówek - Legionovia II Legionowo 1:2 (0:0)
21.05. 17:00 Mazur Radzymin - Świt II Nowy Dwór 10:0 (5:0)
Kamil Suchocki 3, Kamil Rosłon 2, Paweł Łupiński 2, Cezary
Urbanowski, Piotr Augustyniak, Radosław Gajewski
22.05. 11:00 Legion Warszawa - PKS Radość 6:1 (2:0)
22.05. 14:00 Dolcan II Ząbki - Żbik Nasielsk 1:4 (1:0)
22.05. 17:00 Wilga Garwolin - Korona Góra Kalwaria 2:1 (2:0)
Jakub Wachnicki, Piotr Zegarek - Jarosław Michalski
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 26 kolejka
21.05. 10:00 Legia Bemowo - LKS
Chlebnia 1:2 (0:0)
Rafał Polakowski - Marcin Fornalik, Mateusz Piórkowski
21.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Ożarowianka Ożarów 1:2 (0:1)
Tomasz Bień 84' - Mariusz Fiuk 45', Łukasz Jasiński 90' +5
21.05. 11:00 Naprzód Brwinów - Naprzód II Zielonki 1:0 (0:0)
21.05. 16:00 KS Łomianki - KS Raszyn 2:0 (1:0)
Michał Piros, Mateusz Sołtys
21.05. 16:00 Piast Piastów - Perła Złotokłos 1:1 (1:1)
21.05. 16:30 Błonianka Błonie - Przyszłość Włochy 0:5 (0:2)
21.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Skra II Obory 8:0 (8:0)
Tomasz Oliwa 12', 15', Piotr Szatkowski 20', Mariusz Cieślak 23',
45', Mateusz Zych 30', 45', Michał Błaszczyk 36'
Spotkanie trwało zaledwie 45 minut. Arbiter zakończył mecz po pierwszej połowie ze względu na fakt, że po przerwie do uczestnictwa w grze przystąpiło tylko 6 zawodników zespołu gości.
Liga Okręgowa Płock - 25 kolejka
21.05 16:00 Pogoń Słupia -
Mazur Gostynin 3:1 (2:0)
Jacek Sobczak 2, Dawid Piłat - Paweł Żydowo
21.05. 16:00 Świt Staroźreby - Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski - Łukasz Kiełbasa
21.05. 16:00 Skra Drobin - Bzura Chodaków 3:2 (1:1)
Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski, Marcin Kowalski - Ernest
Dzięcioł, Miłosz Kalota
21.05. 17:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 7:0 (5:0)
Wojciech Gapiński 3, Kamil Rzechółko 2, Mateusz Tarnowski, Jakub
Chyba
22.05. 11:00 Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 5:5 (0:2)
Damian Pomorski 2, Piotr Górnicki, Tomasz Osmański, Arkadiusz
Świeczkowski - Marek Bolimowski 3, Grzegorz Krzewicki 2
22.05. 16:00 Wicher Cieszewo - Kormoran Łąck 1:2 (1:1)
Artur Witkowski (rz.k.) - Dariusz Kaźmierczak, Rafał Wilamowski
22.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Wisła Duninów 0:2 (0:1)
Emil Pośpieszyński, Dawid Szymański
Amator Maszewo - Delta Miszewko 3:0 v.o.
Zaległe
18.05. 18:00 Pogoń Słupia - Zryw
Bielsk 3:4 (1:1)
Jacek Sobczak 2, Radosław Goc - Damian Pomorski 2, Tomasz Kurowski,
Damian Gagat
18.05. 17:30 Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:0
Klasa A Płock - 22 kolejka
22.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto
- Skra II Drobin 0:2 (0:1)
Jarosław Ciarkowski, Krzysztof Jasiński
22.05. 11:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 3:3 (3:2)
Daniel Bartnikowski, Piotr Górski, Jarosław Mioduski - ???
22.05. 13:00 Zorza Szczawin -
Wisła Sobowo 0:2 (0:1)
???
22.05. 13:30 Lwówianka Lwówek - Start Proboszczewice 3:3 (3:1)
Piotr Perka 2, Jakub Kotowicz - Rajmund Koperek 2, Arkadiusz
Majchrzak
22.05. 16:00 Unia Czermno - Huragan Bodzanów 2:1 (0:1)
Damian Sztendor 61', Kamil Grzelak 67' - Kamil Grzęda 44'
22.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Polonia Radzanowo 3:0 (2:0)
Daniel Popiołek 2, Maciej Bratkowski
Limit Rybno - ULKS Ciółkowo 0:3 v.o.
Klasa B Płock - 14 kolejka
22.05. 16:00 Błyskawica Lucień -
Sparta Mochowo 1:1
Łukasz Kaczmarek - Artur Sieciński
22.05. 16:00 Peklimar Umienino - Relax Miszewo 1:6
???
22.05. 16:00 Luszynianka Luszyn - Bobry Cierszewo 1:4
Dawid Lewandowski - Jacek Dzięcioł 2, Marek Kacprzak, Patryk
Żuchowski
22.05. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Victoria Cekanowo 4:4
Grzegorz Basiak, Mariusz Szajewski, Kamil Dłutek, Paweł Kaźmierczak -
Paweł Rugieł, Paweł Szer, Paweł Kurowski, Radosław Lęcki
22.05. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Olimpia Gozdowo 1:1
Dariusz Fabianowicz - Kamil Ryczkowski