OSTATNI WEEKEND PAŹDZIERNIKA |
IV Liga Mazowiecka Północ - Kolejka 13
24.10.09 |
11:00 |
Hutnik Warszawa |
- |
Okęcie Warszawa |
1:2 (0:0) |
|
|
Mariusz Szymaniak |
|
Piotr Biechoński, Konrad Kowalski |
|
24.10.09 |
13:00 |
MKS Mława |
- |
Jutrzenka Cegłów |
6:0 (2:0) |
|
|
Mariusz Walczak 3, Sławomir Sieja 2, Piotr Falencki,
Rafał Brzozowski |
|
|
|
24.10.09 |
14:00 |
Kryształ Glinojeck |
- |
Victoria Sulejówek |
2:0 (0:0) |
|
|
Paweł Lubasiński (rz.k), Krzysztof Kopciński |
|
|
|
24.10.09 |
14:00 |
Wkra Żuromin |
- |
Błękitni Gąbin |
1:1 (0:1) |
|
|
Łukasz Teodorczyk |
|
Piotr Wiśniewski |
|
24.10.09 |
14:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Przyszłość Włochy |
1:1 (1:0) |
|
|
Arkadiusz Stępień |
|
Rafał Blicharski |
|
24.10.09 |
14:00 |
Ursus Warszawa |
- |
MKS Ciechanów |
3:1 (2:0) |
|
|
Dominik Dukalski, Tomasz Piotrowski, Krzysztof Krzywicki |
|
Bartosz Szczęsny |
|
24.10.09 |
14:00 |
Bug Wyszków |
- |
Tęcza 34 Płońsk |
3:0 (2:0) |
|
|
Łukasz Kowalczyk, Adrian Dąbrowski, Jarosław Wyszyński |
|
|
|
25.10.09 |
14:00 |
Podlasie Sokołów |
- |
MKS Przasnysz |
3:0 (1:0) |
|
|
Marcin Siedlecki 2, Rafał Komosa |
|
|
|
IV Liga Mazowiecka Południe - Kolejka 13
24.10.09 |
11:00 |
Piast Piastów |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
2:3 (2:0) |
|
|
Maciej Matuszewski, samobójcza |
|
Tomasz Sieński 2, Kamil Jankowski |
|
24.10.09 |
11:00 |
Pogoń Grodzisk |
- |
UKS Łady |
5:0 (1:0) |
|
|
Łukasz Kakietek 3, Marcin Fornalik 2 |
|
|
|
24.10.09 |
11:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
KS Janików Kozienice |
3:1 (1:1) |
|
|
Łukasz Kania 3 |
|
Sebastian Ogonek |
|
24.10.09 |
12:00 |
Naprzód Zielonki |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
1:3 (1:0) |
|
|
Marek Mucha |
|
Krzysztof Banaszkiewicz 3 |
|
24.10.09 |
14:00 |
Korona Góra Kalwaria |
- |
Mazowsze Grójec |
0:4 (0:1) |
|
|
|
|
Arnold Kołakowski 2, Mariusz Kotański, Tomasz Jaskólski |
|
24.10.09 |
14:00 |
Skra Konstancin |
- |
Wulkan Zakrzew |
7:0 (5:0) |
|
|
Andrzej Kacprzak 2, Marcin Spiżarny 2, Krzysztof
Bogacki, Piotr Francuz (rz.k), Adam Majewski |
|
|
|
25.10.09 |
12:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
KS Warka |
2:2 (1:1) |
|
|
Karol Stępniewski, Mateusz Radecki |
|
Mateusz Prokopczyk, Tomasz Borowski |
|
25.10.09 |
14:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Broń Radom |
0:1 (0:1) |
|
|
|
|
Arkadiusz Kościelniak 23', |
|
Liga Okręgowa W-wa Gr.1 - Kolejka 13
24.10.09 |
11:00 |
Białołęka Warszawa |
- |
Dolcan Sport II S.S.A |
1:5 (0:2) |
|
|
Robert Wierzejewski |
|
Rafał Wielądek 3, Jakub Kabala, Marcin Wajdzik |
|
24.10.09 |
13:00 |
Marcovia 2000 Marki |
- |
Legionovia II Legionowo |
3:1 (3:1) |
|
|
Tomasz Biernacki (rz.k), Patryk Ratke, Norbert Petasz |
|
Łukasz Wieraszko |
|
24.10.09 |
14:00 |
Wicher Kobyłka |
- |
KS Falenica |
5:1 (2:0) |
|
|
Marcin Lipski, Hubert Błędowski, Robert Sosnowski, Paweł
Kłoskowicz, Paweł Stańczuk |
|
Piotr Bąk |
|
24.10.09 |
14:00 |
Sokół OSiR Serock |
- |
Drukarz Warszawa |
3:7 (1:2) |
|
|
Norbert Smyk 2, Bartosz Szydłowski |
|
Jakub Muzyka 3, Rafał Szkamruk (rz.k), Maciej
Jagodziński, Rafał Powierża, Arkadiusz Antolak |
|
24.10.09 |
14:00 |
GKP Targówek |
- |
Dąb Wieliszew |
3:0 (2:0) |
|
|
Hubert Kosim, Sebastian Galiński, Adam Łęcki |
|
|
|
24.10.09 |
14:00 |
Żbik Nasielsk |
- |
Start II Otwock |
4:2 (2:0) |
|
|
Piotr Janakakos 2, Jarosław Unierzyski (rz.k), Maxwell
Elota |
|
Mateusz Czubarowicz, Kamil Pawlak |
|
24.10.09 |
14:00 |
Wilga Garwolin |
- |
KS Józefovia |
2:4 (2:1) |
|
|
Kamil Zawadka 2 |
|
Artur Kowalczyk, Przemysław Krogulec, Adam
Krupiński, Filip Góral |
|
25.10.09 |
11:00 |
Legion Warszawa |
- |
Mazur II Karczew |
1:3 (0:2) |
|
|
Grzegorz Fraś |
|
Mariusz Kopka 2, Marcin Chłopecki |
|
Liga Okręgowa W-wa Gr.2 - Kolejka 13
24.10.09 |
10:00 |
Olimpia Warszawa |
- |
Laura Chylice |
3:0 (1:0) |
|
|
Tomasz Tyburcy, Mariusz Kurowski, Piotr Masny |
|
|
|
24.10.09 |
10:00 |
Ożarowianka Ożarów |
- |
CWKS Legia Warszawa |
2:2 (1:0) |
|
|
Wojciech Kowalkowski 37', Grzegorz Węsek 90' +2 |
|
Tomasz Świerczewski 82', Artur Warecki 88' |
|
24.10.09 |
11:00 |
KS Raszyn |
- |
Znicz II Pruszków |
1:1 (0:1) |
|
|
Adam Kempa |
|
Mateusz Borowik |
|
24.10.09 |
14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
KS Teresin |
0:0 |
|
|
|
|
|
|
24.10.09 |
14:30 |
Milan Milanówek |
- |
KS Łomianki |
0:2 (0:0) |
|
|
|
|
Mateusz Rybarczyk, samobójcza |
|
24.10.09 |
14:30 |
Orkan Sochaczew |
- |
Gwardia Warszawa |
2:0 (2:0) |
|
|
Paweł Kutkowski, Piotr Szatkowski |
|
|
|
25.10.09 |
10:00 |
KS II Piaseczno |
- |
Naprzód Brwinów |
4:0 (2:0) |
|
|
Zbigniew Obłuski 2, Mateusz Radomski (rz.k), Piotr
Maślanka |
|
|
|
25.10.09 |
11:00 |
LKS Chlebnia |
- |
Świt Warszawa |
6:4 (3:3) |
|
|
Mateusz Piórkowski, Krzysztof Wieczorek, Dariusz
Świderski, Paweł Radzikowski, Marcin Zdulski (rz.k), Radosław Nowicki |
|
Piotr Olszewski, Tomasz Niegowski, Tomasz Starożyk,
Krzysztof Fejcher |
|
Liga Okręgowa Płock - Kolejka 11
24.10.09 |
11:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Zorza Szczawin |
3:1 (3:1) |
|
|
Dariusz Woźniak, Damian Gagat, Michał Wochowski |
|
samobójcza |
|
24.10.09 |
12:00 |
Amator Maszewo |
- |
Stegny Wyszogród |
4:2 (2:0) |
|
|
Mateusz Gurczyński 2, Arkadiusz Szarwiński, Bartłomiej
Sochalewski |
|
Daniel Nadoliński, Maciej Bratkowski |
|
24.10.09 |
12:00 |
Delta Miszewko |
- |
Stoczniowiec Płock |
2:0 (1:0) |
|
|
Piotr Urbański, Radosław Petera |
|
|
|
24.10.09 |
12:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Kasztelan Sierpc |
1:5 (1:2) |
|
|
Marek Bolimowski |
|
Paweł Sobczak 2, Michał Dzięgielewski 2, samobójcza |
|
24.10.09 |
12:00 |
Wisła Duninów |
- |
Bzura Chodaków |
6:0 (0:0) |
|
|
Szymański Cezary 3, Rafał Rękawiecki, Piotr Milczarski,
Emil Pospieszyński |
|
|
|
24.10.09 |
14:30 |
Kormoran Łąck |
- |
Skra Drobin |
6:1 (2:1) |
|
|
Cezary Gołębiewski 3', 28', Michał Malinowski 62', 79',
Tomasz Uniszkiewicz 69', Jacek Maślany 88' |
|
Hubert Krysztowiak 45' +3 (rz.k) |
|
25.10.09 |
12:00 |
Unia Iłów |
- |
Mazur Gostynin |
2:4 (2:2) |
|
|
Mariusz Kołodziejczyk, Tomasz Grzywacz |
|
Seweryn Pędzierski, Mateusz Ziułkowski, Konrad Stańczak,
Bartosz Komorowski |
|
25.10.09 |
12:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Świt Staroźreby |
2:1 (0:0) |
|
|
Tomasz Szczepański, Damian Mazurowski |
|
Maciej Sobiesiak |
|
Klasa A Płock - Kolejka 10
25.10.09 |
10:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Czarni Rempin |
1:0 (0:0) |
|
|
Dariusz Grodkiewicz |
|
|
|
25.10.09 |
11:00 |
Skra II Drobin |
- |
Huragan Bodzanów |
4:3 (2:0) |
|
|
Andrzej Gajewski 7', 77', Tomasz Korzeniewski 33',
Mateusz Lemanowicz 82' |
|
samobójcza 50', Łukasz Tomczak 86', Paweł Żal 89' (rz.k) |
|
25.10.09 |
13:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Wicher Cieszewo |
3:2 (0:1) |
|
|
Artur Gołębiowski, Paweł Szlom, Dawid Cieszkowski |
|
Michał Grodkiewicz, Artur Witkowski |
|
25.10.09 |
13:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Amator II Maszewo |
2:0 (1:0) |
|
|
Wojciech Młotkowski, Marcin Tomczyk |
|
|
|
25.10.09 |
13:00 |
Pogoń Słupia |
- |
Unia Czermno |
3:4 (2:0) |
|
|
Arkadiusz Świeczkowski 2, Radosław Goc |
|
Przemysław Nowicki 4 |
|
25.10.09 |
13:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
ULKS Ciółkowo |
1:1 (0:0) |
|
|
Tomasz Orlik |
|
Rafał Iwański |
|
25.10.09 |
13:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
4:3 (2:0) |
|
|
Tomasz Górecki 2, Dariusz Fabianowicz 2 |
|
Arkadiusz Topolewski, Patryk Folgier, Norbert Wysiński |
|
Klasa B Płock - 10 kolejka
25.10.09 |
11:00 |
Victoria Cekanowo |
- |
Sparta Mochowo |
0:2 |
25.10.09 |
11:00 |
Luszynianka Luszyn |
- |
Bobry Cierszewo |
8:2 |
25.10.09 |
11:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Peklimar Umienino |
1:2 |
25.10.09 |
11:00 |
Orkan Lelice |
- |
Limit Rybno |
4:2 |
25.10.09 |
13:00 |
Wisła Kępa Polska |
- |
Relax Miszewo |
3:6 |
mecz z 11 kolejki rozegrany
awansem |
| Bodzo dnia października 24 2009 07:08:21 ·
5 Komentarzy · 3106 Czytań
·
|
|
Komentarze |
|
dnia października 25 2009 15:49:43
dla Kasztelana Białe Błoto strzelili Arkadiusz Topolewski , Patryk Folgier i Norbert Wysiński |
dnia października 25 2009 17:13:59
Bramki dla Marcovii: Tomasz Biernacki - karny, Patryk Ratke, Norbert Petasz |
dnia października 25 2009 17:18:02
Dlaczego nie ma już strzelców z LO Siedlce? |
dnia października 25 2009 17:21:55
Kołodziejczyk i Grzywacz strzelali w przegranym meczu Iłowa |
dnia października 26 2009 06:37:49
Świt Staroźreby - GOL Maciej Sobiesiak |
|
Dodaj komentarz |
|
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|
Oceny |
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Brak ocen.
|
Regulamin - Prawa Autorskie |
|
Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi
odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i
użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania
komentarzy o wulgarnej treści, zawierających sformułowania obraźliwe w
stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do
newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a
PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do
powyższych zasad.
>>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU
Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt:
redakcja@huragan.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z
Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
|
|
M-GOL! POLECA |
|
NA BIEŻĄCO |
|
ODWIEDŹ NAS |
|
IV Liga Mazowiecka |
|
LO KEEZA PŁOCK |
|
Klasa A Keeza Płock |
|
Klasa B Keeza Płock |
|
Puchar Polski 21/22 |
|
Nawigacja |
|
Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis
w Twoim telefonie komórkowym.
|
REKLAMA |
|
Shoutbox |
|
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Archiwum
|
Kto? Gdzie? |
|
Logowanie |
|
|