PUCHAR POLSKI MZPN
1 Runda - 15 sierpnia 2017
Kartofliska.pl Warszawa - Bar Ulubiona ETV Warszawa 1:1 rz.k. 2:3
SRS Zamienie - Rozwój Warszawa 2:10
GKP Targówek - Wicher Kobyłka 2:5
Irzyk Warszawa - MKS Hutnik Warszawa 0:20
Farmacja Tarchomin - AON Rembertów 0:7
Pogoń Wiskitki - FC Płochocin 0:8
Mazur II Radzymin - Sokół Celestynów 1:3
Bór Regut (oldboje) - Advit Wiązowna 0:3 v.o.
KS Blizne - Inter Warszawa 3:7
WKS Rząśnik - Mazur Radzymin 2:7
SKP Korona Warszawa - Victoria Zerzeń 9:4
Korona Jadów - AP Marcovia II Marki 1:5
Promnik II Łaskarzew - Start Otwock 0:0 rz.k. 2:4
Orion Cegłów - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1:5
IFQ Warszawa - Huragan II Wołomin 1:11
KS Glinianka - Amur Wilga 4:0
Zły Warszawa - PKS Radość 0:5
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Wisła Jabłonna 2:3
Orzeł Parysów - Józefovia II Józefów 1:2
Jeziorka Prażmów - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3
GKS Dąbrówka - SRT Halinów 2:4
Relax Radziwiłłów - Tur Jaktorów 6:1
Józefowianka Józefów - MKS II Piaseczno 3:4
Coco Jambo Warszawa - Świt Warszawa 1:4
Sokół II Serock - Pogoń Józefów 0:5
Dąb II Wieliszew - Bednarska Warszawa 3:5
Orły Zielonka - Bór Regut 2:2 rz.k. 4:3
MKS Polonia Warszawa (jun.) - Wisła Dziecinów 0:3 v.o.
Walka Kosów - Laura Chylice 2:8
WS Warszawa - UKS Łady 0:0 rz.k. 3:4
OIRP Warszawa - Kamionek Warszawa 2:2 rz.k. 3:4
2 runda - 23 sierpnia 2017
23.08 20:30 Bar Ulubiona ETV Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:21
23.08 17:00 Rozwój Warszawa - KS Raszyn 0:3 v.o.
23.08 17:00 Wicher Kobyłka - Agape Białołęka 1:2
23.08 17:00 MKS Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa 2:3
23.08 17:00 AON Rembertów - Ursus II Warszawa 2:3
23.08 17:00 Pogoń Wiskitki - Unia Warszawa 1:5
23.08 17:00 Sokół Celestynów - Victoria II Sulejówek 1:6
23.08 17:00 Advit Wiązowna - Promnik Łaskarzew 2:2 rz.k 4:2
23.08 17:00 Inter Warszawa - Naprzód Stare Babice 4:4 rz.k. 3:2
23.08 17:00 Mazur Radzymin - Bug II Wyszków 2:0
23.08 17:00 SKP Korona Warszawa - Józefovia Józefów 0:2
23.08 17:00 AP Marcovia II Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:4
23.08 17:00 Start Otwock - Sparta II Jazgarzew 0:4
23.08 17:00 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - AP Żyrardów 2:1
23.08 17:00 Huragan II Wołomin - AP Marcovia Marki 0:3
23.08 17:00 KS Glinianka - KS Konstancin 0:1
23.08 17:00 PKS Radość - SEMP Ursynów 1:3
23.08 17:00 Wisła Jabłonna - Bóbr Tłuszcz 5:1
23.08 17:00 Józefovia II Józefów - Mazur II Karczew 0:3
23.08 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Wisła Maciejowice 4:1
23.08 17:00 SRT Halinów - Hutnik Warszawa 2:8
23.08 17:00 Relax Radziwiłłów - Błękitni Korytów 2:4
23.08 17:00 MKS II Piaseczno - LKS Chlebnia 3:0 v.o.
23.08 17:00 Świt Warszawa - Przyszłość Włochy 3:8
23.08 17:00 Pogoń Józefów - Świt II Nowy Dwór 0:7
23.08 17:00 Bednarska Warszawa - Sokół Serock 0:7
23.08 17:00 Orły Zielonka - Dąb Wieliszew 0:3
23.08 17:00 Wisła Dziecinów - Grom Warszawa 2:6
23.08 17:00 Laura Chylice - KS Teresin 8:2
23.08 17:00 UKS Łady - Naprzód Brwinów 2:4
23.08 17:00 Kamionek Warszawa - Piast Piastów 3:0 v.o.
23.08 17:00 Legion Warszawa - Olimpia Warszawa 1:5
3 runda - 6 września 2017
6.09 20:40 Inter Warszawa - Laura Chylice 2:3
6.09 16:30 Naprzód Brwinów - Olimpia Warszawa 2:0
6.09 16:30 Agape Białołęka - Ursus II Warszawa 2:1
6.09 16:30 Mazur Radzymin - Błękitni Korytów 6:1
6.09 19:00 Błyskawica Warszawa - Józefovia Józefów 1:10
6.09 18:00 Świt II Nowy Dwór - Escola Varsovia Warszawa 0:5
6.09 20:00 Unia Warszawa - Victoria II Sulejówek 1:2
6.09 16:30 Pogoń II Grodzisk - KS Raszyn 2:2 rz. k. 3:4
6.09 16:30 SEMP Ursynów - Mazur II Karczew 4:5
6.09 18:30 Sokół Serock - Przyszłość Włochy 2:4
6.09 17:00 KS Konstancin - Grom Warszawa (odwołany)
6.09 16:30 MKS II Piaseczno - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2:1
6.09 19:00 Dąb Wieliszew - Hutnik Warszawa 1:1 rz.k. 1:4
5.09 20:30 Kamionek Warszawa - AP Marcovia Marki 1:7
6.09 19:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Advit Wiązowna 3:2
6.09 16:30 Wisła Jabłonna - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.
4 runda - 20 września 2017
19.09 16:30 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 0:0
rz.k. 1:4
20.09 16:00 Mazur II Karczew - Naprzód Brwinów 3:0
20.09 16:00 MKS II Piaseczno - KS Raszyn 2:1
20.09 19:00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów 6:3
20.09 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Pogoń Grodzisk 2:1
20.09 16:00 KS Łomianki - Huragan Wołomin 3:4
20.09 19:30 Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy 3:0 v.o.
20.09 16:00 AP Marcovia Marki - Hutnik Warszawa 1:0
20.09 16:00 Mazur Radzymin - Bug Wyszków 3:2
20.09 16:00 Wisła Jabłonna - Wilga Garwolin 1:6
20.09 20:00 Grom Warszawa - MKS Piaseczno 2:5
20.09 16:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur Karczew 1:4
20.09 20:00 Victoria II Sulejówek - Sparta Jazgarzew 2:3
20.09 18:00 Laura Chylice - Błonianka Błonie 2:2 rz.k. 8:7
20.09 19:30 Agape Białołęka - Dolcan Ząbki 0:2
5 runda - 27 września 2017
27.09 16:45 Mazur II Karczew - Drukarz Warszawa 0:1
27.09 16:00 MKS II Piaseczno - Wilga Garwolin 2:2 rz.k. 3:0
27.09 19:00 Mazur Karczew - MKS Piaseczno 8:0
27.09 19:30 Dolcan Ząbki - Sparta Jazgarzew 5:0
27.09 19:30 Józefovia Józefów - Huragan Wołomin 0:0 rz.k. 1:3
27.09 18:00 Vulcan Wólka Mlądzka - AP Marcovia Marki 3:3 rz.k. 3:4
27.09 18:00 Laura Chylice - Znicz II Pruszków 0:8
1/4 finału - 4 października 2017
04.10 15:30 AP Marcovia Marki - Mazur Karczew 0:9
04.10 15:30 Mazur Radzymin - Dolcan Ząbki 3:6
04.10 15:30 Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa v.o.
obustronny walkower, na boisku 3:0, w obu drużynach wystąpili nieuprawnieni
zawodnicy
04.10 15:30 MKS II Piaseczno - Znicz II Pruszków 0:3 v.o.
na boisku 3:1, w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
1/2 finału - 18 listopada 2017
18.11 12:00 Dolcan Ząbki - Mazur Karczew 1:2
Znicz II Pruszków - wolny los
2018 rok - Edycja Mazowiecka
1 runda - 11 kwietnia 2018
|