LO 2008/09 jesień - Strzelcy bramek w poszczególnych kolejkach (1 - 10) |
|
|
|
|
|
Kolejka 1 |
|
|
|
2008-08-16 |
Orzeł |
3 - 2 |
Skra |
|
Fortuna H., Bolimowski M., Biegański M. |
|
Krysztofiak H., Rokicki M. |
2008-08-16 |
Wisła |
0 - 4 |
Amator |
|
|
|
Muszyński M., Szarwiński A., Przybyłowski M., Erzijn P.
|
2008-08-16 |
Błękitni Gójsk |
0 - 3 |
Kasztelan |
|
|
|
Betlejewski, Zieliński, Dzięgielewski |
2008-08-16 |
Bzura |
0 - 3 |
Błękitni Gąbin |
|
|
|
Krzewicki - 2, Sztendor |
2008-08-16 |
Start |
1 - 5 |
Stegny |
|
Sulkowski K. |
|
Kopański P. - 4, Zasłona J. |
2008-08-16 |
Świt |
0 - 2 |
Skrwa |
|
|
|
Beksa M., Zaborowski A. |
2008-08-16 |
Unia |
3 - 4 |
Zryw |
|
Grzywacz T. - 2, Grys S. (k) |
|
Wochowski M. - 2, Łuczak W., Gagat D. |
2008-08-16 |
Zorza |
0 - 1 |
Mazur |
|
|
|
Komorowski B. |
|
|
|
|
Kolejka 2 |
|
|
|
2008-08-23 |
Amator |
11 - 0 |
Unia |
|
Sudomir T. - 3, Muszyński M. - 2,
Erzijn P. - 2, Waszkiewicz N., Raczkowski A., Iwanowski J., Szarwiński A. |
|
|
2008-08-23 |
Zryw |
4 - 1 |
Start |
|
Łuczak W. - 2, Osmański T., Kosiński D. |
|
Kaczorowski R. |
2008-08-23 |
Błękitni Gąbin |
2 - 0 |
Orzeł |
|
Wasilewski, Krzewicki |
|
|
2008-08-23 |
Kasztelan |
1 - 2 |
Bzura |
|
Trzciński D. |
|
Kamiński P., Wiciak M. |
2008-08-23 |
Mazur |
3 - 0 |
Błękitni Gójsk |
|
Olszewski A., Surmak D., Ziółkowski M. |
|
|
2008-08-23 |
Skra |
2 - 0 |
Wisła |
|
Krysztofiak H., Gajewski S. |
|
|
2008-08-23 |
Stegny |
0 - 2 |
Świt |
|
|
|
Szpeflik K., Sobiesiak M. |
2008-08-24 |
Skrwa |
2 - 0 |
Zorza |
|
Beksa M., Roznoch N. |
|
|
|
|
|
|
Kolejka 3 |
|
|
|
2008-08-27 |
Unia |
4 - 1 |
Skra |
|
Banasiak G. - 2, Kołodziejczak R., Grzywacz T. |
|
Wiśniewski P. |
2008-08-27 |
Wisła |
2 - 5 |
Błękitni Gąbin |
|
Cichosz T., samob. |
|
Sztendor D. - 2, Woźniak Ł., Kłys R., Krzewicki G. |
2008-08-27 |
Błękitni Gójsk |
1 - 3 |
Bzura |
|
Anuszewski M. |
|
Jesion R., Tabara K., Dzięcioł E. |
2008-08-27 |
Mazur |
2 - 0 |
Skrwa |
|
Komorowski B. - 2 |
|
|
2008-08-27 |
Orzeł |
0 - 6 |
Kasztelan |
|
|
|
Dzięgielewski M. - 3, Bednarski D., Bednarski M., Gesek A. |
2008-08-27 |
Start |
1 - 1 |
Amator |
|
Majchrzak A. |
|
Sudomir T. |
2008-08-27 |
Świt |
2 - 2 |
Zryw |
|
Sobiesiak M. - 2 |
|
Osmański T., Grzegrzółka R. |
2008-08-27 |
Zorza |
1 - 2 |
Stegny |
|
Bińkowski H. |
|
Sidor R., Domański H. |
|
|
|
|
Kolejka 4 |
|
|
|
2008-08-30 |
Amator |
9 - 0 |
Świt |
|
Szarwiński A. - 2, Raczkowski A. - 2, Sudomir T. - 2, Golatowski
T., Gurczyński M., Grabowski P. |
|
|
2008-08-30 |
Skra |
7 - 4 |
Start |
|
Gajewski S. - 4, Krysztofiak H., Tafliński K., Wróblewski A. |
|
Jabłoński A. - 2, Michalski R., Majchrzak A. |
2008-08-30 |
Zryw |
1 - 2 |
Zorza |
|
Gagat D. |
|
Stanisławski M., Pestkowski D. |
2008-08-30 |
Błękitni Gąbin |
5 - 1 |
Unia |
|
Dutkiewicz - 2, Plusiński, Niedzielak, Krzewicki |
|
Jóźwik K. |
2008-08-30 |
Bzura |
1 - 2 |
Orzeł |
|
Jesion R. |
|
Bolimowski M., Kordyzon A. |
2008-08-30 |
Kasztelan |
3 - 1 |
Wisła |
|
Dzięgielewski M. |
|
Stański Ł. |
2008-08-30 |
Stegny |
1 - 2 |
Mazur |
|
samob. |
|
Ziółkowski A., Ziółkowski M. |
2008-08-31 |
Skrwa |
1 - 0 |
Błękitni Gójsk |
|
Beksa J. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 5 |
|
|
|
2008-09-06 |
Błękitni Gójsk |
2 - 2 |
Orzeł |
|
Rogacki M. - 2 |
|
Janiszewski P., Fortuna H. |
2008-09-06 |
Mazur |
5 - 2 |
Zryw |
|
Wilamowski P. - 2, Kiereś M., Komorowski B., Żydowo P. |
|
Gagat D., Łęcki K. |
2008-09-06 |
Start |
1- 3 |
Błękitni Gąbin |
|
Michalski M. |
|
Sztendor D. - 3 |
2008-09-06 |
Świt |
1 - 0 |
Skra |
|
Dąbrowski C. |
|
|
2008-09-06 |
Unia |
1 - 3 |
Kasztelan |
|
Grzywacz T. |
|
Dzięgielewski M. - 2, Telesiewicz M. |
2008-09-17 |
Wisła |
4 - 2 |
Bzura |
|
Szymański D. - 2, Cichosz T., Rękawiecki R. |
|
Tabara K. - 2 |
2008-09-06 |
Zorza |
2 - 2 |
Amator |
|
Kopaczewski G., Pestkowski D. |
|
Raczkowski A., Muszyński Michał |
2008-09-07 |
Skrwa |
6 - 0 |
Stegny |
|
Beksa M. - 4, Beksa J., Mazurowski M. |
|
|
|
|
|
|
Kolejka 6 |
|
|
|
2008-09-13 |
Błękitni Gąbin |
4 - 0 |
Świt |
|
Sztendor D., Woźniak Ł., Opasiński M., Gąsiorowski A. |
|
|
2008-09-13 |
Bzura |
6 - 2 |
Unia |
|
Kamiński P. - 4, Tabara K. - 2 |
|
Grzywacz T. - 2 |
2008-09-13 |
Kasztelan |
1 - 1 |
Start |
|
Telesiewicz M. |
|
Michalski M. |
2008-09-13 |
Orzeł |
4 - 7 |
Wisła |
|
Janiszewski P., Fortuna H., Bolimowski M., Kordyzon A. |
|
Szymański D. - 2, Szymański C., Cichosz T., Stański Ł.,
Rękawiecki R., Maruszewski M. |
2008-09-13 |
Skra |
7 - 1 |
Zorza |
|
Gajewski S. - 5, Gajewski M., Ciarkowski J. |
|
Stanisławski M. |
2008-09-13 |
Stegny |
1 - 2 |
Błękitni Gójsk |
|
Siciński M. |
|
Raczkowski R., Anuszewski M. |
2008-09-13 |
Zryw |
2 - 2 |
Skrwa |
|
Łuczak W., Woźniak D. |
|
Beksa M. - 2 |
2008-10-08 |
Amator |
5 - 1 |
Mazur |
|
Erzijn P. - 3, Iwanowski J. - 2 |
|
Ziułkowski A. |
|
|
|
|
Kolejka 7 |
|
|
|
2008-09-20 |
Mazur |
0 - 1 |
Skra |
|
|
|
Gajewski S. |
2008-09-20 |
Stegny |
1 - 5 |
Zryw |
|
Domański H. |
|
Łuczak W. - 4, Osmański T. |
2008-09-20 |
Świt |
2 - 0 |
Kasztelan |
|
Kręciejewski J., Sobiesiak M. |
|
|
2008-09-20 |
Unia |
2 - 5 |
Orzeł |
|
Bodner J., Duch M. |
|
Bolimowski M. - 2, Kordyzon A., Fortuna H., Jaroszewski J. |
2008-09-20 |
Zorza |
0 - 2 |
Błękitni Gąbin |
|
|
|
Seklecki T., Krzewicki G. |
2008-09-20 |
Błękitni Gójsk |
3 - 4 |
Wisła |
|
Raczkowski R., Łukowski P., Borkowski S. |
|
Szymański D., Szymański C., Milczarski P. |
2008-09-20 |
Start |
1 - 2 |
Bzura |
|
Majchrzak A. |
|
Tabara K. - 2 |
2008-09-21 |
Skrwa |
0 - 4 |
Amator |
|
|
|
Sudomir T. - 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 8 |
|
|
|
2008-09-27 |
Błękitni Gąbin |
1 - 0 |
Mazur |
|
Dutkiewicz D. |
|
|
2008-09-27 |
Bzura |
2 - 2 |
Świt |
|
Malinowski P., Tabara K. |
|
Sobiesiak M. - 2 |
2008-09-27 |
Kasztelan |
6 - 1 |
Zorza |
|
Dzięgielewski M. - 3, Nowakowski M., Bednarski D., Zieliński R. |
|
Bińkowski H. |
2008-09-27 |
Orzeł |
1 - 0 |
Start |
|
Jaroszewski J. |
|
|
2008-09-27 |
Skra |
3 - 1 |
Skrwa |
|
Krysztofiak H., Rokicki M., Ciarkowski J. |
|
Beksa M. |
2008-09-27 |
Wisła |
2 - 1 |
Unia |
|
Maruszewski M., Ziemiński M. |
|
Grzywacz T. |
2008-09-27 |
Zryw |
3 - 0 |
Błękitni Gójsk |
|
Gagat D., Łuczak W., Zygmuntowicz G. |
|
|
2008-09-27 |
Amator |
13 - 0 |
Stegny |
|
Erzijn P. - 3, Sudomir T. - 2, Iwanowski J. - 2, Waszkiewicz N. -
2, Sochalewski M., Muszyński M., Linowski Ł., Grabowski P |
|
|
|
|
|
|
Kolejka 9 |
|
|
|
2008-10-04 |
Błękitni Gójsk |
3 - 2 |
Unia |
|
Raczkowski A., Borkowski S., Osmański |
|
Banasiak G., Grzywacz T. |
2008-10-04 |
Mazur |
4 - 0 |
Kasztelan |
|
Żydowo P. - 2, Ziułkowski M, Topolewski A - samob. |
|
|
2008-10-04 |
Stegny |
1 - 3 |
Skra |
|
Sylwestrzak Ł. |
|
Ciarkowski J., Zjadewicz D., Gajewski S. |
2008-10-04 |
Świt |
1 - 4 |
Orzeł |
|
Tomczak K. |
|
Bolimowski M. - 2, Biegański M., Rudowski |
2008-10-04 |
Zorza |
0 -1 |
Bzura |
|
|
|
Tabara K. |
2008-10-04 |
Zryw |
1 - 2 |
Amator |
|
Gagat D. |
|
Iwanowski J., Kędzierski T. (k) |
2008-10-04 |
Start |
1 - 5 |
Wisła |
|
Sulkowski K. |
|
Szymański D. - 2, Szymański C., Cichosz T., Stański Ł. |
2008-10-05 |
Skrwa |
1 - 2 |
Błękitni Gąbin |
|
Sadowski P. |
|
Sztendor D., Wasilewski K. |
|
|
|
|
Kolejka 10 |
|
|
|
2008-10-11 |
Błękitni Gąbin |
5 - 0 |
Stegny |
|
Sztendor D. - 2, Woźniak Ł., Niedzielak T., Trzybiński P. |
|
|
2008-10-11 |
Bzura |
2 - 2 |
Mazur |
|
Tabara K. - 2, |
|
Żydowo P., Olszewski A. |
2008-10-11 |
Kasztelan |
1 - 1 |
Skrwa |
|
Zieliński R. |
|
Beksa M. |
2008-10-11 |
Orzeł |
1 - 2 |
Zorza |
|
Bolimowski M. |
|
Bińkowski H., Kopaczewski G. |
2008-10-11 |
Skra |
2 - 3 |
Zryw |
|
Gajewski S., Zjadewicz D. |
|
Gagat D., Modliborski J., Wochowski M. |
2008-10-11 |
Unia |
1 - 2 |
Start |
|
Kołodziejczyk M. |
|
Lemanowicz M. - 2 (k, k) |
2008-10-11 |
Wisła |
1 - 3 |
Świt |
|
Szymański C. |
|
Szpeflik K., Sobiesiak M., Kręciejewski J. |
2008-10-11 |
Amator |
8 - 0 |
Błękitni Gójsk |
|
Sudomir T. - 3, Iwanowski J. - 2, Kędzierski T., Muszyński
Michał, Muszyński Marek |
|
|
Jeśli chcesz dodać
komentarz zapraszamy na FORUM Strzelców Ligi Okręgowej.
|
Dodane przez Bodzo
dnia października 20 2008 17:47:04
1052 Czytań ·
|
|
Regulamin - Prawa Autorskie |
|
Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi
odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i
użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania
komentarzy o wulgarnej treści, zawierających sformułowania obraźliwe w
stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do
newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a
PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do
powyższych zasad.
>>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU
Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt:
redakcja@huragan.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z
Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
|
|
M-GOL! POLECA |
|
NA BIEŻĄCO |
|
ODWIEDŹ NAS |
|
IV Liga Mazowiecka |
|
LO KEEZA PŁOCK |
|
Klasa A Keeza Płock |
|
Klasa B Keeza Płock |
|
Puchar Polski 21/22 |
|
Nawigacja |
|
Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis
w Twoim telefonie komórkowym.
|
REKLAMA |
|
Shoutbox |
|
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Archiwum
|
Kto? Gdzie? |
|
Logowanie |
|
|