Nowa strona 1
FAZA ZASADNICZA
A1, A2, A3, A4 --> SSM Wisła I Płock, Pegaz Drobin, Amator Maszewo, Pogoń
Słupia.
B1, B2, B3, B4 --> Start Proboszczewice, Huragan Bodzanów, AP Sochaczew, FA
Gostynin.
C1, C2, C3, C4 --> Błękitni G±bin, SSM Wisła II Płock, Kasztelan
Sierpc, Stoczniowiec Płock.
D1, D2, D3, D4 --> ULKS Ciółkowo, GKS Góra, Delta Miszewko, Mazur Gostynin.
ZESPOŁY POSIADAJˇ WYLOSOWANE OZNACZENIA NA STAŁE!
PŁOCKA LIGA ORLIKÓW U-11 - I
TURNIEJ JESIENNY
Sobota 14.09.2013
Boisko Orlik w Ogrodzie Jordanowskim, Płock ul. Kilińskiego
08:30 A1 - A2 SSM Wisła I Płock - Pegaz Drobin 2:1
08:50 A3 - A4 Amator Maszewo - Pogoń Słupia 10:0
09:10 A1 - A4 SSM Wisła I Płock - Pogoń Słupia 5:0
09:30 A3 - A2 Amator Maszewo - Pegaz Drobin 6:1
09:50 A1 - A3 SSM Wisła I Płock - Amator Maszewo 0:0
10:10 A4 - A2 Pogoń Słupia - Pegaz Drobin 0:4
1 |
AMATOR
Maszewo |
07 |
16-01 |
2 |
S.S.M. I
WISŁA Płock |
07 |
07-01 |
3 |
PEGAZ Drobin |
03 |
06-08 |
4 |
POGOŃ Słupia |
00 |
00-21 |
Sobota 14.09.2013
Boisko Orlik, Winiary, Płock ul. Zamenhofa
08:30 B1-B2 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów 0:0
08:50 B3-B4 AP Sochaczew - FA Gostynin 1:5
09:10 B1-B4 Start Proboszczewice - FA Gostynin 0:1
09:30 B3-B2 AP Sochaczew - Huragan Bodzanów 1:1
09:50 B1-B3 Start Proboszczewice - AP Sochaczew 2:1
10:10 B4-B2 FA Gostynin - Huragan Bodzanów 4:1
1 |
Football A.
Gostynin |
09 |
10-02 |
2 |
START
Proboszczewice |
04 |
02-02 |
3 |
HURAGAN
Bodzanów |
02 |
02-05 |
4 |
Akademia Piłk.
Sochaczew |
01 |
03-08 |
Niedziela 15.09.2013
Boisko Orlik w Ogrodzie Jordanowskim, Płock ul. Kilińskiego
08:30 C1-C2 Błękitni G±bin - SSM Wisła II Płock 0:5
08:50 C3-C4 Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock 3:0
09:10 C1-C4 Błękitni G±bin - Stoczniowiec Płock 3:0
09:30 C3-C2 Kasztelan Sierpc - SSM Wisła II Płock 0:3
09:50 C1-C3 Błękitni G±bin - Kasztelan Sierpc 0:0
10;10 C4-C2 Stoczniowiec Płock - SSM Wisła II Płock 0:3
1 |
S.S.M. II
WISŁA Płock |
09 |
11-00 |
2 |
KASZTELAN
Sierpc |
04 |
03-03 |
3 |
BŁĘKITNI
G±bin |
04 |
03-05 |
4 |
STOCZNIOWIEC
Płock |
00 |
00-09 |
Niedziela 15.09.2013
Boisko Orlik, Winiary, Płock ul. Zamenhofa
08:30 D1-D2 ULKS Ciółkowo - GKS Góra 1:1
08:50 D3-D4 Delta Miszewko - Mazur Gostynin 3:0
09:10 D1-D4 ULKS Ciółkowo - Mazur Gostynin 3:0
09:30 D3-D2 Delta Miszewko - GKS Góra 0:1
09:50 D1-D3 ULKS Ciółkowo - Delta Miszewko 3:5
10:10 D4-D2 Mazur Gostynin - GKS Góra 0:3
1 |
GKS Góra |
07 |
05-01 |
2 |
DELTA
Miszewko Strz. |
06 |
08-04 |
3 |
ULKS Ciółkowo |
04 |
07-06 |
4 |
MAZUR
Gostynin |
00 |
00-09 |
PŁOCKA LIGA ORLIKÓW U-11 - II
TURNIEJ JESIENNY
Sobota 28.09.2013
Boisko Orlik w Ogrodzie Jordanowskim, Płock ul. Kilińskiego
08:30 A1-B2 SSM Wisła I Płock - Huragan Bodzanów 3:1
08:50 C3-D4 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:1
09:10 A1-D4 SSM Wisła I Płock - Mazur Gostynin 2:1
09:30 C3-B2 Kasztelan Sierpc - Huragan Bodzanów 3:1
09:50 A1-C3 SSM Wisła I Płock - Kasztelan Sierpc 2:1
10:10 B2-D4 Huragan Bodzanów - Mazur Gostynin 1:1
1 |
S.S.M. I
WISŁA Płock |
16 |
14-04 |
2 |
KASZTELAN
Sierpc |
08 |
08-07 |
3 |
HURAGAN
Bodzanów |
04 |
06-13 |
4 |
MAZUR
Gostynin |
01 |
02-12 |
Sobota 28.09.2013
Boisko Orlik, Winiary, Płock ul. Zamenhofa
08:30 B1-C2 Start Proboszczewice - SSM Wisła II Płock 3:0
08:50 A4-D3 Pogoń Słupia - Delta Miszewko 0:8
09:10 B1-D3 Start Proboszczewice - Delta Miszewko 0:0
09:30 A4-C2 Pogoń Słupia - SSM Wisła II Płock 3:0
09:50 B1-A4 Start Proboszczewice - Pogoń Słupia 3:0
10:10 C2-D3 SSM Wisła II Płock - Delta Miszewko 0:3
1 |
DELTA
Miszewko Strz. |
13 |
19-04 |
2 |
START
Proboszczewice |
11 |
08-02 |
3 |
S.S.M. II
WISŁA Płock |
09 |
11-09 |
4 |
POGOŃ Słupia |
03 |
03-32 |
Niedziela 29.09.2013
Boisko Orlik w Ogrodzie Jordanowskim, Płock ul. Kilińskiego
08:30 C1-D2 Błękitni G±bin - GKS Góra 2:3
08:50 A3-B4 Amator Maszewo - FA Gostynin 1:0
09:10 C1-B4 Błękitni G±bin - FA Gostynin 0:4
09:30 A3-D2 Amator Maszewo - GKS Góra 5:0
09:50 C1-A3 Błękitni G±bin - Amator Maszewo 0:4
10:10 D2-B4 GKS Góra - FA Gostynin 0:5
1 |
AMATOR
Maszewo |
16 |
26-01 |
2 |
Football A.
Gostynin |
15 |
19-02 |
3 |
GKS Góra |
10 |
08-13 |
4 |
BŁĘKITNI
G±bin |
04 |
05-17 |
Niedziela 29.09.2013
Boisko Orlik, Winiary, Płock ul. Zamenhofa
08:30 D1-A2 ULKS Ciółkowo - Pegaz Drobin 2:1
08:50 B3-C4 AP Sochaczew - Stoczniowiec Płock 4:3
09:10 D1-C4 ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock 7:0
09:30 B3-A2 AP Sochaczew - Pegaz Drobin 0:0
09:50 D1-B3 ULKS Ciółkowo - AP Sochaczew 2:3
10:10 A2-C4 Pegaz Drobin - Stoczniowiec Płock 6:1
1 |
ULKS Ciółkowo |
10 |
18-10 |
2 |
Akademia Piłk.
Sochaczew |
08 |
10-13 |
3 |
PEGAZ Drobin |
07 |
13-11 |
4 |
Stoczniowiec
Płock |
00 |
04-26 |
PŁOCKA LIGA ORLIKÓW U-11 - III TURNIEJ
JESIENNY
Sobota 05.10.2013
Boisko Orlik w Ogrodzie Jordanowskim, Płock ul. Kilińskiego
08:30 A1-B1 SSM Wisła I Płock - Start Proboszczewice 0:4
08:50 C1-D1 Błękitni G±bin - ULKS Ciółkowo 2:1
09:10 A1-D1 SSM Wisła I Płock - ULKS Ciółkowo 6:1
09:30 C1-B1 Błękitni G±bin - Start Proboszczewice 0:1
09:50 A1-C1 SSM Wisła I Płock - Błękitni G±bin 6:0
10:10 B1-D1 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo 1:1
1 |
S.S.M. I
WISŁA Płock |
22 |
26-09 |
2 |
START
Proboszczewice |
18 |
14-03 |
3 |
ULKS Ciółkowo |
11 |
21-19 |
4 |
BŁĘKITNI
G±bin |
07 |
07-25 |
Sobota 05.10.2013
Boisko Orlik, Winiary, Płock ul. Zamenhofa
08:30 A2-B2 Pegaz Drobin - Huragan Bodzanów 3:0
08:50 C2-D2 SSM Wisła II Płock - GKS Góra 4:0
09:10 A2-D2 Pegaz Drobin - GKS Góra 4:2
09:30 C2-B2 SSM Wisła II Płock - Huragan Bodzanów 3:0
09:50 A2-C2 Pegaz Drobin - SSM Wisła II Płock 0:5
10:10 B2-D2 Huragan Bodzanów - GKS Góra 0:3
1 |
S.S.M. II
WISŁA Płock |
18 |
23-09 |
2 |
PEGAZ Drobin |
13 |
20-18 |
3 |
GKS Góra |
13 |
13-21 |
4 |
HURAGAN
Bodzanów |
04 |
06-22 |
Niedziela 06.10.2013
Boisko Orlik w Ogrodzie Jordanowskim, Płock ul. Kilińskiego
08:30 A3-B3 Amator Maszewo - AP Sochaczew 2:0
08:50 C3-D3 Kasztelan Sierpc - Delta Miszewko 1:3
09:10 A3-D3 Amator Maszewo - Delta Miszewko 1:1
09:30 C3-B3 Kasztelan Sierpc - AP Sochaczew 1:0
09:50 A3-C3 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 3:1
10:10 B3-D3 AP Sochaczew - Delta Miszewko 1:4
1 |
AMATOR
Maszewo |
23 |
32-03 |
2 |
DELTA
Miszewko S. |
20 |
27-07 |
3 |
KASZTELAN
Sierpc |
11 |
11-14 |
4 |
A.P.
Sochaczew |
08 |
11-20 |
Niedziela 06.10.2013
Boisko Orlik, Winiary, Płock ul. Zamenhofa
08:30 A4-B4 Pogoń Słupia - FA Gostynin 0:10
08:50 C4-D4 Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 0:5
09:10 A4-D4 Pogoń Słupia - Mazur Gostynin 0:7
09:30 C4-B4 Stoczniowiec Płock - FA Gostynin 1:6
09:50 A4-C4 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 1:6
10:10 B4-D4 FA Gostynin - Mazur Gostynin 2:0
1 |
F.A. Gostynin |
24 |
37-03 |
2 |
MAZUR
Gostynin |
07 |
14-14 |
3 |
STOCZNIOWIEC
Płock |
03 |
11-38 |
4 |
POGOŃ Słupia |
03 |
04-55 |
|