Liga Okręgowa Płock - Wiosna 2014
Robocza wersja terminarza - godziny i daty niektórych spotkań mogą ulec zmianie
16 kolejka
29.03. 16:00 ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn _ : _
29.03. 16:00 Skra Drobin - Wisła Duninów _ : _
29.03. 16:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów _ : _
29.03. 16:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice _ : _
29.03. 16:00 Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie _ : _
29.03. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Sierpc _ : _
29.03. 16:00 Zryw Bielsk - Huragan Bodzanów _ : _
17 kolejka
05.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice _ : _
05.04. 16:00 Wisła Duninów - Spójnia Mała Wieś _ : _
05.04. 16:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno _ : _
05.04. 16:00 Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock _ : _
05.04. 16:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby _ : _
05.04. 16:00 Unia Iłów - Skra Drobin _ : _
05.04. 16:00 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo _ : _
18 kolejka
12.04. 16:00 ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk _ : _
12.04. 16:00 Unia Czermno - Kasztelan Sierpc _ : _
12.04. 16:00 Start Proboszczewice - Wisła Duninów _ : _
12.04. 16:00 Świt Staroźreby - Huragan Bodzanów _ : _
12.04. 16:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie _ : _
12.04. 16:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn _ : _
12.04. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Unia Iłów _ : _
19 kolejka
26.04. 16:00 Wisła Duninów - Kasztelan Sierpc _ : _
26.04. 16:00 Skrwa Łukomie - Spójnia Mała Wieś _ : _
27.04. 11:00 Stoczniowiec Płock - Huragan Bodzanów _ : _
26.04. 16:00 Unia Iłów - Start Proboszczewice _ : _
26.04. 16:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno _ : _
26.04. 16:00 Orzeł Goleszyn - Skra Drobin _ : _
26.04. 16:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby _ : _
20 kolejka
03.05. 16:00 Unia Czermno - Wisła Duninów _ : _
03.05. 16:00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk _ : _
03.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Unia Iłów _ : _
03.05. 16:00 Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo _ : _
03.05. 16:00 Skra Drobin - Huragan Bodzanów _ : _
03.05. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Orzeł Goleszyn _ : _
03.05. 16:00 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie _ : _
21 kolejka
10.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc _ : _
10.05. 16:00 Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś _ : _
10.05. 16:00 ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock _ : _
10.05. 16:00 Świt Staroźreby - Unia Czermno _ : _
10.05. 16:00 Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice _ : _
10.05. 16:00 Zryw Bielsk - Skra Drobin _ : _
10.05. 16:00 Unia Iłów - Wisła Duninów _ : _
22 kolejka
17.05. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Zryw Bielsk _ : _
17.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Orzeł Goleszyn _ : _
17.05. 16:00 Wisła Duninów - Skrwa Łukomie _ : _
17.05. 16:00 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby _ : _
17.05. 16:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów _ : _
17.05. 16:00 Unia Czermno - Unia Iłów _ : _
17.05. 16:00 Skra Drobin - ULKS Ciółkowo _ : _
23 kolejka
24.05. 16:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin _ : _
24.05. 16:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś _ : _
24.05. 16:00 Zryw Bielsk - Start Proboszczewice _ : _
24.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów _ : _
24.05. 16:00 Stoczniowiec Płock - Unia Czermno _ : _
24.05. 16:00 Huragan Bodzanów - Kasztelan Sierpc _ : _
24.05. 16:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów _ : _
24 kolejka
01.06. 16:00 Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk _ : _
01.06. 16:00 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn _ : _
01.06. 16:00 Wisła Duninów - Huragan Bodzanów _ : _
01.06. 16:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock _ : _
01.06. 16:00 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo _ : _
01.06. 16:00 Unia Czermno - Skrwa Łukomie _ : _
01.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Świt Staroźreby _ : _
25 kolejka
07.06. 16:00 Stoczniowiec Płock - Spójnia Mała Wieś _ : _
07.06. 16:00 Skra Drobin - Unia Czermno _ : _
07.06. 16:00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice _ : _
07.06. 16:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie _ : _
07.06. 16:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów _ : _
07.06. 16:00 ULKS Ciółkowo - Kasztelan Sierpc _ : _
07.06. 16:00 Huragan Bodzanów - Unia Iłów _ : _
26 kolejka
14.06. 16:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk _ : _
14.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Skra Drobin _ : _
14.06. 16:00 Skrwa Łukomie - Huragan Bodzanów _ : _
14.06. 16:00 Kasztelan Sierpc - Świt Staroźreby _ : _
14.06. 16:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo _ : _
14.06. 16:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn _ : _
14.06. 16:00 Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock _ : _
|