IV Liga Mazowiecka Grupa Północna

2013/14 - IV Liga Północna

1. Kolejka - 10.08.2013 do 11.08.2013
  MKS Ciechanów - Mazur Gostynin  _ : _
  Korona Ostrołęka - Czarni Węgrów  _ : _
  Polonia Warszawa - Wisła II Płock  _ : _
  Naprzód Skórzec - Błękitni Gąbin  _ : _
  Amator Maszewo - Mławianka Mława  _ : _
  Bug Wyszków - Bzura Chodaków  _ : _
  Błękitni Raciąż - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  KS Łomianki - MKS Przasnysz  _ : _
  Wkra Żuromin - Narew Ostrołęka  _ : _
2. Kolejka - 14.08.2013 do 14.08.2013
  MKS Przasnysz - Wkra Żuromin  _ : _
  Polonia Warszawa - Bug Wyszków  _ : _
  Wisła II Płock - Czarni Węgrów  _ : _
  Narew Ostrołęka - Błękitni Raciąż  _ : _
  Bzura Chodaków - KS Łomianki  _ : _
  Mławianka Mława - Korona Ostrołęka  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Naprzód Skórzec  _ : _
  Mazur Gostynin - Amator Maszewo  _ : _
  Błękitni Gąbin - MKS Ciechanów  _ : _
3. Kolejka - 17.08.2013 do 18.08.2013
  Amator Maszewo - Błękitni Gąbin  _ : _
  Czarni Węgrów - Mławianka Mława  _ : _
  Bug Wyszków - Wisła II Płock  _ : _
  MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin  _ : _
  KS Łomianki - Polonia Warszawa  _ : _
  Naprzód Skórzec - Narew Ostrołęka  _ : _
  Wkra Żuromin - Bzura Chodaków  _ : _
  Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz  _ : _
4. Kolejka - 24.08.2013 do 25.08.2013
  Polonia Warszawa - Wkra Żuromin  _ : _
  Bzura Chodaków - Błękitni Raciąż  _ : _
  Wisła II Płock - Mławianka Mława  _ : _
  MKS Przasnysz - Naprzód Skórzec  _ : _
  Bug Wyszków - KS Łomianki  _ : _
  Mazur Gostynin - Czarni Węgrów  _ : _
  Narew Ostrołęka - MKS Ciechanów  _ : _
  Błękitni Gąbin - Korona Ostrołęka  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Amator Maszewo  _ : _
5. Kolejka - 31.08.2013 do 01.09.2013
  Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Mławianka Mława - Mazur Gostynin  _ : _
  KS Łomianki - Wisła II Płock  _ : _
  Amator Maszewo - Narew Ostrołęka  _ : _
  Czarni Węgrów - Błękitni Gąbin  _ : _
  Wkra Żuromin - Bug Wyszków  _ : _
  MKS Ciechanów - MKS Przasnysz  _ : _
  Błękitni Raciąż - Polonia Warszawa  _ : _
  Naprzód Skórzec - Bzura Chodaków  _ : _
6. Kolejka - 04.09.2013 do 04.09.2013
  Bug Wyszków - Błękitni Raciąż  _ : _
  Bzura Chodaków - MKS Ciechanów  _ : _
  Wisła II Płock - Mazur Gostynin  _ : _
  Polonia Warszawa - Naprzód Skórzec  _ : _
  KS Łomianki - Wkra Żuromin  _ : _
  Błękitni Gąbin - Mławianka Mława  _ : _
  MKS Przasnysz - Amator Maszewo  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Czarni Węgrów  _ : _
  Narew Ostrołęka - Korona Ostrołęka  _ : _
7. Kolejka - 07.09.2013 do 08.09.2013
  Czarni Węgrów - Narew Ostrołęka  _ : _
  Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin  _ : _
  Wkra Żuromin - Wisła II Płock  _ : _
  Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz  _ : _
  Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Błękitni Raciąż - KS Łomianki  _ : _
  Amator Maszewo - Bzura Chodaków  _ : _
  Naprzód Skórzec - Bug Wyszków  _ : _
  MKS Ciechanów - Polonia Warszawa  _ : _
8. Kolejka - 14.09.2013 do 15.09.2013
  Bug Wyszków - MKS Ciechanów  _ : _
  Wkra Żuromin - Błękitni Raciąż  _ : _
  Wisła II Płock - Błękitni Gąbin  _ : _
  Polonia Warszawa - Amator Maszewo  _ : _
  KS Łomianki - Naprzód Skórzec  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Mazur Gostynin  _ : _
  Bzura Chodaków - Korona Ostrołęka  _ : _
  Narew Ostrołęka - Mławianka Mława  _ : _
  MKS Przasnysz - Czarni Węgrów  _ : _
9. Kolejka - 18.09.2013 do 18.09.2013
  Mławianka Mława - MKS Przasnysz  _ : _
  Błękitni Gąbin - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Błękitni Raciąż - Wisła II Płock  _ : _
  Czarni Węgrów - Bzura Chodaków  _ : _
  Mazur Gostynin - Narew Ostrołęka  _ : _
  Naprzód Skórzec - Wkra Żuromin  _ : _
  Korona Ostrołęka - Polonia Warszawa  _ : _
  MKS Ciechanów - KS Łomianki  _ : _
  Amator Maszewo - Bug Wyszków  _ : _
10. Kolejka - 21.09.2013 do 22.09.2013
  KS Łomianki - Amator Maszewo  _ : _
  Błękitni Raciąż - Naprzód Skórzec  _ : _
  Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Bug Wyszków - Korona Ostrołęka  _ : _
  Wkra Żuromin - MKS Ciechanów  _ : _
  Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin  _ : _
  Polonia Warszawa - Czarni Węgrów  _ : _
  MKS Przasnysz - Mazur Gostynin  _ : _
  Bzura Chodaków - Mławianka Mława  _ : _
11. Kolejka - 28.09.2013 do 29.09.2013
  Mazur Gostynin - Bzura Chodaków  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Narew Ostrołęka  _ : _
  Naprzód Skórzec - Wisła II Płock  _ : _
  Mławianka Mława - Polonia Warszawa  _ : _
  Błękitni Gąbin - MKS Przasnysz  _ : _
  MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż  _ : _
  Czarni Węgrów - Bug Wyszków  _ : _
  Amator Maszewo - Wkra Żuromin  _ : _
  Korona Ostrołęka - KS Łomianki  _ : _
12. Kolejka - 05.10.2013 do 06.10.2013
  Wkra Żuromin - Korona Ostrołęka  _ : _
  Naprzód Skórzec - MKS Ciechanów  _ : _
  Wisła II Płock - Narew Ostrołęka  _ : _
  KS Łomianki - Czarni Węgrów  _ : _
  Błękitni Raciąż - Amator Maszewo  _ : _
  MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Bug Wyszków - Mławianka Mława  _ : _
  Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin  _ : _
  Polonia Warszawa - Mazur Gostynin  _ : _
13. Kolejka - 12.10.2013 do 13.10.2013
  Błękitni Gąbin - Polonia Warszawa  _ : _
  Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz  _ : _
  MKS Ciechanów - Wisła II Płock  _ : _
  Mazur Gostynin - Bug Wyszków  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Bzura Chodaków  _ : _
  Amator Maszewo - Naprzód Skórzec  _ : _
  Mławianka Mława - KS Łomianki  _ : _
  Korona Ostrołęka - Błękitni Raciąż  _ : _
  Czarni Węgrów - Wkra Żuromin  _ : _
14. Kolejka - 19.10.2013 do 20.10.2013
  Błękitni Raciąż - Czarni Węgrów  _ : _
  MKS Ciechanów - Amator Maszewo  _ : _
  Wisła II Płock - MKS Przasnysz  _ : _
  Wkra Żuromin - Mławianka Mława  _ : _
  Naprzód Skórzec - Korona Ostrołęka  _ : _
  Bzura Chodaków - Narew Ostrołęka  _ : _
  KS Łomianki - Mazur Gostynin  _ : _
  Polonia Warszawa - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
  Bug Wyszków - Błękitni Gąbin  _ : _
15. Kolejka - 26.10.2013 do 27.10.2013
  Ostrovia Ostrów Maz. - Bug Wyszków  _ : _
  MKS Przasnysz - Bzura Chodaków  _ : _
  Amator Maszewo - Wisła II Płock  _ : _
  Błękitni Gąbin - KS Łomianki  _ : _
  Narew Ostrołęka - Polonia Warszawa  _ : _
  Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów  _ : _
  Mazur Gostynin - Wkra Żuromin  _ : _
  Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec  _ : _
  Mławianka Mława - Błękitni Raciąż  _ : _
16. Kolejka - 02.11.2013 do 03.11.2013
  Naprzód Skórzec - Mławianka Mława  _ : _
  Amator Maszewo - Korona Ostrołęka  _ : _
  Wisła II Płock - Bzura Chodaków  _ : _
  Błękitni Raciąż - Mazur Gostynin  _ : _
  MKS Ciechanów - Czarni Węgrów  _ : _
  Polonia Warszawa - MKS Przasnysz  _ : _
  Wkra Żuromin - Błękitni Gąbin  _ : _
  Bug Wyszków - Narew Ostrołęka  _ : _
  KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz.  _ : _
17. Kolejka - 09.11.2013 do 10.11.2013
  Narew Ostrołęka - KS Łomianki  _ : _
  Bzura Chodaków - Polonia Warszawa  _ : _
  Korona Ostrołęka - Wisła II Płock  _ : _
  Ostrovia Ostrów Maz. - Wkra Żuromin  _ : _
  MKS Przasnysz - Bug Wyszków  _ : _
  Czarni Węgrów - Amator Maszewo  _ : _
  Błękitni Gąbin - Błękitni Raciąż  _ : _
  Mławianka Mława - MKS Ciechanów  _ : _
  Mazur Gostynin - Naprzód Skórzec  _ : _
Dodane przez Admin dnia lipiec 13 2013 09:46:42 726 Czytań · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
94.23.61.xxx @ profile.php
114.119.150.xxx @ news.php
18.204.2.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.