Lotto Ekstraklasa - 7 kwietnia - 30 kolejka
- Tabela
07.04. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
3:0 (1:0)
Kasper Hämäläinen 26', Jarosław Niezgoda 48', Sebastian Szymański 71'
07.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
1:3 (0:2)
Martin Pospíšil 54' - Arkadiusz Reca 9', 26', Semir Štilić 77'
07.04. 18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 4:2 (4:0)
07.04. 18:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 (1:0)
07.04. 18:00 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1 (1:0)
07.04. 18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2:2 (0:0)
07.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0:0
07.04. 18:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (1:0)
Nice 1 liga
- 6-8 kwietnia - 25 kolejka
- Tabela
07.04. 17:00 Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
0:2 (0:1)
Meik Karwot 20', Maciej Wichtowski 71'
06.04. 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0:0
07.04. 17:45 Stal Mielec - Raków Częstochowa 2:3 (1:2)
07.04. 18:00 Bytovia Bytów - Miedź Legnica 0:2 (0:1)
07.04. 18:00 Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 0:0
07.04. 18:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:2 (0:1)
07.04. 18:00 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 3:l (1:1)
07.04. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2:2 (2:1)
08.04. 17:45 Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:0 (1:0)
2 liga
- 7-8 kwietnia - 25 kolejka
- Tabela
07.04. 16:00 Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
0:1 (0:0)
Piotr Okuniewicz 64'
07.04. 16:00 Legionovia Legionowo - GKS
Bełchatów 2:2
07.04. 16:00 ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Marcin Rackiewicz 40', Marcin Smoliński 77'
07.04. 15:00 Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork 4:1 (1:0)
07.04. 16:00 Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (0:0)
07.04. 16:00 Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński 1:3 (0:2)
07.04. 16:00 Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie 0:1
08.04. 15:00 Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
08.04. 16:00 Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2:0 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 6-8 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
06.04. 18:00 GKS Wikielec - Polonia Warszawa 0:4
(0:1)
Mariusz Marczak 24', Bartosz Wiśniewski 50', Krystian Pieczara 68',
Przemysław Szabat 90'
07.04. 12:00 Legia II Warszawa - Warta Sieradz
2:1 (1:0)
Oskar Wojtysiak 33', Michał Góral 64' - Mariusz Zawodziński 69' (rz.k.)
07.04. 15:00 Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór
0:0
07.04. 15:00 MKS Ełk - Widzew Łódź 1:2 (1:0)
07.04. 16:00 Huragan Morąg - Victoria Sulejówek
0:1 (0:1)
Wiktor Lach 20'
07.04. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (1:0)
07.04. 17:00 Sokół Aleksandrów - Pelikan Łowicz 0:0
07.04. 17:00 Ursus Warszawa - Sokół Ostróda 0:0
08.04. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Lechia Tomaszów 2:4 (1:2)
4 liga
Grupa Południowa
- 7-8 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
07.04. 11:00 MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów 1:2
07.04. 11:00 Naprzód Skórzec - Energia Kozienice 0:4
07.04. 11:00 Oskar Przysucha - Broń Radom 3:1
07.04. 15:00 LKS Promna - Znicz II Pruszków 1:1
07.04. 15:00 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 0:0
07.04. 16:00 Mazur Karczew - LKS Jedlińsk 2:1
07.04. 16:00 Perła Złotokłos - Błonianka Błonie 0:1
08.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk Maz. 1:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 7-8 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
07.04. 14:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:2
07.04. 16:00 MKS Ciechanów - Wisła II Płock 1:1
07.04. 16:00 Dolcan Ząbki - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:2
07.04. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - KS Łomianki 2:1
07.04. 16:00 MKS Przasnysz - Mazur Gostynin 4:0
08.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 4:0
Bug Wyszków - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 7-8 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
07.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1
07.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Agape Białołęka 1:1
08.04. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - AP Marcovia Marki 0:2
08.04. 11:00 Bug II Wyszków - Wisła Maciejowice 4:0
08.04. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Bóbr Tłuszcz 2:2
08.04. 13:15 Unia Warszawa - Sokół Serock 4:3
08.04. 14:00 Mazur II Karczew - Błyskawica Warszawa 3:0
08.04. 16:00 Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 2:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 6-8 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
06.04. 20:00 Naprzód Stare Babice - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:0
07.04. 11:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 1:3
07.04. 11:00 Grom Warszawa - Naprzód Brwinów 2:1
07.04. 14:00 AP Żyrardów - KS Raszyn 2:0
07.04. 14:30 KS Teresin - Józefovia Józefów 3:2
08.04. 11:00 Ursus II Warszawa - KS Konstancin 3:0
08.04. 15:00 Błękitni Korytów - Sparta II Jazgarzew 4:3
08.04. 19:30 SEMP Ursynów - LKS Chlebnia 1:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 7-8 kwietnia - 16 kolejka
- Tabela
07.04. 11:00 Delta Słupno - Zryw Bielsk 0:1 (0:1)
Filip Orłowski 40'
07.04. 11:00 Świt Staroźreby - Unia Czermno 8:2 (3:1)
Michał Sobczak 15', 20', 34', 63', Damian Kołeczek 55', 75', Marcin
Białek 86', Konrad Subocz 90' - Damian Sztendor 29', 55'
07.04. 11:00 Skra Drobin - Kasztelan Sierpc 1:4 (1:1)
Patryk Piasecki 10' - Damian Kotkiewicz 36', 52', Michał Dzięgielewski
90'+2 , Mateusz Biegański 90'+3
07.04. 15:00 Amator Maszewo - Wicher Cieszewo 0:0
07.04. 16:30 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 7:2 (5:1)
Hubert Krasoń 12', 43', Piotr Chmielak 28', Damian Wojciechowski 35', Rafał
Trakul 38', Mateusz Janicki 57', Tomasz Trafalski 78' - Damian Domeradzki
14', Marcin Kądalski 67'
08.04. 13:00 Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 1:0 (0:0)
Radosław Kowalski 72'
08.04. 14:00 Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 0:2 (0:1)
Arkadiusz Majchrzak 15', 52'
Klasa A Płock
- 7-8 kwietnia - 12 kolejka
- Tabela
07.04. 15:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 2:1 (1:1)
Bartosz Sarnecki 8', Przemysław Cieszkowski 90'+1 - Norbert Hiszpański
30'
07.04. 16:00 Huragan Bodzanów - Mazowia Słubice 1:2 (0:0)
Michał Zuchora 66' (rz.k.) - Mariusz Ambroziak 73', Adrian Olkiewicz 87'
08.04. 11:00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo 1:3 (0:3)
Bartosz Andrzejewski 60' - Rafał Bratkowski 15', 32', 43'
08.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto 0:2 (0:1)
Piotr Wiśniewski 35', 73'
08.04. 14:00 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)
Przemysław Kowalczyk 5', Kacper Orłowski 84'
08.04. 16:00 GKS Góra - Błękitni Gabin 1:3 (1:1)
Maciej Barciński 5' - Krystian Wasilewski 18', 72', Adrian Wypyszyński
77'
Klasa B Płock
- 7-8 kwietnia - 10 kolejka
- Tabela
07.04. 14:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 5:3 (1:3)
Piotr Woźniak 21', Hubert Wiśniewski 54', 56', 72', 82' - Łukasz
Wiankowski 8', Damian Pęczyński 11', Krystian Olejniczak 37'
08.04. 11:00 Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 2:6 (2:3)
Mateusz Szczepański 32', 39' - Kamil Dłutek 9', Mariusz Mamcarz 20',
Przemysław Bardziński 31', 79', Adrian Rzeźniczek 56', Mariusz Mamcarz 59'
08.04. 14:00 Unia II Czermno - Szopen Sanniki 0:3 (0:1)
Łukasz Wiśniewski 25', Mateusz Gorzelewski 50', Mateusz Cieślak 74'
08.04. 15:00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (2:0)
Sebastian Sławiński 17', Maciej Gołębiewski 32', Michał Wiśniewski 71'
08.04. 16:30 Relax Miszewo - Zorza Szczawin 2:4 (1:1)
Tomasz Szkopiński 21', Rafał Kompiński 90' +3 - Mateusz Matusiak 26', Adam
Sarzała 57', Dawid Lemański 70', 76'
***
|