PUCHAR POLSKI PZPN
Runda wstępna - 15-16 lipca 2017
15.07 18:00 Wda Świecie - Radomiak Radom
1:3 0:1)
Dawid Retlewski 64' (rz.k.) - Leândro 26' (rz.k.), Matthieu Bemba 70', Peter
Mazan 90'
15.07 18:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- Odra Opole 5:0 (3:0)
Kamil Wolski 8', Karol Drwęcki 25', Mariusz Gabrych 38', Piotr Basiuk
73'Marcin Kozłowski 89'
18.07 18:00 Sokół Ostróda - Polonia
Warszawa 2:0 (1:0)
Adrian Korzeniewski 27', Arkadiusz Ciach 51'
15.07 17:00 Legionovia Legionowo -
Znicz Pruszków 3:1 (1:1)
Mateusz Żebrowski 32', Mateusz Kwiatkowski 47', Patryk Koziara 86' - Maciej
Machalski 33'
18.07 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Warta Poznań
1:1 rz.k. 3:2
15.07 17:00 Warta Sieradz - Stomil Olsztyn 0:0 rz.k. 4:2
14.07 17:00 Polonia Środa Wielkopolska - ROW 1964 Rybnik 1:2
16.07 17:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 2:6
15.07 17:00 Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów 3:3 rz.k. 7:6
15.07 18:00 Gryf Słupsk - MKS Kluczbork 2:4
16.07 17:00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Puszcza Niepołomice 1:3
15.07 17:00 Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg 3:3 rz.k. 3:1
15.07 17:00 Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 0:1
16.07 11:00 Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo 0:1
15.07 16:00 MKP Szczecinek - Błękitni Stargard Szczeciński 0:7
15.07 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Bytovia Bytów 2:4
15.07 17:00 Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice 1:0
15.07 18:00 Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0:2
15.07 18:00 Wisła Puławy - Raków Częstochowa 3:2
15.07 17:00 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 0:3 v.o.
1 Runda - 22-27 lipca
22.07 17:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- Olimpia Grudziądz 2:2 pd. rz.k. 5:4
Piotr Basiuk 34', Mariusz Gabrych 86' - Robert Janicki 7', 42'
2.07 17:00 Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
2:2 pd. rz.k. 4:3
samobójczy 33', Piotr Darmochwał' 108 (rz.k.) - Grzegorz Tomasiewicz 73',
Daniel Chyła 104'
22.07 17:00 Radomiak Radom - Podbeskidzie
Bielsko-Biała 1:1 pd. rz.k. 2:4
Kamil Cupriak 46' - Tomasz Podgórski 26' (rz.k.)
22.07 16:00 Legionovia Legionowo -
Chojniczanka Chojnice 1:4 (0:1)
Patryk Koziara 59' - Andrzej Rybski 2', Tomasz Mikołajczak 68', Paweł
Zawistowski 73' (rz.k.), Emil Drozdowicz 88'
22.07 17:00 GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 2:1
22.07 17:00 MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 0:3
22.07 17:00 Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice 1:0
22.07 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Mielec 0:1
22.07 17:00 Stal Rzeszów - Miedź Legnica 1:3
26.07 19:00 ROW 1964 Rybnik - Górnik Zabrze 0:2
26.07 17:30 Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sącz 1:5
22.07 17:00 Chełmianka Chełm - Zagłębie Sosnowiec 0:3
22.07 17:00 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 0:1
23.07 19:45 Sokół Ostróda - Stal Stalowa Wola 2:1 pd.
22.07 17:00 Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo 2:1
22.07 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 1:2
1/16 Finału - 9 sierpnia
08.08 20:45 Wisła Kraków - Wisła Płock
2:1 (0:0)
Iván González 56' (rz.k.), 86' (rz.k.) - Jakub Łukowski 49'
08.08 18:00 Wisła Puławy - Legia Warszawa
1:4 (0:2)
Robert Hirsz 90' - Krzysztof Mączyński 9', samobójczy 11', Dominik Nagy 64',
Armando Sadiku 90'
08.08 19:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (1:2)
Krystian Pomorski 20' - Adrian Rakowski 12', Valērijs Šabala 43', Paweł
Tomczyk 73'
09.08 19:00 Sokół Ostróda - Górnik Zabrze 1:3
00.08 19:00 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 1:2
09.08 19:00 GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 0:3
08.08 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4
08.08 17:00 Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna 2:1
09.08 20:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3:0
09.08 19:00 Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk 1:0
10.08 20:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 4:2 pd.
08.08 19:00 Stal Mielec - Piast Gliwice 0:2
08.08 19:00 Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 1:3
09.08 19:30 GKS Tychy - Cracovia 1:1 rz.k. 1:4
09.08 20:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2:1
10.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1:2 pd.
1/8 Finału - 20 września
21.09 15:00 Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa
0:4 (0:1)
Łukasz Broź 18' (k), Armando Sadiku 64', Sebastian Szymański 75', Maciej
Dąbrowski 82'
20.09 17:45 Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 3:2 p.d.
27.09 15:30 Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1 (0:0)
19.09 17:45 Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin 0:0 rz.k. 5:4
19.09 20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 1:2 p.d.
26.09 18:00 Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
21.09 20:45 Cracovia - Zagłębie Lubin 0:3 (0:3)
20.09 20:45 Korona Kielce - Wisła Kraków 1:0 p.d.
1/4 Finału - 25 października - 29 listopada
24.10 20:30 Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze 1:3 (0:2)
25.10 20:30
Bytovia Bytów - Legia Warszawa 1:3 (1:2)
Michał Szewczyk 45' - Armando Sadiku 2', 87', Cristian Pasquato 29'
25.10 18:00
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:2 (0:1)
26.10 20:30
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:1 (0:1)
_________________________________________
28.11 20:45 Legia Warszawa - Bytovia Bytów
4:2 (0:1)
Hildeberto Pereira 47', 62', Sebastian Szymański 49', 71' - Janusz
Surdykowski 26', Sebastian Kamiński 90'
29.11 18:00 Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
28.11 18:00 Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 3:0 (0:0)
29.11 20:45 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
1/2 Finału - 28 marca 2017 - 18 kwietnia 2018
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Korona Kielce
______________________________________
Finał - 2 maja 2018
|