OSTATNIA KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Żegnamy się tym razem z zespołami występującymi w Płockiej Klasie A. Podczas bieżącego weekendu rozegrane zostaną mecze ostatniej, jedenastej kolejki rundy jesiennej. Na zakończenie tegorocznych zmagań czeka nas jeszcze sporo wrażeń, głównie za sprawą meczu kolejki z udziałem Stoczniowca Płock i Błękitnych Gąbin.
Przedostatnią serię rozgrywek jesiennych obejrzymy w płockiej okręgówce, choć tu jak wiadomo odbędą się jeszcze mecze awansem z pierwszej kolejki rundy wiosennej. Zanim jednak do tego dojdzie, kibice będą się pasjonować szlagierem w wykonaniu piłkarzy Mazura Gostynin i Amatora Maszewo.
W wyższych ligach również kolejne spotkania, a wśród nich, w drugiej lidze - Derby Mazowsza. Legionovia zmierzy się z Radomiakiem.  Zapraszamy na trybuny.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa - 4-6 listopada - 15 kolejka      - Tabela

04.11. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 0:0

06.11. 18:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2:0 (1:0)
Nemanja Nikolić 43', Miroslav Radović 90'

04.11. 20:30 Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:5 (0:2)

05.11. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 1:3 (1:1)

05.11. 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:0 (1:0)

05.11. 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)

06.11. 15:30 Wisła Kraków - Górnik Łęczna 3:2 (2:1)

06.11. 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1 (0:1)  


1 liga - 4-6 listopada - 16 kolejka      - Tabela

04.11. 19:00 Znicz Pruszków - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
Maciej Mysiak 73'

05.11. 16:00 Pogoń Siedlce - Miedź Legnica 0:4 (0:1)
samobójczy 28', Damian Rasak 57', Wojciech Łobodziński 76', Paul Batin 90'

04.11. 19:00 GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)

05.11. 13:30 Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 3:1 (2:1)

05.11. 16:00 Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 3:2 (1:0)
 
05.11. 16:00 Stal Mielec - GKS Tychy 3:2 (0:1)

05.11. 16:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 0:0

05.11. 17:45 Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 0:2 (0:0)

06.11. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 3:3 (1:1)     


2 liga - 4-6 listopada - 16 kolejka     - Tabela

05.11. 13:30 Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Bartosz Sulkowski 21'

05.11. 17:00 Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 2:0 (1:0)
Michał Zapaśnik 22', Marcin Kluska 64'

04.11. 18:00 ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
 
05.11. 13:00 Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)

05.11. 13:00 Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)

05.11. 13:00 GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
 
05.11. 14:00 Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (2:1)

06.11. 13:00 Gryf Wejherowo - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)          


3 liga Grupa 1 - 4-6 listopada - 15 kolejka     - Tabela

05.11. 13:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór 1:1 (0:1)
Mateusz Stępień 89' - Sebastian Olczak 42'

05.11. 13:30 Huragan Wołomin - Pelikan Łowicz 0:4 (0:2)
Jurij Hłuszko 6', 21', 70', Bartosz Bujalski 89'

06.11. 13:00 ŁKS Łódź - Legia II Warszawa 1:1 (1:0)
Jewhen Radionow 45' - Tomasz Nawotka 60'

06.11. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Tomasz Chałas 36' (rz.k.), Mateusz Muszyński 68'

04.11. 18:00 Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
 
05.11. 14:00 MKS Ełk - Concordia Elbląg 1:3 (0:1)

05.11. 14:00 Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Maz. 0:0

05.11. 18:00 Sokół Ostróda - Motor Lubawa 2:0 (1:0)

06.11. 11:00 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - Widzew Łódź 3:2 (0:2)      


4 liga Południowa - 5-6 listopada - 17 kolejka     - Tabela

05.11. 11:00 KS Raszyn - Start Otwock 4:0

05.11. 11:00 Sparta Jazgarzew - Błonianka Błonie 1:2

05.11. 12:00 LKS Promna - Oskar Przysucha 2:3

05.11. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Wierzbica 2:1

05.11. 13:00 Energia Kozienice - MKS Piaseczno 1:2

05.11. 13:30 KS Konstancin - Victoria Sulejówek 1:1

05.11. 13:30 Mazur Karczew - Grom Warszawa 0:1

05.11. 14:30 Znicz II Pruszków - Proch Pionki 6:0

05.11. 16:00 Broń Radom - Szydłowianka Szydłowiec 3:2

06.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 2:1      

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 5-6 listopada - 17 kolejka     - Tabela

05.11. 11:00 KS Łomianki - Delta Słupno 3:1

05.11. 11:00 Unia Warszawa - Mławianka Mława 0:1

05.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 0:4

05.11. 11:00 Bug Wyszków - Błękitni Raciąż 1:2

05.11. 13:00 Bzura Chodaków - MKS Ciechanów 1:2

05.11. 13:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Pogoń II Siedlce 1:2

05.11. 13:30 Ożarowianka Ożarów Maz. - Tęcza Łyse 3:0

05.11. 13:30 MKS Przasnysz - Podlasie Sokołów Podl. 5:1

05.11. 16:00 Dolcan Ząbki - Mazovia Mińsk Maz. 5:1

06.11. 13:00 Czarni Węgrów - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2    

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 5-6 listopada - 14 kolejka     - Tabela

05.11. 10:00 Legion Warszawa - Promnik Łaskarzew 1:0

05.11. 11:00 Agape Białołęka - Świt II Nowy Dwór 1:3

05.11. 13:30 Bóbr Tłuszcz - Legionovia II Legionowo 2:3

05.11. 13:30 Sokół Serock - Drukarz Warszawa 0:0

05.11. 13:30 Victoria II Sulejówek - Olimpia Warszawa 5:0

06.11. 13:00 Sokół Celestynów - Marcovia 2000 Marki 1:6

06.11. 13:00 Amur Wilga - Vulcan Wólka Mlądzka 1:3

06.11. 15:00 Błyskawica Warszawa - Dąb Wieliszew 4:2 

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 5-6 listopada - 14 kolejka     - Tabela

05.11. 11:00 LKS Chlebnia - Okęcie Warszawa 3:2

05.11. 11:00 Świt Warszawa - Pogoń II Grodzisk 1:0

05.11. 11:00 Piast Piastów - KS Teresin 1:0

05.11. 13:30 Perła Złotokłos - Przyszłość Włochy 2:1

05.11. 14:00 Milan Milanówek - FC Lesznowola 4:0

06.11. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 2:3

06.11. 11:00 Rys Laski - SEMP Ursynów 2:1

06.11. 13:30 Naprzód Brwinów - Józefovia Józefów 2:0   

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 5-6 listopada - 12 kolejka     - Tabela

05.11. 13:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 2:0 (1:0)
Damian Lewandowski 24', Kamil Łęcki 76'

05.11. 13:30 Mazur Gostynin - Amator Maszewo 3:0 (2:0)
Piotr Wachaczyk 6', 12' , Jakub Kustra 69'

05.11. 13:30 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 2:1 (1:1)
Tomasz Grzywacz 13', Mariusz Kunikowski 68' - Mateusz Biegański 5'

05.11. 14:00 ULKS Ciółkowo - Skra Drobin 1:6 (1:1)
Tomasz Racki 6' - Marcin Kowalski 27', 70', 76', 84', Marcin Kwiatkowski 67', Piotr Baczewski 90' +2

05.11. 14:00 Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc 2:2 (0:1)
Michał Szymański 65', Dawid Pietrzak 79' - Łukasz Paczkowski 43', Emil Cendlewski 55'  

06.11. 13:30 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś 4:2 (0:2)
Damian Kąkolewski 55', 73', 89', Adam Gozdan 70' - Karol Błaszczyk 22', Patryk Brząkalski 39'

06.11. 13:30 Unia Czermno - Skrwa Łukomie 3:1 (1:0)
Łukasz Woźniak 21', samobójczy 47', Damian Sztendor 64' - Michał Jagodziński 90'   


Klasa A Płock - 5-6 listopada - 11 kolejka     - Tabela

05.11. 13:00 Sparta Mochowo - Start Proboszczewice 0:6 (0:2)
 Sebastian Duchewicz 12', 42', Dawid Ziemczyk 70', Bartłomiej Szafrański 73', 83', Paweł Kurowski 87'

05.11. 13:00 GKS Góra - Pogoń Słupia 0:2 (0:1)
Szymon Sieradzki 27', 75'

05.11. 13:30 Wisła Duninów - Błyskawica Lucień 1:3 (0:1)
Rafał Rękawiecki 60' - Krzysztof Kamiński 40', Bartosz Antczak 57', Łukasz Kokosiński 72'

05.11. 13:30 Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 0:1 (0:0)
Patryk Żuchowski 74'

06.11. 11:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gabin 2:1 (0:0)
Dariusz Sutkowski 66', Michał Nachyła 75' - Ahmed Elgebaly 69'

06.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto 1:2 (0:2)
Jakub Sierpiński 71' - Arkadiusz Szczepański 40', Patryk Folgier 45'  


***


 
 
   

 

Admin dnia listopad 04 2016 12:07:33 · 0 Komentarzy · 1012 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.31.175.xxx @ news.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.