Liga Okręgowa Płock Juniorzy -
Wiosna 2013
10. Kolejka - 13.04.2013 do 14.04.2013
13.04. 14:00 Skra Drobin - Unia Czermno _ : _
13.04. 14:00 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice _ : _
14.04. 14:00 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo _ : _
14.04. 14:00 Mazur Gostynin - Mazowsze Płock _ : _
14.04. 14:00 Amator Maszewo - Zorza Szczawin _ : _
11. Kolejka - 21.04.2013 do 21.04.2013
21.04. 14:00 Unia Czermno - Mazur Gostynin _ : _
21.04. 14:00 Start Proboszczewice - Skra Drobin _ : _
21.04. 14:00 Wisła Sobowo - Zorza Szczawin _ : _
21.04. 14:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo _ : _
21.04. 14:00 Mazowsze Płock - Huragan Bodzanów _ : _
12. Kolejka - 27.04.2013 do 28.04.2013
27.04. 15:00 Huragan Bodzanów - Unia Czermno _ : _
27.04. 15:00 Zorza Szczawin - Mazowsze Płock _ : _
27.04. 15:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie _ : _
27.04. 15:00 Mazur Gostynin - Start Proboszczewice _ : _
28.04. 15:00 Amator Maszewo - Wisła Sobowo _ : _
13. Kolejka - 04.05.2013 do 05.05.2013
04.05. 15:00 Unia Czermno - Zorza Szczawin _ : _
04.05. 15:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów _ : _
05.05. 15:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin _ : _
05.05. 15:00 Mazowsze Płock - Wisła Sobowo _ : _
05.05. 15:00 Skra Drobin - Amator Maszewo _ : _
14. Kolejka - 11.05.2013 do 12.05.2013
11.05. 15:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice _ : _
11.05. 15:00 Mazur Gostynin - Skra Drobin _ : _
12.05. 15:00 Wisła Sobowo - Unia Czermno _ : _
12.05. 15:00 Amator Maszewo - Mazowsze Płock _ : _
12.05. 15:00 Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie _ : _
15. Kolejka - 18.05.2013 do 19.05.2013
18.05. 15:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo _ : _
18.05. 15:00 Skrwa Łukomie - Zorza Szczawin _ : _
19.05. 11:00 Unia Czermno - Mazowsze Płock _ : _
19.05. 11:00 Mazur Gostynin - Amator Maszewo _ : _
19.05. 15:00 Huragan Bodzanów - Skra Drobin _ : _
16. Kolejka - 25.05.2013 do 26.05.2013
25.05. 15:00 Amator Maszewo - Unia Czermno _ : _
26.05. 11:00 Zorza Szczawin - Skra Drobin _ : _
26.05. 15:00 Mazowsze Płock - Start Proboszczewice _ : _
26.05. 15:00 Huragan Bodzanów - Mazur Gostynin _ : _
26.05. 15:00 Skrwa Łukomie - Wisła Sobowo _ : _
17. Kolejka - 01.06.2013 do 02.06.2013
01.06. 11:00 Mazur Gostynin - Zorza Szczawin _ : _
01.06. 15:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno _ : _
02.06. 15:00 Huragan Bodzanów - Amator Maszewo _ : _
02.06. 15:00 Skra Drobin - Wisła Sobowo _ : _
02.06. 15:00 Start Proboszczewice - Mazowsze Płock _ : _
18. Kolejka - 08.06.2013 do 09.06.2013
08.06. 11:00 Zorza Szczawin - Huragan Bodzanów _ : _
08.06. 11:00 Amator Maszewo - Start Proboszczewice _ : _
09.06. 15:00 Skrwa Łukomie - Unia Czermno _ : _
09.06. 15:00 Wisła Sobowo - Mazur Gostynin _ : _
09.06. 15:00 Mazowsze Płock - Skra Drobin _ : _
- Mazowsze Płock rozgrywa mecze jako gospodarz na Stadionie Miejskim w
Płocku i zobowiązane jest powiadomić listem poleconym kluby oraz POZPN Płock o
terminie i godzinie rozgrywania meczy.
|