PKO
Ekstraklasa - 19 października - 12 kolejka
- Tabela
18.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
18.10. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:2 (0:1)
19.10. 15:00 Korona Kielce - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Ricardinho 22'
19.10. 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (0:0)
Arvydas Novikovas 63', Maciej Rosołek 76' - Darko Jevtić 55'
19.10. 20:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 3:2 (1:1)
20.10. 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2:2 (0:0)
20.10. 17:30 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
21.10. 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
1 liga - 19 października - 14 kolejka
- Tabela
18.10. 18:00 Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 5:1 (1:1)
18.10. 18:00 Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:0 (1:0)
18.10. 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2:1 (2:0)
18.10. 19:00 Wigry Suwałki - Odra Opole 1:0 (1:0)
18.10. 20:45 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 4:1 (2:1)
19.10. 17:00 Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 2:2 (2:0)
Omran Haydary 38' (rz.k.), 44' - Leândro 64' (rz.k,), Mateusz Michalski 83'
19.10. 17:45 Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (0:1)
19.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)
19.10. 19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
2 liga
- 19 października - 14 kolejka
- Tabela
19.10. 13:00 Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1:1 (1:1)
19.10. 14:00 Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)
19.10. 15:00 Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 3:1 (1:0)
19.10. 15:00 Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 0:2 (0:2)
19.10. 15:30 Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)
Rafał Zembrowski 63' - Daniel Feruga 7' (rz.k.)
19.10. 16:00 Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów 2:2 (1:1)
19.10. 19:10 Widzew Łódź - GKS Katowice 1:1 (1:1)
20.10. 12:00 Lech II Poznań - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
20.10. 13:05 Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 3:4 (2:0)
Bartosz Wiktoruk 5', Kacper Falon 38', Tomasz Margol 68' - Dawid
Dzięgielewski 52', Aron Stasiak 63', Paweł Wojciechowski 73', 76'
3 liga
- 19 października - 13 kolejka
- Tabela
19.10. 14:00 Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów 2:0 (0:0)
19.10. 14:00 Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór 1:1 (0:0)
Paweł Jabłoński 89' - Rafał Maciejewski 49'
19.10. 14:00 Pogoń Grodzisk - KS Wasilków 1:1 (0:0)
Patryk Szymański 64' - Bartosz Dudziński 83'
19.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 2:4 (1:2)
19.10. 15:00 Sokół Aleksandrów - Legia II Warszawa 1:1 (1:0)
Kacper Dziuba 29' - Patryk Konik 90'
19.10. 15:00 Concordia Elbląg - Broń Radom 2:3 (1:2)
Konrad Wira 37', Rafał Maciążek 71' - Kamil Czarnecki 13', 49', Maksim
Kwiencer 41'
19.10. 18:00 Sokół Ostróda - RKS Radomsko 1:2 (0:1)
20.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Piotr Piekarski 9'
20.10. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Huragan Morąg 0:1 (0:1)
4 liga Południowa
- 19 października - 11 kolejka
- Tabela
19.10. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 4:1
19.10. 14:00 Oskar Przysucha - Victoria Sulejówek 4:5
19.10. 14:30 Unia Warszawa - Józefovia Józefów 1:0
19.10. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - Proch Pionki 0:2
19.10. 15:00 KS Raszyn - KS Warka 1:3
19.10. 15:00 Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 1:2
19.10. 15:00 Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 1:4
19.10. 19:30 Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom 1:1
4 liga Północna
- 19 października - 11 kolejka
- Tabela
19.10. 11:00 Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 4:1
19.10. 14:00 Makowianka Maków Maz. - Świt Staroźreby 2:2
19.10. 14:30 Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa 1:2
19.10. 15:00 MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 3:0
19.10. 15:00 Mazovia Mińsk Maz. - Ożarowianka Ożarów 7:1
19.10. 15:00 Wkra Żuromin - Podlasie Sokołów Podl. 2:1
20.10. 13:00 Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 2:2
20.10. 16:30 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 1:2
lO Warszawa gr.1
- 19 października - 11 kolejka
- Tabela
19.10. 12:00 Dąb Wieliszew - Escola Varsovia Warszawa 1:4
19.10. 14:00 Wicher Kobyłka - Agape Białołęka 0:3
19.10. 15:00 Wisła Jabłonna - Świt II Nowy Dwór 2:3
19.10. 15:00 Bug Wyszków - Victoria II Sulejówek 5:0
20.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Polonia II Warszawa 1:1
20.10. 15:00 Mazur II Karczew - AP Marcovia Marki 2:1
20.10. 18:00 Sokół Serock - Olimpia Warszawa 3:2
20.10. 18:15 Mazur Radzymin - Wisła Dziecinów 1:5
LO Warszawa gr.2
- 19 października - 11 kolejka
- Tabela
19.10. 11:00 KS Teresin - GLKS Nadarzyn 1:1
19.10. 11:00 LKS Chlebnia - Ryś Laski 1:2
19.10. 11:00 Piast Piastów - Okęcie Warszawa 1:2
19.10. 12:00 Laura Chylice - Przyszłość Włochy 3:2
19.10. 12:00 Milan Milanówek - SEMP Ursynów 4:0
19.10. 15:00 Grom Warszawa - Perła Złotokłos 5:1
20.10. 11:00 Błonianka II Błonie - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:5
20.10. 11:00 Ursus II Warszawa - Sparta Jazgarzew 2:1
LO Płock
- 19 października - 10 kolejka
- Tabela
19.10. 11:00 Kasztelan Sierpc - Unia Iłów 5:2 (1:1)
Bartłomiej Błachnio 17', Kamil Nowicki 88', 51'. 90' +2, Jakub Kustra 77'
- Tomasz Grzywacz 7', 83'
19.10. 11:00 Błękitni Gąbin - Unia Czermno 2:2 (2:0)
Maciej Chyżyński 42', 44' - Damian Sztendor 65', Hubert Kłys 70'
19.10. 11:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 4:3 (2:2)
Bartosz Komorowski 14', Eryk Przybylski 25', 69', Rafał Wilamowski 63' -
Paweł Błachewicz 30', Adrian Żuchniewicz 33', 90'
19.10. 15:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:1 (1:1)
Hubert Lewandowski 45' - Dawid Ziemczyk 14'
20.10. 12:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 2:7 (0:2)
Jarosław Brzemiński 84', Kamil Sowiński 88' - Hubert Krzysztofiak 6',
74', Marcin Kowalski 14', 73', 70', Bartłomiej Mielczarski 58',
Paweł Dziekański 87'
20.10. 15:00 Bzura Chodaków - Amator Maszewo 1:1 (1:0)
Kamil Kacprzak 41' - Łukasz Kiełbasa 59'
20.10. 15:30 Pogoń Słupia - Delta Słupno 2:4 (1:2)
Bartosz Różański 42', Kamil Łęcki 90' - Wiktor Zawadka 12', Krystian
Majchrzak 24', 61', Krzysztof Machowski 49'
Klasa
A
Płock
- 19 października - 9 kolejka
- Tabela
19.10. 15:00 Start Proboszczewice - Wicher Cieszewo 3:2 (1:0)
Przemysław Bońkowski 45', Kamil Krysiński 59', Arkadiusz Majchrzak 80' -
Rafał Łaciński 70', Krzysztof Grotkiewicz 90' +1
19.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Stegny Wyszogród 0:4 (0:2)
Sebastian Szymerski 6', 16', Damian Pączek 64', Michał Szymański 86'
19.10. 15:00 Spójnia Mała Wieś - Błyskawica Lucień 3:2 (1:1)
Norbert Skrzyński 10', 76', Tomasz Górecki 60' - Bartosz Antczak 40',
Adrian Śmiałkowski 55'
20.10. 10:00 Szopen Sanniki - Sparta Mochowo 3:7 (1:4)
Michał Szluser 13', 59', Mariusz Trakul 56' - Bartosz Szczepański 15',
34', 70', 82', Jakub Zawadzki 19', Bartosz Włodarski 23', smoabójczy 86'
20.10. 14:00 Mazowia Słubice - GKS Góra 2:5 (1:2)
Jarosław Ambroziak 4', 57' - Jakub Krzemiński 3', Dawid Kwiatkowski 41',
Kamil Brzeziński 58', samobójczy 72', Mateusz Jankowski 83'
20.10. 15:00 Zorza Szczawin - Orkan Sochaczew 4:0 (0:0)
Mateusz Drążewski 64', Dawid Lemański 66', Mateusz Matusiak 72', Adrian
Jóźwik 77'
Klasa B
Płock - 19 października - 8 ko lejka
- Tabela
19.10. 15:00 Amator II Maszewo - Zryw II Bielsk 5:1 (1:0)
Mateusz Bodal 38', Adam Kapuściński 64', Łukasz Mielczarek 75', 76',
Dawid Marciniak 83' - Przemysław Borowski 60'
20.10. 11:00 GKS Jedność - Wisła Sobowo 2:1 (2:1)
Rafał Franciszkiewicz 30', Kamil Smoliński 44' - Adrian Ziółkowski 2'
20.10. 12:00 Wisła Duninów - Polonia Radzanowo 1:3 (1:1)
Damian Koprowski 39' - Damian Grabowski 6', 54', Piotr Nowak 90'
20.10. 12:43 Huragan Bodzanów - Unia II Czermno 7:0 (4:0)
Krzysztof Zuchora 4', 26', 83' Radosław Staszewski 23', Gabriel Łątka
38', Paweł Sikorski 64', Dawid Golis 80'
20.10. 14:00 Zjednoczeni Bulkowo - Lwówianka Lwówek 2:1 (0:1)
Mateusz Łaciński 50', Marcin Przedpełski 72' - Adam Baranowski 22'
***
|