|
PKO
Ekstraklasa - 3 kolejka
- Tabela
11.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:2)
11.09. 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Tomáš Pekhart 30'
12.09. 15:00 Cracovia Kraków - Stal Mielec 1:1 (0:0)
12.09. 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 0:0
12.09. 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3:3 (2:3)
13.09. 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:2 (1:1)
13.09. 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3:0
14.09. 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2:1 (1:0)
1 liga - 3 kolejka
- Tabela
10.09. 20:30 Chrobry Głogów - Widzew Łódź 3:0 (1:0)
11.09. 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Karol Angielski 10'
11.09. 19:00 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 4:0 (3:0)
11.09. 19:00 Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 0:0
11.09. 19:45 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
12.09. 12:40 ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
12.09. 19:00 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
12.09. 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna - Arka Gdynia _ : _
odwołany
2 liga - 3 kolejka
- Tabela
11.09. 17:00 Wigry Suwałki - Skra Częstochowa 2:1 (0:0)
13.09. 13:00 Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 3:0 (1:0)
12.09. 15:00 Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
12.09. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków 2:0 (1:0)
samobójczy 14', Serhij Napołow 50'
12.09. 18:00 Motor Lublin - Błękitni Stargard 2:2 (0:2)
12.09. 18:00 Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)
12.09. 18:00 Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
Piotr Marciniec 49'
12.09. 18:00 KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków 1:2 (1:0)
13.09. 19:00 GKS Katowice - Lech II Poznań 3:1 (1:1)
3 liga-
Grupa 1 - 6 kolejka
- Tabela
12.09. 11:00 Unia Skierniewice - GKS Wikielec 4:1 (2:0)
12.09. 15:00 Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 (0:1)
Jakub Kołaczek 32'
12.09. 16:00 KS Wasilków - Concordia Elbląg 0:3 (0:1)
12.09. 16:00 KS Kutno - Lechia Tomaszów Maz. 4:1 (3:0)
12.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok 1:2 (1:2)
12.09. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:1)
Damian Nowacki 58' - Arkadiusz Ciach 28' (rz.k.)
12.09. 17:00 Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 1:2 (0:1)
12.09. 18:00 Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 2:1 (2:1)
Damian Mosiejko 4', Grzegorz Wojdyga 29' - Mikołaj Neuman 40'
13.09. 11:00 Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 1:1 (1:0)
Szymon Włodarczyk 38' - Marcin Gregorowicz 72'
13.09. 19:00 Broń Radom - Legionovia Legionowo 0:2 (0:1)
Michał Bajdur 18', Andrzej Trubeha 51'
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko _ : _
4 liga - grupa 2 - 7 kolejka - Tabela
12.09. 11:00 Bzura Chodaków - Huragan Wołomin 0:2
12.09. 11:00 KS Łomianki - MKS Przasnysz 0:3
12.09. 16:00 KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa 2:2
12.09. 16:00 Mławianka Mława - Żyrardowianka Żyrardów 3:0
12.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Makowianka Maków 2:3
13.09. 11:00 Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 4:2
13.09. 16:00 Wkra Żuromin - Świt Staroźreby 2:2
LO Płock -
5 kolejka
- Tabela
12.09. 10:30 Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 12:0 (3:0)
Dawid Ziemczyk 20', 66', Damian Skumórski 33', 86', Marcin Szczepkowski
45' +1, Mateusz Biegański 48', 49', Piotr Borowski 59', Przemysław
Borowski 69', 90', Adam Lisicki 80', Arkadiusz Szczepański 88'
12.09. 11:00 Delta Słupno - Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)
Damian Lisiecki 35', 65' - Bartosz Rosiak 71'
12.09. 15:00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów 1:4 (1:0)
Łukasz Majewski 5' - Tomasz Grzywacz 46', Arkadiusz Błaszczyk 62', 90',
90'+3
12.09. 16:00 Zryw Bielsk - Amator Maszewo 3:2 (0:2)
Patryk Boguszewski 60', Damian Lewandowski 71', Filip Orłowski 73' -
Tomasz Golatowski 2', Łukasz Mielczarek 34'
12.09. 16:30 Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 5:1 (4:1)
Kamil Nowicki 20', Jakub Kustra 25', Przemysław Kowalczyk 30', 40', 75' -
Łukasz Frątczak 21'
13.09. 16:00 Unia Czermno - Orkan Sochaczew 1:3 (0:1)
Damian Sztendor 90' +3 - Grzegorz Affek 32', Sebastian Wójcik 47', Michał
Foks 84'
13.09. 16:30 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 4:1 (0:0)
Jakub Bucior 72', Mateusz Jakubowski 76', Dominik Pikalski 90', 90' +2 -
Damian Majewski 60'
Klasa
A
Płock - 4 kolejka
- Tabela
12.09. 15:00 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo 9:3 (3:1)
Dawid Stawicki 13', Kamil Jaszczak 17', 33', 55', 62', 77', Sebastian
Trębiński 51', 64', Przemysław Bońkowski 71' - Kamil Tokarski 22', 50', Adrian
Dolecki 59'
12.09. 16:30 Zorza Szczawin - Mazowia Słubice 3:3 (2:0)
Adam Sarzała 19', Dawid Lemański 20', Mateusz Matusiak 80' - Maciej
Zieliński 47', 88', Jarosław Ambroziak 62'
13.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Błyskawica Lucień 1:4 (0:2)
Tomasz Górecki 62' - Piotr Krysztofiak 13', 19', Bartosz Antczak 79',
Adam Kaczmarek 84'
13.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Sparta Mochowo 1:4 (0:3)
Kamil Rzechółko 88' - Maciej Stefański 9', 37', Jakub
Zawadzki 15', Arkadiusz Kołodziejski 89'
13.09. 13:00 GKS Góra - Szopen Sanniki 1:4 (0:2)
Michał Stradomski 68' - Jakub Król 12', Mateusz Gorzelewski 29', 76', 85'
13.09. 13:30 Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 4:2 (2:1)
Rafał Łaciński 6', Konrad Marcinkowski 40', 53', Bogdan Grotkiewicz 51' -
Rafał Rękawiecki 9', Wiktor Bączyk 87'
Klasa B
Płock - 4 kolejka
- Tabela
13.09. 16:00 GKS Jedność - Wisła Sobowo 2:2 (0:0)
Mateusz Więckowski 62', Michał Ludwicki 72' - Przemysław Bugaj 80',
90' +2
13.09. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 4:3 (3:1)
Jakub Ślepowroński 20', 37', Marcin Przedpełski 42', Jakub Podolski 70' -
Krzysztof Zuchora 41', 46', Marcin Chmura 47'
***
|