Sparingi Lato 2013

Poprzednie lata:

Lato 2013

14-21 lipca 2013

Skrwa Łukomie - Wkra Bieżuń 3:4
Orlęta Baboszewo - Spójnia Mała Wieś 4:3
Partyzant Leszno - Spójnia Mała Wieś 9:0
Kryształ Glinojeck - Błękitni Raciąż 2:2
Bzura Chodaków - Promyk Nowa Sucha 10:2
Wisła Duninów - Błyskawica Lucień 2:4
MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 9:0
Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice 5:1
Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 6:2
Józefovia Józefów - PKS Radość 2:1
Mazur Gostynin - Wisła II Płock 1:6

23-24 lipca 2013

Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 6:3
Żyrardowianka Żyrardów - Sokół Aleksandrów 0:0 
ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:1
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 5:2
PKS Radość - Polonia Warszawa 2:0
MKS Ciechanów - Wkra Sochocin 2:2
Victoria Sulejówek - Błękitni Raciąż 2:0
GKP Targówek - Bug Wyszków 4:0
MKS Kutno - Wisła Płock II 1:2
Nadnarwianka Pułtusk - Kryształ Glinojeck 2:4
Kasztelan Sierpc - Mień Lipno 0:3

26-27 lipca 2013

Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 3:1 (2:0)
Polonia '95 Warszawa - Skra Drobin 2:2 (2:0)
Orlęta Baboszewo - Huragan Bodzanów 5:2 (2:2)
Spójnia Mała Wieś - Start Proboszczewice 0:5
Mazur Gostynin - Polonia '95 Warszawa 1:3 (0:0)
Bóbr Tłuszcz - LKS Chlebnia 4:0 (1:0)
Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 4:2 (3:1)
GKP Targówek - Pogoń Grodzisk Maz. 0:3 (0:0)
ŁKS Łochów - LKS Ostrówek 7:2 (4:0)
Świt Staroźreby - Amator Maszewo 3:2
Pogoń Słupia - Orkan Lelice 1:1
ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 8:6
Orzeł Goleszyn - Wisła II Płock 4:5 (3:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Mazovia Rawa Maz. 3:0
Promyk Nowa Sucha - Żyrardowianka Żyrardów 4:1 (1:0)
Kryształ Glinojeck - WKS Rząśnik 0:3
KS Wąsewo - FC 2013 Różan 6:2
Kormoran Łąck - Unia Choceń 4:1
Wisła Duninów - Wkra Sochocin 0:5
Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec  Płock 3:1

31 lipca - 1 sierpnia 2013

Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 0:6 (0:3)
Tajfun Jartypory - ŁKS Łochów 3:2 (0:2)
Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 3:2
Zryw Bielsk - Amator Maszewo 4:7
Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 8:0 (4:0)
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)
Józefovia Józefów - Start Otwock 2:1 (1:0)
Żyrardowianka Żyrardów - KS Konstancin 3:0 (2:0)
Broń Radom - Granat Skarżysko 0:1
Nadstal Krzaki Cz. - KS II Konstancin 4:4
Mazur Karczew - Energia Kozienice 1:1 (1:1)
ULKS Ciółkowo - Start Proboszczewice 1:2
Błękitni Korytów - LKS II Chlebnia 0:1
Victoria Kałuszyn - Nojszewianka Dobre 4:5
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 3:5
Naprzód Skórzec - TOP 54 Biała Podlaska 2:1
Unia Krzywda - Tygrys Huta Mińska 2:3
PKS Radość - Kosa Konstancin 3:2
Pogoń II Siedlce - Grodzisk Krzymosze 2:4
Tęcza Stanisławów - Płomień Dębe Wielkie 7:4
Ożarowianka Ożarów - Olimpia Olsztynek 4:4
Laura Chylice - FC Lesznowola 1:4 (0:2)
Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo 9:2 (5:1)

3-4 sierpnia 2013

Błękitni Gąbin - Wisła II Płock 2:1 (1:0)
GKP Targówek - Legia II Warszawa 1:0
PKS Radość - Dolcan II Ząbki 1:2
Zaborowianka Zaborów - Mazur Radzymin 8:3
Mazur Karczew - Mszczonowianka 2:0 (1:0)
Korona Góra Kalwaria - Józefovia Józefów 0:4 (0:2)
Wilga Garwolin - Ruch Ryki 1:0
Żyrardowianka Żyrardów - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0
Świt Warszawa - AON Rembertów 4:1 (2:0)
GKS Baruchowo - Mazur Gostynin 0:1
Pełta Karniewo - Nadnarwianka Pułtusk 2:3 (2:0)
Pogoń Grodzisk - Mazovia Rawa Maz. 1:0
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa 1:0
Świt Staroźreby - Partyzant Leszno 1:4
Ożarowianka Ożarów - Żbik Nasielsk 4:2
Skra Drobin - Wisła '95 Płock 3:4
Amator Maszewo - Unia Choceń 10:0
Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn 0:2 (0:0)
Korona HiD Ostrołęka - Forty Piątnica 1:0
Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne 1:0
Wisła Dobrzyń - Kasztelan Sierpc 2:2
Iskra Narzym - MKS Ciechanów 1:4
Świt Staroźreby - Partyzant Leszno 1:4
Bzura Chodaków - Orzeł Kampinos 7:0 (2:0)
Mławianka Mława - Olimpia Olsztynek 1:3
Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 6:4 (2:2)
Sparta Jazgarzew - KS Konstancin 4:2
Zaborowianka Zaborów - Milan Milanówek 1:6 (1:3)
Sokół Ostróda - Błękitni Raciąż 4:1
Okęcie Warszawa - KS Łomianki 1:0 (0:0)
Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa 3:2
Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo 3:2

Turniej w Skaryszewie (2x20 min.)
Zwolenianka Zwoleń – Szydłowianka Szydłowiec 1:2 (1:1)
Polonia Iłża – Zwolenianka Zwoleń 1:2 (1:2)
Szydłowianka Szydłowiec – Polonia Iłża 3:0 (1:0)
Jodła Jedlnia-Letnisko – Mazowsze Grójec 1:3 (0:3)
Oskar Przysucha – Jodła Jedlnia-Letnisko 2:0 (1:0)
Mazowsze Grójec – Oskar Przysucha 0:0
Polonia Iłża- Jodła Jedlnia- Letnisko 2:4 (0:1)
Oskar Przysucha- Zwolenianka Zwoleń 1:1 (1:1) rz.k. 5:4
Finał: Mazowsze Grójec- Szydłowianka Szydłowiec 0:4 (0:2)

Pogoń Grodzisk - Widok Skierniewice 2:1
Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 4:2
Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock 2:2 (2:1)
Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 7:6 (3:3)
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 5:0
Wicher Cieszewo - Huragan Bodzanów 3:10 (2:2)
Orzeł Sypniewo - GUKS Krasnosielc 4 : 0
KS Ostrowiec - FK Rybno 0:6
Królewscy Płock - DAF Płońsk 2:2 (1:2) (kobiety)

6-7 sierpnia 2013

Sokół Serock - Makowianka Maków 3:1 (1:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Korona II Kielce 3:2 (1:1)
Ożarowianka Ożarów - Pogoń II Grodzisk 1:2
Promnik Łaskarzew - Orzeł Unin 6:0
Partyzant Leszno PKS Radość 0:4 (0:2)
ŁKS Łochów - Wicher Sadowne 4:3
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 2:3
Wisła Duninów - Kormoran Łąck 3:3
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 2:4 (0:1)
Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 0:3 (0:3)
Korona Szydłowo - Mławianka Mława 1:5 (0:5)
Świt Warszawa - Ryś Laski 4:4 (2:2)
Unia Iłów - Mazowia Słubice 3:0 (1:0)
Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 (1:0)
Bór Regut - Laura Chylice 0:6
Promnik Łaskarzew - Promnik II Łaskarzew 7:2
Tajfun Brochów - Huragan Bodzanów 2:2 (1:1)

9 - 11 sierpnia 2013

Tajfun Brochów - Huragan Bodzanów 2:2 (1:1)
Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 3:1
Wkra Bieżuń - Kasztelan Białe Błoto 6:6
Józefovia II Józefów - Płomień Dębe Wielskie 1:2 (0:1)
Tłuchovia Tłuchowo - Orzeł Goleszyn 1:8
Wisła Duninów - Gladiator Słoszewo 3:4
Kormoran Łąck - Spójnia Mała Wieś 8:2
KS Konstancin - UMKS Piaseczno 7:3
Iskra Krasne - Korona Szydłowo 10.08

Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 11.08, 15:00
Korona Wejsce - Unia Iłów 1:9
Huragan Bodzanów - FK Rybno 3:3 (1:1)
Stegny Wyszogród - Sokół Budki Piaseckie 7:1
Wkra Sochocin - Mewa Krubin 11.08, 17:00
Delta Miszewko - Rolmar 1:2 (1:1)
Lwówianka Lwówek - Mazowia Słubice 6:5 (2:0)
Tajfun Góra - Iskra Kozłowo 3:3 (0:2)
Makowianka Maków - Sona Nowe Miasto 11.08, 14:00
KS Konstancin - FC Lesznowola 8:0
Skra Drobin - Wisła Płock 2:9
ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo Jun. 11:1
Orkan Lelice - Olimpia Gozdowo 1:3

17 - 18 sierpnia 2013

Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 5:0 (0:0)
Start Proboszczewice - Delta Miszewko 3:2 (2:1)
KS Wesoła - ETV Warszawa 10:0
Wicher Cieszewo - Kasztelan Białe Błoto 4:2
Wisła Duninów - GKS Góra 7:0 (3:0)
Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 6:2 (2:2)
Orkan Lelice - Iskra Kozłowo 4:2 (2:1)
Olimpia Gozdowo - Skrwa Łukomie 3:4
Stegny Wyszogród - FK Rybno 4:3 (1:3)
Kormoran Łąck - Unia Iłów 6:2 (4:1)
KS II Konstancin - Kamionek Warszawa 4:1
 


Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
114.119.134.xxx @ readarticle.php
114.119.147.xxx @ readarticle.php
114.119.148.xxx @ photogallery.php
114.119.133.xxx @ search.php
114.119.153.xxx @ news.php
114.119.158.xxx @ readarticle.php
3.238.72.xxx @ viewpage.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.