T-Mobile Ekstraklasa - 6 kolejka - 28 września - października 2012
28.09. 20:45
Polonia Warszawa - Widzew Łódź 3:1 (1:0)
Łukasz Teodorczyk 23', Paweł Wszołek
72', Daniel Gołębiewski 83' - Łukasz Broź 74' (rz.k.)
29.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:2 (1:1)
Michal Papadopulos 35', Róbert Jez 56' - Marek Saganowski 44',
76'
28.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 1:2 (1:0)
29.09. 13:30 GKS Bełchatów - Korona Kielce 1:1 (1:0)
29.09. 15:45 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
30.09. 17:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 4:1 (1:1)
30.09. 17:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:0 (1:0)
01.10. 18:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
I liga - 10 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 16:00
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 2:0 (0:0)
Piotr Kieruzel 54' (rz.k.), Christian Nnamani 90'
29.09. 16:00 Miedź Legnica - Okocimski KS Brzesko 0:0
29.09. 17:00 Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)
29.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 0:2 (0:0)
29.09. 19:45 Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań 2:0 (1:0)
30.09. 12:15 Kolejarz Stróże - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)
30.09. 12:30 GKS Tychy - Arka Gdynia 0:0
30.09. 14:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź 3:1 (2:0)
30.09. 16:00 Olimpia Grudziądz - Bogdanka Łęczna 1:1 (1:1)
II liga wschodnia - 10 kolejka - 20 - 30 września 2012
29.09. 16:00
Wisła Płock - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Marcin Krzywicki 52'
29.09. 16:00 Radomiak Radom - Concordia Elbląg 2:1 (0:0)
Piotr Wlazło 68', Piotr Kornacki 83' - samobójcza 66'
29.09. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Stal Stalowa Wola 0:0
29.09. 18:00 Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
Maciej Kisiel 23' - Michał Steć 44'
30.09. 12:00 Znicz Pruszków - Wisła Puławy 0:2 (0:1)
Konrad Nowak 22', Michał Budzyński 62'
29.09. 15:00 Unia Tarnów - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)
29.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 3:2 (1:1)
29.09. 15:30 Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice 0:0
29.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1:1 (0:1)
III liga - 9 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 14:00 Start Otwock - GKP
Targówek 1:2 (0:1)
29.09. 15:00 Omega Kleszczów - Pogoń Grodzisk 5:1 (2:1)
29.09. 15:00 Zawisza Rzgów - MKS Kutno 0:1 (0:0)
29.09. 16:00 WKS Wieluń - Broń Radom 2:0 (0:0)
29.09. 16:00 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
29.09. 16:00 Warta Sieradz - Włókniarz Zelów 2:3 (1:3)
29.09. 16:00 Mazur Karczew - Orzeł Wierzbica 0:1 (0:1)
30.09. 11:00 Lechia Tomaszów - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:0)
IV liga południowa - 9 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 11:00 Energia Kozienice -
Polonia Iłża 3:2 (2:0)
Patryk Walasek 16', Grzegorz Seremak 43', Mateusz Kamola59' -
Paweł Lewandowski 50', Karol Stępniewski 65'
29.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady 2:0 (2:0)
Marcin Ciesielski 17', Łukasz Gółka 43'
29.09. 15:30 Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec 1:1 (1:0)
Damian Szyszka 37' - Przemysław Łaski 60'
29.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 4:1 (1:0)
Paweł Wysocki 35', Marek Gołębiewski 53', Daniel Barzyński 61',
Krzysztof Wierzba 80' - Dawid Jankiewicz 52'
29.09. 16:00 Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa 3:1 (2:0)
Dariusz Cackowski 23’ 44’ Zbigniew Obłuski 78’ - Kamil Świtalski 56'
29.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Wilga Garwolin 2:1 (2:0)
Sebastian Ogonek 2 -
29.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Wulkan Windoor Zakrzew 5:1 (4:0)
Mateusz Iwanicki, Mateusz Delikat, Aleksander Eibl, Wojtek Wocial,
Mateusz Polit - Wojciech Krajewski
30.09. 11:00 Pogoń II Siedlce - Józefovia Józefów 1:3 (0:3)
- Kamil Sadowski 2, Michał Hyliński
IV liga północna - 9 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 13:30 Błękitni Gąbin - Wkra
Żuromin 2:1 (1:1)
Radosław Wiśniewski 35', Krzysztof Różycki 87' - Bartłomiej
Nowacki 14'
29.09. 15:00 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 2:6 (1:3)
Jakub Witkowski 20', Wojciech Gapiński 89'-k - Adrian Rowicki
22', 35', Daniel Dylewski 34', 56', Pierre Ndakiza 55', Arkadiusz Stępień 90'
29.09. 15:00 Ostrovia Ostrów Maz. - KS Łomianki 3:1 (1:1)
Dawid Wilczewski 16', 78', Piotr Zacheja 49' - Wojciech
Kalinowski 40'
29.09. 16:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 0:0
29.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock 0:5 (0:3)
Krzysztof Garczewski 20', Grzegorz Wawrzyński 28', Łukasz Synowicz
38', Adrian Bieńkowski 70', Michał Kołodziejski 82'
29.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Bug Wyszków 2:1 (1:1)
Dominik Dzwonkowski 25', Daniel Wargulewski 90' - Damian Gałązka
20'
29.09. 16:00 Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 2:1 (1:0)
Piotr Melchinkiewicz 6', Mariusz Walczak 60' - Mariusz Kopecki
80'
30.09. 16:00 Czarni Węgrów - MKS Przasnysz 1:2 (0:2)
Rafał Wyszomirski 90' +3 - Paweł Olszewski 35', samobójcza 44'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 8 kolejka - 26 września 2012
26.09. 16:00 Drukarz Warszawa -
Legion Warszawa 6:2
26.09. 16:00 KS Wesoła - Marcovia 2000 Marki 0:4
26.09. 16:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 0:2
26.09. 16:00 Mazur Radzymin - AON Sante Rembertów 1:2
26.09. 16:30 Wkra Pomiechówek - PKS Radość 3:6
26.09. 17:00 Dolcan II Ząbki - Mazur II Karczew 1:0
03.10. 19:00 Grom Lipowo - Wicher Kobyłka przełożony
Bóbr Tłuszcz - Sokół OSiR Serock przełożony
9 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 11:00 Legion Warszawa - Bóbr
Tłuszcz 2:1
29.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Drukarz Warszawa 1:2
- Hubert Pokorski, Arnold Kołakowski
29.09. 12:00 PKS Radość - Mazur Radzymin 10:2 (4:2)
Andrzej Kociński 7', 47', 60', Konrad Kryśkiewicz 36', 50',
Łukasz Rossa 37', 42', Szymon Gołębiewski 71', Dominik Dukalski 81', 87' - Paweł
Łupiński 11', Kamil Suchocki 44'
29.09. 13:00 Wicher Kobyłka - KS Wesoła 3:0 (0:0)
Wojciech Bieńkowski 57', 76', Kamil Rakowski 65'
29.09. 15:00 Sokół OSiR Serock - Dolcan II Ząbki 1:2
Kazimierz Grotte -
29.09. 16:00 AON Sante Rembertów - Legionovia II Legionowo 3:2 (0:1)
Piotr Sobótka 2, Michał Aleksandrowicz - Bartosz Koperkiewicz, Michał
Grudziński
30.09. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Wkra Pomiechówek 4:3
30.09. 15:00 Mazur II Karczew - Grom Lipowo 2:1 (1:1)
samobójcza, Piotr Zegarek - Bartosz Kiełczykowski
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 8 kolejka - 26 września 2012
26.09. 16:00 Orkan Sochaczew -
Naprzód Stare Babice 2:3
26.09. 16:00 KS Raszyn - Przyszłość Włochy 2:3
26.09. 16:00 Laura Chylice - Milan Milanówek 0:0
26.09. 16:00 Perła Złotokłos - Ożarowianka Ożarów 0:0
26.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Ryś Laski 1:1
26.09. 16:15 Skra Konstancin - Ursus II Warszawa 2:1
26.09. 16:30 Kosa Konstancin - LKS Chlebnia 1:4
26.09. 16:30 Świt Warszawa - KS Teresin 4:3
8 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 11:00 Ryś Laski - Kosa
Konstancin 2:2 (0:1)
- Artur Korczak 39', Jakub Główczyński 51'
29.09. 11:00 Naprzód Stare Babice - Świt Warszawa 0:3 (0:0)
Jakub Głowala 47', Sebastian Jakubik 87', Jacek Dziaczkowski 89'
29.09. 11:00 Przyszłość Włochy - Laura Chylice 1:2 (0:0)
- Paweł Staniszewski, Cezary Farmus
29.09. 13:30 Milan Milanówek - GLKS Nadarzyn 1:1
- Grzegorz Kwiatkowski
29.09. 14:00 KS Teresin - Skra Konstancin 2:4
Szymon Skowron, Jakub Antczak - Mateusz Kanabus 2 , Adrian Szewczyk, Grzegorz Staszewski
(rz.k.)
29.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów - KS Raszyn 4:0
29.09. 16:00 Orkan Sochaczew - LKS Chlebnia 0:1 (0:0)
30.09. 11:00 Ursus II Warszawa - Perła Złotokłos 0:0
Liga Okręgowa Płock - 9 kolejka - 29 - 30 września 2012
29.09. 11:00 Orzeł Goleszyn -
Kormoran Łąck 10:0 (9:0)
mecz zakończony po 47 minutach z powodu kontuzji i
zdekompletowania zespołu gości
Mateusz Biegański 2, Marek Bolimowski 2, Damian Mórawski 2, Łukasz Suliński 2,
Michał Sochacki, Rafał Raczkowski
29.09. 15:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów 6:2 (2:0)
Kamil Szpeflik 2, Mateusz Ziarko, Radosław Nowakowski, Michał
Oskroba, Łukasz Lewandowski - Bartłomiej Stępniak, Tomasz Grzywacz
29.09. 16:00 Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 1:2 (1:0)
Krzysztof Stoparczyk - Hubert Rutecki, Michał Aronowski
30.09. 13:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Sobowo 1:1 (0:1)
Kamil Mysera - Piotr Różanowski (rz.k.)
30.09. 14:00 Skrwa Łukomie - Wisła Duninów 1:2 (1:1)
Mariusz Beksa - Dawid Szymański 2
30.09. 15:00 Skra Drobin - Zryw Bielsk 3:2 (1:0)
Marcin Gajewski 2, Bartłomiej Mielczarek - Dariusz Kosiński, Mateusz
Łęcki
30.09. 15:00 Unia Czermno - Amator Maszewo 1:1 (0:1)
Dominik Dutkiewicz - Tomasz Włoczewski
30.09. 16:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 1:1 (1:0)
Paweł Waszelewski 20' - Konrad Lipski 90' +2
A
Klasa Płock - 6 kolejka - 30 września 2012
30.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś -
Stegny Wyszogród 3:2 (2:1)
Paweł Domański 2, Tomasz Górecki (rz.k.) - Daniel Popiołek, Maciej
Jasiński
30.09. 11:00 Zorza Szczawin - Sparta Mochowo 1:1 (0:0)
Cezary Ozdowski - Kamil Krysiński
30.09. 11:00 Orkan Lelice - Start Proboszczewice 1:6 (0:2)
- Arkadiusz Majchrzak 2, Kamil Kitombo, Przemysław Kowalkowski,
Mariusz Kalinowski, Paweł Zandrowicz
30.09. 13:00 Wicher Cieszewo - Iskra Kozłowo 4:2 (0:2)
Andrzej Mielczarek 2, Sebastian Mataliński, Piotr Klimek - Emil
Rosiak, Ariel Krysztofiak
30.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 3:4 (2:1)
Mariusz Stasiak, Dominik Sapiński, Bartłomiej Krasiński -
30.09. 16:30 Kasztelan Białe Błoto - Relax Miszewo 8:0 (4:0)
Marcin Kądalski 4, Arkadiusz Baranowski, Radosław Kaniecki,
Bartosz Szczepański, Sebastian Sławiński
B Klasa Płock - 7 kolejka - 30 września 2012
30.09. 11:00 Delta Miszewko - Mazowia
Słubice 3:0 v.o.
Mazovia nie dojechała na mecz
30.09. 16:00 Bzura II Chodaków - Olimpia Gozdowo 3:2 (3:1)
- Kamil Smoliński 2
30.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Victoria Cekanowo 3:0 v.o.
|