KLASA A WARSZAWA GRUPA 1
Termin 1 - 21-22 sierpnia
AON Rembertów - WKS Rząśnik
Mewa Krubin - Bóbr Tłuszcz
Korona Jadów - Amigos Warszawa
Rządza Załubice - Legion II Warszawa
Dąb Wieliszew - Rotavia Nieporęt
KS II Łomianki - Wkra Pomiechówek
KS Wesoła - Wisła Jabłonna
Termin 2 - 28-29 sierpnia
WKS Rząśnik - Wisła Jabłonna
Wkra Pomiechówek - KS Wesoła
Rotavia Nieporęt - KS II Łomianki
Legion II Warszawa - Dąb Wieliszew
Amigos Warszawa - Rządza Załubice
Bóbr Tłuszcz - Korona Jadów
AON Rembertów - Mewa Krubin
Termin 3 - 4-5 września
Mewa Krubin - WKS Rząśnik
Korona Jadów - AON Rembertów
Rządza Załubice - Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew - Amigos Warszawa
KS II Łomianki - Legion II Warszawa
KS Wesoła - Rotavia Nieporęt
Wisła Jabłonna - Wkra Pomiechówek
Termin 4 - 11-12 września
WKS Rząśnik - Wkra Pomiechówek
Rotavia Nieporęt - Wisła Jabłonna
Legion II Warszawa - KS Wesoła
Amigos Warszawa - KS II Łomianki
Bóbr Tłuszcz - Dąb Wieliszew
AON Rembertów - Rządza Załubice
Mewa Krubin - Korona Jadów
Termin 5 - 18-19 września
Korona Jadów - WKS Rząśnik
Rządza Załubice - Mewa Krubin
Dąb Wieliszew - AON Rembertów
KS II Łomianki - Bóbr Tłuszcz
KS Wesoła - Amigos Warszawa
Wisła Jabłonna - Legion II Warszawa
Wkra Pomiechówek - Rotavia Nieporęt
Termin 6 - 25-26 września
WKS Rząśnik - Rotavia Nieporęt
Legion II Warszawa - Wkra Pomiechówek
Amigos Warszawa - Wisła Jabłonna
Bóbr Tłuszcz - KS Wesoła
AON Rembertów - KS II Łomianki
Mewa Krubin - Dąb Wieliszew
Korona Jadów - Rządza Załubice
Termin 7 - 2-3 października
Rządza Załubice - WKS Rząśnik
Dąb Wieliszew - Korona Jadów
KS II Łomianki - Mewa Krubin
KS Wesoła - AON Rembertów
Wisła Jabłonna - Bóbr Tłuszcz
Wkra Pomiechówek - Amigos Warszawa
Rotavia Nieporęt - Legion II Warszawa
Termin 8 - 9-10 października
WKS Rząśnik - Legion II Warszawa
Amigos Warszawa - Rotavia Nieporęt
Bóbr Tłuszcz - Wkra Pomiechówek
AON Rembertów - Wisła Jabłonna
Mewa Krubin - KS Wesoła
Korona Jadów - KS II Łomianki
Rządza Załubice - Dąb Wieliszew
Termin 9 - 16-17 października
Dąb Wieliszew - WKS Rząśnik
KS II Łomianki - Rządza Załubice
KS Wesoła - Korona Jadów
Wisła Jabłonna - Mewa Krubin
Wkra Pomiechówek - AON Rembertów
Rotavia Nieporęt - Bóbr Tłuszcz
Legion II Warszawa - Amigos Warszawa
Termin 10 - 23-24 października
WKS Rząśnik - Amigos Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Legion II Warszawa
AON Rembertów - Rotavia Nieporęt
Mewa Krubin - Wkra Pomiechówek
Korona Jadów - Wisła Jabłonna
Rządza Załubice - KS Wesoła
Dąb Wieliszew - KS II Łomianki
Termin 11 - 30-31 października
KS II Łomianki - WKS Rząśnik
KS Wesoła - Dąb Wieliszew
Wisła Jabłonna - Rządza Załubice
Wkra Pomiechówek - Korona Jadów
Rotavia Nieporęt - Mewa Krubin
Legion II Warszawa - AON Rembertów
Amigos Warszawa - Bóbr Tłuszcz
Termin 12 - 6-7 listopada
WKS Rząśnik - Bóbr Tłuszcz
AON Rembertów - Amigos Warszawa
Mewa Krubin - Legion II Warszawa
Korona Jadów - Rotavia Nieporęt
Rządza Załubice - Wkra Pomiechówek
Dąb Wieliszew - Wisła Jabłonna
KS II Łomianki - KS Wesoła
Termin 13 - 13-14 listopada
KS Wesoła - WKS Rząśnik
Wisła Jabłonna - KS II Łomianki
Wkra Pomiechówek - Dąb Wieliszew
Rotavia Nieporęt - Rządza Załubice
Legion II Warszawa - Korona Jadów
Amigos Warszawa - Mewa Krubin
Bóbr Tłuszcz - AON Rembertów
|