Informacje pucharowe 2010/11
Nowa strona 3

 

 

Poprzednie informacje dot. Pucharu Polski


 

Dziś odbyły się kolejne spotkania eliminacyjne Pucharu Polski w mazowieckich okręgach. 8 września to dzień, w którym zagrano o większe pucharowe stawki. Nie obyło się również bez niespodzianek. Poniższa informacja dotyczy startu rozgrywek pucharowych, W rozwinięciu newsa przeczytacie natomiast o wynikach wszystkich pojedynków od pierwszej do ostatniej rundy z uwzględnieniem wyników dzisiejszych. Zapraszamy!


W dniu 8 sierpnia Okręg Radomski jako jedyny zainaugurował rozgrywki Pucharowe. Poniżej wyniki pierwszej serii. Druga kolejka pucharu rozegrana zostanie razem z innymi okręgami - czyli 25 sierpnia, z tym że w innych grupach będzie to dopiero pierwsza runda, a w Radomiu już druga. W rozwinięciu newsa można sprawdzić aktualne wyniki...


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podał w oficjalnym komunikacie pary kolejnej odsłony Pucharu Polski na szczeblu MZPN. Pierwszy termin pucharowy rozegrany zostanie w dniu 25 sierpnia. Początek wszystkich spotkań zaplanowano na godzinę 17:30. W pierwszej rundzie PP udział biorą zespoły występujące na szczeblu mazowieckich Klas A i B, zgłoszone zespoły juniorskie oraz drużyny niezrzeszone - w tym przypadku: Reprezentacja Dziennikarzy i Canal +. Zwycięzcy tych spotkań zagrają w drugiej rundzie, która odbędzie się 8 września. Poznaliśmy również zestaw pojedynków w Radomskim Związku Piłki Nożnej, Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckim, Siedleckim OZPN oraz Płockim OZPN. Mamy już więc kompletny układ par Pucharu Polski z całego okręgu mazowieckiego. Najwcześniej zagrają w okręgu radomskim. Tam I Runda staruje 8 sierpnia, natomiast druga odbędzie się w dniu 25 sierpnia, wtedy kiedy zaczynają rozgrywki pucharowe uczestnicy z pozostałych podokręgów. Poniżej zestaw par z tych okręgów.


W terminie 24 - 25 sierpnia rozegrana została również I Runda Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Zagrali w niej Start Otwock, Wisła Płock, Świt Nowy Dwór Mazowiecki oraz Dolcan Ząbki. Poniżej zestawienie par...


Kolejna pucharowa środa przed nami. Wczoraj - we wtorek 21 września rozegrano większość spotkań na szczeblu centralnym. Wygrywali głównie faworyci, a wyniki w większości 1:0 dla przyjezdnych świadczą o tym, że albo rywale z niższych lig byli na tyle silni, że nie pozwolili przyjezdnym na rozwinięcie skrzydeł, albo ekipy Ekstraklasy zadowoliły się minimalnym zwycięstwem, bez większego angażowania i narażania na kontuzje. Z mazowieckich zespołów na polu walki pozostały już tylko dwie drużyny ze stolicy: Legia i Polonia.

W pucharach okręgowych też nie zabraknie emocji. Dziś przystępują do walki w czterech z pięciu okręgów. Jedynie Siedlecki OZPN zaplanował kolejną rundę na 29 września.

Najciekawiej zapowiadające się mecze pucharowe:

MZPN: KS Łomianki - Przyszłość Włochy 1:0, 22 września, 16:30

ROZPN: Szydłowianka Szydłowiec - Zwolenianka  Zwoleń 3:1 (1:0), 22 września, 16:30

COOZPN: Błękitni Raciąż - Wkra Żuromin 3:2 (0:2), 22 września, 16:00

POZPN: Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin 0:2 (0:2), 22 września, 16:30


Nie mają czasu na odpoczynek piłkarze w okręgach radomskim i siedleckim. Po weekendowych pojedynkach o ligowe punkty - w środę 29 września zagrają o awans do kolejnych rund Pucharu Polski. W Radomiu odbędą się spotkania półfinałowe. Na polu bitwy pozostały już tylko cztery zespoły. Najciekawiej zapowiada się konfrontacja:

(29 września, godz. 16:00) Wulkan Zakrzew - Szydłowianka Szydłowiec 0:0 rz.k. 1:3

W okręgu siedleckim rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe. Spośród ośmiu zespołów wyłonione zostaną cztery, które utworzą pary półfinałowe. Półfinał - jeszcze w październiku. Bardzo ciekawie zapowiada sie w Łosicach:

(29 września, godz. 16:00) Orzeł Łosice - Naprzód Skórzec 1:2 (1:1)


Tym razem Puchar Polski dotarł do okręgów warszawskiego, ciechanowsko-ostrołęckiego i płockiego. W Warszawie rozegrana zostanie IV runda rozgrywek. MZPN zaprasza na 14 spotkań, z których znamy już dwa rozstrzygnięcia. We wtorek o 15:30 Promyk Nowa Sucha przegrał po serii rzutów karnych z Mszczonowianką, a rezerwy Mazura Karczew awansowały bez gry po wycofaniu się z rozgrywek pucharowych przez Skrę Obory. Trzeci zespół, który awansował - Mazur Radzymin otrzymał wolny los. Dziś pozostałe 12 spotkań.
Bardzo interesujące spotkanie Łomianki kontra Łady zakończyło się remisem, a gospodarze wygrali po serii rzutów karnych. W warszawskiej edycji PP królowały dziś rzuty karne. Aż 8 z 13 pojedynków kończyło się remisem, a o awansie musiały decydować "jedenastki" !

KS Łomianki - UKS Łady 0:0 rz.k. 4:2

W Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckim również IV runda. Tu najciekawiej zapowiadało się spotkanie:
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Mława 2:0 (2:0)
sędziowie: Radosław Trochimiuk, Radosław Grabowski, Maciej Mostek
bramki: Stanley Chiedozie Ojiego, Marcin Podemski

W Płocku natomiast rozegrano już Półfinał. Od dziś na polu walki pozostały już tylko dwa zespoły.
Amator Maszewo - Wisła II Płock 0:2 (0:0)
sędziowie: Tomasz Marciniak, Radosław Lewandowski, Tomasz Studziński
bramki: Adam Dylewski, Mariusz Ragaman

Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin 0:10 (0:3)
sędziowie: Paweł Passon, Dariusz Oleksiewicz, Marcin Kurowski
bramki: Michał Malinowski 4, Radosław Wiśniewski 3, Piotr Widzyński 2, Dariusz Kaźmierczak


Płocki okręg piłkarski kończy już rozgrywki pucharowe. 20 października rozegrany zostanie pojedynek finałowy w tym regionie, a zagrają w nim reprezentacje Błękitnych Gąbin i rezerw płockiej Wisły. Gąbinianie w drodze do finału trzykrotnie zwyciężali. Strzelili aż 20 goli, tracąc tylko jednego na boisku Spójni Mała Wieś. Wisła musiała również rozegrać trzy spotkania, oczywiście wszystkie zwycięskie, z tym że stosunek goli nieco gorszy 11-5.
20.10, 15:00 Błękitni Gąbin - Wisła II Płock 3:0 (1:0)
Michał Malinowski 11', Michał Tomaszewski 73', Piotr Widzyński 89'
Finał również w Radomiu. Miał odbyć się tydzień temu, jednak ze względu na ogłoszoną żałobę w województwach łódzkim i mazowieckim, został przeniesiony na 20 października.
20.10, 15:15 Szydłowianka Szydłowiec - Pilica Białobrzegi 4:2 (1:0)
Łukasz Janik 33', 62', 71', Dawid Walkiewicz 79' - Michał Madej 47', Tomasz Siennicki 67'
Zespoły siedleckie zmierzą się w parach półfinałowych, a te, które reprezentują Ciechanów i Ostrołękę, w ćwierćfinałach. Natomiast w rozgrywkach MZPN będzie to dopiero 1/8 Finału. Zapraszamy na trybuny. Naszym zdaniem warto w tych okręgach zobaczyć poniższe spotkania.
20.10, 14:30 ŁKS Łochów - Naprzód Skórzec
Przerwany w 55 minucie z powodu awantur kibiców - przy stanie 0:0
20.10, 14:30 BŁĘKITNI RACIĄŻ – MKS PRZASNYSZ 2:1 (1:0)
Damian Kujawski 12', Robert Karwowski 79' -
20.10, 15:00 GKP TARGÓWEK – KS ŁOMIANKI 1:2 (0:1)
Marcin Kolasiński 90' - Łukasz Trzebuchowski 27', 74'


Puchar Polski powoli dobiega końca. Okręgi płocki i radomski wyłoniły już zwycięzców. W siedleckim poznaliśmy parę finałową, w której zmierzą się Czarni Węgrów z Naprzodem Skórzec. Naprzód musiał czekać na decyzję władz, gdyż pojedynek półfinałowy z ŁKS Łochów został przerwany w 55 minucie, przy stanie 0:0 z powodu awantur kibiców. Ostatecznie przyznano walkowera dla piłkarzy ze Skórca.
W okręgu ciechanowsko ostrołęckim poznaliśmy już pary półfinałowe i termin rozegrania finału. W Warszawie natomiast rozlosowano już ćwierćfinał.
W rozwinięciu newsa znajdziecie zestawienie tych par Pucharu Polski, terminy oraz wszystkie wyniki z poprzednich rund w każdym z okręgów. Zapraszamy!!!

Dziś i jutro rozegrany zostanie PP na najwyższym szczeblu. Na polu walki pozostało jeszcze 16 zespołów. Mazowsze reprezentują jeszcze dwie drużyny - obie ze Stolicy - Legia i Polonia. Obie zagrają we wtorek 26 października.

26.10, 17:30 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Polonia Warszawa 0:2 (0:0, 0:2) p.d.
Łukasz Teodorczyk 98', Adrian Mierzejewski 120'

26.10, 18:45 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:2 (0:0)
Waldemar Sobota 82' - Sebastian Szałachowski 72', 86'


W środę 3 listopada w okręgu Mazowieckiego ZPN rozegrano mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski. Wyłoniono w ten sposób cztery najlepsze zespołu z tego rejonu, które już 11 listopada zagrają o Finał.
Przedstawiamy zestaw par 1/4 finału oraz wyniki i strzelców.

3.11, 14:00 Olimpia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:7 (0:5)
Michał Bal 5', 9', 17', 28', 36', Michał Badowski 82', Bartłomiej Nowak 89'

3.11, 14:00 Legion Warszawa - Bug Wyszków 1:4 (0:1)
Michał Podobas 48' - Łukasz Kamiński 6', 88', Krzysztof Krzywicki 62', Łukasz Kowalczyk 67'

3.11, 14:00 KS Łomianki - Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)
Michał Piros 54' (rz.k.) - Szymon Lewicki 12', Arkadiusz Antolak 16'

3.11, 18:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:0) rz.k. 7:6
Emil Adamczuk 30' - Tomasz Sieński 75'

W pozostałych okręgach, które jeszcze nie dokończyły rozgrywek odbędą się pojedynki o najwyższą stawkę, ale też w dniu 11 listopada. Zapraszamy do śledzenia poczynań w Mazowieckim Pucharze Polski.


 

 

Dodane przez Bodzo dnia czerwiec 30 2011 07:33:14 · 0 Komentarzy · 586 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
18.204.2.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.