T-Mobile Ekstraklasa - 9 kolejka - 26 - 29 października 2012
27.10. 15:45
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 0:5 (0:3)
Paweł Wszołek 15', Tomasz Brzyski 19', samobójcza 27', Wladimer
Dwaliszwili 80', Daniel Gołębiewski 90'
28.10. 17:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:2 (1:2)
Danijel Ljuboja 44', 83', Artur Jędrzejczyk 81' - Fernando Cuerda 28',
Wojciech Kędziora 30'
26.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2:3 (0:1)
26.10. 20:45 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:2)
27.10. 13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:1 (0:1)
27.10. 18:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
28.10. 14:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)
29.10. 18:30 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0:0
I liga - 14 kolejka - 27 - 28 października 2012
27.10. 14:00
Miedź Legnica - Dolcan Ząbki
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 14:00 Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn 3:3 (3:1)
27.10. 14:00 Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (1:0)
27.10. 15:00 Flota Świnoujście - Bogdanka Łęczna 3:1 (1:0)
27.10. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 0:1 (0:1)
27.10. 19:45 Arka Gdynia - GKS Katowice 1:2 (0:1)
28.10. 11:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże 4:2 (1:1)
28.10. 12:15 GKS Tychy - ŁKS Łódź 3:1 (1:0)
28.10. 12:30 Polonia Bytom - Cracovia Kraków 1:3 (1:1)
II liga wschodnia - 14 kolejka - 27 - 28 października 2012
27.10. 14:00
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 0:0
27.10. 14:00 Resovia Rzeszów - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (0:0)
Tomasz Ciećko 65', 90'
27.10. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)
Adrian Gębalski 68' - Piotr Wasikowski 2', Rafał Jędrzejczyk 90'
27.10. 17:00 Wigry Suwałki - Wisła Płock 1:2 (0:0)
Adrian Karankiewicz 84' - Marcin Krzywicki 69', Tomasz Grudzień
87'
28.10. 18:00 Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
Arkadiusz Jędrych 43'
27.10. 14:00 Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne - przełożony na 7 listopada
27.10. 14:00 Unia Tarnów - Motor Lublin 1:4
27.10. 15:00 Concordia Elbląg - Stal Rzeszów 2:1 (1:1)
27.10. 15:30 Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
III liga - 13 kolejka - 27 października 2012
mecze
odwołane ze względu na zły stan boisk
27.10. 15:00 Omega Kleszczów - WKS Wieluń _ : _
27.10. 12:00 Start Otwock - Lechia
Tomaszów _ : _
27.10. 14:00 Mazur Karczew - MKS Kutno _ : _
27.10. 14:00 Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk _ : _
27.10. 14:00 Orzeł Wierzbica - Włókniarz Zelów _ : _
27.10. 14:00 Zawisza Rzgów - Sokół Aleksandrów _ : _
27.10. 14:00 Legionovia Legionowo - GKP Targówek _ : _
27.10. 15:00 Warta Sieradz - Broń Radom _ : _
IV liga południowa - 13 kolejka - 27 - 28 października 2012
Jedyny SOBOTNI mecz tej grupy
odbył się w Mszczonowie, w typowo zimowych warunkach!
____________________________
Foto:
mszczonowianka.pl
27.10. 11:00 Mszczonowianka
Mszczonów - Znicz II Pruszków 2:2 (1:2)
Tomasz Jaskólski 40', 47' - Dawid Jankiewicz 27', 42'
27.10. 12:00 Energia Kozienice - Okęcie Warszawa
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 14:00 Żyrardowianka Żyrardów - Szydłowianka Szydłowiec
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
27.10. 14:00 Sparta Jazgarzew - Pilica Białobrzegi
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 14:00 Wulkan Windoor Zakrzew - UKS Łady
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Józefovia Józefów
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec 1:4 (0:4)
Damian Rytel 63' - Bartosz Zawadzki
4' (rz.k.), Przemysław Łaski 9', 20', 29'
28.10. 14:00 Polonia Iłża - Wilga Garwolin 0:2 (0:2)
Kamil Zawadka, Piotr Talar
IV liga północna - 13 kolejka - 27 października 2012
27.10. 13:00 Kasztelan Sierpc -
Czarni Węgrów 0:2 (0:0)
Rafał Komosa 2
27.10. 14:00 Mławianka Mława - Narew Ostrołęka 0:1 (0:0)
Karol Pietrasiak 85'
27.10. 14:00 Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 4:0 (2:0)
Damian Lisiecki 2, Radosław Wiśniewski, Seweryn Truskolaski
27.10. 14:00 Wkra Żuromin - Wisła II Płock 4:2 (2:2)
Tomasz Izwantowski 31', 71', samobójcza 42', Adam Koprowski 64' -
Krzysztof Garczewski 13', 17'
27.10. 14:00 KS Łomianki - Błękitni Raciąż
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 14:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Huragan Wołomin 2:1 (1:1)
Patryk Gromek 21', Piotr Zacheja 78' - Przemysław Górski 44'
27.10. 14:00 Mazur Gostynin - Bug Wyszków 0:2 (0:2)
Szymon Chalski 20', Łukasz Kowalczyk 43'
27.10. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1:9 (1:3)
Adam Dobrowolski 40' - Paweł Olszewski 2', 16', 50', 53', Jakub
Wróblewski 34', 75', 87', Bartosz Karczewski 65', Piotr Piasecki 71'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 13 kolejka - 27 - 28 października 2012
27.10. 11:00 Legion Warszawa -
Wkra Pomiechówek 2:2 (2:0)
Sebastian Wąsowski, Piotr Żegliński - Marcin Iliński, Jakub
Ziemiecki
27.10. 11:00 Olimpia Warszawa - KS Wesoła 2:1
Adrian Stępniewski, Marcin Zych - samobójcza
27.10. 11:00 Bóbr Tłuszcz - Dolcan II Ząbki 8:2 (4:1)
Adam Matejak 5, Adrian Dąbrowski 2, Radosław Benbenkowski
- Daniel Wiązowski, Artur Anusik
27.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Grom Lipowo 5:2
Rafał Szkamruk 2, Piotr Markowski, Arnold Kołakowski, Hubert
Pokorski
27.10. 14:00 Sokół OSiR Serock - Mazur Radzymin 0:3
Piotr Górecki, Bartłomiej Balcer, Kamil Suchocki
27.10. 15:00 Wicher Kobyłka - PKS Radość
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 12:00 Marcovia 2000 Marki - Legionovia II Legionowo
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
28.10. 14:00 Mazur II Karczew - AON Sante Rembertów
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 13 kolejka - 27 - 28 października 2012
27.10. 11:00 KS Raszyn - Kosa
Konstancin 1:0
27.10. 13:00 Milan Milanówek - Skra Konstancin 4:7 (2:3)
- Grzegorz Staszewski 3, Piotr Krawczyk 2, Adrian Szewczyk,
Michał Szewczyk
27.10. 11:00 LKS Chlebnia - KS Teresin
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Świt Warszawa
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 11:00 Laura Chylice - GLKS Nadarzyn
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 14:00 Ożarowianka Ożarów - Orkan Sochaczew
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
27.10. 14:00 Ryś Laski - Ursus II Warszawa
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 11:00 Naprzód Stare Babice - Perła Złotokłos
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
Liga Okręgowa Płock - 13 kolejka - 27 - 28 października 2012
27.10. 13:00 Stoczniowiec Płock -
Amator Maszewo 1:4 (1:2)
Arkadiusz Raczkowski - Piotr Mysior 2, Arkadiusz Szarwiński,
Michał Bachanek
27.10. 13:30 Polonia Radzanowo - Unia Czermno 1:2 (1:0)
Hubert Budnicki - Michał Wiśniewski (rz.k.), Łukasz Kostun
28.10. 11:00 Skra Drobin - Unia Iłów
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
28.10. 12:30 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Zryw Bielsk
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Sobowo
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 13:00 Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 14:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
A
Klasa Płock - 10 kolejka - 28 października 2012
28.10. 11:00 Orkan Lelice - Stegny
Wyszogród
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
28.10. 11:00 Start Proboszczewice - Relax Miszewo
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 11:00 Zorza Szczawin - Spójnia Mała Wieś
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Czarni Rempin
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 13:00 Sparta Mochowo - Iskra Kozłowo
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
B Klasa Płock - 11 kolejka - 28 października 2012
28.10. 11:00 Delta Miszewko - Błyskawica
Lucień
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
28.10. 14:00 Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo
odwołany ze względu na złe warunki
atmosferyczne
|