KLASA A WARSZAWA GRUPA 3
Termin 1 - 21-22 sierpnia
GLKS II Nadarzyn - Gwardia Warszawa
Laura Chylice - Walka Kosów
Orzeł Baniocha - UKS Siekierki
Przyszłość II Włochy - Okęcie II Warszawa
Jedność Żabieniec - Kosa Konstancin
Ursus II Warszawa - Piast II Piastów
Sparta II Jazgarzew - KS II Raszyn
Termin 2 - 28-29 sierpnia
Gwardia Warszawa - KS II Raszyn
Piast II Piastów - Sparta II Jazgarzew
Kosa Konstancin - Ursus II Warszawa
Okęcie II Warszawa - Jedność Żabieniec
UKS Siekierki - Przyszłość II Włochy
Walka Kosów - Orzeł Baniocha
GLKS II Nadarzyn - Laura Chylice
Termin 3 - 4-5 września
Laura Chylice - Gwardia Warszawa
Orzeł Baniocha - GLKS II Nadarzyn
Przyszłość II Włochy - Walka Kosów
Jedność Żabieniec - UKS Siekierki
Ursus II Warszawa - Okęcie II Warszawa
Sparta II Jazgarzew - Kosa Konstancin
KS II Raszyn - Piast II Piastów
Termin 4 - 11-12 września
Gwardia Warszawa - Piast II Piastów
Kosa Konstancin - KS II Raszyn
Okęcie II Warszawa - Sparta II Jazgarzew
UKS Siekierki - Ursus II Warszawa
Walka Kosów - Jedność Żabieniec
GLKS II Nadarzyn - Przyszłość II Włochy
Laura Chylice - Orzeł Baniocha
Termin 5 - 18-19 września
Orzeł Baniocha - Gwardia Warszawa
Przyszłość II Włochy - Laura Chylice
Jedność Żabieniec - GLKS II Nadarzyn
Ursus II Warszawa - Walka Kosów
Sparta II Jazgarzew - UKS Siekierki
KS II Raszyn - Okęcie II Warszawa
Piast II Piastów - Kosa Konstancin
Termin 6 - 25-26 września
Gwardia Warszawa - Kosa Konstancin
Okęcie II Warszawa - Piast II Piastów
UKS Siekierki - KS II Raszyn
Walka Kosów - Sparta II Jazgarzew
GLKS II Nadarzyn - Ursus II Warszawa
Laura Chylice - Jedność Żabieniec
Orzeł Baniocha - Przyszłość II Włochy
Termin 7 - 2-3 października
Przyszłość II Włochy - Gwardia Warszawa
Jedność Żabieniec - Orzeł Baniocha
Ursus II Warszawa - Laura Chylice
Sparta II Jazgarzew - GLKS II Nadarzyn
KS II Raszyn - Walka Kosów
Piast II Piastów - UKS Siekierki
Kosa Konstancin - Okęcie II Warszawa
Termin 8 - 9-10 października
Gwardia Warszawa - Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki - Kosa Konstancin
Walka Kosów - Piast II Piastów
GLKS II Nadarzyn - KS II Raszyn
Laura Chylice - Sparta II Jazgarzew
Orzeł Baniocha - Ursus II Warszawa
Przyszłość II Włochy - Jedność Żabieniec
Termin 9 - 16-17 października
Jedność Żabieniec - Gwardia Warszawa
Ursus II Warszawa - Przyszłość II Włochy
Sparta II Jazgarzew - Orzeł Baniocha
KS II Raszyn - Laura Chylice
Piast II Piastów - GLKS II Nadarzyn
Kosa Konstancin - Walka Kosów
Okęcie II Warszawa - UKS Siekierki
Termin 10 - 23-24 października
Gwardia Warszawa - UKS Siekierki
Walka Kosów - Okęcie II Warszawa
GLKS II Nadarzyn - Kosa Konstancin
Laura Chylice - Piast II Piastów
Orzeł Baniocha - KS II Raszyn
Przyszłość II Włochy - Sparta II Jazgarzew
Jedność Żabieniec - Ursus II Warszawa
Termin 11 - 30-31 października
Ursus II Warszawa - Gwardia Warszawa
Sparta II Jazgarzew - Jedność Żabieniec
KS II Raszyn - Przyszłość II Włochy
Piast II Piastów - Orzeł Baniocha
Kosa Konstancin - Laura Chylice
Okęcie II Warszawa - GLKS II Nadarzyn
UKS Siekierki - Walka Kosów
Termin 12 - 6-7 listopada
Gwardia Warszawa - Walka Kosów
GLKS II Nadarzyn - UKS Siekierki
Laura Chylice - Okęcie II Warszawa
Orzeł Baniocha - Kosa Konstancin
Przyszłość II Włochy - Piast II Piastów
Jedność Żabieniec - KS II Raszyn
Ursus II Warszawa - Sparta II Jazgarzew
Termin 13 - 13-14 listopada
Sparta II Jazgarzew - Gwardia Warszawa
KS II Raszyn - Ursus II Warszawa
Piast II Piastów - Jedność Żabieniec
Kosa Konstancin - Przyszłość II Włochy
Okęcie II Warszawa - Orzeł Baniocha
UKS Siekierki - Laura Chylice
Walka Kosów - GLKS II Nadarzyn
|