T-Mobile Ekstraklasa
I liga - 6 kolejka - 8 - 9 września 2012
08.09. 16:00
Bogdanka Łęczna - Dolcan Ząbki 2:1 (2:1)
Toshikazu Irie 5', Sebastian Szałachowski 20' - Dariusz Zjawiński 30'
08.09. 17:00 Polonia Bytom - Miedź Legnica 1:3 (0:3)
08.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 1:2 (1:2)
08.09. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2:0 (1:0)
08.09. 19:00 Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 4:2 (2:2)
09.09. 12:15 Flota Świnoujście - Okocimski KS Brzesko 1:0 (1:0)
09.09. 12:30 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 4:2 (1:0)
09.09. 16:00 Kolejarz Stróże - Stomil Olsztyn 2:2 (0:2)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia - przełożony na 26 września
II liga wschodnia - 6kolejka - 6 - 8 września 2012
08.09. 16:00
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 1:2 (1:0)
Łukasz Sekulski 41' - Mariusz Solecki 73', Patryk Pomianowski 85'
08.09. 16:00 Unia Tarnów - Znicz Pruszków 0:0
08.09. 16:00 Garbarnia Kraków - Radomiak Radom 2:1 (2:0)
Mateusz Broź 45', Marcin Siedlarz 45' - Marcin Byszewski 59'
08.09. 17:00 Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)
Anton Kołosow 22', 43'
08.09. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Stal Rzeszów 1:0 (0:0)
Mateusz Zawiska 60'
06.09. 18:00 Wigry Suwałki - Motor Lublin 2:1 (2:1)
08.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 0:4 (0:1)
08.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Wisła Puławy 0:0
08.09. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Concordia Elbląg 1:1 (1:1)
III liga - 5 kolejka - 8 września 2012
08.09. 15:00 Omega Kleszczów -
Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
08.09. 16:00 Zawisza Rzgów - Orzeł Wierzbica 0:1 (0:0)
08.09. 16:00 WKS Wieluń - Włókniarz Zelów 1:2 (0:1)
08.09. 16:30 Start Otwock - Ursus Warszawa 1:2 (0:0)
08.09. 17:00 Broń Radom - Pogoń Grodzisk 3:0 (0:0)
08.09. 17:00 Lechia Tomaszów - GKP Targówek 2:0 (2:0)
08.09. 17:00 MKS Kutno - Sokół Aleksandrów 0:0
09.09. 12:00 Warta Sieradz - Mazur Karczew
3:4 (1:3)
IV liga południowa - 6 kolejka - 8 - 9 września 2012
08.09. 11:00 Wilga Garwolin -
Pilica Białobrzegi 2:1 (0:1)
Piotr Baranowski, Łukasz Puciłowski - Krzysztof Wierzba
08.09. 11:00 UKS Łady - Pogoń II Siedlce 3:0
08.09. 16:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Sparta Jazgarzew 0:0
08.09. 16:00 Okęcie Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 5:2 (2:1)
Piotr Biechoński 28′ 44′ Mariusz Wiśniewski 77′ Adrian Wiercioch
88` Damian Rożej 90′ - Błażej Miller 25′ Daniel Grymuła 83′
08.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek 0:0
08.09. 16:00 Energia Kozienice - Mszczonowianka Mszczonów 1:1
Maciej Woźniak 29' - Tomasz Łopata 48'
08.09. 16:30 Józefovia Józefów - Znicz II Pruszków 5:0 (1:0)
Kamil Sadowski 43', 77', 79', Piotr Hermanowski 47', Dawid
Sawicki 57'
09.09. 16:00 Polonia Iłża - Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (1:0)
Paweł Kopciał 4' - Przemysław Jakóbiak 62', Paweł Jakóbiak 83'
IV liga północna - 6 kolejka - 8 - 9 września 2012
08.09. 13:30 Huragan Wołomin -
Narew Ostrołęka 1:2 (1:1)
Damian Jarzębski 4' - Karol Pietrasiak 40', 59'
08.09. 15:00 Bzura Chodaków - MKS Przasnysz 2:6 (1:1)
Tomasz Oziemblewski 8', Kamil Celeda 76' - Jarosław Pełkowski
10', Bartosz Karczewski 73', Piotr Piasecki 77', Paweł Olszewski 85', samobójcza
90', Ilia Makaroblidze 90' +1'
08.09. 16:00 KS Łomianki - Mławianka Mława 2:1 (2:0)
Paweł Madej 17', Konrad Ksel 43' - Grzegorz Rudyk 68'
08.09. 16:00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:1)
Dominik Stopczyński 31' - Jakub Witkowski 45' (rz.k.)
08.09. 16:00 Bug Wyszków - Błękitni Gąbin 2:0 (1:0)
Łukasz Kowalczyk 11', Jarosław Wyszyński 74'
08.09. 16:00 Błękitni Raciąż - Czarni Węgrów 2:1 (0:1)
Mariusz Kopecki 75', Łukasz Szelągiewicz 87' - Łukasz Supleński
25'
08.09. 16:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3:2 (2:1)
Piotr Zacheja 2, Arkadiusz Ciach - Artur Kembłowski, Patryk
Bartczak
09.09. 16:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 3:1 (2:0)
Adrian Bieńkowski 35' (rz.k.), 41', Daniel Mitura 80' - Bartosz
Komorowski 90' (rz.k.)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 5 kolejka - 8 - 9 września 2012
08.09. 14:00 Wkra Pomiechówek -
Legionovia II Legionowo 3:1
08.09. 15:00 Sokół OSiR Serock - Legion Warszawa 3:1
08.09. 16:00 PKS Radość - Dolcan II Ząbki 1:3
08.09. 16:00 Wicher Kobyłka - Drukarz Warszawa 2:1 (1:0)
08.09. 16:30 AON Sante Rembertów - Grom Lipowo 2:0
08.09. 16:30 Mazur Radzymin - KS Wesoła 1:1
09.09. 15:00 Marcovia 2000 Marki - Bóbr Tłuszcz 1:0
09.09. 15:00 Mazur II Karczew - Olimpia Warszawa 0:0
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 5 kolejka - 8 - 9 września 2012
08.09. 11:00 Świt Warszawa - Perła
Złotokłos 3:4 (2:1)
08.09. 11:00 Ryś Laski - Ożarowianka Ożarów 2:7
08.09. 13:30 Milan Milanówek - Przyszłość Włochy 1:2
08.09. 16:00 KS Teresin - GLKS Nadarzyn 0:3
08.09. 16:30 Skra Konstancin - Orkan Sochaczew 6:2
09.09. 11:00 Ursus II Warszawa - Kosa Konstancin 1:2
09.09. 11:00 LKS Chlebnia - KS Raszyn 0:5
09.09. 15:00 Naprzód Stare Babice - Laura Chylice 1:3
Liga Okręgowa Płock - 6 kolejka - 8 - 9 września 2012
08.09. 11:00 Amator Maszewo -
Pogoń Słupia 6:1 (3:0)
Arkadiusz Szarwiński, Piotr Mysior, Tomasz Sudomir, Radosław
Marszałek, Damian Zieliński, samobójcza - Jacek Sobczak
08.09. 15:00 Wisła Duninów - Unia Czermno 4:1 (4:0)
Rafał Rękawiecki 2, Piotr Milewski, Kamil Samoraj - Kamil
Borkowski
08.09. 16:00 Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 0:4 (0:0)
Hubert Krysztofiak 58', 90' +2, Marcin Gajewski 77', Maciej
Stocki 83'
08.09. 16:00 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 3:1 (1:1)
Daniel Oliwkowski, Sebastian Feliciak, Przemysław Cieszkowski -
Maciej Sobiesiak
08.09. 17:00 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 2:4 (2:3)
Damian Pomorski, Łukasz Zawadzki - Damian Kotkiewicz 2, Dariusz Sutkowski, Mateusz
Truskolaski
09.09. 11:00 Wisła Sobowo - Unia Iłów 2:2 (0:0)
Piotr Różanowski 2 - Grzegorz Banasiak, Bartosz Stepniak
09.09. 16:00 Kormoran Łąck - Polonia Radzanowo 4:1 (1:0)
Jacek Maślany 2, Artur Matusiak 2 - Emil Piórkowski
09.09. 17:00 Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie 2:2 (1:0)
Maciej Ozdowski 12' (rz.k.), Łukasz Tomczak 67' - Mariusz Beksa
75' (rz.k.), Arkadiusz Jastrzębski 90' +3 (rz.k.)
A
Klasa Płock - 3 kolejka - 9 września 2012
09.09. 11:00 Orkan Lelice - Zorza
Szczawin 4:2 (3:1)
Patryk Boguszewski 2, Mariusz Buraczyński, Radosław Lorenc (rz.k.) -
Dawid Pestkowski, Marcin Dubielak
09.09. 11:00 Relax Miszewo - Stegny Wyszogród 2:4 (1:1)
Mariusz Wichrowski 2 - Piotr Kopański, Mariusz Siciński, Radosław
Wojnarowski, Daniel Popiołek
09.09. 13:00 Sparta Mochowo - Czarni Rempin 1:2 (0:1)
Mariusz Chorzewski - Łukasz Szczypecki 2
09.09. 13:00 Iskra Kozłowo - Spójnia Mała Wieś 3:2 (1:2)
Tomasz Korzeniewski, Piotr Nowocin, Bogdan Brzeziński - Paweł Sutkowski, Paweł Domański
09.09. 14:00 Wicher Cieszewo - Lwówianka Lwówek 2:0 (1:0)
Krzysztof Grotkiewicz, Kamil Lipiński
09.09. 14:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto 5:5 (2:3)
Arkadiusz Majchrzak 3, Sebastian Duchewicz, Tomasz Kędzierski - Bartosz
Szczepański 2, Piotr Wiśniewski, Arkadiusz Baranowski, Patryk Folgier
B Klasa Płock - 4 kolejka - 9 września 2012
09.09. 11:00 Błyskawica Lucień -
Delta Miszewko 3:1
Krzysztof Krzemiński, Piotr Krysztofik, Łukasz Kaczmarek -
Jarosław Machowski (rz.k.)
09.09. 16:30 Victoria Cekanowo - FK Rybno 3:2 (1:0)
Mariusz Kowalski 2, Andrzej Reszczyński - Łukasz Kiełbasiński
65', Łukasz Śmigiera 74'
09.09. 16:30 Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 3:6 (2:2)
Przemysław Gierzyński 2, Krystian Siemiątkowski - Arkadiusz Smagała 3, Krzysztof Ogrzebacz 2, samobójcza
|