|
1 liga -
15-16 listopada - 17 kolejka
- Tabela
15.11. 12:00 Flota Świnoujście - Pogoń Siedlce
1:1 (0:1)
Charles Nwaogu 63' - Adrian Dziubiński 23'
15.11. 13:00 GKS Tychy - Dolcan Ząbki 1:0 (1:0)
Marcin Radzewicz 39'
15.11. 16:00 Wisła Płock - Wigry Suwałki 1:1
(0:0)
Piotr Wlazło 78' - Karol Mackiewicz 58'
15.11. 13:30 Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:1)
15.11. 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1:2 (0:2)
15.11. 17:00 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
16.11. 12:15 Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:0 (1:0)
16.11. 12:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)
16.11. 16:45 Arka Gdynia - GKS Katowice 2:1 (1:0)
2 liga -
15-16 listopada - 17 kolejka
- Tabela
15.11. 13:00 Legionovia Legionowo - Wisła
Puławy 3:4 (0:2)
Sebastian Janusiński 63', Paweł Broniszewski 86', Szymon Lewicki 90' - Dawid
Pożak 6', Jarosław Niezgoda 40', Wołodymyr Fedoriw 64', Tomasz Sedlewski 73'
15.11. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
1:1 (0:1)
Jakub Poznański 74' - Maciej Górski 28'
15.11. 12:00 Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
15.11. 12:00 Okocimski KS Brzesko - Górnik Wałbrzych 0:0
15.11. 13:00 Błękitni Stargard Sz. - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:1)
15.11. 13:00 Rozwój Katowice - Nadwiślan Góra 5:0 (2:0)
15.11. 13:00 Limanovia Limanowa - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)
15.11. 17:00 Stal Mielec - MKS Kluczbork 0:0
16.11. 13:00 Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (1:0)
3 liga -
15-16 listopada - 17 kolejka
- Tabela
15.11. 13:00 Pogoń Grodzisk -
Legia II Warszawa 1:4 (1:1)
Tomasz Kołodziejski 12' - Kamil Kurowski 16', Norbert Misiak 55', 81', Łukasz
Moneta 71'
15.11. 13:00 Ursus Warszawa - ŁKS Łódź 2:0
(1:0)
Przemysław Sztybrych 43', 84'
15.11. 13:00 Warta Sieradz - GKP Targówek 4:1
(2:1)
Michał Stasiak 7', 57', 72' (rz.k.), Marcin Kobierski 35' - Jewhen
Romanow 15'
15.11. 15:00 Świt Nowy Dwór -
Pilica Białobrzegi 0:3 (0:2)
Kamil Matulka 2', Arkadiusz Oziewicz 39' (rz.k.), Zbigniew Obłuski 89'
15.11. 16:00 Polonia Warszawa - Sokół
Aleksandrów 5:1 (3:0)
Jan Dźwigała 15', Adrian Ligienza 31', 32', Adam Czerkas 74', 81' - Samuel
Uche Obi 47'
15.11. 17:00 Broń Radom - Omega Kleszczów 3:0
(0:0)
Wajih Bouchniba 47', Piotr Nowosielski 61', Mikołaj Skórnicki 74'
16.11. 11:00 Lechia Tomaszów - Radomiak Radom
0:2 (0:1)
Aleksiej Dubina 44', Jakub Cieciura 57' (rz.k.)
16.11. 11:15 Pelikan Łowicz - Start Otwock 1:0
(0:0)
Patryk Pomianowski 72'
16.11. 13:00 Pogoń II Siedlce - WKS Wieluń 5:0
(3:0)
Marcin Paczkowski 6', 78', Bartosz Kaszubowski 16', Hubert Tomalski 26',
Tomasz Lewandowski 63'
4 liga
Południowa -
15-16 listopada - 16 kolejka (zaległa)
- Tabela
29.10. 13:30 Szydłowianka Szydłowiec - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Dariusz Cackowski 55'
15.11. 11:00 KS Raszyn - Ożarowianka Ożarów 2:2 (0:1)
Daniel Rosiński 60', 80' - Bartek Pomarański 20' (rz.k.), Paweł Jabłoński
90' +3
15.11. 11:00 KS Konstancin - Mazur Karczew 0:0
15.11. 11:00 Okęcie Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 0:4 (0:3)
Damian Majek 21', Piotr Wójcik 42', 45', Sylwester Płacheta 69'
15.11. 13:00 Zwolenianka Zwoleń - Energia Kozienice 1:7 (0:3)
Rafał Gil 75' - Wojciech Nowocień 14', 35', 63', Damian Stanisławski 39',
Daniel Ciupiński 62' (rz.k.), 90', Eugeniusz Kołodziejczyk 88'
15.11. 13:00 Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew 0:0
15.11. 16:00 Victoria Sulejówek - Znicz II Pruszków 1:1 (0:1)
Krystosiak 79' (rz.k.) - Czarnecki 33' (rz.k.)
16.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Wilga Garwolin 0:3 (0:1)
Arkadiusz Zalewski 6', Łukasz Puciłowski 85', Michał Kępka 87'
16.11. 13:00 Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
Guyguy Pierre Ndakiza 73'
4 liga północna -
15-16 listopada - 16 kolejka (zaległa)
- Tabela
29.10. 13:00 MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Maz. 1:4 (1:2)
Krzysztof Butryn 18' (rz.k.) - Marek Kaliszewski 40',
Piotr Zacheja 44', Rafał Komosa 66', 77'
29.10. 13:30 Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin 5:2 (2:1)
Kamil Jagielski I 2', Jakub Zalewski 36', 48', Bartosz
Salamon 63', Łukasz Wolf 75' - Dawid Sokołowski 41', Dominik Stopczyński 83'
(rz.k.)
02.11. 13:00 Korona Szydłowo - KS Łomianki 0:1 (0:0)
Łukasz Prusik 85'
15.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Bzura Chodaków 2:0 (1:0)
Rafał Hapak 21', Rafała Popis 80'
15.11. 13:00 Mazovia Mińsk Maz. - Narew Ostrołęka 1:0 (0:0)
Rafał Słowik 56'
15.11. 13:00 Bug Wyszków - MKS Ciechanów 5:0 (1:0)
Kamil Kaput 20', Łukasz Kowalczyk 47', Paweł Nowacki 60', Damian Gałązka
80', Marcin Rosiński 90'
15.11. 13:00 Mławianka Mława - Błękitni Gąbin 2:3 (1:2)
Nazar Litun 26', Jakub Wróblewski 57' - Łukasz Kiełbasa 25', Jakub Kustra
27', Damian Surmak 68'
15.11. 13:00 Skra Drobin - Huragan Wołomin 1:5 (0:1)
Maciej Koziorowski 73' - Rafał Wielądek 3', 60', 80', Rafał Barzyc 63',
Marcin Mańko 77'
16.11. 11:00 Wisła II Płock - Błękitni Raciąż 2:0 (1:0)
Krystian Pomorski 9', Kamil Nowicki 88'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 15-16 listopada - 14 kolejka (zaległa)
- Tabela
29.10. 20:00 Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo 2:4
Sebastian Wąsowski 28', 40' - Bartosz Kowalski 11', Piotr Płatek 48',
Bartosz Koperkiewicz 55', 65'
30.10. 17:30 Świt II Nowy Dwór - ŁKS Łochów 2:1 (1:1)
Daniel Wierzbicki 30', Adam Trojak 80' - Łukasz Jusiński 61'
15.11. 11:00 PKS Radość - Vulcan Wólka Mlądzka 2:2 (0:0)
Konrad Kryśkiewicz 56' Sebastian Jarosiewicz 85' - Marcin Raszka 54',
Michał Grabowski 64'
15.11. 13:00 Józefovia Józefów - Sokół Serock 2:1 (1:1)
Rafał Wargocki 30', Michał Orowiecki 55' -
15.11. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Dolcan II Ząbki 2:7 (1:3)
Sebastian Kozłowski 45', 58' - Rafał Wiśniowski 20', 43', 51', 90',Patryk
Mikita 37', Damian Jakubik 73', Przemysław Więczek 86'
15.11. 13:30 Bór Regut - Grom Lipowo 2:3 (1:0)
Piotr Zawada 38', 76' - Mateusz Kosowski 51', Kamil Grochowalski 69', Jacek
Kaczorek 90'
15.11. 19:30 Dąb Wieliszew - Mewa Krubin 3:2 (2:1)
Piotr Kalinowski 2', Krystian Bralski 43', Marcin Piórkowski 90' - Artur
Kamiński (rz.k.), Grzegorz Brzeziński
16.11. 13:00 Victoria II Sulejówek - Drukarz Warszawa 0:5 (0:2)
Jakub Pikulski 13', Maksymilian Vogtman 22', Rafał Szkamruk 57', Piotr
Wołowicz 65',Duc Ngugen 77'
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 15-16 listopada - 14 kolejka (zaległa)
- Tabela
02.11. 13:00 Przyszłość Włochy - Laura Chylice 1:1 (0:0)
Piotr Stępniewski 73' - Piotr Madetko 75' (rz.k.)
02.11. 14:00 Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 1:2 (0:2)
Mateusz Orzeszak 56' - Marcin Ejsmont 21', Bartłomiej Wieteska 26'
15.11. 11:00 UMKS Piaseczno - Błonianka Błonie 1:2 (1:0)
Patryk Łojewski 30 - Maciej Pater 66', samobójczy 75'
15.11. 13:00 FC Lesznowola - Milan Milanówek 3:1 (1:1)
Jan Śmigielski 36', Michał Kowalski 69', Michał Kowalski 90' +1 - Piotr
Michaeli 45'
15.11. 13:00 Naprzód Brwinów - UKS Łady 2:3 (0:1)
- Filip Kamiński, Michał Pyrka, Adam Ligęza
15.11. 13:00 Korona Góra Kalwaria - KS Teresin 6:0
15.11. 14:30 Kosa Konstancin - Sarmata Warszawa 0:2 (0:1)
Mariusz Zgórzak 40', Antoni Orliński 70'
16.11. 13:30 Zaborowianka Zaborów - Ryś Laski 1:1 (1:0)
Michał Ocipka 29' - Paweł Ignatowicz 77'
liga Okręgowa Płock -
15-16 listopada - 14 kolejka
- Tabela
15.11. 10:30 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 1:0 (0:0)
Piotr Mysior 55'
15.11. 11:00 Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 6:2
Patryk Janiszewski (3), Mateusz Ziarko, Kamil Kopyt (2) -
Jakub Woliński, Łukasz Kostun
15.11. 13:00 Kasztelan Sierpc - Wisła Duninów 3:0 (2:0)
Łukasz Paczkowski 15', samobójczy 45', Damian Mórawski 60'
15.11. 13:00 Zorza Szczawin - Skrwa Łukomie 3:2 (1:0)
Grzegorz Kopaczewski, Cezary Ozdowski, Daniel Rutkowski - Michał Jagodziński,
Mariusz Beksa
15.11. 13:00 Mazur Gostynin - Unia Iłów 4:0 (1:0)
Bartosz Komorowski 18', 65', Hubert Jaśkiewicz 46', 87'
15.11. 14:00 ULKS Ciółkowo - Błyskawica Lucień 3:2 (0:2)
Michał Aronowski (2), Tomasz Racki - Łukasz Kaczmarek, Jarosław Durka
16.11. 11:00 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno 0:1 (0:1)
Damian Sztendor 30'
KLASA A Płock -
15-16 listopada - 10 kolejka (zaległa)
- Tabela
15.11. 14:00 Stegny Wyszogród - Lwówianka Lwówek 4:1 (2:0)
Jakub Adriańczyk 20', 56', Hubert Fortuna 26', Marcin Dziergowski 59' - Dariusz Bujakowski
68'
15.11. 14:00 Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo 4:2 (1:1)
Paweł Domański 39', 85', Tomasz Górecki 48', Karol Błaszczyk 65' - Michał Chorzewski
30',
Kamil Krysiński 75'
15.11. 14:00 Start Proboszczewice - Pogoń Słupia 4:1 (1:1)
Sebastian Duchewicz 10', Adrian Wójcik 47', 79', Daniel Janicki 48' - Ariel Krysztofiak
16'
16.11. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 3:2 (1:2)
Marcin Tomczyk 24', Rafał Gołębiewski 50' (rz.k.), Wojciech Młotkowski 54' -
Norbert Skrzyński 8', 18'
16.11. 13:00 Delta Miszewko - Kasztelan Białe Błoto 5:0 (2:0)
Kamil Rzechółko 5', 49', Damian Grabowski 10', 58', Daniel Żołek 74'
16.11. 13:30 Wicher Cieszewo - Kormoran Łąck 1:0 (1:0)
Jakub Jeziak 3'
***
|