|
II Liga wschodnia 17 kwietnia 2013 - mecze zaległe
Kolejka 18
17.04.13 16:00 Motor Lublin
- Wisła Puławy 0:2 (0:1)
Kolejka 19
17.04.13 16:00
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 3:0 (3:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
16 kolejka 16 - 17 kwietnia 2013
17.04. 16:00 Orzeł Wierzbica - MKS
Kutno 2:2 (0:0)
Paweł Ankurowski 77', Jakub Kosela 86' - Dariusz Lipiński 51',
Bartosz Kaczor 90'
17.04. 16:00 Warta Sieradz - Zawisza Rzgów 0:3 (0:1)
Dawid Sarafiński 45', Andrzej Chmielecki 56', 61'
17.04. 16:00 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów 1:0 (0:0)
Jarosław Łowicki 90' (rz.k.)
17.04. 16:00 Włókniarz Zelów - Pogoń Grodzisk 1:1 (0:1)
Jakub Paprocki 69' (rz.k.) - Jakub Popiński 2'
17.04. 16:30 Start Otwock - Omega Kleszczów 0:2 (0:1)
Aleksander Ślęzak 36', Szymon Piotrowski 62'
17.04. 16:30 Mazur Karczew - WKS Wieluń 2:2 (1:1)
Grzegorz Krystosiak 31' (rz.k.), Rafał Barzyc 52' - Tomasz
Kazimierowicz 26', Błażej Karasiak 87'
17.04. 17:00 Sokół Aleksandrów - GKP Targówek 2:2 (0:1)
Sebastian Ceglarz 59', Paweł Świstak 65' - Łukasz Fijołek 16',
Krzysztof Kocak 62'
17.04. 19:30 Broń Radom - Legionovia Legionowo 0:2 (0:2)
Kamil Tlaga 9', Szymon Lewicki 29'
IV Liga Mazowiecka Południe 16 kolejka 16 - 17 kwietnia 2013
16.04. 17:00 UKS Łady - Okęcie
Warszawa 1:2 (0:1)
Michał Prażuch 88’ – Rafał Gajowniczek 36’ Kamil Świtalski 51’
17.04. 17:00 Polonia Iłża - Znicz II Pruszków 0:2 (0:1)
Jakub Sosnowski 44', Bartosz Niksiński 52'
17.04. 17:00 Energia Kozienice - Szydłowianka Szydłowiec 3:1 (1:1)
Ziętek, Seremak, Kołodzieczyk - Janik
17.04. 17:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Józefovia Józefów 0:3 (0:2)
Jakub Rosiński, Dominik Jarczak, Adam Krupiński
17.04. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Sparta Jazgarzew 2:2
Tomasz Sieński 20′, Daniel Jędrzejewski 32′ - Bartosz Orłowski 9′,
Andrzej Kacprzak 90' +4
17.04. 17:00 Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin 3:0 (0:0)
Mazur 7', Bawor 63', Sobczak 65'
17.04. 17:00 Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń II Siedlce 2:2 (1:2)
Tomasz Bogołębski 25', Łukasz Pastewka 90' +2 – Mateusz Padysz
11', Rafał Jędrzejczyk 12'
17.04. 19:00 Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi 1:5 (1:0)
Wocial 3' - Gołębiewski 54' (rz.k.), 83', Oziewicz 60',
Kaliszewski 89', 90'
IV Liga Mazowiecka Północ 16 kolejka 17 kwietnia 2013
17.04. 17:00 KS Łomianki - MKS
Przasnysz 2:3 (1:0)
Wojciech Kalinowski, Patryk Gac - Jakub Wróblewski, Paweł
Olszewski, Piotr Piasecki
17.04. 17:00 Wkra Żuromin - Bzura Chodaków 1:0 (1:0)
Daniel Gatyński 10'
17.04. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Narew Ostrołęka 0:2 (0:1)
Karol Pietrasiak 2
17.04. 17:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 1:0 (0:0)
Daniel Mitura 89'
17.04. 17:00 Mławianka Mława - Kasztelan Sierpc 0:0
17.04. 17:00 Bug Wyszków - Błękitni Raciąż 0:1 (0:1)
Łukasz Szelągiewicz
17.04. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Gostynin 0:0
17.04. 17:00 Błękitni Gąbin - Czarni Węgrów 0:2 (0:1)
Przemysław Głowacz 24' (rz.k.), 76'
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 16 kolejka 17 kwietnia 2013
16.03. 19:00 Drukarz Warszawa -
Mazur Radzymin 6:1 (1:0)
Łukasz Sowiński 38', 68', Damian Wojtulewicz 74', Jakub Pikulski
82', Piotr Cygan 85', Piotr Markowski 89'
10.04. 19:00 Legionovia II
Legionowo - Grom Lipowo 0:1 (0:0)
Bartłomiej Mikulski 60'
17.04. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Wkra Pomiechówek 1:0 (1:0)
Łukasz Sasin
17.04. 17:00 Olimpia Warszawa - AON Sante Rembertów 1:3
17.04. 17:00 Dolcan II Ząbki - KS Wesoła 3:0
17.04. 17:00 Marcovia 2000 Marki - Sokół OSiR Serock 0:3 v.o.
17.04. 17:00 Legion Warszawa - PKS Radość 1:2 (1:2)
22' - Łukasz Rossa 6', Dominik Dukalski 41'
18.04. 17:00 Mazur II Karczew - Wicher Kobyłka
1:1
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 20 kolejka 13-14 kwietnia 2013
17.04. 17:00 Laura Chylice
- Świt Warszawa 2:0 (1:0)
Tomasz Klarowicz, Piotr Madetko
17.04. 17:00
GLKS Nadarzyn - Orkan Sochaczew 3:0
v.o.
17.04. 17:00 KS Raszyn - Skra Konstancin 3:1 (0:0)
Adam Kempa 60', Mateusz Naklicki 62' (rz.k.), Piotr Dąbrowski Piotr
72' - Adrian Szewczyk
17.04. 17:00 Perła Złotokłos - Kosa Konstancin 3:0 (1:0)
Tomasz Gotchold 2, Damian Sioćko
17.04. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Ursus II Warszawa 11:2
Rafał Kalbarczyk 2, Bartosz Piec 2, Damian Borowiec 2, Kamil Melich 2,
Paweł Jabłoński 2, Łukasz Jasiński -
17.04. 17:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 4:0
17.04. 17:30 Milan Milanówek - Naprzód Stare Babice 5:1
Piotr Michaeli 2, Paweł Milankiewicz 2, Paweł Jankowski
-
Ryś Laski - LKS Chlebnia _ : _
odwołany
Liga OKRĘGOWA Płock - 17 kwietnia mecze zaległe
17.04. 17:30 Huragan
Bodzanów - Wisła Sobowo 2:0 (2:0)
Maciej Ozdowski 18' (rz.k.), Norbert Skrzyński 42'
17.04. 17:30 Zryw Bielsk - Wisła Duninów 1:4 (1:0)
Damian Pomorski - Adrian Jabłoński 2, Rafał Rękawiecki, Kamil Samoraj
17.04. 17:30 Kormoran Łąck - Unia Iłów 1:2 (0:1)
Dawid Jakowski - Kamil Wojciechowski (rz.k.), Mariusz Cieślak
17.04. 17:30 Skrwa Łukomie - Polonia Radzanowo 1:1 (0:1)
Kamil Górecki 75' - Damian Grabowski 17'
17.04. 17:30 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 5:3 (2:0)
Jakub Witkowski 2, Damian Domeradzki, Maciej Koziorowski, Marcin
Gajewski - Sebastian Wiśniewski, Łukasz Kostun, Konrad Bagiński
17.04. 17:30 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 1:6 (0:2)
- Maciej Sobiesiak 3, Michał Woliński, Kamil Szpeflik,
Patryk Biernat
17.04. 17:30 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno 2:0 (0:0)
Mateusz Biegański, Patryk Zieliński
ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo _ : _
odwołany
|