Baraże 2008/09
o udział w Ekstraklasie
Korona Kielce - Cracovia Kraków
Ze względu na konieczność rozpatrzenia spraw Widzewa Łódź i odwołań ŁKS Łódź
podjęto decyzję o odwołaniu spotkań barażowych do czasu wyjaśnienia tych spraw!
o udział w I Lidze
9 czerwca, 17:00 Gawin/Ślęza Wrocław - GKP Gorzów Wielkopolski 0:5
(0:2)
bramki: Emil Drozdowicz 30', 48', Mouhamadou Traoré 51', 56', Mateusz
Piątkowski 90'
12 czerwca, 17:00 GKP Gorzów Wielkopolski - Gawin/Ślęza Wrocław 1:0
(0:0)
bramka: Szymon Sawala 67'
Utrzymanie w I Lidze: GKP GORZÓW WIELKOPOLSKI
9 czerwca, 17:00 Start Otwock - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
bramki: dla Startu - Krzysztof Kuźmińczuk 44', dla GKS - Robert Żbikowski 69'
12 czerwca, 17:00 GKS Jastrzębie - Start Otwock 1:0 (0:0)
bramka: Robert Żbikowski 74'
Utrzymanie w I Lidze: GKS JASTRZĘBIE
o udział w II Lidze
13 czerwca, 10:00 - Losowanie par barażowych
---
17 czerwca, 17:00 Polonia Sparta Świdnica - Zagłębie Sosnowiec
0:0
17 czerwca, 17:00 BKS Stal Bielsko-Biała - Jarota Jarocin 0:2 (0:0)
bramki: Piotr Nieć 74', Maciej Manelski 90'
17 czerwca, 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Miedź Legnica
1:3 (0:1)
bramki dla Błękitnych: Robert Gajda 49', dla Miedzi: Marcin Garuch 7',
Łukasz Zagdański 56', Patryk Musiałowski 62'
17 czerwca, 17:00 Goplania Inowrocław - Czarni Żagań
0:2 (0:1)
bramki: Oskar Kamiński 42', 88'
17 czerwca, 17:00 GLKS
Nadarzyn - Hetman Zamość 1:1 (0:1)
bramki dla GLKS: Mariusz Bacławski 57', dla Hetmana:
Kamil Sawa 29'
17 czerwca, 17:00 Hutnik Kraków - Jeziorak Iława 1:1 (0:0)
bramki dla Hutnika: Paweł Pyciak 53', dla Jezioraka: Piotr Dymowski 90'
17 czerwca, 17:00 Huragan Morąg - Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:0)
bramki: Łukasz Szczoczarz 80', Tomasz Ogar 82'
17 czerwca, 17:00 Stal Rzeszów - Concordia Piotrków Trybunalski
1:0 (0:0)
bramka: Ireneusz Gryboś 59'
REWANŻE
20 czerwca, 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Polonia Sparta Świdnica
1:0 (1:0)
bramka: Krzysztof Myśliwy 42'
20 czerwca, 17:00 Jarota Jarocin - BKS Stal Bielsko-Biała
1:2 (0:1)
bramki dla Jaroty: Maciej Manelski 90' - dla BKS: Przemysław Suchowski
23', Marcin Rejmanowski 53'
20 czerwca, 17:00 Miedź Legnica - Błękitni Stargard Szczeciński
4:3 (2:1)
bramki dla Miedzi: Marcin Garuch 22', Vojislav Bakrač 42', Łukasz
Zagdański 55', Paweł Łodyga 70' - dla Błękitnych: Bartłomiej Zdunek 18', 80',
Robert Gajda 83'
20 czerwca, 17:00 Czarni Żagań - Goplania Inowrocław
6:0 (4:0)
bramki: Robert Gaca 7', Paschal Obinna Ekwueme 19', 24', 33', Wojciech
Frach 59', Dariusz Piechowiak 66'
20 czerwca, 17:00
Hetman Zamość - GLKS Nadarzyn
0:0
20 czerwca, 17:00 Jeziorak Iława - Hutnik Kraków
1:0 (0:0)
bramka: Tomasz Sedlewski 82'
20 czerwca, 17:00 Okocimski KS Brzesko - Huragan Morąg
5:0 (1:0)
bramki: Łukasz Szczoczarz 4', 50', 79', Sławomir Jagła 70', Łukasz Popiela
75'
20 czerwca, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Rzeszów
1:3 (1:1)
bramki dla Concordii: Hubert Górski 34 (k) - dla
Stali: Ireneusz Gryboś 45 (k), 76, Emmanuel Samson Udoudo 85
o udział w III Lidze
14 czerwca, 17:00 Okęcie Warszawa - KS Piaseczno 1:5 (1:3)
bramki: dla Okęcia - Piotr Biechoński 44', dla KS Piaseczno Mariusz
Milewski 21', 51', Samuelson Chukwuma Odunka 25', Zbigniew Obłuski 30', Grzegorz
Gromadzki 60'
17 czerwca, 17:00 KS Piaseczno - Okęcie Warszawa 4:1
Awans do finału: KS Piaseczno
Finał
21 czerwca, 16:00 KS Piaseczno - KS Paradyż 1:1 (0:1)
bramka dla KS Piaseczno: Tomasz Dudek 55', dla KS Paradyż: Wojciech Pęczek
11
27 czerwca, 16:00 KS Paradyż - KS Piaseczno
0:4 (0:2)
bramki: Samuelson Chukwuma Odunka 1', 69', Maciej Jankowski 43', Zbigniew
Obłuski 72'
Awans: KS Piaseczno
o utrzymanie w IV Lidze
Dzięki awansowi do III Ligi zespołu KS Piaseczno, zwolniło się
jedno miejsce w IV Lidze, w związku z tym zespoły, które zajęły 14 pozycje w
Północnej i Południowej grupie Mazowieckiej IV Ligi, zmierzą się w meczu
barażowym o pozostanie w szeregach czwarto ligowców!
Para barażowa:
28 czerwca, 16:00 Naprzód Zielonki - KS Warka 4:2 (0:2)
bramki dla Naprzodu: Robert Gregorczyk 46', 51', Krzysztof Mandes 75',
Marcin Więckowski 90'+3, dla KS Warka: Bartłomiej Jałocha 27' (rz.k.),
Rafał Wojtczak 34'.
1 lipca, 16:00 KS Warka - Naprzód Zielonki 0:1
Naprzód Zielonki pozostaje w IV Lidze.
|