PUCHAR POLSKI COOZPN
I runda - 28 sierpnia, godz. 17:00
LKS ZATORY - RZEKUNIANKA RZEKUŃ 5:3
(0:1)
KORONA KAROLINOWO - JUTRZENKA UNIECK 1:4 (0:2)
WKS MYSTKÓWIEC STARY - ŚWIT BARANOWO
4:3 (1:2)
KRZYNIAK KRZYNOWŁOGA MAŁA - ORZYC CHORZELE 0:2
(0:0)
TAMKA DZIERZGOWO - GKS LIPOWIEC KOŚCIELNY 3:3
(1:2) rz.k. 3:5
KORONA OSTROŁĘKA (jun.) - PAF PŁOŃSK ’97
5:0 (1:0)
ŻAK SZREŃSK - GRYF KOWNATY ŻĘDOWE 0:4 (0:2)
OPIA OPINOGÓRA - GUKS KRASNOSIELC 3:6 (0:4)
ORZ GOWOROWO - PEŁTA KARNIEWO 4:7 (2:2)
4 września 17:00
PAF Płońsk - GKS Strzegowo 3:0
v.o.
II runda - 11 września, godz. 16:30
LKS Zatory - Gladiator Słoszewo
8:2 (2:1)
Jutrzenka Unieck - Boruta Kuczbork
3:1 (1:0)
WKS Mystkówiec Stary - KS CK Troszyn 3:6
(1:2)
Orzyc Chorzele - Makowianka Maków Mazowiecki
1:1 (0:1) rz.k.
5:4
PAF Płońsk - Korona Szydłowo 2:4 (1:0)
GKS Lipowiec - Kryształ Glinojeck 2:2 (2:0)
rz.k. 5:6
Korona II Ostrołęka - Tęcza Łyse 0:2
(0:2)
Gryf Kownaty Żędowe - Sona Nowe Miasto
4:3
GUKS Krasnosielc - Mazowsze Jednorożec
1:1 (1:1) rz.k.
4:5
Pełta Karniewo - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
3:4 (1:1)
Konopianka Konopki - Wkra Bieżuń 4:3
(3:2)
Wkra Sochocin - Iskra Krasne 1:1 (0:0)
rz.k. 3:4
Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk 1:6 (1:1)
III runda - 18 września, godz. 16:30
LKS Zatory
- KS CK Troszyn 4:1 (3:1)
Jutrzenka Unieck - Iskra Krasne 3:2 (2:1)
Orzyc Chorzele - Tęcza Łyse 1:1
(rz.k.) 5:4
Gryf Kownaty Żędowe - Kryształ Glinojeck
5:0 (1:0)
Mazowsze Jednorożec - Korona Szydłowo 4:3
Konopianka Konopki - Wieczfnianka Wieczfnia
4:0
Orzeł Sypniewo - Żbik Nasielsk 2:6
Nadnarwianka
Pułtusk - wolny los
IV runda - 2 października, godz. 16:00
LKS Zatory - Korona Ostrołęka
2:2
rz.k. 6:5
Jutrzenka Unieck - Wkra Żuromin 3:2
Orzyc Chorzele - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:3
Gryf Kownaty Żędowe - Błękitni Raciąż 4:1
Mazowsze Jednorożec - Narew Ostrołęka
0:0
rz.k. 4:2
Konopianka Konopki - Mławianka Mława 3:2
Żbik Nasielsk - MKS Ciechanów 1:0
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz
2:2 rz.k. 4:2
V runda - 9 października, godz. 15:30
LKS Zatory - Ostrovia Ostrów
Jutrzenka Unieck - Żbik Nasielsk
1:1 (1:1) rz.k. 3:2
Konopianka Konopki - Mazowsze Jednorożec
1:0 (1:0)
Gryf Kownaty Żędowe - Nadnarwianka Pułtusk 2:4
(1:2)
1/2 Finału - 23 października, godz. 15:00
Jutrzenka Unieck - Nadnarwianka
Pułtusk 1:0 (0:0)
Konopianka Konopki - LKS Zatory 2:0 (1:0)
Finał - 16 listopada 2014
Konopianka
Konopki - Jutrzenka Unieck 3:2 (3:2)
Mateusz Nosarzewski 19', Norbert Jezierski 35', Horik Galstjan 42' (rz.k.) -
samobójczy 1', Przemysław Stolarski 25'
|