PUCHAR POLSKI PZPN
Runda wstępna - 18-19 lipca 2015
18.07. 17:00
Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo 1:3
(1:1)
Mateusz Różowicz 30' - Mateusz Kwiatkowski 45', Samuelson Odunka 69', Karol
Ziąbski 89'
18.07. 17:30
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra 0:1 (0:0)
Dawid Ogrocki 60'
18.07. 18:00
Odra Opole - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
Piotr Krawczyk 72'
19.07. 17:00
Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1)
Jakub Arak 16'
____________________________________________________
18.07. 16:00
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
18.07. 17:00 Stilon Gorzów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
3:2 (2:0)
18.07. 17:00
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
1:3 (1:2)
18.07. 17:00
Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice 1:2 (0:2)
18.07. 17:00
Grunwald Ruda Śląska - Stal Stalowa Wola 2:2
(0:2) p.d. 2:4
18.07. 17:00
Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko 1:1
(1:1) rz.k. 3:0
18.07. 19:00
Stal Mielec - Rozwój Katowice 0:2 (0:1)
18.07. 19:00
ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork 2:0 (0:0)
18.07. 19:25 KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
1:4 (1:3)
19.07. 16:00
Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów 0:1 (0:1)
19.07. 17:00
Wisła Sandomierz - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
19.07. 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa 2:1 (2:1)
22.07. 17:00
Garbarnia Kraków - GKS Tychy 2:0 (1:0)
Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście 3:0 v.o.
Flota wycofała się z rozgrywek
Boruta Zgierz - Widzew Łódź 3:0 v.o.
Widzew wycofał się z rozgrywek
Wda Świecie - Limanovia Limanowa 3:0 v.o.
Limanovia wycofała się z rozgrywek
I runda - 25-29 lipca
26.07. 18:00 Wisła Płock - Bytovia Bytów 1:2
(0:0)
Mikołaj Lebedyński 77' - Shōhei Okuno 60', Janusz Surdykowski 81'
25.07. 17:00 Wda Świecie - Legionovia Legionowo
1:0 (1:0)
Karol Maliszewski 43'
25.07. 17:30 Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 4:1
(1:1)
Rafał Siemaszko 43', Marcus Vinícius 52' (rz.k.), Michał Renusz 54', Paweł
Wojowski 73' - Daniel Chyła 11'
25.07. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Dolcan Ząbki
0:4 (0:2)
Szymon Matuszek 24', 84', Szymon Sawala 28', Damian Kądzior 75'
_______________________________________________________
25.07. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Chojniczanka
Chojnice 1:4 (0:4)
25.07. 17:00 Rodło Kwidzyn - Olimpia Grudziądz
2:2 (0:1) p.d. 2:4
25.07. 17:00 Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
2:0 (0:0)
25.07. 17:00 Boruta Zgierz - Puszcza Niepołomice
0:3 (0:0)
25.07. 17:00 Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa
Wola 0:1 (0:0)
25.07. 17:00 Górnik Wałbrzych - Wigry Suwałki
0:2 (0:1)
25.07. 19:30 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
2:2 (2:1) p.d. 2:4
26.07. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Chrobry Głogów 0:0
rz.k. 6:7
26.07. 18:00 Garbarnia Kraków - Miedź Legnica 0:2 (0:1)
26.07. 18:00 GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:0 (1:0)
28.07. 17:00 Nadwiślan Góra - Zagłębie Lubin
0:3 (0:1)
29.07. 17:30 Błękitni Stargard Szczeciński -
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1 (2:1)
1/16 finału - 12 sierpnia
Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Marek Saganowski 72', Aleksandar Prijović 82'
Dolcan Ząbki - Cracovia Kraków 2:3 (2:1)
Damian Świerblewski 2', Szymon Matuszek 26' - Bartosz Kapustka 1', Dariusz
Zjawiński 47', 67'
__________________________________________________
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
2:1 (1:1)
Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin
2:4 (1:0)
Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 4:1
(2:0)
Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2:2 p.d.
rz.k. 3:0
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2
p.d. (1:1)
Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1:5 (1:3)
GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1:0 (0:0)
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice
1:1 p.d. rz.k. 2:3
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1:5 (1:3)
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:1
(0:1)
Wda Świecie - Korona Kielce 3:0 v.o.
na boisku 0:1 (0:0)
Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:2 (0:1)
1/8 finału - 23 września
24.09. 20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
4:1 (1:1)
Aleksandar Prijovic 24', 85', Nemanja Nikolic 62', Igor Lewczuk 75' - Michał
Mak 76'
__________________________________________
15.09. 15:30 Wda Świecie - Zagłębie Sosnowiec
1:4 (1:2)
16.09. 15:30 Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz
1:2 (0:1)
22.09. 17:45
GKS Katowice - Cracovia Kraków 1:3 (0:1)
22.09. 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)
23.09. 17:45 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:2 (0:2)
23.09. 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
24.09. 17:45 Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów
1:1 (1:0), p.d. 2:1
1/4 finału - 24 października - 18 listopada
28.10. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Patryk Mikita 48' - Stojan Vranješ 23', Ondrej Duda 78'
27.10. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 0:0
27.10. 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 1:2 (1:2)
Michał Fidziukiewicz 43' - Miroslav Covilo 22', Deniss Rakels 90'
28.10. 20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1 (0:0)
Paulus Arajuuri 81'
___________________________________
18.11. 20:45 Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice
4:1 (3:1)
Stojan Vranjes 29', Aleksandar Prijovic 33', Tomasz Brzyski 38', Nemanja
Nikolic 63' - Andrzej Rybski 5'
19.11. 20:45 Lech Poznań - Zagłębie Lubin
1:0 (0:0)
Szymon Pawłowski 90'
19.11. 17:45
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:2)
Martin Pribula 26, Sebastian Dudek 40 (k)
16.12. 20:00 Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1:2
(0:0)
Kamil Biliński 74' - Szymon Lewicki 69', Kamil Drygas 78'
1/2 finału - 15-16 marca - 4-5 kwietnia
15.03. 18:30 Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
Vladimir Volkov 38'
16.03. 18:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4:0 (1:0)
Nemanja Nikolić 6', 63', 79', Łukasz Broź 50'
_________________________________
5.04. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
1:1 (0:0)
Adrian Paluchowski 82' - Maciej Gajos 70'
6.04. 18:00
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Karol Danielak 60' - Nemanja Nikolić 16', Guilherme 79'
Finał - 2 maja 2016
2.05. 16:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1
(0:0)
Aleksandar Prijovic 69'
|