NIESPODZIANKI W PŁOCKIEJ OKRĘGÓWCE
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 30 kolejka

20.05. 17:00 Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Maz. 0:1 (0:1)
Łukasz Jegliński 17'
 
21.05. 16:00 GLKS Nadarzyn - Świt Nowy Dwór 1:3 (0:2)
Piotr Charzewski 90' - Adam Gmitrzuk 4', Dariusz Zjawiński 45', Piotr Maślanka 88'
 
21.05. 16:00 Start Otwock - Jeziorak Iława 0:1 (0:0)
Christian Klein 53'
 
21.05. 17:00 Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów 4:2 (2:2)
Konrad Kowalczyk 13', Sebastian Przybyszewski 20', Rafał Rosiak 52', Damian Kosiorek 66' - samobójcza 1', Wojciech Reiman 28'
 
21.05. 17:00 Sokół Sokółka - Okocimski KS Brzesko 3:1 (2:0)
Grzegorz Jóźwiak 25' (rz.k.), Robert Speichler 39', Robert Wesołowski 65' - Paweł Smółka 67'

21.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 1:2 (0:1)
Wiesław Kozubek 71' - Mateusz Kołodziejski 3', Andrzej Matwijów 85'

21.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn 2:0 (0:0)
Marek Kusiak 72', Rafał Turczyn 77' "

21.05. 17:00 Motor Lublin - Wisła Płock 0:3 (0:1)
Kamil Biliński 13', 57', Marcin Nowacki 60'

22.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków 0:3 (0:1)
Adrian Kasztelan 21', 49', Kacper Tatara 90'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 25 kolejka

18.05. 17:00 Narew Ostrołęka - Pilica Przedbórz 1:1 (0:0)
Tomasz Niedźwiecki 75' - Pawieł Jermakow 84'
 
18.05. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Radomiak Radom 2:2 (1:1)
Krzysztof Kukieła 10', Łukasz Raczyński 57' - Daniel Barzyński 5', Cezary Czpak 90'
 
18.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Ceramika Opoczno 0:0

18.05. 17:00 Warta Sieradz - MKS Kutno 2:2 (0:1)
Marcin Kobierski 51', Mariusz Graczykowski 84' (rz.k.) - Rafał Kubiak 10', Gracjan Sobczak 77'

18.05. 17:00 Mazur Karczew - Broń Radom 4:1 (4:0)
Bartosz Jaroń 17', 32', Kamil Tlaga 18', Piotr Stańczuk 22' - Adrian Ziętek 48'

18.05. 17:00 KP Piaseczno - UKS SMS Łódź 0:3 (0:2)
Mateusz Stąporski 3', Mariusz Rybicki 28', 73'
 
18.05. 17:30 Legionovia Legionowo - Włókniarz Zelów 2:3 (1:1)
Ifeanyi Uwadizu 10', Sebastian Janusiński 76' - Szymon Piotrowski 32', Piotr Gląba 75', Samuel Uche Obi 78'

18.05. 17:30 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0

26 kolejka

21.05. 16:00 UKS SMS Łódź - Mazur Karczew 1:2 (1:0)
Mateusz Cholewiak 5' - Jacek Dąbrowski 79', 90'

21.05. 16:00 Włókniarz Zelów - Ursus Warszawa 3:1 (2:1)
Norbert Dregier 17', 20', Samuel Uche Obi 58' - Ihor Kozełko 10'

21.05. 17:00 MKS Kutno - KP Piaseczno 1:0 (1:0)
Gracjan Sobczak 35'

21.05. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz 3:1 (1:1)
Arkadiusz Świętosławski 36', Paweł Adamiec 63', Olaf Okoński 86' - Marcin Kobierski 16'

21.05. 17:00 Ceramika Opoczno - Narew Ostrołęka 1:0 (0:0)
Radosław Strzelecki 76'
 
21.05. 17:00 Pilica Przedbórz - Radomiak Radom 0:3 (0:0)
Cezary Czpak 56' (rz.k.), Daniel Barzyński 72', Kacper Wnuk 90'

21.05. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Krzysztof Kukieła 2', Daniel Szymczyk 43' - Ifeanyi Uwadizu 34'

24.05. 17:00 Broń Radom - Pogoń Siedlce _:_


IV Liga Mazowiecka południe - 25 kolejka

18.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (2:0)
Andrij Procyk 2, Andrij Malyk, Sebastian Stąpór (rz.k.)

18.05. 16:00 Zwolenianka Zwoleń - KS Janików Kozienice 1:2 (1:2)
 

18.05. 16:00 Skra Obory - UKS Łady 0:4 (0:3)
Piotr Włodarski 4', Mariusz Ostrowski 8', 21', 48'

18.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - Okęcie Warszawa 3:1 (0:1)
Jarosław Karolewski 2, Jacek Kacprzak – Piotr Biechoński

18.05. 17:00 Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec 3:0 (1:0)
 
18.05. 17:30 Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Skórzec 4:0 (1:0)

18.05. 17:30 Naprzód Zielonki - Polonia Iłża 1:1 (0:1)
 
18.05. 17:30 Pogoń Grodzisk - Znicz II Pruszków 3:1 (1:1)
Jakub Kołaczek 43', Jakub Popiński 70' (rz.k.), Łukasz Kakietek 87' – Dawid Jankiewicz 23'

26 kolejka

11.05. 17:30 KS Janików Kozienice - Skra Obory 2:2

21.05. 10:00 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 4:3 (2:1)
 
21.05. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń Grodzisk 1:4 (0:1)
Piotr Siwirski 64' - Paweł Romanowski 35', 56', Jakub Popiński 90', Michał Bal 90' +2

21.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (1:0)
Aleksander Eibl 23', Kamil Świtalski 74' - Karol Zięba 49'

21.05. 14:00 Polonia Iłża - Orzeł Wierzbica 0:0

21.05. 15:00 UKS Łady - Mszczonowianka Mszczonów 0:4 (0:0)

21.05. 16:00 Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 1:1 (1:1)
Rafał Kochański  - Jarosław Karolewski

22.05. 16:00 Naprzód Skórzec - Naprzód Zielonki 2:3 (1:2)
Piotr Krawczyk, Mariusz Olszewski - Artur Witkowski, samobójcza, Łukasz Choderski


IV Liga Mazowiecka Północ - 25 kolejka

18.05. 16:00 Mławianka Mława - Tęcza 34 Płońsk 3:1 (1:1)
 
18.05. 16:00 Marcovia 2000 Marki - Kasztelan Sierpc 2:1 (2:1)
Marek Milewski 31', Łukasz Fijołek 35' – Babatunde Alimi 5'
 
18.05. 16:00 Wisła II Płock - MKS Przasnysz 6:1 (2:0)
Adrian Bieńkowski 25', 32', Krzysztof Garczewski 59', Łukasz Sekulski 60', Jakub Zabłocki 76', 76' – Łukasz Wróblewski 87'

18.05. 17:00 Hutnik Warszawa - Kryształ Glinojeck 6:1 (3:1)
Jakub Gnoiński 11', Konrad Jabłoński 30', Szymon Kiwała 36', 62', Bartłomiej Walewski 84', Kamil Szczepański 90' +2 – Mariusz Kopecki 1'
 
18.05. 17:00 Bug Wyszków - Wkra Żuromin 5:0 (2:0)
 
18.05. 17:00 MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 1:2 (0:1)
 
18.05. 17:00 Huragan Wołomin - Korona Ostrołęka 2:3 (0:2)
 
18.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Iskra Krasne 4:1 (3:1)
Michał Aleksandrowicz 7', Cezary Kostrzewa 26', 34', 57' – Paweł Kowalkowski 44'

26 kolejka

21.05. 16:00 Korona Ostrołęka - Marcovia 2000 Marki 1:3 (0:0)
 
21.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
Jan Endzelm 8'
 
21.05. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Wisła II Płock 1:3 (1:1)

21.05. 16:00 Kryształ Glinojeck - Mławianka Mława 1:0 (1:0)

21.05. 17:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 2:0 (0:0)
Dominik Stopczyński 2

21.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Huragan Wołomin 1:1 (0:1)

21.05. 17:00 MKS Przasnysz - Bug Wyszków 2:4 (2:3)
Paweł Olszewski, Piotr Piasecki - Michał Herman 2, Adrian Rowicki, Łukasz Kowalczyk

22.05. 15:00 Iskra Krasne - Hutnik Warszawa 0:3 (0:2)
Jakub Gnoiński 35', Piotr Leśniewicz 43', Szymon Lewicki 60'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 26 kolejka

21.05. 10:00 Sokół Serock - Mazur II Karczew 4:0 (1:0)
 
21.05. 11:00 Drukarz Warszawa - Wicher Kobyłka 3:2 (2:1)
 
21.05. 15:00 Józefovia Józefów - Promnik Łaskarzew 0:2 (0:1)
Michael Nwokocha, Przemysław Poświata

21.05. 16:00 GKP Targówek - Legionovia II Legionowo 1:2 (0:0)

21.05. 17:00 Mazur Radzymin - Świt II Nowy Dwór 10:0 (5:0)
Kamil Suchocki 3, Kamil Rosłon 2, Paweł Łupiński 2, Cezary Urbanowski, Piotr Augustyniak, Radosław Gajewski
 
22.05. 11:00 Legion Warszawa - PKS Radość 6:1 (2:0)

22.05. 14:00 Dolcan II Ząbki - Żbik Nasielsk 1:4 (1:0)

22.05. 17:00 Wilga Garwolin - Korona Góra Kalwaria 2:1 (2:0)
Jakub Wachnicki, Piotr Zegarek - Jarosław Michalski


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 26 kolejka

21.05. 10:00 Legia Bemowo - LKS Chlebnia 1:2 (0:0)
Rafał Polakowski - Marcin Fornalik, Mateusz Piórkowski

21.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Ożarowianka Ożarów 1:2 (0:1)
Tomasz Bień 84' - Mariusz Fiuk 45', Łukasz Jasiński 90' +5

21.05. 11:00 Naprzód Brwinów - Naprzód II Zielonki 1:0 (0:0)
 
21.05. 16:00 KS Łomianki - KS Raszyn 2:0 (1:0)
Michał Piros, Mateusz Sołtys

21.05. 16:00 Piast Piastów - Perła Złotokłos 1:1 (1:1)

21.05. 16:30 Błonianka Błonie - Przyszłość Włochy 0:5 (0:2)

21.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Skra II Obory 8:0 (8:0)
Tomasz Oliwa 12', 15', Piotr Szatkowski 20', Mariusz Cieślak 23', 45', Mateusz Zych 30', 45', Michał Błaszczyk 36'

Spotkanie trwało zaledwie 45 minut. Arbiter zakończył mecz po pierwszej połowie ze względu na fakt, że po przerwie do uczestnictwa w grze przystąpiło tylko 6 zawodników zespołu gości.


Liga Okręgowa Płock - 25 kolejka

21.05  16:00 Pogoń Słupia - Mazur Gostynin 3:1 (2:0)
Jacek Sobczak 2, Dawid Piłat - Paweł Żydowo
 
21.05. 16:00 Świt Staroźreby - Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski - Łukasz Kiełbasa

21.05. 16:00 Skra Drobin - Bzura Chodaków 3:2 (1:1)
Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski, Marcin Kowalski - Ernest Dzięcioł, Miłosz Kalota

21.05. 17:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 7:0 (5:0)
Wojciech Gapiński 3, Kamil Rzechółko 2, Mateusz Tarnowski, Jakub Chyba
 
22.05. 11:00 Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 5:5 (0:2)
Damian Pomorski 2, Piotr Górnicki, Tomasz Osmański, Arkadiusz Świeczkowski - Marek Bolimowski 3, Grzegorz Krzewicki 2
 
22.05. 16:00 Wicher Cieszewo - Kormoran Łąck 1:2 (1:1)
Artur Witkowski (rz.k.) - Dariusz Kaźmierczak, Rafał Wilamowski
 
22.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Wisła Duninów 0:2 (0:1)
Emil Pośpieszyński, Dawid Szymański

Amator Maszewo - Delta Miszewko 3:0 v.o.

Zaległe

18.05. 18:00 Pogoń Słupia - Zryw Bielsk 3:4 (1:1)
Jacek Sobczak 2, Radosław Goc - Damian Pomorski 2, Tomasz Kurowski, Damian Gagat

18.05. 17:30 Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:0


Klasa A Płock - 22 kolejka

22.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Skra II Drobin 0:2 (0:1)
Jarosław Ciarkowski, Krzysztof Jasiński
 
22.05. 11:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 3:3 (3:2)
Daniel Bartnikowski, Piotr Górski, Jarosław Mioduski - ???
 
22.05. 13:00 Zorza Szczawin - Wisła Sobowo 0:2 (0:1)
???
 
22.05. 13:30 Lwówianka Lwówek - Start Proboszczewice 3:3 (3:1)
Piotr Perka 2, Jakub Kotowicz - Rajmund Koperek 2, Arkadiusz Majchrzak
 
22.05. 16:00 Unia Czermno - Huragan Bodzanów 2:1 (0:1)
Damian Sztendor 61', Kamil Grzelak 67' - Kamil Grzęda 44'
 
22.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Polonia Radzanowo 3:0 (2:0)
Daniel Popiołek 2, Maciej Bratkowski

Limit Rybno - ULKS Ciółkowo 0:3 v.o.


Klasa B Płock - 14 kolejka

22.05. 16:00 Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 1:1
Łukasz Kaczmarek - Artur Sieciński

22.05. 16:00 Peklimar Umienino - Relax Miszewo 1:6
???

22.05. 16:00 Luszynianka Luszyn - Bobry Cierszewo 1:4
Dawid Lewandowski - Jacek Dzięcioł 2, Marek Kacprzak, Patryk Żuchowski

22.05. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Victoria Cekanowo 4:4
Grzegorz Basiak, Mariusz Szajewski, Kamil Dłutek, Paweł Kaźmierczak - Paweł Rugieł, Paweł Szer, Paweł Kurowski, Radosław Lęcki

22.05. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Olimpia Gozdowo 1:1

Dariusz Fabianowicz - Kamil Ryczkowski


 

Bodzo dnia maj 22 2011 08:37:06 · 0 Komentarzy · 1359 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ profile.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.