EMOCJE NA FINISZU ROZGRYWEK
Dodane przez Admin dnia Maj 26 2018 20:41:31
Nowa strona 1

Pojedynek na szczycie w trzeciej lidze. W bezpośredniej konfrontacji zmierzyły się dwie znakomite, szczególnie w dawanych latach, ekipy z Łodzi i Warszawy. Widzew Łódź, liderujący w tabeli, pokonał Polonię Warszawa 2:0 i jest na dobrej drodze do wywalczenia awansu do drugiej ligi.
Na tym właśnie szczeblu odbył się derbowy pojedynek Legionovii z walczącym o utrzymanie Zniczem Pruszków. Znicz zwyciężył i nadal ma nadzieję na pozostanie na tym szczeblu rozgrywek.
W płockiej okręgówce z kolei zwycięstwo Kasztelana Sierpc w meczu kolejki ze Startem Proboszczewice, znacznie przybliżyło sierpczan do powrotu do IV Ligi.

26.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Karol Podliński 35', Marcin Smoliński 74'

26.05. 18:00 Widzew Łódź - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Kacper Falon 14', Marek Zuziak 65'

26.05. 11:00
Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 5:1 (2:1)
Michał Dzięgielewski 32', 36', Bartłomiej Śmigrodzki 77', Łukasz Betlejewski 80', Mateusz Biegański 89' - Przemysław Kowalkowski 20'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Zakończyły się zmagania o tytuł Mistrza Polski. Po raz trzeci z rzędu najlepszym zespołem w Polsce okazałą się Legia Warszawa. Gratulujemy. Płocczanom nie udało się niestety zagwarantować sobie występów w europejskich pucharach, choć do szczęścia zabrakło naprawdę tak niewiele.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Nice 1 liga - 27 maja - 33 kolejka      - Tabela

27.05. 12:45 Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 0:0

27.05. 12:45 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1:1 (1:0)
 
27.05. 12:45 GKS Tychy - Odra Opole 3:0 (1:0)

27.05. 12:45 Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2:1 (2:1)

27.05. 12:45 Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1:0 (0:0)

27.05. 12:45 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 5:1 (2:0)

27.05. 12:45 Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 3:3 (0:2)

27.05. 12:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)

27.05. 12:45 Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1)             


2 liga - 26 maja - 33 kolejka      - Tabela

26.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Karol Podliński 35', Marcin Smoliński 74'

26.05. 17:00 Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:2 (2:2)
Leândro 20' (rz.k.), 36' (rz.k.) - Niklas Zulciak 8', 34'

26.05. 17:00 ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (0:1)

26.05. 17:00 MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 (1:0)
 
26.05. 17:00 Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 3:3 (1:1)

26.05. 17:00 Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1:1 (1:1)

26.05. 17:00 Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
 
26.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)

26.05. 17:00 Rozwój Katowice - ŁKS Łódź 0:2 (0:1) 


3 liga Grupa 1 - 26-27 maja - 31 kolejka      - Tabela

26.05. 12:00 Legia II Warszawa - GKS Wikielec 1:2 (1:1)
Mikołaj Kwietniewski 43' - Remigiusz Sobociński 17', Cezary Nowiński 62'

26.05. 13:00 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów 1:3 (1:1)
Paweł Wolski 12' - Bartosz Mroczek 13', Aleksander Ślęzak 66', Kamil Żylski 77'

26.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski 5:4 (4:2)

26.05. 17:00 Huragan Morąg - Finishparkiet Drwęca NML 0:1 (0:0)

26.05. 17:00 MKS Ełk - Pelikan Łowicz 0:0

26.05. 17:00 Świt Nowy Dwór - Lechia Tomaszów 0:1 (0:0)
Wiktor Żytek 49'

26.05. 17:00 Warta Sieradz - ŁKS 1926 Łomża 0:2 (0:0)

26.05. 18:00 Widzew Łódź - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Kacper Falon 14', Marek Zuziak 65'

27.05. 18:00 Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Wojciech Wocial 84' (rz.k.) - Marcin Paczkowski 68'      


4 liga Grupa Południowa - 26-27 maja - 27 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 1:2
 
26.05. 11:00 MKS Piaseczno - Oskar Przysucha 2:2
 
26.05. 11:00 Naprzód Skórzec - Sparta Jazgarzew 4:5

26.05. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Drogowiec Jedlińsk 0:1

26.05. 17:00 Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2

26.05. 17:00 Perła Złotokłos - LKS Promna 0:1

27.05. 11:00 Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin 4:0   

06.06. 17:30 Energia Kozienice - Broń Radom _ : _

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 19-26 maja - 27 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 Bug Wyszków - Drukarz Warszawa 1:5

26.05. 15:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 1:1

26.05. 17:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 2:1

26.05. 17:00 Dolcan Ząbki - Korona Ostrołęka 1:1

26.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Mazur Gostynin 5:0

27.05. 13:00 Mazowia Mińsk Maz. - Pogoń II Siedlce 2:0

Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.

26.05. 16:00 Mławianka Mława - KS Łomianki 0:3
zaległy mecz 26 kolejki

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 26-27 maja - 27 kolejka        - Tabela

26.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Mazur II Karczew 2:1
 
26.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Bug II Wyszków 3:0
 
26.05. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Wisła Maciejowice _ : _
 
26.05. 16:00 Sokół Serock - Agape Białołęka 2:2

26.05. 17:00 Dąb Wieliszew - AP Marcovia Marki 1:0

27.05. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Escola Varsovia Warszawa 3:0

27.05. 14:00 Victoria II Sulejówek - Unia Warszawa 2:3

27.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - Błyskawica Warszawa 2:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 26-27 maja - 27 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 KS Raszyn - LKS Chlebnia 1:0

26.05. 11:00 Grom Warszawa - Piast Piastów 3:0

26.05. 12:00 Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy 2:3

26.05. 14:30 KS Teresin - Błękitni Korytów 3:1

26.05. 17:00 AP Żyrardów - Naprzód Stare Babice 1:1

27.05. 11:00 Ursus II Warszawa - SEMP Ursynów 0:4

27.05. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Naprzód Brwinów 2:2

KS Konstancin - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 26 maja - 26 kolejka      - Tabela

26.05. 11:00 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 5:1 (2:1)
Michał Dzięgielewski 32', 36', Bartłomiej Śmigrodzki 77', Łukasz Betlejewski 80', Mateusz Biegański 89' - Przemysław Kowalkowski 20'
 
26.05. 12:00 Delta Słupno - Amator Maszewo 1:2 (1:2)
Przemysław Michalski 44' - Tomasz Golatowski 22', Krystian Majchrzak 35'
Sędziował Szymon Marciniak.


26.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 2:3 (1:2)
Patryk Karczewski 5', Mariusz Beksa 90' +3 - Damian Konwerski 3', Maciej Sobiesiak 44', Mariusz Unierzyski 63'  

26.05. 17:00 Orzeł Goleszyn - Błyskawica Lucień 1:1 (1:1)
Damian Zarębski 23' - Piotr Krysztofiak 24'

26.05. 17:00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 1:5 (0:1)
Maciej Więckowski 75' - Filip Orłowski 22', Jarosław Sulkowski 50', Michał Wochowski 72', 8Adrian Żuchniewicz 80', 85'

26.05. 17:00 Unia Iłów - Unia Czermno 2:1 (1:1)
Tomasz Trafalski 4', Krystian Wiśniewski 89' - Hubert Kłys 11'

26.05. 18:30 Skra Drobin - Wicher Cieszewo 3:2 (1:1)
Michał Lemanowicz 44', Jakub Gąsiorowski 68', Jakub Wilczyński 72' - Krzysztof Grotkiewicz 28', Michał Gozdan 89'


Klasa A Płock - 25-27 maja - 19 kolejka      - Tabela 

25.05. 19:30 Spójnia Mała Wieś - Stoczniowiec Płock 0:10 (0:5)
Dariusz Sutkowski 5', Paweł Nowak 13', Przemysław Kowalczyk 18', 43', 69', Łukasz Kostun 20', Barłomiej Mielczarski 60', 75', Dawid Lakowski 78', Damian Grabowski 85'
 
26.05. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - Polonia Radzanowo 5:3

26.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo 1:0 (0:0)
Kamil Grzęda 90' +3

26.05. 17:30 Pogoń Słupia - GKS Góra 6:1 (2:1)
Bartłomiej Granat 13', 42', 47', 77', Paweł Sadowski 72', 79' - Mateusz Jankowski 12'

26.05. 18:00 Wisła Duninów - Mazowia Słubice 3:2 (0:1)
Rafał Rękawiecki 61', 80', 90' -  Kamil Śniecikowski 43', Adrian Olkiewicz 79'  

27.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Błękitni Gabin 1:2 (1:0)
Michał Aronowski 8' - Tomasz Ziarkowski 70', 80'   


Klasa B Płock - 26-27 maja - 17 kolejka      - Tabela

26.05. 16:00 Sparta Mochowo - Szopen Sanniki 3:2 (2:1)
Damian Lipiński 17', Maciej Gołębiewski 39', Damian Lipiński 65' - Witold Stradza 12', Mateusz Gorzelewski 50'  

26.05. 18:00 Unia II Czermno - Zorza Szczawin 0:2 (0:1)
Michał Maciak 35', Adam Sarzała 55'

27.05. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek 3:2 (2:2)
Daniel Bartnikowski 36', 45' +1, Mateusz Karolkowski 53' - Krystian Dzierzba 37', 44'

27.05. 16:00 Relax Miszewo - Czarni Rempin 13:1

27.05. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Orkan Sochaczew 3:3 (2:3)
Krzysztof Jakubiak 2', 8', Paweł Małkiewicz 84' - Jakub Sobieraj 15', Mariusz Mamcarz 22', Ernest Świstak 40'


***