Lotto Ekstraklasa - 2 września
- ... kolejka
- Tabela
Przerwa na mecze reprezentacji.
Nice 1 liga
- 2-27 września
- 7 kolejka
- Tabela
02.09. 18:00 Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
4:1 (2:0)
Janusz Surdykowski 4', 63', Michał Jakóbowski 15', Bartosz Wolski 61' -
Grzegorz Tomasiewicz 82' (rz.k.)
02.09. 15:00 Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1 (2:1)
02.09. 19:00 Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna 2:1 (0:1)
03.09. 12:30 Chrobry Głogów - Miedź Legnica 1:2 (1:1)
13.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice _ : _
13.09. 19:00 Stal Mielec - Puszcza Niepołomice _ : _
13.09. 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz _ : _
14.09. 18:00 Ruch Chorzów - GKS Tychy _ : _
27.09. 18:00 Wigry Suwałki - Raków Częstochowa _ : _
2 liga
- 2-20 września
- 7 kolejka
- Tabela
01.09. 18:30 Radomiak Radom - MKS Kluczbork
1:1 (1:1)
Damian Jakubik 45' - Dominik Kościelniak 8'
02.09. 17:00 Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 2:1
(0:0)
Mateusz Stryjewski 62', Kamil Włodyka 78' - Marcin Garuch 66'
20.09. 16:00 Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo
_ : _
02.09. 16:00 ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)
02.09. 17:00 Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 1:1 (0:1)
02.09. 17:00 Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (1:0)
02.09. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 2:1 (1:0)
02.09. 17:00 Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin 3:1 (3:1)
03.09. 17:00 Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:2)
3 liga
Grupa 1
- 1-3 września
- 6 kolejka
- Tabela
02.09. 15:00 Legia II Warszawa - Widzew Łódź
1:2 (0:1)
Robert Bartczak 53' - Mateusz Michalski 14', Adam Radwański 65'
02.09. 17:00 Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór
4:1 (1:0)
João Criciúma 26', Rafał Maciążek 60' (rz.k.), Piotr Karłowicz 86', Giovani
Parizotto 90' - Mariusz Gabrych 90'
02.09. 17:00 Ursus Warszawa -
Victoria Sulejówek 2:1 (1:0)
Przemysław Sztybrych 6', Maksymilian Vogtman 89' - samobójczy 87'
03.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
3:2 (2:2)
01.09. 16:30 Sokół Aleksandrów - MKS Ełk 1:0 (0:0)
02.09. 16:00 GKS Wikielec - ŁKS 1926 Łomża 1:2
02.09. 16:00 Finishparkiet Drwęca NML - Sokół Ostróda 2:0 (2:0)
02.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Warta Sieradz 2:1
03.09. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów 0:2 (0:1)
4 liga
Grupa Południowa
- 2-3 września
- 5 kolejka
- Tabela
02.09. 12:00 MKS Piaseczno - Energia Kozienice 1:2
02.09. 14:00 Oskar Przysucha - LKS Jedlińsk 2:1
02.09. 16:00 Perła Złotokłos - Znicz II Pruszków 0:0
02.09. 17:00 LKS Promna - Pogoń Grodzisk Maz. 1:5
02.09. 17:00 Naprzód Skórzec - Błonianka Błonie 3:5
03.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 4:0
03.09. 16:30 Mazur Karczew - Wilga Garwolin 1:0
03.09. 17:00 Sparta Jazgarzew - Broń Radom 0:3
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 2-3 września
- 5 kolejka
- Tabela
02.09. 11:00 Bug Wyszków - Wisła II Płock 1:2
02.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Błękitni Raciąż 2:1
02.09. 13:00 Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:0
02.09. 16:00 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin 3:1
02.09. 17:00 Mazowia Mińsk Maz. - Mławianka Mława 2:4
02.09. 17:00 MKS Ciechanów - Ożarowianka Ożarów Maz. 4:4
03.09. 17:00 Dolcan Ząbki - KS Łomianki 0:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 2-3 września
- 5 kolejka
- Tabela
02.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Bóbr Tłuszcz 2:3
02.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:2
02.09. 12:30 Unia Warszawa - AP Marcovia Marki 4:1
03.09. 12:00 Mazur II Karczew - Agape Białołęka 2:2
03.09. 15:00 Escola Varsovia Warszawa - Wisła Maciejowice 14:0
03.09. 16:00 Świt II Nowy Dwór - Dąb Wieliszew 1:1
03.09. 17:00 Bug II Wyszków - Błyskawica Warszawa 2:5
03.09. 17:00 Victoria II Sulejówek - Sokół Serock 4:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 2-3 września
- 5 kolejka
- Tabela
02.09. 11:00 Grom Warszawa - Józefovia Józefów 0:0
02.09. 11:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów 1:3
02.09. 16:00 AP Żyrardów - Pogoń II Grodzisk Maz. 7:0
02.09. 17:00 KS Teresin - KS Konstancin 2:4
02.09. 17:00 Naprzód Stare Babice - LKS Chlebnia 1:4
02.09. 19:30 SEMP Ursynów - Sparta II Jazgarzew 3:2
03.09. 11:00 Ursus II Warszawa - KS Raszyn 2:2
03.09. 17:00 Błękitni Korytów - Przyszłość Włochy 5:4
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 2-3 września
- 3 kolejka
- Tabela
02.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie 2:2 (0:0)
Wojciech Bluszcz 56', 90' +2 - Mariusz Beksa 59', 81'
02.09. 16:00 Start Proboszczewice - Błyskawica Lucień 5:1 (3:0)
Arkadiusz Majchrzak, Jakub Woliński (2), Dawid Ziemczyk, Paweł Kurowski
- Adrian Śmiałkowski
02.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 5:0 (3:0)
Damian Kotkiewicz 4', 54', Michał Dzięgielewski 10', 47', Mateusz
Biegański 41'
02.09. 16:00 Zryw Bielsk - Delta Słupno 3:1 (1:0)
Adrian Żuchniewicz 45', Filip Orłowski 78', 85' - Krzysztof Machowski
51'
02.09. 16:45 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 0:4 (0:1)
Mariusz Kunikowski, Mateusz Struzik, Adam Zając, Łukasz Świątek
03.09. 14:00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo 4:6 (0:4)
Mateusz Dopieralski 60', 77', 84', Krzysztof Grotkiewicz 75' -
Arkadiusz Kopaczewski 3', Piotr Wachaczyk 15', Tomasz Sudomir 28', Tomasz
Golatowski 34', Piotr Mysior 80', Michał Bachanek 90' +5
03.09. 15:00 Unia Czermno - Świt Staroźreby 3:2 (1:0)
Kamil Sieciński 27', Patryk Wawrzyniak 85', Damian Sztendor 90' - Michał
Sobczak 49', 60'
Klasa A Płock
- 2-3 września
- 2 kolejka
- Tabela
02.09. 15:00 Polonia Radzanowo - Błękitni Gabin 4:0 (2:0)
samobójczy 15', 21', Rafał Bratkowski 59', 68'
02.09. 16:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 1:2 (1:0)
Maciej Barciński 2' - Adrian Olkiewicz 64', Sebastian Margol 90'
03.09. 11:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 1:1 (0:1)
Kamil Jaszczak 47' - Przemysław Cieszkowski 32'
03.09. 11:00 Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock 1:2 (1:2)
Radosław Staszewski 34' - Kacper Orłowski 5', Dominik Marcinkowski 14'
03.09. 13:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Duninów 1:2 (1:0)
Paweł Żółtowski 17' - Rafał Rękawiecki 60', 65'
03.09. 13:00 Pogoń Słupia - Spójnia Mała Wieś 0:1 (0:1)
Tomasz Górecki 30' (rz.k.)
Klasa B Płock
- 3 września
- 2 kolejka
- Tabela
03.09. 11:00 Orkan Lelice - Szopen Sanniki 1:5 (0:3)
Daniel Bartnikowski 51' - Marcin Porębski 22', 24', 56', Mateusz
Gorzelewski 38', Dominik Sapiński 64'
03.09. 11:00 Lwówianka Lwówek - Zorza Szczawin 2:3 (0:0)
Łukasz Ziółkowski 52', Krystian Dzierzba 87' - Adam Sarzała 65', 76',
samobójczy 68'
03.09. 12:00 Czarni Rempin - Zjednoczeni Bulkowo 2:1 (0:1)
samobójczy 63', Albert Szczypecki 89' - Marcin Przedpełski 11'
03.09. 17:00 Relax Miszewo - Orkan Sochaczew 0:1 (0:0)
Jakub Felczak 72'
03.09. 18:00 Unia II Czermno - Sparta Mochowo 5:2 (1:1)
Hubert Kłys 42', 65', Piotr Musiakowski 67', 78', Sebastian Zaleski 76' -
Michał Jastrzębski 45', Kamil Krysiński 86'
***
|