EKSTRAKLASA - 30 PAŹDZIERNIKA - 2 listopada - 14 KOLEJKA -
Tabela
31.10. 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
1:3 (0:1)
Aleksandar Kovacevic 54' - Guilherme 31', Nemanja Nikolic 50', Tomasz
Jodłowiec 58'
30.10. 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
30.10. 20:30 Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 1:0 (1:0)
30.10. 20:30 Wisła Kraków - Ruch Chorzów 0:0
31.10. 15:30 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
31.10. 20:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1 (1:0)
02.11. 18:00 Korona Kielce - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:1)
02.11. 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 1:! (0:1)
1 liga -
30 PAŹDZIERNIKA - 2 listopada - 15 kolejka
- Tabela
31.10. 14:00 Dolcan Ząbki - Zagłębie
Sosnowiec 4:1 (2:0)
Marcin Krzywicki 20', 55', Igor Sapała 22', Michał Bajdur 57' - samobójczy
71'
31.10. 15:00 Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock 1:3
(1:2)
Jakub Smektała 44′ - Arkadiusz Reca 17′, Mikołaj Lebedyński 38′, Damian
Piotrowski 87′
31.10. 16:00 Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 3:1
(1:0)
Artur Formela 14', 60', Janusz Surdykowski 50' - Ernest Dzięcioł 72'
30.10. 20:30 Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:0
31.10. 13:00 Rozwój Katowice - Miedź Legnica 2:1 (0:1)
31.10. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)
31.10. 17:00 Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork 1:0 (1:0)
31.10. 17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1:3 (1:2)
02.11. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia _ : _
2 liga -
30-31 października - 15 kolejka
- Tabela
30.10. 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
1:1 (1:1)
Jakub Poznański 34' (rz.k.) - Maksymilian Banaszewski 45'
31.10. 13:00 Radomiak Radom - GKS Tychy 1:0
(1:0)
Leandro 39'
31.10. 14:00 Legionovia Legionowo - Stal
Stalowa Wola 2:0 (0:0)
Kamil Tlaga 64', Mateusz Kwiatkowski 90'
31.10. 12:00 Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik 0:0
31.10. 13:00 Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa 1:3 (1:1)
31.10. 13:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów 3:0 (1:0)
31.10. 14:00 Nadwiślan Góra - Polonia Bytom 2:1 (1:1)
31.10. 14:00 Okocimski Brzesko - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
31.10. 16:00 Stal Mielec - Wisła Puławy 2:0 (1:0)
3 liga -
16 kolejka (awansem)
- Tabela
30.10. 19:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS Łódź 2:0
(0:0)
Rafał Maciejewski 56', Rafał Pachelski 90'
31.10. 11:00 Energia Kozienice -
Pilica Białobrzegi 2:1 (1:0)
Damian Stanisławski 2', Eugeniusz Kołodziejczyk 55' - Kamil Ziemnicki 90'
4 liga Południowa -
16 kolejka (awansem)
- Tabela
31.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur Karczew 4:4 (0:2)
Jakub Muzyka 55' (rz.k.), Mateusz Iwanicki 64', 70', Adam Krajewski 73' -
Kamil Gałązka 2', Michał Trzaskowski 37', Daniel Zembol 48', Paweł Pytkowski 90'
31.10. 13:00 Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn 0:0
31.10. 11:00 Szydłowianka Szydłowiec - Hutnik Warszawa 6:0 (3:0)
Norbert Drożdżał 11', Kamil Czarnecki 14' (rz.k.), 42', 55', 90' (rz.k.),
samobójczy 90' +2
Zaległy z 10 kolejki
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
4 liga Północna
- Mecz zaległy
- 14 kolejka
- Tabela
31.10. 12:00 Mazur Gostynin - KS Łomianki 0:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.1 - 15 kolejka (awansem)
- Tabela
30.10. 20:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Promnik Łaskarzew 0:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.2 - 13 kolejka (awansem)
- Tabela
31.10. 13:00 Korona Góra Kalwaria - Milan Milanówek 1:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
KLASA A
Płock -
mecz zaległy
- 8 kolejka
- Tabela
31.10. 11:00 Start Proboszczewice - GKS Góra 0:2 (0:2)
Jakub Krzemiński (2)
***
|